2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

MEVABERRA

maşallah bende 8 bitti şurda bişey kalmadı benimki de kız RABBİM sağlıkla sıhhatle kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah.
bayağı oturdum kaburgalarım batıyor ve belim feci ağrımaya başladı ben kaçayım izninle nasipse görüşürüz.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 26 Kasım , 2011, 14:35:31
maşallah bende 8 bitti şurda bişey kalmadı benimki de kız RABBİM sağlıkla sıhhatle kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah.
bayağı oturdum kaburgalarım batıyor ve belim feci ağrımaya başladı ben kaçayım izninle nasipse görüşürüz.
tmm canım bende çıkacağım zaten görüşmek üzere  :wave: :wave:

<<<betty>>>

ilkay naptın canım? gittin mi dr.a? ayy okuyunca birden sancım var falan diye çok merak ettim,
hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 08:42:17
kızlar napıyorsunuz bebişlerle
biz iyiyiz teyzeleri kızımla... dün önceki kaldığımız yerden arkadaşımız geldi eşiyle bebeğiyle yatılı... ilçeye yeni tayinleri çıktı... çok yorucuydu kahvaltısı,akşm yemeği, şimdi uğurladık kahvaltıdan sonra... hani akşamdanda gelecekleri belli değildi dün sabah  11de abi biz geldik demezler mi  :-ooo :-ooo biz daha yatakdaydık  :k06: :k06: onlar evi bulana kadar kalktık artık :k06: :k06:  Allahdan evim temiz derli topluydu... akşmda onların memleketlileri geldi güzel oluyor yatılı misafir gurbettesin ya  ama yoruldum  :sad1:

bugün güzelce dinleneceğim... benim kızda dün bir hareketliydi güçlü güçlü vurup yer değiştiriyordu  :nazar: :nazar: arkadaşlardan utandım onlar geriden görmüş o napıyor soluna toplandı göbeğin yamuldu vs diyorlar ben irkilmemek için kendimi zor tutuyorum çok değişik oluyorum... ya bunların yerinin daralması gerekmiyor mu şimdiye  :icon_scratch: :k06:

ilkay Allah yardımcın olsun sezeryana girme durumun varmış girip girmediğinden haberimiz olsa girersende Allah sağlıkla kızına kavuştursun  :amin: :amin: :amin:
zeynep-sena  :nazar: :nazar: herşey yolunda... sezeryan mı olcak seninde kesin mi  :dontknow: hayırlısı...
meva ben bilmiyorum ki canım inş. normaldir nefesim hızlandı demişsin ben nefes prob. yaşamadım... karnım ara sıra taş gibi oluyor ama  :dontknow:

yatılı misafir zor canım yaa, tabi bugün anca kendine gelirsin sen... dinlen bol bol yorma kendini  :opucuk:
aynen cananım benim kız da solda bi toplanır, göbişim çok ilginç bir hal alıyor  :-ooo
kendim bile korkuyorum, noluyo içerde diye  :k06: :k06:
evet aslında yerleri daraldı ama en çok da enerji yüklü oldukları zamanlarmış bu haftalar, o yüzden kıpır kıpırlar  :love9: :love9:

xxcansuxx

betty yattım zaten bugün :sleepy1: :sleepy1:  koşturmayla yorulduğumu öyle çok anlamamışım...
bizi 1 saat sonra arasalardı evde bulamayacaklardı  :k06: :k06: çarşıya gidecektik ordanda hastaneye sonuçları göstermeye falan...

canım ya bende çok garip hissediyorum karnım yamuk yumuk... bunlar doğuncada böyle enerjik olup el,kol tekme atıp duracaklar mı ayyy çok şekerler  :love9: :love9: eşim bu günlerde daha çok düştü kızına :love7:eli karnımda işte burda diyor kızımızda dinliyor dinliyor güp kayıyor elinin altından  :k06: :k06:

betty senin prensesin ismi daha belli değil mi  :dontknow:

<<<betty>>>

canım yorulmuşsundur tabi, bi de insan yorulduğunu işi bitince anlar ya, öyle olmuştur seninki de...
iyi bari dinlenebilmişsin güzelce...

evet canım bilmiyorum  2 dakka karnımın içinde durmuyor kıpırdak, dışarı çıkınca napıcak acaba diyorum ben de :k06: :k06:
bugün de canımı okudu yine, sol tarafım çürüdü zaten içten içe...
aynen benim eşim de öyle, bi düşkün bi düşkün buaralar kızına anlamadım gitti... sona yaklaştıkça onları da heyecan sarıyor herhalde  :k06: bi de benim eşim korkuyor, bazen göbeğimin içinde tenis topu varmış gibi çıkıntı oluyor, sol yanımdan başlıyor göbeğime doğru hareket ediyor ( ben ya dizi ya dirseği diyorum  :k06: ) eşim bu çocuk napıyor ya diyor, korkuyormuş, içi bi tuhaf oluyormuş  :ehi: :ehi:

canım yaa, benim istediğim isimleri eşim beğenmiyor... onun da önerisi olmuyor...
hem diyorum benim istediklerimi beğenmiyorsun, hem de bir fikrin yok, nasıl olucak bu iş diyorum,
bakalım daha vakit var diyor, gıcık şey  :violent1: :violent1: :violent1:

KasrıCinan

fıstıklar nasılsınız?
ilkaycım merak ettim seni insallah hayırlı haberlerle gelirsin  :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Kasım , 2011, 19:02:32
fıstıklar nasılsınız?

hoşgeldin tatlım  :opucuk:
nasıl bitirdimi senin hatunlar temizliği, paşamızın yatağının yeri açıldımı  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 18:57:57
canım yorulmuşsundur tabi, bi de insan yorulduğunu işi bitince anlar ya, öyle olmuştur seninki de...
iyi bari dinlenebilmişsin güzelce...

evet canım bilmiyorum  2 dakka karnımın içinde durmuyor kıpırdak, dışarı çıkınca napıcak acaba diyorum ben de :k06: :k06:
bugün de canımı okudu yine, sol tarafım çürüdü zaten içten içe...
aynen benim eşim de öyle, bi düşkün bi düşkün buaralar kızına anlamadım gitti... sona yaklaştıkça onları da heyecan sarıyor herhalde  :k06: bi de benim eşim korkuyor, bazen göbeğimin içinde tenis topu varmış gibi çıkıntı oluyor, sol yanımdan başlıyor göbeğime doğru hareket ediyor ( ben ya dizi ya dirseği diyorum  :k06: ) eşim bu çocuk napıyor ya diyor, korkuyormuş, içi bi tuhaf oluyormuş  :ehi: :ehi:

canım yaa, benim istediğim isimleri eşim beğenmiyor... onun da önerisi olmuyor...
hem diyorum benim istediklerimi beğenmiyorsun, hem de bir fikrin yok, nasıl olucak bu iş diyorum,
bakalım daha vakit var diyor, gıcık şey  :violent1: :violent1: :violent1:
Evet canım ya sol tarafımda yumurta gibi bir çıkıntı oluyor arada ben elimi yumruk yapıp hamur yoğuruyor gibi  pıt pıt vuruyor diyorum sonrada aşağıya kayıyor zaten alt tarafımı kurcalıyor  :k06: :k06:

maşaallah ya hep böyle hareketli olsunlar kuzular  :nazar: :nazar:

canım strese girdim ben habersiz gelince 2 gün önce eşime eşi gelebiliriz abi demişler eee çıkıp gelince yemek vs hazırlık yok onu geç dolap bomboş dün pazar günümüzdü pazara gidemedik bile eşimle sanayiye gittiler geç geldiler... eee kızında bebeği var 10 aylık üşür diye evden çıkmadık... ne meyve vardı ne sebze öyle ağırladım Allahdan derin dondurucu var  :k06: :k06:

isim konusunda biz çok erken davrandık sanırım az çok kafanızda bir şeyler oluşmaya başlar canım... bakalım güzel kızının ismi ne olcak... :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Kasım , 2011, 19:03:44
fıstıklar nasılsınız?

nasıl bitirdimi senin hatunlar temizliği, paşamızın yatağının yeri açıldımı  :love9: :love9:
ayy benim gelinler isleri hallettiler :ehi: :ehi: :ehi:  ama çook yoruldular esim annem kaynanam 3 odadada değisiklik yaptık evler tertemiz oldu.yarına da kaldı biraz isler.ama is yapmadığım haldi o kadar yorgunumki.ama yatak odamızı tertemiz yaptılar ....benim içinde değisiklik iyi oldu,bi salondaki gümüslük kaldı yarın yapacağız artık,
pasama kocaman yer açtık yatağımın yanına koyacağım.annem aslında bu temizliği doğuma yakın yapacaktık yine tozlanacak dedi.doğru ama bi daha gelinmez ben giderim zaten.,artık olsun bu kadar oldu ya.resmen tasınacak gibi kalk göç vardı evin içinde.tülleri yıkadık takmadığım farbam kanatlar vardı takalım dedik ayy korniş çıktı eşim dellendi sonra 1 saat onunla uğrastı yapmaya.e yine battı her yer.tekrar süpürdü taktı artık kalan tülleri.biraz da maceralı geçti :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

fıstıklar nasılsınız?

h.geldin kasri  :opucuk: :opucuk: nasılsınız paşayla

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Kasım , 2011, 19:10:34
fıstıklar nasılsınız?

h.geldin kasri  :opucuk: :opucuk: nasılsınız paşayla
iyiyiz tatlım bi o kadar da yorgunum ayaklarımın üstüne basamıyorum sadece ortalıkta gezindim yani.bi de is yapsaydım tamam artık.annelere hadi yatın dinlenin biraz dedim sırtlarını tutuyorlar çünki :k06: :k06: :k06:annem de sen bize diyeceğine kendin bi yat hadi diyor.ben onlardan yorgunum.e erkende kalktık sabah.sırtımı hiç kanepeye de koymadım.yamuldum o yüzden hemen...resmen bebeğe hazırlık yaplıdı ayy çok hosuma gitti.ulen bebek dedim  :laughing7: bizi ne hale getirdin :suclu: :suclu: .besiğe karar veremedik nereye koysak diye.annemler diyor surası iyi ben diyorum yatağımın yanında olsun  :k06: :k06:sallamam rahat olsun söyle böyle derken yine tam istediğim gibi olmadı ama yapıldı sükür :amin:

<<<betty>>>

kızlar ben gelicem azsonra, eşim geldi karnını doyurayım, maç izlemeye inecekmiş annesigile...

xxcansuxx

ohhh kasri ne güzel sen atlattın temizliği... birde ben ayarlayabilsem şu odalarımı... daha erken diyoruz bekliyoruzda ben korkuyorum erken gelirse yada ben çok ağırlaşıp yapamazsam diye... gerçi eşim sağolsun evi temizleyip sileceğim desem bir bakıyorum süpürgeyi çekmiş süpürüyor  :k06: :k06: valla elini işe sürmeyen adam nasıl değişti aklım almıyor onda da kıyamıyorum  :love8: :love8:

olvido

merhaba kızlar bugün bizde beşiğimizi aldık daha soğrusu aldılar babam ve abim  :love9: ay çok şükür ya bi market alışverişimiz kaldı birde kanguru ve çanta...
    sizler nasılsınzı?