27 Nisan , 2024, 13:23:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAYATINIZDA İLK ALDIĞINIZ ALBÜM ?

Başlatan AککORTįє, 16 Nisan , 2011, 00:20:00

« önceki - sonraki »

AککORTįє

16 Nisan , 2011, 00:20:00 Son düzenlenme: 16 Nisan , 2011, 00:38:41 AککORTįє
İZEL _ ADAK  ::)

Bİ BAYRAM SABAHI BAYRAM HARÇLIKLARINI TOPLAYIP KOŞA KOŞA GİDİP KASETİ ALMIŞTIM  :laughing7:

ÖFF AMMA MUTLU OLMUŞTUM  :k06:

Lă_Tăhzen!

ABDURRAHMAN ÖNÜL VE HASAN DURSUN  ALBMUNUN ADINI HATIRLAMIYORUM SENELER GECTİ  :k06:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cengiz KURTOGLU ANNEME ALMIŞTIM

KENDIMEDE YONCA EVCIMIK ABONEYIM ABONE ALMIŞTIM  :k06: KASETI ÇALAR OYNAMAYA BASLARDIM :occasion5:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ismail yk adını hatırlamıyorum... :ehi: :ehi: :ehi: önemi yok nie aldıgımıda haırlamııyorum zaten :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SANIRIM O ZAMANLAR 8 YA DA 10 YASINDAYDIM
AMA KENDIMI BILDIKTEN SONRA ALDIGIM ALBUMLER
TARKAN
MUSTAFA SANDAL
KENAN DOGULU
HER YENI ALBUMU ALIRDIM  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ben feridun duzagacinkini almistim hatirladim ama ondan once mezdekeyi almistim  :ehi: :ehi: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

AککORTįє

ÖF ULAN MEZDEKEYİ AÇAR NE OYNARDIK BEEE  :ehi:

EN SON NE ZAMAN OYNADIĞIMI UNUTTUM ULENNNNNN

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Nisan , 2011, 00:44:31
ben feridun duzagacinkini almistim hatirladim ama ondan once mezdekeyi almistim  :ehi: :ehi: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
BENIM BIR ARKADASIM ÇOK GUZEL KIVIRILDI MEZDEKENIN SERISI VARDI ELINDE  :occasion5:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

anneme almistim :ehi:   ayni ayni ayni ayni ayni aynnnnnnnnnn  :occasion14: :occasion14: :occasion14: herkes toplanir kisir yapar iyice yer sonra oynardik  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: cokta pahaliydi 7 milyona almistim galiba  :-ooo :-ooo :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Nisan , 2011, 00:57:16
anneme almistim :ehi:   ayni ayni ayni ayni ayni aynnnnnnnnnn  :occasion14: :occasion14: :occasion14: herkes toplanir kisir yapar iyice yer sonra oynardik  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: cokta pahaliydi 7 milyona almistim galiba  :-ooo :-ooo :-ooo
EVET EVET PAHALIYDI O ZAMNALAR KASETLER BEN HARCLIGIMLA ALIRDIM YADA ABLAM ENNEM ALIRDI KASET KOLEKSIYONUM VARDI EVLENMEDEN ONCE ATTIM HEPSINI ÇOK KOMIKTI YAAA
MUZIK SETINE TAKARDIM MIKROFONU ŞARKI SOYLER SESIMIDE KAYIT YAPARDIM DINLERDIM NERDE YANLIŞ OKUMUŞSAM TEKRAR YENIDEN KAYIT YAPARDIM HEYY GIDI YILLAR  :k06: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Nisan , 2011, 01:00:02
EVET EVET PAHALIYDI O ZAMNALAR KASETLER BEN HARCLIGIMLA ALIRDIM YADA ABLAM ENNEM ALIRDI KASET KOLEKSIYONUM VARDI EVLENMEDEN ONCE ATTIM HEPSINI ÇOK KOMIKTI YAAA
MUZIK SETINE TAKARDIM MIKROFONU ŞARKI SOYLER SESIMIDE KAYIT YAPARDIM DINLERDIM NERDE YANLIŞ OKUMUŞSAM TEKRAR YENIDEN KAYIT YAPARDIM HEYY GIDI YILLAR  :k06: :love9:
ben cok acimistim o paraya  :ehi: :ehi:
anneminde koleksiyonu vardi ferdi tayfur hakki bulut muslum baba ibo  :toothy10: :toothy10: agir takilirdi hatun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: inanirmisin bir torba doluydu  :-ooo :-ooo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Nisan , 2011, 01:05:34
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Nisan , 2011, 01:00:02

ben cok acimistim o paraya  :ehi: :ehi:
anneminde koleksiyonu vardi ferdi tayfur hakki bulut muslum baba ibo  :toothy10: :toothy10: agir takilirdi hatun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: inanirmisin bir torba doluydu  :-ooo :-ooo
:ehi: :ehi: :ehi: CANIM O ZAMANLAR PARA COK KIYMETLIYDI
BENIM ANNEMINDE GURBETTE OLDUGU ICIN AILESINI OZLUYORDU DEMEKKI
BUTUN TAVARNACILAR VARDI UMIT BESEN CENGIZ KURTOGLU NEJAT ALP ZIHNI CINAN
ORHAN BABA DEVRAN ÇAĞLAR VS....TABI O ZAMANLAR ANNEM GENÇLIK YILLARINI YASIYORDU VEDE POPULER MUZIK BUNLARDI

HASRET!M S@N@

BENDE İK İMAİL YK ALMISTIM İLK KASETİYDİ BEN İSTERDİM HEP ABİM ALIRDI BANA KASET YADA DOLDURURDUK SEVDİĞİMİZ SARKILARI