2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

MEVABERRA

arkadaşlar sırtımda belimin ortasındakikemikte omurga kemiğimde ağrı var ve karnım taş gibi midem de bulanıyor bilen varsa söylesin nolur doğum yakın mı?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba canım  :flowers:
kac haftalık hamılesın canım
benımde belım agrıyor dogum yaklaştı ondan mı artık cıkaramıyorum cunku benım hep agrılarım oluyordu  :'(

MEVABERRA

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 20:19:42
benımde belım agrıyor dogum yaklaştı ondan mı artık cıkaramıyorum cunku benım hep agrılarım oluyordu  :'(

35. haftamın içindeyim 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 20:21:14
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 20:19:42

35. haftamın içindeyim
gecmıs olsun canım artık bu haftalarda olan agrıları  normal karsılıyorlar
bende sabaha  kadar uyuyamadım agrıdan hem kasık hem bel agrısı
dr na gorundum mu yakın bır zamanda 

MEVABERRA

ewt geçen cuma göründüm mfakat benim doktor çatı muayenesi doğum  başladığında yapıyormuş .yani bilemiyorum.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 20:29:15
ewt geçen cuma göründüm mfakat benim doktor çatı muayenesi doğum  başladığında yapıyormuş .yani bilemiyorum.
bende 37. haftada oldum catı muayenesı
bana normal dogum dedı
canım her dr demek kı farklı bakıyor  :dontknow:
agrın varsa ara dr ya da yordun mu kendını dınlen belkı gecer bana bazen ıulık dus ıyı gelıyor
mıde ıcın ben ılac alıyorum

MEVABERRA

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Aralık , 2011, 20:32:13
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 20:29:15
bende 37. haftada oldum catı muayenesı
bana normal dogum dedı
canım her dr demek kı farklı bakıyor  :dontknow:
agrın varsa ara dr ya da yordun mu kendını dınlen belkı gecer bana bazen ıulık dus ıyı gelıyor
mıde ıcın ben ılac alıyorum

doktor değiştirmek zorunda kaldım zaten hayatımda herşey ters neden belkide ben ters biriyimdir.

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 03 Aralık , 2011, 20:41:45
ben boşa sancı çekmekten korkuyorum ..
sancı çektiğim gibi açılma olsa razıyım .. ki inşallah öle olur ..

önemli olan açılma olması çünkü .. ıkınma meselesi de ebeler dr umuz yönlendircek zaten .. olmadı karnına bastırıolar  :k06:

tek dileğim açılmam bi an önce olsun uzun sürmesin .. yterli açılmam olsun  :amin: :amin:  çünkü sancı çekip çekip sezeryana gitmek var .. açılma 4 ten yukarı çıkmayanlar var .. ki bi akrabamızda öle oldu .. dün onunla konuştuk .. yuru dedi bol bol .. önce bana yat dedi dr düşük tehlikesi var dedi diyor .. sonra iki hafta kalmış yürü dedi diyor .. napim ben yetmedi bana dior zaten 5 gün erken doğurdu .. sancı erken geldi .. bekledi bekledi açılma olmadı  :sad1: Allah korusun yaa .. o çok kötü  :amin: :amin:
canım allah yardım etsin korkmayın doğumdan doğum çok kolay asıl işin zoru sancılar onu atlattınısmı bişicik yok açılmanısda hastanede arttımı çok kolay olur gerisi inşallah hepinizin bir çırpıda olur bitr :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: asya81 - 04 Aralık , 2011, 21:21:12
Alıntı yapılan: eylül_üm - 03 Aralık , 2011, 20:41:45
ben boşa sancı çekmekten korkuyorum ..
sancı çektiğim gibi açılma olsa razıyım .. ki inşallah öle olur ..

önemli olan açılma olması çünkü .. ıkınma meselesi de ebeler dr umuz yönlendircek zaten .. olmadı karnına bastırıolar  :k06:

tek dileğim açılmam bi an önce olsun uzun sürmesin .. yterli açılmam olsun  :amin: :amin:  çünkü sancı çekip çekip sezeryana gitmek var .. açılma 4 ten yukarı çıkmayanlar var .. ki bi akrabamızda öle oldu .. dün onunla konuştuk .. yuru dedi bol bol .. önce bana yat dedi dr düşük tehlikesi var dedi diyor .. sonra iki hafta kalmış yürü dedi diyor .. napim ben yetmedi bana dior zaten 5 gün erken doğurdu .. sancı erken geldi .. bekledi bekledi açılma olmadı  :sad1: Allah korusun yaa .. o çok kötü  :amin: :amin:
canım allah yardım etsin korkmayın doğumdan doğum çok kolay asıl işin zoru sancılar onu atlattınısmı bişicik yok açılmanısda hastanede arttımı çok kolay olur gerisi inşallah hepinizin bir çırpıda olur bitr :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:sagol canım  :opucuk:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Aralık , 2011, 02:14:10
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 02 Aralık , 2011, 23:47:26
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Aralık , 2011, 04:34:49
HERKESE SELAMLAR GUZEL ANNELER  :opucuk: :flowers:
ONCELIKLE GECMISTE YAZILANLARA FAZLA BAKAMADIM BIR IKI SAYFADA YAZILARAI OKUDUM
CANANCIM ; COK SEVINDIM  :hieyt: BUGLEMIN II OLMASINA SEKER SONUCLARININ IYI GITMESINE  :hieyt: :hieyt: MASALLAH BIR TONTIŞIMIZ DAHA MI OLACAK ACABA  :nazar: :dontknow:
EYLULUM SENDE ATLSTMISSIN PARMAK OLAYINI  :ehi: :ehi: OHH BE BAKALIM KIM DIOGURACAK ONCE  ::) SENIN KIZINDA  MASALLAHI VAR  :nazar: ANLASILDI KIZ ANNELERI BEBEKLERI ŞİŞKO OLACAK  :nazar: :nazar:
SUMEYRAM ;DEMETIM ;ZEYNEP SENACIM HAVVACIM  INSALLAH HEPINIZ IYISINIZDIR  :amin: ILKAYIN BEBEGIDE IYI OLSUN INS BIRAN ONCE KASVUSURLAR BIRBIRLERINE  :amin: :amin:
ÇOK UYKUSUZUM KIZLAR  :suclu: :suclu:
INS DAHA GUZEL SOHBETLERDE BULUSURUZ AEOL  :opucuk: :wave: :wave: :wave:

canım mrb.. bizler iyiyiz Allaha şükürler olsun sen kendinden hiç haberler yazmamışsın sende iyisindir umarım..
merhaba tatlım  :opucuk: allah hep ıyılık versın ınsallah  :amin: bazen yazdıklarınızı kacırıyorum cevap vermeyı unutuyorum kusura bakmayın arkadaslar  :flowers:
cok sagol canım bende ıyıyım ama son gunlerde cok sısıtım hele bugun yemek davetındeydım ayakalrım ellerım petek gıbı oldu  :'( pazartesı kontrolum var artık daha sık kontrole gıdıyorum  uykum hıc yok  :cildir: ne yapcam bılemıyorum bır yandan da hazırlıklarımız devam edıyor  :love9: ınsallah hersey yetısır  :amin:
sen nasılsın ne zaman kontrolun dogum tarıhın bellımı canım  ::)

saol canım iyiyim bende sen maşallah artık hamişliğinin sonuna gelmişsin sıkıntıların çok normal canım hayırlısı ile meleğini kucağına aldığında hepsi geçicek inşallah:) ben dilimi ısırayım da maşalllahım var bakalım şimdilik bu hafta bitimiyle 34. haftaya girdim bende 10 gün sonrada tekrar bir kontrolüm var nasip olursa bizde bugün bebişin oyun parkını kurduk:) amcamın kızı koku yapıyor 1 ay önceden kur dedi onu dinledik:) bende evde olsun bebişin eşyalarında odada olsun son rütüşleri yapmaya gayret gösteriyorum neolur  ne olmaz:)bakalım 10 gün sonra bebişin geleceği günün tarihi verilecek bekliyorum heyecanla:))sendende kısa zamanda güzel haberi alacağıza benziyor inşallah :nazar:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 20:13:09
arkadaşlar sırtımda belimin ortasındakikemikte omurga kemiğimde ağrı var ve karnım taş gibi midem de bulanıyor bilen varsa söylesin nolur doğum yakın mı?

canım son haftalara yaklaştıkça bu tür ağrı ve kasılmalar normal ben zannetmiyorum bunun bir doğum ağrısı olduğunu artık son ayımızdayız bebişlerde büyüdü tabi birazz bele ağırlıkta yapıyolar onun etkisidir canım merak etme..

MEVABERRA

slm zeynep sena .sanırım sen daha önce anne olmuşsun kusura bakma düzgün cümle kuramıyorum biraz ağrım var. acaba doğum nasıl bir şey mesela benim karnım şimdi taş gibi ve sırt kemiğim kopuyor mide bulantılarım 35 inci haftayla yeniden başladı ve çok aşırı duygusal oldum gene.

zeynep-sena

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 23:13:05
slm zeynep sena .sanırım sen daha önce anne olmuşsun kusura bakma düzgün cümle kuramıyorum biraz ağrım var. acaba doğum nasıl bir şey mesela benim karnım şimdi taş gibi ve sırt kemiğim kopuyor mide bulantılarım 35 inci haftayla yeniden başladı ve çok aşırı duygusal oldum gene.

canım yukarıdada sölediğim gibi son haftada olduğumuz için gayet normal bu ağrılar ama nedendir bilmiyorum son günlerde özellikle sabahları benimde midem fena bulanıyor ilk kızımda olmamıştı böyle  ve doğum sancısı olarak hastaneye gittiğimizde benim daha çok kasıklarımda müthiş bir ağrı vardı belimde hafiften eşlik ediyordu  ama sana işte doğum sancısı aynen bu diyemem canım çünkü herkesteki sancı eşiği farklı ve kimi kasık kimi karın ağrısı kimi bel kimide hiç ağrısız gidiyor doğuma bunu biraz kıyaslamak mümkün değil ama büyüyen bebişlerimizle birlikte göbişlerimizde belimize daha çok yük vermemize sebep olduğu için ağrı yapabilir bazen  benimde kopucak giibi ağrıyor ama bu seni çok endişelendiriyorsa doktoruna bir sor derim ama bana kalırsa normal:)

MEVABERRA

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 04 Aralık , 2011, 23:12:28
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 04 Aralık , 2011, 20:13:09

canım son haftalara yaklaştıkça bu tür ağrı ve kasılmalar normal ben zannetmiyorum bunun bir doğum ağrısı olduğunu artık son ayımızdayız bebişlerde büyüdü tabi birazz bele ağırlıkta yapıyolar onun etkisidir canım merak etme..
çok iyisin sağol bende endişeyle arıyordum halimin sebebini içimi rahatlattın.

MEVABERRA

ben hiç bir tahlile yetişemedim ne ikili ne üçlü test nede şeker yüklemesi ve şimdi hem endişe hemde merakla doğumu bekliyorum.ve kimsesizim bir kız kardeşim var sadece.