2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

ciddi popo muymuş kızın kemik yığınıda değil kilosuda iyi  :nazar: :nazar: :nazar: nasıl baskı yapıyor ya bu  :ehi: :ehi: ısır annesi ısır  :hungry: :hungry: yeri iyice daralmıştırda ondan çekemiyordur... bende yan yatınca devinip şekilfden şekile giriyor eşim ya sen yan yatınca baskı yapıyordur düz yat diyor kızına kıyamıyor... banu beni en çok eşimin şöyle bakıp poposu şurda demesi hoşuma gidiyor... normalde bu kadar ilgili değildi son haftalar daha değişti kızına karşı  :love7: :love7:

ben usluymuşumda eşim değilmiş bakalım kime çekecek benim cadı... geçen dedim ya terlik eksik olmazmış k.validenin elinde  :ehi: :ehi:
inş. seninki size çekerde rahat olursun  :amin: :amin:

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

eylul_um......................................17 aralik :nazar:        kız       
இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ......................20 aralik   :nazar:  erkek
DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar:
ƓĤ♡SƬ.........................................24 aralık :nazar:    kız     
MEVABERRA..................................24 aralık  :nazar:kız
denizkabuğu ............................31 aralık    :nazar:    erkek 
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
olvido..........................................5 ocak  :nazar:      kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek   
kardelen06........................................?    :nazar:   
hasyet........................................14 ocak   :nazar:             
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
zeynep-sena..............................16 Ocak  :nazar: kız           
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................8 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

xxcansuxx

sellini nerde ki ikizdi onun bebekleri hamileliği nasıl geçiyor  :dontknow: :dontknow:

xxcansuxx

eylülüm ben çıkayım canım yarın drdan gelince yazarım geç gelebilirim çarşıyada gideriz...

bugün tek yaptığım iş bulaşık makinasını boşaltmak oldu birde kendime yemek hazırlamak...
eşimde gelir şimdi yatıp duruyorum ıhlamur içeyim eşim gelmeden... o gelince meyve faslı başlar  :hungry: :hungry:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Kasım , 2011, 15:23:17
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 30 Kasım , 2011, 15:21:43
arkadaşlar hepinize güzel muhabbetler hastalarada şifaa inşallah  :opucuk:

benim eşim gelmek üzere ben hazır ola geçeyim artık :ehi: :ehi:

bende gece bakarım artık neler konuşmuşsunuz :k06:

bens senin ve kızının resmini merik ediyorum amaaa hemseriyiz bak surda göreyim belki çarsıda karsılaşırız.bi göbekleri tokustururuz  :ehi: :ehi: :ehi:
tamam canım sağol güle güle sen hazır ola geç bakalım  :wave: :wave:

sen yer ve mekan söle ben gelirim sana göbiş tokuşturmaya sümeyracım sen merak etme  :k06: :k06: :k06: :k06:
son fotosunu çekeyimde burda sadece kızımı gösterttirebilirim inşallah :k06:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Kasım , 2011, 15:24:38
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Kasım , 2011, 15:23:17
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 30 Kasım , 2011, 15:21:43
arkadaşlar hepinize güzel muhabbetler hastalarada şifaa inşallah  :opucuk:

benim eşim gelmek üzere ben hazır ola geçeyim artık :ehi: :ehi:

bende gece bakarım artık neler konuşmuşsunuz :k06:

bens senin ve kızının resmini merik ediyorum amaaa hemseriyiz bak surda göreyim belki çarsıda karsılaşırız.bi göbekleri tokustururuz  :ehi: :ehi: :ehi:
tamam canım sağol güle güle sen hazır ola geç bakalım  :wave: :wave:
güle güle z-sena  :wave: :wave:
vay be eşi böyl erken gelenlere hayranım  :k06: :k06:

kocaman bir aaaaaahhhhhhhhh ahhhhh çekiyorum cansucum başkada birşey diyemiyorum  :-\ :-\ ama şükür bugünlerimizede şükür:)

YAĞMUR DAMLASI

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Kasım , 2011, 21:37:57
ciddi popo muymuş kızın kemik yığınıda değil kilosuda iyi  :nazar: :nazar: :nazar: nasıl baskı yapıyor ya bu  :ehi: :ehi: ısır annesi ısır  :hungry: :hungry: yeri iyice daralmıştırda ondan çekemiyordur... bende yan yatınca devinip şekilfden şekile giriyor eşim ya sen yan yatınca baskı yapıyordur düz yat diyor kızına kıyamıyor... banu beni en çok eşimin şöyle bakıp poposu şurda demesi hoşuma gidiyor... normalde bu kadar ilgili değildi son haftalar daha değişti kızına karşı  :love7: :love7:

ben usluymuşumda eşim değilmiş bakalım kime çekecek benim cadı... geçen dedim ya terlik eksik olmazmış k.validenin elinde  :ehi: :ehi:
inş. seninki size çekerde rahat olursun  :amin: :amin:

aynen öle tombik bişiy ama popoyu sivri sekilde tutuyorlar ya belki de ondan batıyordur bana ..
aynen sola yatınca benimkide öle balık gibi kıpır kıpır oluyor .. onun dışında otururken rahat hareket edemiyor  :k06: sırt üstü yatınca belim ağrıyor ağırlıktan .düşünsene kendi + eşi + suyu kimbilir belki toplam 10 kg dır .. yatıyorsun ve üstüne karnına tam 10 kg koyuyorlar .. uyu uyuyabilirsen .. yine sabahı sabah ettim  :sad1:

:k06: :k06: :k06: evet hatırlıyorum terlik şefkatini  :k06: :k06:
inşallah sana çeker buglem hanım  :amin: :love9: :nazar:
yaramaz da olursa artık hayal gücünü geliştirirsin .. terlik dışında yeni yöntemler bulup uslandırırsın sen kızını güveniyorum sana  :icon_thumright:  :k06:  burda yaramaz çocuk sayfası açar düşüncelerimizi paylaşırız  :k06:
şaka bi yana umarım böle şelere gerek kalmaz .. uslu olsunlar .. tabiki yaratıcı zekaları gelişsin çok ta öle oturur tipler olmasınlar ama bizide üzmesinler  :amin: :amin: :k06:

babaların içi son haftalarda rahatlıyor canım .. bizimkide bahsederken yüzünde güller acıyor .. surat böle başka yumuşuyor .. babamı olucaksın sen diye seviorum eşimi  :ehi: :ehi: :ehi:  :love9:
hakkımızda hayırlısı olsun sağlıkla gelsin yavrularımız kucaklarımıza inşallah  :amin: :amin: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Kasım , 2011, 21:41:06
sellini nerde ki ikizdi onun bebekleri hamileliği nasıl geçiyor  :dontknow: :dontknow:

evet ya bak onu bende merak ettim ..
biz böle sıkıntılı geçirirken onda iki katı ağırlık var kimbilir nasıl geçiyordur ..
umarım sağlıklılardır ve Allah yardımcısı olsun  :amin: :amin:

<<<betty>>>

selam hanımlar  :flowers: :flowers: :flowers:
ayyy ben bugün bi keyifsizim keyifsizim, oturduğum yerden kalkasım gelmiyor  :honk:

eylülcüm aynı dert bende de var, sol kaburgamın altında poposu, deliyor resmen kalbimin altını,
vurunca okşayınca falan da inatlaşıyor cadı, daha da dayıyor popoyu  :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Aralık , 2011, 12:22:00
selam hanımlar  :flowers: :flowers: :flowers:
ayyy ben bugün bi keyifsizim keyifsizim, oturduğum yerden kalkasım gelmiyor  :honk:

eylülcüm aynı dert bende de var, sol kaburgamın altında poposu, deliyor resmen kalbimin altını,
vurunca okşayınca falan da inatlaşıyor cadı, daha da dayıyor popoyu  :k06: :k06:

aleykümselam canım ..
evet yaa dün akşam ben daha çok inatlaştım koltuğa yattım soluma .. parmağımı bastırdım oraya avucumun içi ile sürekli bastırdım .. çekti bi süre sonra .. ayyy yeri nası acıyo çekse bile .. diorum eşime kesin içerde etim çürüdü  :sad1:  :k06:  çektiği zaman bile böle geçiyo ya ordan popo oyyy ..nası acıyo .. elimi çekiyorum geri getiriyo ..  :toothy10:
uyurkende öle yaptım elimi dayadım oraya çekmek zorunda kaldı bi türlü yerleşemedi kıpır kıpırdı  :toothy10: yazık yeri kalmadı sanırım boyu uzadı artık çekemiyor ordan demekki ..  :aferin: ama canım yanıyor sürekli yani .. yapıcak bişe yok .. biraz o sıkışcak biraz benim canım yanıcak .. çıkana kadar böle idare etcez .  :k06:

hayırdır uyuyamadın mı .. bazen banada oluyor artık uykusuzluk birikti diorum hiiiiç bişe yapasım gelmiyor
yemek yemeye mutfağa zor gidiyorum  :k06:

<<<betty>>>

aynen canım hareket etse bile, o devamlı dayadığı yer acıyor, sonra gelip tekrar yerleştiriyor popoyu  :k06:
canımm uyudum aslında, gece geç uyuyabildim ama sabah geç kalktım, uykumu aldım da işte bilmiyorum sanki bişey yapmaya dermanım yok gibi... yemeğim de yok akşama falan, mutlaka mutfağa girmem lazım yani ama hiçç içimden gelmiyor, devamlı esniyorum... hava da nasıl güzel nasıl güzel  :sunny: çıkıp bi yüriyim dedim azönce, ayyy kalk üzerini değiştir falan çok uzun iş diye üşendim  :honk:

YAĞMUR DAMLASI

kızlar bendede aynı sorun belim kopuyor ve sancım oluyo çok 2-3 gündür.öyle bir tekme  atıyorki gece yatatken ccanım yanım yanıyo.bide karnım çok acıyo.tedirdin oluyorum.32.haftada doğum sancısı olur mu

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Aralık , 2011, 12:37:52
aynen canım hareket etse bile, o devamlı dayadığı yer acıyor, sonra gelip tekrar yerleştiriyor popoyu  :k06:
canımm uyudum aslında, gece geç uyuyabildim ama sabah geç kalktım, uykumu aldım da işte bilmiyorum sanki bişey yapmaya dermanım yok gibi... yemeğim de yok akşama falan, mutlaka mutfağa girmem lazım yani ama hiçç içimden gelmiyor, devamlı esniyorum... hava da nasıl güzel nasıl güzel  :sunny: çıkıp bi yüriyim dedim azönce, ayyy kalk üzerini değiştir falan çok uzun iş diye üşendim  :honk:

banada bazen öle oluyor .. oturuyorum valla öle olunca canım yaa .. hiç kıpırdamıom  :ehi: