2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 21:06:08
Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 21:00:25
ahh demetcım ahhh.. neysekı karnın kucuk ve rahat hamılelık gecırıosun gene de sen kaptırma kendını yormamaya calıs  :love9: :opucuk:

bızımkıde kıloma takık durumda dal gıbı olmamı ıstıyor umarım olurum  :k06: :k06:  :amin:  :suclu:

kendının de göbegı cıktı beraber zayıflayalım dıor  :ehi: :ehi:

Olmuyor canım, tez canlılık da olunca insan da, yormamak mümkün değil... neyse bu halimize şükür dediğin gibi ağır bir hamile olsaydım, resmen bitmiştik biz  :ehi: :ehi:
ayy canım ya, senin koca da alem ya, hamilesin kuzum tabi olcak fazla kilon...
neyse sen bi doğur da, emzirdikçe verirsin zaten, ilk başlarda değilde, 2-3 ay sonra başlarsın vermeye bence...

varmı foton koysana bi bakalım göbişine, hemen kaldırırsın sonra  :hello2: :hello2: :hieyt:

zaten hamıleyım dıye bıse demıomus  :ehi: :ehi:
40 gun bıtınce kılolarda gıdermı dıor  :-ooo
40 gun cocuk ıcın askım anne ıcın degıl dedım  :toothy10: :toothy10:
cocuk tam olarak alısıyor hayata 40 gun o 40 gun dedım .. 6 ayda ancak dedım ..
uff cokmus dıor  :laughing7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 21:10:40
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:00:36
benim kocişin de 3 yıldır bitip tükenmeyen isteği var....
her gece yatağa girince uykuya dalmadan sırtını kaşıttırıyor kaşıma da değil bebeklerin böyle arkasını sıvazlarsın uyur ya öyle  :k06: :k06:  bende öyle farkına varmadan saatlerce konuşarak kaşıyabilirim kafası şişince :ehi: tamam aşkım yeter ellerine sağlık diyor bir öpücük kondurur uyur  :ehi: :ehi: çocuk gibisin derim :love7:

senin kocişin de çocuk yanı, yatakta ortaya çıkıyor desene  :ehi: :ehi: :ehi:
demek küçüklükten alışmış öyle, eşimin yeğeni de öyle şimdi, sırtını kaşımadan uyumuyor çocuk...
alıştırmamak lazım çocuklara..
:k06: :k06: :k06: yok canım ya benimki doğru düzgün ilgi görmemiş anneden gördüğü tek şey terliğin şefkatiymiş  :toothy10: :toothy10: işte göremediği bastırılmış duyguları benimle yaşıyor  :ehi: :ehi: ben alıştırdım sanırım ama hangi ara alıştı bilemiyorum   :suclu: :suclu:

<<<betty>>>

eylülcüm maşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar:
ne tatlı göbiş o yaaa  :love9:
evet ama sanırım annen doğru demiş, göbişin inmeye başlamış aşağı...

benim göbeğim seninkinin yarısı kadar, pofffffff ben de istiyom göbiş yaaaaa  :BangHead: :BangHead:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:11:24
Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 21:07:34
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:04:05
takmayın kızlar kiloları minikler sağlıklı olsunlarda...
verilir emzirme döneminde 4-5 aydan sonra aldığından fazlasını verebiliyormuşsun tabi süt olsun diye tatlıya dayanmazsak... süt döneminde dikkat edersek kiloyu kolay veririrz hepimizin ilk bebişleri kalıcı olmaz kilolar  :occasion5: :occasion5:

ben asırı bısıler yemeyı dusunmuyorum bol su ıcmeyı planlıyorum .
tabı sutumu ne fazlalastırıyo dıye deneye deneye bısıler yıycem.. ondan sonra oturur artık duzenımız .
kolay verecegıme ınanıyorum bende.. ınsallah öyle olur cunku dıkkat edınce verıyorum ben yeterkı ıstıkrarlı bı sekılde bu konu ustunde durayım  :occasion14: :amin: :amin:

sende kalmaz canım bir şeyler sen rejime bile başlamıştın göze alıp hamileyken verirsin ..  bende öyle bol su içip yeşillik soğan yiyeceğim kokusundan eşim yanaşamazda zaten lohusalıkda var  :suclu: :suclu:  birde diyete devam edeceğim 2-3 ay öyle olunca birden toparlanırım inş....

ınsallah yaa .. Allah yardımcımız olsun..
yaptım evet ama ıkı hafta surdu hebesım sonra dr a bı daha gıtmedım ve aynı selerı yemekten sıkıldım  :ehi: :ehi:

ama ıyı olmustu o arada o 3 kıloyu vermem ıse yaradı ..
ve nası beslencegımıde ögrendım ayda bellı bı kılo alımını gecmedım  :amin: :nazar:

xxcansuxx

eylüllll çok tatlı göbüş maşaallah  :nazar: :nazar:
eee seninde kalçaya basmamış bende çok aşırı yayıldıı sandım anlattığına göre ama hiçbir fazlalık gözükmüyor ortada göbüş oda evet aşağıya inmiş... :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 21:13:49

benim göbeğim seninkinin yarısı kadar, pofffffff ben de istiyom göbiş yaaaaa  :BangHead: :BangHead:

valla bana noolduysa 8. ayda oldu  :ehi: :ehi:
oncesınde aymı söleyınce aaaaa dıolardı . hos sımdıde öle 20 gunu kalmıs bırınınkı gıbı mı ..
ıkı uc gun önce cektım bunu ben  :k06:
ınsallah senınkıde ıstedıgın kadar sıser canım  :amin: :nazar: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:13:40
her gece yatağa girince uykuya dalmadan sırtını kaşıttırıyor kaşıma da değil bebeklerin böyle arkasını sıvazlarsın uyur ya öyle  :k06: :k06:  bende öyle farkına varmadan saatlerce konuşarak kaşıyabilirim kafası şişince :ehi: tamam aşkım yeter ellerine sağlık diyor bir öpücük kondurur uyur  :ehi: :ehi: çocuk gibisin derim :love7:

demek küçüklükten alışmış öyle, eşimin yeğeni de öyle şimdi, sırtını kaşımadan uyumuyor çocuk...
:k06: :k06: :k06: yok canım ya benimki doğru düzgün ilgi görmemiş anneden gördüğü tek şey terliğin şefkatiymiş  :toothy10: :toothy10: işte göremediği bastırılmış duyguları benimle yaşıyor  :ehi: :ehi: ben alıştırdım sanırım ama hangi ara alıştı bilemiyorum   :suclu: :suclu:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ayyy ne güldüm cananım, sen çok yaşa emii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:16:26
eylüllll çok tatlı göbüş maşaallah  :nazar: :nazar:
eee seninde kalçaya basmamış bende çok aşırı yayıldıı sandım anlattığına göre ama hiçbir fazlalık gözükmüyor ortada göbüş oda evet aşağıya inmiş... :nazar:

tesekkurler cnm  :opucuk:  :-*  :k06:
evet göbek bıde bacaklarla popo bıraz ınse ohh derım ..
ayy ınmısmıı ben anlayamıorum yaa  ??? :k06:
belkı baskasında görsem derım ınmıs ınmemıs .. kendımı farkedemıyorum  :k06:
carsamba alttan bakılcak ınsallah normal dogum yapabılırsın der dr bakalım  :amin: :amin:

<<<betty>>>

ben de yükliyim mi kızlar, bakın bi, ama yüzüm görünüyor, hemen silerim olur mu?

banu_fth

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 21:16:55
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 21:13:40

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ayyy ne güldüm cananım, sen çok yaşa emii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
öyle canım önceden bilmiyordum eşimin küçüklüğü hakkında bir bilgim yoktu uslu zannediyordum gidince çocukluktan bir açıldı benimki anlatıyor k.validem yarı gülüyor yarı bana ezik halde sende yaramazdın diyor bir o anlattıyor bir benimkisi... anammmm dedim benim kız babaya çekmesin o zaman ben seni uslu zannederdim diyorum  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 21:20:38
ben de yükliyim mi kızlar, bakın bi, ama yüzüm görünüyor, hemen silerim olur mu?
tmm canım bekliyoruz  :love9: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 21:16:46
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 21:13:49

valla bana noolduysa 8. ayda oldu  :ehi: :ehi:
oncesınde aymı söleyınce aaaaa dıolardı . hos sımdıde öle 20 gunu kalmıs bırınınkı gıbı mı ..
ıkı uc gun önce cektım bunu ben  :k06:
ınsallah senınkıde ıstedıgın kadar sıser canım  :amin: :nazar: :opucuk:

valla canım benim de işte son bi kaç haftadır çıktı, belki senin haftalarında benim de olur seninki gibi  :amin: :amin:
senin de geç çıkmış yaa, hala umudum var o yüzden  :ehi: :ehi:
son 20 günü kalmış biri gibi değilsin maşallahh  :nazar: :nazar:

banu_fth

kızlar esım gelıor cabuk demet beklıom resmı cıkıcam. :opucuk:

Allaha emanet olun meleklerınızle ıyı hafta sonları  :flowers: :flowers:

olvido

eylülüm ben göremedim göbüşünü tam lavobaya gittim  :(