2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 21:06:32
kusuum ikiz gibi duruyor benimkini ezer geçer senin fıstık masallahhhhhhh
tam hamissin he :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
herkes aynı tepkiyi veriyo :) ikiz mi ? nerde daha bir hafta geriden geliyor bazı ölçümlerimiz anne tombiş olduğundan galiba ... hergün okulda birisi soruyor doğum ne zaman sen daha burda ne geziyon falan filan diyorum okulda doğrcam ben  :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 21:09:33
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 21:04:00
Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 21:00:21
bende yüzüm gözüktüğü için buraya koyayım da bakın bakalım benim kızımda büyümüş mü teyzeleri
ayyy tuğba çok tatlısınız  :nazar: :nazar: :nazar:
bak seninki benimkini dövecek kadar büyük  :nazar: :nazar: benim öyle değil sanki  :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch:
benim kız gösterişi sevecek sanırım kocaman olduk ama kendi kilosu normal  :nazar: kendini olduğundan büyük gösteriyo  :D
:nazar: :nazar: annesi sen çok kilo almısssın demekki normalsiniz ya ama bu halde kımıldamak çok zor olmalı

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

bende yüzüm gözüktüğü için buraya koyayım da bakın bakalım benim kızımda büyümüş mü teyzeleri
bak seninki benimkini dövecek kadar büyük  :nazar: :nazar: benim öyle değil sanki  :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch:
benim kız gösterişi sevecek sanırım kocaman olduk ama kendi kilosu normal  :nazar: kendini olduğundan büyük gösteriyo  :D
yakında gittin mi canım kilosu nasıl  :dontknow: bir anda kilo almış olmasın senin prenses  :icon_scratch: kendin kaç kilo aldın suyun fazladır  :icon_thumright:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 21:11:57
:nazar: :nazar: annesi sen çok kilo almısssın demekki normalsiniz ya ama bu halde kımıldamak çok zor olmalı
bende 11 kilo aldım. hemde nasıl zor gece ne sağıma ne soluam yatabiliyorum birde aşağıda duruyo baskı çok yaptığı için 1 - 1.5 saatte bir tuvalete kalkıyorum deliksiz uyumayı özledimmm :crybaby2:

KasrıCinan

canım benim ya simdiden basladı uykusuz geceler.benimde çok terlemme basladı sırılsıklam ter oluyorum geceleri niye bilmiyorum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 21:13:42
yakında gittin mi canım kilosu nasıl  :dontknow: bir anda kilo almış olmasın senin prenses  :icon_scratch: kendin kaç kilo aldın suyun fazladır  :icon_thumright:
bende suyum fazladır diye düşünüyorum ama gecen cuma kontrolümüz vardı doktor suyun normal dedi ama ben günde en az 3,5 - 4 litre su içiyorum :dontknow: 34+1 di gittiğimizde 2370 gr dı doktor normal dedi iri değil yani bebişkom

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 21:18:32
canım benim ya simdiden basladı uykusuz geceler.benimde çok terlemme basladı sırılsıklam ter oluyorum geceleri niye bilmiyorum
bende öyle hasta olduğumdan sanırım gün boyuncada terliyorum sanki ağustos ayı  :cussing: sende dikkat et kendine hastalık başlangıcı olabilir.

olvido

kızlar siz kaç kilo aldınız acaba ben fazla mı aldım.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 21:19:59
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 21:13:42
bende suyum fazladır diye düşünüyorum ama gecen cuma kontrolümüz vardı doktor suyun normal dedi ama ben günde en az 3,5 - 4 litre su içiyorum :dontknow: 34+1 di gittiğimizde 2370 gr dı doktor normal dedi iri değil yani bebişkom
3.5- 4 litre mi  :-ooo :-ooo ben artık 2 litreyi zor içiyorum bugün daha 1 lt oldu  :sad1: hımm kilosuda normal belki yanlış ölçüyordur bir gelirmiş senin kız 4 kilo  :k06: :k06:

KasrıCinan

canım hastayım suan zaten...ama benim ellerim filanda ayaklaırmda yanmaya basladı.canım 12 kilo aldım ben dün tartıldım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 21:23:14
bende 9ile 10 arasında değişiyor aldığım kilo canım... ama 2 aydır hiç kilo almadım   :aferin:

olvido

amanınnn olmaz 4 kilo.  Doğuramam bıdık şu an ki kilosu bile korkutuyo beni 2400 gr  :icon_pale:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 21:30:52
amanınnn olmaz 4 kilo.  Doğuramam bıdık şu an ki kilosu bile korkutuyo beni 2400 gr  :icon_pale:
:ehi: :ehi: :ehi: başa gelen çekilir yok kızzz şaka yapıyorum sağlıklı olsunlarda  :amin:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 21:28:28
Alıntı yapılan: olvido - 28 Kasım , 2011, 21:23:14
bende 9ile 10 arasında değişiyor aldığım kilo canım... ama 2 aydır hiç kilo almadım   :aferin:
diyet işe yaradı desene .  :nazar: sağlıklı olsunlarda kiloları öenmli değil benim şişlikte var sanırım yoksa doktor hanım anlardı iri bebek olsaydı çünkü bir arkadaşımda ona gidiyor onun bebeği 36 hafta sonunda 3500 gr olmuştu iri olsaydı benimkini de farkederdi. Gerçi kızlar küçük bebeklerde doğmayabiliyor eltimin kızı 2800 gr doğmuştu normalle sancı çekti çekti doğuramadı kızcaz ilk bebeğide 3700 gr normal doğurmuş

KasrıCinan

ben çıkıyorum
hayırlı geceler kızlar size.
iğnemi vurayım uyku bastırmadan.
görüsmek üzere.
sibelcim merak ediyorum insallah pasamız iyi kilo almıstır :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:
:wave: :wave: :wave: :wave: