2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 19:38:58
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 19:22:44
yorulmuşlardır ya sende yorulmuşsundur ayakta saatlerce kalman yeterli yorulman için...

dimi ya bu bebeler gelmeden hizaya sokuyor bizleri  :ehi: :ehi: sağlıkla gelsinlerde... bende yatak odama koysam yatağımın yanında boşluk vardı yeri hazırdı çok güzel olcaktıda yatak odasını kullanmayacağım anneler gidince eşimide yanıma alıp beşiğin olduğu odada yatacağız...eşim kaçmazsa tabi kaçarsa o nerde biz kızımla ordayız  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

kaçar mı hiç .. ilahi .. ilk kez baba oluyo nereye kacıyo  :k06: :k06:
benimkisinin sağı solu belli olmaz hiç bebek sevmez dikkatini bile çekmez... herkes farkında bunu kendi bebeği farklı olur diyorlar  :k06: :k06: bazen diyor banu ben işe gideceğim öyle ağlarsa kaçarım diye... bazende sen ev işlerini devral ben bakacağım kızıma o beni sevecek diyor  :dontknow: :dontknow:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 19:43:46
tuğba güzelmiş bu modelin lilasıda güzel olur çok severim lilayı...
çok da kullanışlı oluyor bu çekmeceli olanlar her eşyası derli toplu yanıbaşında olur güle güle büyüsün prenses içinde  :amin: :amin:
benim annemde nevresim takımı dikmiş süslemelerini yapacakmış ne renk yapsam diye sordu beşiği kırmızı olunca kırmızıyla süsle dedim ya bilmiyorum... birde ayrı çarşaf yastık yapmış...  :love9: :love9: uzakta olunca ancak telde anlaşabiliyoruz... babamda ne eksiği varsa topla artık hazır olsun eşyalar diyormuş onlarda heyecanlı  :love9: :love9:
sağolasın canım .... daha güzelleri senin prensesinin olsun .... ben yastık yapmadım haftaya iş olmazsa evde yün var küçük bir yastık incede bir yatak yapayım istiyorum .... boncuk elyaf alıcam ama şimdi kullanamaz onlar baya yüksek oluyorlar ....
    oy oy anneannesi süslü süslü nevresimler mi hazırlamış tontişe Rabbim sağlıklıca büyümeyi eskitmeyi nasip etsin yavrularımıza...

<<<betty>>>

çok da kullanışlı oluyor bu çekmeceli olanlar her eşyası derli toplu yanıbaşında olur güle güle büyüsün prenses içinde  :amin: :amin:
benim annemde nevresim takımı dikmiş süslemelerini yapacakmış ne renk yapsam diye sordu beşiği kırmızı olunca kırmızıyla süsle dedim ya bilmiyorum... birde ayrı çarşaf yastık yapmış...  :love9: :love9: uzakta olunca ancak telde anlaşabiliyoruz... babamda ne eksiği varsa topla artık hazır olsun eşyalar diyormuş onlarda heyecanlı  :love9: :love9:

ne güzel ya kıyamam ben onlara  :love9: ben de bugün pazara çıkmıştım, eve geldim babamla tel.de konuşuyoruz, keşke beni çağırsaydın diyor, ben taşırdım aldıklarını diyor  :love9: ayy baba dedim 2 dolmuşta ta ordan gelinir mi dedim, gelinirdi diyor, kıyamamm  :love9: benim odunsu eşim de azönce yemekte neler aldın pazardan diye soruyor  :ehi: :ehi: işte dedim el oğlu...

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 19:48:06
Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 19:38:58
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 19:22:44
yorulmuşlardır ya sende yorulmuşsundur ayakta saatlerce kalman yeterli yorulman için...

dimi ya bu bebeler gelmeden hizaya sokuyor bizleri  :ehi: :ehi: sağlıkla gelsinlerde... bende yatak odama koysam yatağımın yanında boşluk vardı yeri hazırdı çok güzel olcaktıda yatak odasını kullanmayacağım anneler gidince eşimide yanıma alıp beşiğin olduğu odada yatacağız...eşim kaçmazsa tabi kaçarsa o nerde biz kızımla ordayız  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

kaçar mı hiç .. ilahi .. ilk kez baba oluyo nereye kacıyo  :k06: :k06:
benimkisinin sağı solu belli olmaz hiç bebek sevmez dikkatini bile çekmez... herkes farkında bunu kendi bebeği farklı olur diyorlar  :k06: :k06: bazen diyor banu ben işe gideceğim öyle ağlarsa kaçarım diye... bazende sen ev işlerini devral ben bakacağım kızıma o beni sevecek diyor  :dontknow: :dontknow:

:k06: :k06: :k06:

benım karnım tam buyumeden önce .. aglarsa ben işe gıtcem uykumu almalıyım salona kacarım dıordu ..
karnım buyudu :  gerekırse bır ay gıtmem işe ben . iş bizim işimiz . gunde bır saat gıder gelırım , bakarım ben sıze . dior  :ehi: :ehi:  kımseyı cagırmıycam dıor gerek yok ben yaparım herseyınızı dıor .. yıkarım bıle kızımı sen kalkamayacak gıbı olursan dıor .. 
:ehi: :ehi:
onlarda gelgıtler yasıyor canım .. bence görunce dayanamayacaklar her ne kadar bellı etmeselerde ıclerınde fırtınalar koptuguna emınım  :k06: :love9:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 19:44:12
ben geldimmmm yine, yolladım kocayı annesigile, maç izleyecekmiş, aman çabuk git kaçmasın dedim, koşarak gitti  :ehi: :ehi: :ehi:
benim de temizliği p.tesi kısmetse, perde koltuk ne varsa biticek inşallah...
sonra aralık ortası gibi tekrar bi sil süpür yaparız sadece...

en sonunda elimdeki tığ battaniyeyi bitirebildim bugün  :basardim: pelerin başladım bitane, bakalım yetişecek mi cimcimeye  :k06:

tuğbacım çok güzelmiş beşiğiniz, güle güle büyüsün içinde, sağlıkla kullanın inşallah  :amin: :amin:
sağolasın demetcim .... battaniyenin fotoğrafını merakla bekliyorum hamarat arkadaşım :) birde ben hamaratlık edip şu battaniye diye başlayıp örmeyi göze alamadığım sonradan yeleğe dönüştürdüğüm örgüyü bitirebilsem Allahtan büyük başlamışım , 2. çocuk 2 yaşına girerken bitircem inş  :toothy10:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 19:47:04
ben geldimmmm yine, yolladım kocayı annesigile, maç izleyecekmiş, aman çabuk git kaçmasın dedim, koşarak gitti  :ehi: :ehi: :ehi:

en sonunda elimdeki tığ battaniyeyi bitirebildim bugün  :basardim: pelerin başladım bitane, bakalım yetişecek mi cimcimeye  :k06:

tuğbacım çok güzelmiş beşiğiniz, güle güle büyüsün içinde, sağlıkla kullanın inşallah  :amin: :amin:

az dıılsın haa yolladın adamı acele acele  :ehi: :k06:

oohh ne guzel resmını görelım bakalım nasılmıs hanfendının battanyesı  :k06: :love9:

pelerın dedıgın panco mu canım ?

canım normalde hayatta gelmez bu kadar erken... biraz hasta gibiydi tel.de anladım zaten, maç var babamlarla izleyelimmi dedi, valla ben açım, yemeğimizi yiyelim sen inersin dedim, yedik ve gitti  :laughing7:
dur canım çekiim de koyayım bakalım beğenicekmisiniz...
hmm evet canım panço  :laughing7: :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 19:49:51

ne güzel ya kıyamam ben onlara  :love9: ben de bugün pazara çıkmıştım, eve geldim babamla tel.de konuşuyoruz, keşke beni çağırsaydın diyor, ben taşırdım aldıklarını diyor  :love9: ayy baba dedim 2 dolmuşta ta ordan gelinir mi dedim, gelinirdi diyor, kıyamamm  :love9: benim odunsu eşim de azönce yemekte neler aldın pazardan diye soruyor  :ehi: :ehi: işte dedim el oğlu...

ayyyyyy kıyamam baba yuregı iştee  :love9:
sende nazlan azıcık .. herseyı yapıp cıkma ortaya ..  :caca:  ıyı alısmıs o odunsuluk dııll alıskanlık yapmıs  :k06: :k06:  demet halleder .. demet yakında koltuktan kalkarken bıle ufff dıycek  ;D

banu_fth

Alıntı yapılan: olvido - 26 Kasım , 2011, 19:53:03

sağolasın demetcim .... battaniyenin fotoğrafını merakla bekliyorum hamarat arkadaşım :) birde ben hamaratlık edip şu battaniye diye başlayıp örmeyi göze alamadığım sonradan yeleğe dönüştürdüğüm örgüyü bitirebilsem Allahtan büyük başlamışım , 2. çocuk 2 yaşına girerken bitircem inş  :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  bı hamarat daha  :ehi: :ehi:
besık cok guzel lılası da harıka olur en sevdıgım renktır  :flowers:
gule gule saglıkla buyusun ıcınde kuzun   :amin: :nazar:

bende pancomun yarısını bıtırdım bende koyayım barı resmını  :k06:

xxcansuxx

:ehi: :ehi: :ehi: ayyy demet çok güldüm dimi ya baban taaa kalkıp gelirdim diyor adam nasıl getirdin demiyor  :ehi: :ehi: :ehi: Allah razı olsun babalarımızdan... benim eşim hayran zaten babama bazen oturup soruyor baban size şuunu alır mıydı bunu alır mıydı diye anlatıyorum bize tavırlarını hayran hayran dinliyor görmemişler öyle...üzülüyorum onun için kendi çocuğuna öyle davranmayacağını umuyorum  :k06: :k06:

banu_fth

bu ananemızden battanıye ve sus yastıgı .. henuz sus yastıgını yapmadı yandakı kucuk parca yastık olucak  :k06:

xxcansuxx

haydi hamaratlar görelim işleri  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

benim yelek bitmedi eylül sen bir parçasını bitirmişsin bile pançonun  :nazar: :nazar:
betty,olvido görelim işleri  :love9: :love9: şişler,ipler ortaya çıksın bakalım  :suclu: :suclu:

xxcansuxx

eylül güle güle kullansın kızın sıcacık rekleri çok güzel olmuş  :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 19:55:24

ayyyyyy kıyamam baba yuregı iştee  :love9:
sende nazlan azıcık .. herseyı yapıp cıkma ortaya ..  :caca:  ıyı alısmıs o odunsuluk dııll alıskanlık yapmıs  :k06: :k06:  demet halleder .. demet yakında koltuktan kalkarken bıle ufff dıycek  ;D

aynen canım çok alıştı yaa... bi de ben de göbiş yok ya, her işimi kendim yapıyorum hala çok şükür, normal insanlar gibi eğiliyorum kalkıyorum, o şişkoluğundan yani göbeğinden eğilip ayakkabısını bağlayamıyor, ben yapıyorum hala  :ehi:
yok canım ya nerde naz nerde ben... geçenlerde akşam oturmasına arkadaşlar geldi, arkadaş da hamile, aramızda 1 hafta var, geriden geliyor o, kız yerinden kalkamıyor yazık, çok kilo da almamış ama işte iç karın yokmuş herhalde hiç. neyse onlar gittikten sonra yaw aşkım bu kız senden önce doğurur, kız hareket edemiyor, kalkarken eşine sesleniyor, çocuk da kılıbık, sen bana desen ben seni her seferinde kaldıramazdım Allah dağına göre kar veriyor diyor  :ehi: :ehi: :ehi:
valla çok fena çokkk benim koca , hala bana kızımız geldikten sonra bana ilgin azalmıcak tamam mı diyor aklına geldikçe  :ehi: :ehi: :ehi:

olvido

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Kasım , 2011, 19:57:09
Alıntı yapılan: olvido - 26 Kasım , 2011, 19:53:03

en sonunda elimdeki tığ battaniyeyi bitirebildim bugün  :basardim: pelerin başladım bitane, bakalım yetişecek mi cimcimeye  :

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  bı hamarat daha  :ehi: :ehi:
besık cok guzel lılası da harıka olur en sevdıgım renktır  :flowers:
gule gule saglıkla buyusun ıcınde kuzun   :amin: :nazar:

bende pancomun yarısını bıtırdım bende koyayım barı resmını  :k06:
sağol teyzesi inşaallah anası gibi çıt kırıldım olmazda sağlıklı büyür  :amin: :amin: koyda bakalım cicişini ... belki bende başlar örüveririm hemencik :toothy10:

banu_fth

annesınden pançooo  :k06: :k06:  ama henuz tek parcası bıttı .. puskul ve onune cıcek yada ponponlu ıpler yapıcam  :k06: :love9:

annesınden fıyonklu yeleeeekk  :k06: :love9: