2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 05 Aralık , 2011, 00:03:34
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Aralık , 2011, 23:58:42
kızlar ben bundan önce hep rüyalarımda başkasının normal doğum yaparken gördüm onlara yardım ediyordum... geçen gece kendim normal doğum yapıyordum sanırım rabbim beni yavaş yavaş alıştırıyor doğum korkusuna  :k06: :suclu: çünkü gördüklerime hep aaa bu kadar mı bunu bende yaparım diyordumm rüyamda sona yaklaşırken artık kendimi öyle görüyorum  :k06: :k06: bende korku kalmadı değişik ruh halim onu görmeyi  çok istiyorum çok merak ediyorum  :love9: :love9:

canım inşallah rüyalarındaki kadar kolay bir doğum atlatırsın sona yaklaştıkça rüyalar yoğunlaşıyor bende doğumdan öte sık sık bebeğimi emzirirken görüyorum gerçek gibi çok güzel :)
ayyy ben bir o safhaya gelemedim hamile kalmadan görmüştüm onu çok güzel duyguydu... ama kızlar bir şey soracağım bu emzirme konusunda... ya ben çok huylanırım göğsümden hani gıcıklanırsam ne olcak o cuk cuk emerken yani böyle bir şey hissediliyor mu :dontknow: :dontknow: çok garip soru oldu ya   :ehi: :ehi: :suclu:

zeynep-sena

arkadaşalr bana müsade:) benim kız bugün bayağ bir grip olmuş şimdi uyudu ama her nefes alamadığında ve öksürük tuttuğunda kalkıyor sanırım bu gece nöbet var o yüzden bende yatayımda dinlenebildiğim kar olsun :) öpüyorum sizleri hayırlı geceler :wave:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 04 Aralık , 2011, 23:52:21
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 23:38:39
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 04 Aralık , 2011, 23:30:50
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 23:23:15
ben hiç bir tahlile yetişemedim ne ikili ne üçlü test nede şeker yüklemesi ve şimdi hem endişe hemde merakla doğumu bekliyorum.ve kimsesizim bir kız kardeşim var sadece.

canım güzel mevlam herşeyin kolaylığını verir sen hiç merak etme mesela bende 2li 3lü taramalarımı bilerek isteyerek yaptırmadım şeker testinide  zorla yaptılar :D gerçi o biraz önemlide ama Allahında izni ile hepsi geçer geride kalır sürekli gittiğin bir doktor varsa şayet ve kontrolünede daha çok varsa bir ara istersen ama sanki yanlış görmediysem yazıları karıştırmadıysam çok olmamış kontrole gideli erken doğum riskin olsaydı dr un mutlaka derdi bence..ama şunu diyeyim benim bu kasılmalar 30. haftadan beri var..
inşaallah RABBİM bir kolayını verir dediğin gibi .geçen cuma gittim nstde sancı çıkmadı sanırım stresdende oluyor olabilir ve malesef bu kışın soğuğunda DOĞALGAZIMIZ BİR AYDIR BAĞLANAMADIĞI İÇİN BİR ODADA UFO YAKIYORUZ GERİ KALAN ODALAR BUZ GİBİ MUTFAKDA DAHİL VE BANYODA ELEKTRİKLİ ŞOFBEN VAR BANYODA YAPAMIYORUM Kİ AĞRIM OLDUĞUMDA GEÇSİN.BAYRAMDA EVİN ELEKTRİK TESİSATI YANDI ÇAMAŞIR MAKİNEMİ PATLATTI  MAKİNEMİN BEYNİ YANDI BOZULDU ARADAN BİR HAFTA GEÇMEDEN BANYODAKİ SU BORUSU PATLAMIŞ İKİ ALT KOMŞUMUN EVİNİ SU BASMIŞTI TESİSATÇI ÇAĞIRDIK YAPTIRDIK ŞİMDİ BANYOM KAZILDIĞI İÇİN TÜNEL GİBİ AKSİLİKLER ÜST ÜSTE VE BU BENDE SIKINTI YAPTIĞIUNDAN SANCILARIM OLUYOR OLABİLİR.

aksilikler üstüste gelmiş gerçekten Allah yardımcın olsun canım inşallah bebiş gelene kadar herşey rayına oturur bu yaşadıkların stres yaptığındanda olabilir evet ama malesef parçalasakta kendimizi iş olacağına varıyor canım sen bebişini düşün sadece.. :love9:
TEŞEKKÜR EDERİM İYİKİ VARSINIZ İYİKİ BU SİTEYİ KEŞFETTİM.

Balböceği

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 05 Aralık , 2011, 00:10:36
arkadaşalr bana müsade:) benim kız bugün bayağ bir grip olmuş şimdi uyudu ama her nefes alamadığında ve öksürük tuttuğunda kalkıyor sanırım bu gece nöbet var o yüzden bende yatayımda dinlenebildiğim kar olsun :) öpüyorum sizleri hayırlı geceler :wave:
Canim ya cok cok gecmis olsun, o nobetleri bilirim benim oglanda grip olunca diyorum bu gece uyku haram bize  :)
Hayirli geceler, gorusuruz insallah.  :love9:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 00:08:00
kızlar ben bundan önce hep rüyalarımda başkasının normal doğum yaparken gördüm onlara yardım ediyordum... geçen gece kendim normal doğum yapıyordum sanırım rabbim beni yavaş yavaş alıştırıyor doğum korkusuna  :k06: :suclu: çünkü gördüklerime hep aaa bu kadar mı bunu bende yaparım diyordumm rüyamda sona yaklaşırken artık kendimi öyle görüyorum  :k06: :k06: bende korku kalmadı değişik ruh halim onu görmeyi  çok istiyorum çok merak ediyorum  :love9: :love9:

canım inşallah rüyalarındaki kadar kolay bir doğum atlatırsın sona yaklaştıkça rüyalar yoğunlaşıyor bende doğumdan öte sık sık bebeğimi emzirirken görüyorum gerçek gibi çok güzel :)
ayyy ben bir o safhaya gelemedim hamile kalmadan görmüştüm onu çok güzel duyguydu... ama kızlar bir şey soracağım bu emzirme konusunda... ya ben çok huylanırım göğsümden hani gıcıklanırsam ne olcak o cuk cuk emerken yani böyle bir şey hissediliyor mu :dontknow: :dontknow: çok garip soru oldu ya   :ehi: :ehi: :suclu:

emzirmek kadar müthiş birşey yok canım içini gıcıklatmıyacak kadar harika bişey merak etme ama göğüslerinin yara olduğu dönemleri ki inşallah olmaz ve ısırmaya başladığı dönemleri saymazsak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Canan, emzirmek gercekten harika birsey... bende senden huyluyum ama o an bebek emince
sanki yillardir emiyormus gibi hissettiriyor  :k06: giciklanacak bi durum yok  :binkybaby:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 00:08:00

DOĞRUSU EMZİRMEK DÜŞÜNCESİ BANADA GARİP GELİYOR.VE GÖĞSÜMÜN HALKA RENGİNDEN NEFRET ETMEYE BAŞLADIM KOYU TON HİÇ HOŞ DEĞİL ACABA BU KOYULUK NE ZAMAN GEÇER.

Balböceği

Dogumdan sonra azalma oluyor ama tamamen gecmiyor, benimki oyle oldu  :)

MEVABERRA

ÖF YA NEDEN ÖYLE OLUYOR KİKOCALARIMIZ ZAYIF SAĞLIKLI DEFORMASYONSUZ BİZSE ŞİŞ,SELÜLİTLİ,ÇATLAKLI ÖF Kİ ÖF

xxcansuxx

tşk ederim kızlar rahatladım biraz hep bunu  düşünür olmuştum son zamanlar ayy o ısırmaları yapmaz inş benim kızım  :aferin: gerçi her bebek dişlenince yapıyormuş ya  :icon_pale: :icon_pale:

meva ben bir yerde okumuştum o koyu halkanın bile oluşması nedensiz değilmiş... bebekler ilk günler zıt renkleri algılayabiliyolarmış göğsün koyu halkasını tanıyıp memeye odaklanıp emmesi kolay oluyormuş...

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 00:26:53
tşk ederim kızlar rahatladım biraz hep bunu  düşünür olmuştum son zamanlar ayy o ısırmaları yapmaz inş benim kızım  :aferin: gerçi her bebek dişlenince yapıyormuş ya  :icon_pale: :icon_pale:

meva ben bir yerde okumuştum o koyu halkanın bile oluşması nedensiz değilmiş... bebekler ilk günler zıt renkleri algılayabiliyolarmış göğsün koyu halkasını tanıyıp memeye odaklanıp emmesi kolay oluyormuş...
İLGİNÇ AMA YA DAHA İLK BEBEKTE VÜCUDUM MAHVOLDU İKİNCİYİ DÜŞÜNMESEM İYİ OLUR.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 05 Aralık , 2011, 00:29:16

ooo meva sende takılma bunlara dünyanın en güzel duygusudur annelik diye düşünüyorum her şeye değer bence... tadını çıkar hamileliğinin... ben bu halimi bile özleyeceğim diye kızımı içimde tutmak geliyor içimde oysa boyum uzun değildir şiş göbek çok hoşuma gidiyor  :muzz: :muzz:

hatta Allah nasip eder kızım bana çok eziyet yapmaz sağlıklı olursa ben 2. için çalışmalara bebeğim 6 yada 8 aylık olsun başlarım diyorum Allah ne zaman verecek belli olmaz...

Balböceği

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 05 Aralık , 2011, 00:29:16

Gulu seven diken  misali, ne yapacan boyle kotu dusunme, sagligin yerinde kilo verebilirsin ama catlaklarida hos gorecen..
sonucta sen anne olacaksin, ki bunu yasamak isteyen cok insan var  :icon_thumright:

Balböceği

Ben cikiyorum kizlar kendinize cok iyi bakin, zaman gec oldu.. hatlar yavas  :wave: :wave: :wave:

xxcansuxx

bende çıkıyorum kızlar geç olmuş hayırlı geceler A.E.OLUN  :wave: :wave: