2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:52:40
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:48:02
bilmiyorum...basarıp basaramayacağımı bende hiç bilmiyorum.
annem dayanması zor kızım ama ne olusa olsun normal için uğraş,hemen dayanamayıp beni sezaryana alın deme diyor kestirme kendini diyor ;D :y25: :y25: düşünüyorum en barbat sancıyı düsünüyorum.dayanamam ben yok ıkınamam çabuk yorulurum olmaz yapamam ben diyorum,,,bi yandanda hayır basaracağım eğer normal giderse uğrasacağım diyorum...
ama ikimizinde canı çok kıymetli.bizim sağımız solumuz belli olmaz.sadece senin için direk düsündüğüm senin kesin ve kesin normal doğm yapabileceğin.içime öyle doğuyor.öyle hissediyorum :amin: :amin: :amin:

aynen canım ben de senin gibi hissediyorum işte, annem de bana aynısını söyleyip duruyor, kolay değil ama dayanmaya çalış diyor devamlı... ben de bazen dayanabileceğimi düşünüp bazen de yok yapamam diyorum  :honk:
evet canım aslında benim de içime hep normal doğum yapacağım doğuyor ama bilmiyorum ki işte, ne kadar dayanabilirim...
ama bence sen de normal doğuracaksın gibi me geliyor, senin paşa üzmüyecek annesini  :love9: :love9: :amin:
insallah canım insallah hepimiz bi ıkınmayla normal yolla kurtuluruz.ilkayı duyunca ben korkmaya basladım.ama cesaret geldi.ben yaparım normal doğum ya diyesim geliyor :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :y25: :y25: :y25: :honk: :honk: :suclu: :suclu: :suclu:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 17:54:53
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:49:01
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 17:46:04
selam kızlar nasılsınız hayırdır konu doğum mu renkler atmış ya  :icon_pale: :icon_pale: :k06: :k06:
hayırlısı olsun inş. kolay doğumlarımız olsun  :amin: :amin: :amin:

hoşgeldin canım... inşallah ya, amin canım  :amin: :amin: :amin:
bizim sayfada doğumlar başladı ya, bizi de aldı bir panik  :k06: :k06: :k06:
bende melisin haberini alınca şükür sıra bize gelmiş dedim ondan önce daha var gibi geliyordu  :suclu: :suclu:
sizlerin etrafınızda büyükleriniz var erken bile gelse doğum sancınızı anlayabilirler... ben yalnızım geçen gelen arkadaş benden az kan geldi nişan olayını bilmiyordum sabahda peçete koydum ıslanmış öyle bir anda suyum gelmedi dedi eşiyle dra gidiyorlar 7 cm açıklığı olmuş ama öyle karnınmın içinde bir burkma var hiç ağrım olmadı diye anlattı... neyse 7 cm ken suni sancı vermişler doğuma alınmış... ama o suni sancıyla nasıl bağırdım diyordu... herkesin farklı ya ben korkuyorum ya sancı gelmezse bende anlamazsam evde de yalnız olursam  :icon_pale:
tatlım son zaman tetikte olursun zaten.
ben simdiden bakıyorum sürekli camasırıma.en ufak leke nisan kan su gelsin hemen hazırlanırım yani.sende öyle olursun.ağrı girerse zaten direk ararsın esini yada komsunu kosarsınız doktora

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:54:59
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Kasım , 2011, 17:52:40
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:48:02
bilmiyorum...basarıp basaramayacağımı bende hiç bilmiyorum.
annem dayanması zor kızım ama ne olusa olsun normal için uğraş,hemen dayanamayıp beni sezaryana alın deme diyor kestirme kendini diyor ;D :y25: :y25: düşünüyorum en barbat sancıyı düsünüyorum.dayanamam ben yok ıkınamam çabuk yorulurum olmaz yapamam ben diyorum,,,bi yandanda hayır basaracağım eğer normal giderse uğrasacağım diyorum...
ama ikimizinde canı çok kıymetli.bizim sağımız solumuz belli olmaz.sadece senin için direk düsündüğüm senin kesin ve kesin normal doğm yapabileceğin.içime öyle doğuyor.öyle hissediyorum :amin: :amin: :amin:
inş. kızlar hepimiz bir avazda kurtuluruz... şimdi  ne kadar kursakda kafamızda iş olacağına varıyor... Allah kolaylık versin hepimize  :amin: :amin: ilkaya da Allah kolaylık versin Allahdan yalnız değil annesi yanında az daha kalsa buket bebek gelişse  :amin: :amin:

aynen canım ben de senin gibi hissediyorum işte, annem de bana aynısını söyleyip duruyor, kolay değil ama dayanmaya çalış diyor devamlı... ben de bazen dayanabileceğimi düşünüp bazen de yok yapamam diyorum  :honk:
evet canım aslında benim de içime hep normal doğum yapacağım doğuyor ama bilmiyorum ki işte, ne kadar dayanabilirim...
ama bence sen de normal doğuracaksın gibi me geliyor, senin paşa üzmüyecek annesini  :love9: :love9: :amin:
insallah canım insallah hepimiz bi ıkınmayla normal yolla kurtuluruz.ilkayı duyunca ben korkmaya basladım.ama cesaret geldi.ben yaparım normal doğum ya diyesim geliyor :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :y25: :y25: :y25: :honk: :honk: :suclu: :suclu: :suclu:

KasrıCinan

amin evet insallah biraz daha kalır.1 hafta dahadursa en azından.36+bile olsa oda yeter

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 18:01:07
amin evet insallah biraz daha kalır.1 hafta dahadursa en azından.36+bile olsa oda yeter
inş. 35+0 sanırım 6 gün daha kalsa aceleci kız  :amin:

aslında öyle tetikte olurum zatende ne bileyim ben acıya dayanabilir miyim diye düşünmüyorum bir şekilde normal derse çekeceğiz o sancıyı diyorum... onlar pırt diye gelince sende yeni doğmuş gibi oluyormuşsun  :k06: :k06: bakalım nasıl olcak  :dontknow:
meliss de gelsede doğum hikayesini hemen paylaşsa inş. bizlerede cesaret verir  :binkybaby: :binkybaby:

benimde indi sanki bebek baskı yapıyor malum bölgeye sancı giriyor... hareketlerim o zamn kısıtlanıyor bu hafta içi dr.a gideceğim bakalım ne diyecek  :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 18:07:07

aslında öyle tetikte olurum zatende ne bileyim ben acıya dayanabilir miyim diye düşünmüyorum bir şekilde normal derse çekeceğiz o sancıyı diyorum... onlar pırt diye gelince sende yeni doğmuş gibi oluyormuşsun  :k06: :k06: bakalım nasıl olcak  :dontknow:
meliss de gelsede doğum hikayesini hemen paylaşsa inş. bizlerede cesaret verir  :binkybaby: :binkybaby:

benimde indi sanki bebek baskı yapıyor malum bölgeye sancı giriyor... hareketlerim o zamn kısıtlanıyor bu hafta içi dr.a gideceğim bakalım ne diyecek  :dontknow:
öyle canım.kendim için bile öyle diyorum.38 bari olsun.hayırlısı.yani o sancı gelirse mecbur doğuracağız.düsününce anca stres oluyoruz.bakalım melisin nasıl geçti gelince öğreniriz
bebeğin inmeye baslamıs olabilir.zaten otururken bacak kapanmıyor.asağıda dolgunluk olusuyor.sazen basıyla ittiriveriyor

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 18:13:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 18:07:07

öyle canım.kendim için bile öyle diyorum.38 bari olsun.hayırlısı.yani o sancı gelirse mecbur doğuracağız.düsününce anca stres oluyoruz.bakalım melisin nasıl geçti gelince öğreniriz
bebeğin inmeye baslamıs olabilir.zaten otururken bacak kapanmıyor.asağıda dolgunluk olusuyor.sazen basıyla ittiriveriyor
başına eliyle kurcalamasına alıştım zaten dünden beri değişik sancı giriyor zaten oturmuyorum sürekli yatar haldeyim  :k06: :k06: birde ellerimde kollarımda çok halsizlik var bunlarda olacak 2 aydan az kaldı birde dediğin gibi erken gelirlerse ne kaldı ki gelmelerine inş.  :hello2: :hello2:

xxcansuxx

kızlar ben çıkayım kasri A.E.OL paşanla..  :amin:
eşim evde öyle bir bakım dedim zten
bu arada kasri unuttum temizlikler bitmiş çok güzel olmuştur evin ohhh missler gibi gelsin evinizin paşası zamanı gelince  :occasion5: :occasion5:

KasrıCinan

27 Kasım , 2011, 18:24:58 #6158 Son düzenlenme: 27 Kasım , 2011, 18:32:35 KasrıCinan
ne kaldı tatlım 1 ay kaldı surda.ocağı sayma zaten.o beklemekle geçecek YANİ ÖNCEDE SONRADA BELLİ OLMADIĞI İÇİN CABUK GEÇER .ben sadece 1 ayım var diyorum.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 18:24:39
kızlar ben çıkayım kasri A.E.OL paşanla..  :amin:
eşim evde öyle bir bakım dedim zten
bu arada kasri unuttum temizlikler bitmiş çok güzel olmuştur evin ohhh missler gibi gelsin evinizin paşası zamanı gelince  :occasion5: :occasion5:
tamam canım bende çıkyım diyecektim
grip olacağım sanırım çok kötüyüm.
sağol tatlım amin insallah.iyi oldu.
hadi sende A.E.OL KIZINLA

KasrıCinan

demetim balım yarın görüsürüz insallah.ben çıkıyorum yatacağım.
hastayım o kadar kırgınki vücudum.boğazlarım dudaklarım yanıyor şöyle.
ALLAHA emanet ol emi.
fındığımın odasını çekde bakayım artııııııııııııııııık.beşiği vs. :suclu: :suclu: :suclu:
:opucuk:  :opucuk:  :hello:  :hello:

<<<betty>>>

kızlar ben geldim, siz gitmişsiniz... işim uzadı canlarım, yoksa siz burdayken ben orda iş yapamazdım  :k06: :ehi: :ehi:
neyse yarın görüşürüz Allah'ın izniyle,
Allaha emanet olun kuzucuklarınızla  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

olvido

ooo bugün çok olay olmuş burada ....
Rüzgar bebek dünyaya gelmiş ... :nazar: .Allah hayırlı evlat eylesin .... Meliss arkadaşımıza geçmiş olsun darısı bize.... Kızlar kim önce doğuma giderse sancı çekerken bize gerideki hamişlere dua etmeyi unutmasın  :amin: :amin:  :icon_pale: gerçi o sancıyla bişey düşünebileceğimizi sanmıyorum.  :icon_pale: Yengem doğum yaparken bir akrabamızın 3 çocuğu var bir türlü nasipleri açılmamıştı anneleri illa çocuklarıma dua et demiş o an aklına gelmiş 2 tanesi evlendi bebek de doğdu bi tanesi nişanlı.
    İlkaycım canım sanada geçmiş olsun: Umarım sancıların çabucak geçer aceleci prenses de zamanını bekler hem şimdi bile olsa korkma Allah korur inş meleklerimizi bizim arkadaş 33. haftada doğurdu ikizlerini 1500 gr 1600 gr lardı onlar bile büyüdüler maşaallah  :nazar: :nazar:
     Kızlar sizde doğum paniği başlamış gibime geldi  :k06: baksanıza rüyalara bile girmeye başlamış doğumlar bende tık yok henüz aslında panik birisiyim ama son ana bırakıyorum paniğimi  :icon_pale: :icon_pale:
    Korkutmak gibi olmasın ama cuma kontrole gittiğimde koridorun diğer tarafında sancı odası ve ameliyathane var ....  :icon_pale: ömrü hayatımda böyle çığlık duymamıştım kesin boğazı yırtıldı kızcağızın  :icon_pale: gerçi eşim o çocuk sesiydi kafeteryadan geliyordu ses dediysede ben pek inanmadım çünkü biz 2. kattayız kafeterya zeminde....
    Sümeyracım Cennet ablamla kayınvalidene söyle banada gelsinler :) Bugünde market alışverişini bitirdik . Doğumdan sonra pedler yeterli olmuyormuş külot şeklinde hasta bezleri var depend diye markası ondan aldım
    Allah yardımcımız olsun. Kendinize iyi bakın öpt :wave:

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

eylul_um......................................17 aralik :nazar:        kız       
இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ......................20 aralik   :nazar:  erkek
DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar:
ƓĤ♡SƬ.........................................24 aralık :nazar:    kız     
MEVABERRA..................................24 aralık  :nazar:kız
denizkabuğu ............................31 aralık    :nazar:    erkek 
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
olvido..........................................5 ocak  :nazar:      kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek   
kardelen06........................................?    :nazar:   
hasyet........................................14 ocak   :nazar:             
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
zeynep-sena..............................16 Ocak  :nazar: kız           
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................8 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 27 Kasım , 2011, 11:49:43
ay sıbos bugun ruyamda dogurdum zateen  :ehi: :ehi:  :icon_pale:

cok korkuyorum ama bır an öncede olsun ıstıyorum cok karısık bı durum.. rahat hareket edemıorum nefes nefese kalmaktan yoruldum.
uyku pronblemınden yoruldum.. eskı benı ıstıyoruuum  ::)  :k06:  tum bunları dusununce dogsun artık dıyorum..
ama dogurmaktanda korkuyorum.. bazı gun cok cesaretlıyım bazı gun cok korkak  :ehi: :ehi:

umarım cesaretlı oldugum gune denk gelır  :k06: :k06:

kıyafet esyalar fılan olarak hazırız tek sorun dogum psıkolojısı olarak hazır olmak .. dedıgım gıbı bazı gun cok hazırım .. bazı gunler cok korkak  :k06: :k06:

hakkımızda hayırlısı olsun artık .. bakalım 2 gun var aramısda .. emır bey mı ezgı hanımmı hızlı cıkıcak  :k06: :k06: :love9: :nazar: :nazar:

saglıkla gelsınler ınsallh ..  :amin:

sen ne durumdasın hazırmısın  :k06: ::)
BANUCUM BEN HIC HAZIR DEGILİM HEM PSIKOLOJIK OLARAK HEMDE ESYALARIMIZ TAMAMLANMADI  :cildir: NEDEN BITMIYOR BU EKSIKLER ANLAMIYORUM  :cildir: BIRDE BANYO VE KILERIM TADILAT OLDU  BAYAGI TOZLANDI EV BEBEGIMIN MOBILYASI GELMEDI HAFTAYA GELECEK KIYAFETLERI YERLESMEDI ANLAYACAGIN İŞ ÇOK  :'( BEBEGIM BIR 15 GUN SABRETSE  BANA YETER  :k06: AMA  YARIN HERSEY BELLI OLACAK CATI MUAYENESI OLACAM  :-ooo ONA GORE DOGUM ŞEKLINE KARAR VERECEZ  :y25: COK HEYECANLIYIM BANUCUM  :y25: HELE ILKAYLA MELISI GORUNCE IYICENE PANIK OLDUM  ::) ::) ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN HEPIMIN INSALLAH  :amin:
BENDE SENIN GIBIYIM BIR YANIM DOGURDA KURTUL DIYOR BIR YANIMDA BOYLE DAHA IYI DIYOR ARTIK ÇOK YORULDUK HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN  :amin: BEN HIC RUYA GORMEDIM BAK SEN SANAL OLARAK YASAMISSIN  DOGUMU NE GUZEL :ehi: BAKALIM KIM ONDE GIDECEK YOKSA ARKADAN GELENLERDEN DEMET VAR BIZI SOLLAYACAK MI  :dontknow:  :hieyt: :hello2: :muzz: