2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Aralık , 2011, 23:32:32
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Aralık , 2011, 23:18:41
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Aralık , 2011, 23:11:25
farkettiniz mi ayy arka arkaya doğum haberlerimizi alacağız tabi ilkay hariç
                     eylül                37+5
                     istanbul           37+3
                    canan senin      33+4
                     kasri                34+2
                      ilkay                35+4
                      betty               35+4
                      olvido              35+1
                     zeynepsena     33+4
:love9: :love9: :love9: :love9: gerisini hatırlmamıyorum genelde 5 yada 10 gün aramız.
ekledim canım.bide böyle bi liste yapalım baliiiii :ehi: :suclu:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Aralık , 2011, 23:27:28
amin canım.benim ipek gibi bi gelinim olacak yahuu :suclu: :suclu: :love9:
ayy profilimdeki gibi böyle yakısıklı oğlum olurmu acaba....

daha bile yakışıklı olur yavrumm  :love9: :amin:
ayy ama bu da çok güzel bi bebeymiş yahu, tam ısırmalık  :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Aralık , 2011, 23:33:49
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Aralık , 2011, 23:27:28
amin canım.benim ipek gibi bi gelinim olacak yahuu :suclu: :suclu: :love9:
ayy profilimdeki gibi böyle yakısıklı oğlum olurmu acaba....

daha bile yakışıklı olur yavrumm  :love9: :amin:
ayy ama bu da çok güzel bi bebeymiş yahu, tam ısırmalık  :k06:
dimi sarısın değilizki bende esimde.karakaş karagöz olur bizim yavrucak sanırımm :ehi: :ehi: :ehi: :hungry: :hungry: :hungry:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

kuşum sen yeni girdin biliyorum ama ben çıksam küsermisin.iyice sıkıstırdı sıpam.sırtım ağrIdı.esimde gözüme bakıyor kalk diye,kusura bakma emi.yarın giremem sanırım.sabah 8de çıkacağım evden.ertesi günde kaynıma kız isteyeceğiz demistim ya hiç giremem.
ALLAHA EMANET OLUN.
KENDİNİZE CİCİ BAKIN İPEĞİME İYİ BAK ANNESİ  :opucuk:
GÖRÜSMEK ÜZERE GÜZELLER. :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

<<<betty>>>

canım evet bak herkesin haftasını gördük sayende canım, ellerine sağlıkk  :opucuk:

kuşum sizinki de esmer bi yakışıklı olur, kenan imirzalıoğlu gibi  :occasion14:
olma mı hiççç, olur olurrr  :laughing7: yirim ben yakışıklı paşayııı  :hungry: :hungry: :hungry:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Aralık , 2011, 23:38:42
kuşum sen yeni girdin biliyorum ama ben çıksam küsermisin.iyice sıkıstırdı sıpam.sırtım ağrIdı.esimde gözüme bakıyor kalk diye,kusura bakma emi.yarın giremem sanırım.sabah 8de çıkacağım evden.ertesi günde kaynıma kız isteyeceğiz demistim ya hiç giremem.
ALLAHA EMANET OLUN.
KENDİNİZE CİCİ BAKIN İPEĞİME İYİ BAK ANNESİ  :opucuk:
GÖRÜSMEK ÜZERE GÜZELLER. :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

tamam canım, dedim ya ben de çıkıcam zaten, duşa falan gireyim, daha dua okucam...
kendine dikkat et canım, Allaha emanet ol bebişinle, hayırlı geceler canımmm  :opucuk: :opucuk: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Aralık , 2011, 23:39:18
canım evet bak herkesin haftasını gördük sayende canım, ellerine sağlıkk  :opucuk:

kuşum sizinki de esmer bi yakışıklı olur, kenan imirzalıoğlu gibi  :occasion14:
olma mı hiççç, olur olurrr  :laughing7: yirim ben yakışıklı paşayııı  :hungry: :hungry: :hungry:
DİMİ  DAHA YAKISIKLI OLUR BENİM KUZUM YESİN TEYZESİ ONU.AYY O GÜNLERİ Bİ GÖRSEK

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HERKESE SELAMLAR GUZEL ANNELER  :opucuk: :flowers:
ONCELIKLE GECMISTE YAZILANLARA FAZLA BAKAMADIM BIR IKI SAYFADA YAZILARAI OKUDUM
CANANCIM ; COK SEVINDIM  :hieyt: BUGLEMIN II OLMASINA SEKER SONUCLARININ IYI GITMESINE  :hieyt: :hieyt: MASALLAH BIR TONTIŞIMIZ DAHA MI OLACAK ACABA  :nazar: :dontknow:
EYLULUM SENDE ATLSTMISSIN PARMAK OLAYINI  :ehi: :ehi: OHH BE BAKALIM KIM DIOGURACAK ONCE  ::) SENIN KIZINDA  MASALLAHI VAR  :nazar: ANLASILDI KIZ ANNELERI BEBEKLERI ŞİŞKO OLACAK  :nazar: :nazar:
SUMEYRAM ;DEMETIM ;ZEYNEP SENACIM HAVVACIM  INSALLAH HEPINIZ IYISINIZDIR  :amin: ILKAYIN BEBEGIDE IYI OLSUN INS BIRAN ONCE KASVUSURLAR BIRBIRLERINE  :amin: :amin:
ÇOK UYKUSUZUM KIZLAR  :suclu: :suclu:
INS DAHA GUZEL SOHBETLERDE BULUSURUZ AEOL  :opucuk: :wave: :wave: :wave:

olvido

merhaba kızlar bzide bugün tiroit için kan testine gittik 2 aydır baktırmıyordum umarım iyi çıkar yoksa  bu kadar ertelediğim için vicdan azabı çekerim  :icon_pale:
    Sümeyracım elti geliyo sana ha hayırlısı olsun Allah geçim dirlik versin . Elti iyidir  :-\ bende boy boy 3 tane var.
     Demetcim kızının ismini çok beğendim bende düşünmüştüm bu ismi ama babası kabul etmedi bizim ki büyüklerin isminden olsun istiyor. Nefise, diye tutturdu . ben ani söylüyorlar nemin ismi diye Fatma Zehra istiyordum ama öğrencilerimin çoğu 2 isimli çocuklar asla iki isim kullanmıyorlar yazılı kağıtlarına birini yazıyorlar sorduğumda birini söylüyorlar. Siz karar verdiniz bu seferde ben kararsızlığa düştüm.  :dontknow:  tek fatma koysam abimde koydu annemin ismini gerek yok belki tek zehra ya karar veririz
     Canancım bir senle ben kaldık sanırım çatı muayenesi olmayan benim doktorumda 38. hafta dedi  :icon_pale: Sen neden doktorunu değiştirdin canım ?

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 02 Aralık , 2011, 12:33:56
    merhaba kızlar bzide bugün tiroit için kan testine gittik 2 aydır baktırmıyordum umarım iyi çıkar yoksa  bu kadar ertelediğim için vicdan azabı çekerim  :icon_pale:
    Sümeyracım elti geliyo sana ha hayırlısı olsun Allah geçim dirlik versin . Elti iyidir  :-\ bende boy boy 3 tane var.
     Demetcim kızının ismini çok beğendim bende düşünmüştüm bu ismi ama babası kabul etmedi bizim ki büyüklerin isminden olsun istiyor. Nefise, diye tutturdu . ben ani söylüyorlar nemin ismi diye Fatma Zehra istiyordum ama öğrencilerimin çoğu 2 isimli çocuklar asla iki isim kullanmıyorlar yazılı kağıtlarına birini yazıyorlar sorduğumda birini söylüyorlar. Siz karar verdiniz bu seferde ben kararsızlığa düştüm.  :dontknow:  tek fatma koysam abimde koydu annemin ismini gerek yok belki tek zehra ya karar veririz
     Canancım bir senle ben kaldık sanırım çatı muayenesi olmayan benim doktorumda 38. hafta dedi  :icon_pale: Sen neden doktorunu değiştirdin canım ?

merhaba canım, hoşgeldin... inşallah güzel çıkar sonuçların da için rahat eder...
evet canım bir anda karar verdik, ilk defa eşimden hayır olmaz diye dönmeyen ilk ve tek isim  :laughing7:
canım yok 2 isim de olur gerçi zehra tek başına da çok güzel ama fatma da annenin ismiymiş, ikisi birbirine çok yakışmış aslında, bence kafanı karıştırma hiç, bence gayet güzel  :love9: :love9:

xxcansuxx

tuğba, inş. sonuçların güzel çıkar  :amin: :amin:

eskiden 2 isimli bebeler tek birini söylüyorlardı ama yeni nesil 2 ismi hep birlikte kullanıyor anne-babalar bebelerde öyle alışıyor çok hoşuma gidiyor  :love9: :love9: sizde fatma zehra diye alıştırırsınız küçüklükten bencede çok güzel isimleri ve yakışıyor  :nazar: :nazar:

canım benim dr.un tayini çıktı istanbula  :'( :'( mecburiyetten değişti yani inş. iyidir dr.um doğum da iyi olsunda  :amin: :amin: benim drda çatı muay 38-39 dedi daha çok var belki çatı muay.olmadan gelir benim kız  :suclu: :suclu:

sibelim Allah razı olsun evet güzel geçti dr kontrolümüz bilmiyorum ki kaç kiloyla gelir benim kız sağlıklı olsunlarda sonradan da kilo alınır  :amin: :amin: Allah a emanetler bebişler  :amin: :amin:

xxcansuxx

kızlar ben daha kötüleşiyorum ayyy dudaklarımı falan görseniz kabardı çatladı sızım sızım sızlıyor, burnum akmıyor genzme akıyor başım da çatlıyor gözlerim akıyor... :sad1: :sad1: daha ev süpürüp sileceğim yarın misafirim gelecek eve kaç gündür hayrım yok zaten :'( eşim yapamazsın bu halde diyor ya bakalım birazdan kalkarım işe..

MEVABERRA

slm arkadaşlar içinizde önceden doğum yapan varmıydı

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 02 Aralık , 2011, 17:41:00
slm arkadaşlar içinizde önceden doğum yapan varmıydı
zeynep-sena ark. yapmış 2.ye hamile...

MEVABERRA