2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

meliss

ilk sıradayım :icon_pale: korku heycan  hepsi biyandan hadi bakalım salı kontrolümüz var bebeişim nezaman gelicek normalmi sezeryanmı olucak  hepsi salı günü  az daha bekleyin  :k06: :k06: :k06: :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

xxcansuxx

meliss aslan parçası erkekin geliyor çok yakında  :love9: :love9: :muzz: :muzz:

seda87

benim bebek 1 hafta önden gidiyor o zman şafağımda ona göre azlıyor demii :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:yani şubat 1 gibi oluyor galibaa
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 20 Kasım , 2011, 19:26:07
benim bebek 1 hafta önden gidiyor o zman şafağımda ona göre azlıyor demii :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:yani şubat 1 gibi oluyor galibaa
yok sedam önde de gitse doğum tarihinde bir değişiklik olmuyormuş sitede kızlar öyle demişti ya o gelişimin iyi olduğunu gösteriyor... benimde 1 hafta önde çıkıyor hep değiştirmedim... zaman zaman yakalıyormuş gününü yada önden devam zaten doğum şeklin belli olunca değişir şafak  :icon_thumright:

seda87

hmmmm valla hiç bilmiyordum bak :icon_scratch:bende erkenden gelecek diorum neyse rahatladım yaa sağol canm :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 20 Kasım , 2011, 19:30:31
hmmmm valla hiç bilmiyordum bak :icon_scratch:bende erkenden gelecek diorum neyse rahatladım yaa sağol canm :opucuk: :opucuk:
bende hep dra göre adetime göre diye 2 farklı şekilde hesaplardım tabi kafam allak bullak olurdu bunu sordum öğrenince dr ne derse desin adetime göre takip ediyorum... benim en son 15 ocak çıkıyor drum zaten ocağın ilk haftası ile 15inde bekleniyor dedi... kesin tarih hep değişir zaten doğuma göre...

seda87

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Kasım , 2011, 19:35:10
bende hep dra göre adetime göre diye 2 farklı şekilde hesaplardım tabi kafam allak bullak olurdu bunu sordum öğrenince dr ne derse desin adetime göre takip ediyorum... benim en son 15 ocak çıkıyor drum zaten ocağın ilk haftası ile 15inde bekleniyor dedi... kesin tarih hep değişir zaten doğuma göre...
hayırlsı olsun canm hakkımızda zaten biz ne kadar saysakta boş onların geleceği gün duruuun zmanınız var diemiyoruz ki :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 20 Kasım , 2011, 19:39:35
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Kasım , 2011, 19:35:10
hayırlsı olsun canm hakkımızda zaten biz ne kadar saysakta boş onların geleceği gün duruuun zmanınız var diemiyoruz ki :k06: :k06: :k06:
aynen canım  :icon_thumright:

meliss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Kasım , 2011, 19:24:36
meliss aslan parçası erkekin geliyor çok yakında  :love9: :love9: :muzz: :muzz:

yerim ben o minik erkeği yaaa gelsin bakalım geliceği varsa görüceğide var :k06: :k06: :k06: :love7: :love7: :love7:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

xxcansuxx

eee nerdesin betty  :director: :director:
dr a gitmeyecek miydin sen akşama kadar giremedim şimdi girdim senden haber yok....
misafirlerim var akşama çok yoruldum   :sad1: :sad1: onlar gidince girerim mutlaka inş. o zamana sende gelirsin  :opucuk: :opucuk:

diğer kızlarda yok doğumlar yaklaştıkça firardalar doğum yapsanız hiç uğramayacaksınız anlaşıldı  :caca: :caca:

<<<betty>>>

güzel anneler ve melekleri biz geldik kızımla :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hemen bugünkü maceralarımızı anlatalım size   :occasion5: :occasion5: :occasion5:

bugün bizim dr. kontrolümüz vardı kızımla teyzeleri... tam 3 hafta 5 gün önce gitmişiz kızım ozaman 1600 gr.dı, bugün itibariyle 2300 gr. yaklaşık  :nazar: :nazar: :nazar:  ve son kontorlümüzde yani 30+ da kızım yan duruyordu, dönmüş çok şükür doğum pozisyonu almış  :basardim:
gelelimmm çatı muayenesine  :suclu: :suclu: sanırım dr.umun sayesinde çok rahat geçti, sadece rahmime dokunduğu an bir acı hissettim ama onun dışında herkesin dediği gibi kendini sıkmazsan rahat geçiyormuş, ben o an başka şeyler düşündüm  :k06: ve dr. bitti dediğinde bu kadar mıydı diye sormuşum  :ehi: :ehi: dr. da güldü, benim anlamama yetti bu kadar dedi  :ehi: :ehi:
normal doğuma uygunmuşum çok şükür  :nazar:
sonra nst ye aldı beni, onun da sonuçlarına güzel dedi  :nazar:
ve bana 'eğer ki sabır gösterirsen, ben seni normal doğurtmak istiyorum' dedi, herşeyin çok uygun dedi, hem bebek hem sen dedi  :nazar: ben de normal olsun istiyorum dedim, ozaman o sancılar geldiğinde sabır göstericeksin tamam mı, ben senin yanında olucam dedi . ayy çok rahatladım dr. değiştirmiştim ben biliyorsunuz, bu dr.la daha 3.kez görüşüyoruz ama keşke en başından beri buna gitseydim dedim... neyse magnezyum verdi, diğer ilaçlara da devam dedi...
işte böyle... sonra o kadar keyifimin üzerine kayınvalidemin evinde yani alt katımda kayınvalidemin günü varmış, ona gittim yardıma mecburen  :BangHead: v :BangHead:

sizler de iyisinizdir kızlar, herşey yolundadır inşallah  :amin:
öpüyoruz hepinizi kızımla, Allaha emanet olun  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

maşaallah canım ne güzel haberlerle dönmüşsün  :muzz: :muzz:
kızımızda iyi kilo almış  :nazar: :nazar: ben dedim ama dönmüştür o diye ohhh oda çok güzel...
çatı muay.gelince demek psikolojk olarak daha fazla sancısıya odaklanmak gerekiyor ki sonunda bu kadar mı diyebilelim  :ehi: :ehi: ayyy iyi ya herşey normal gözüküyor o sancılarada dayandı mı tamam işte meleğin kollarında sonunda rahat edersin... keşke banada drum böyle güzel şeyler söylese :amin: :amin: offf bende drumu bilmiyorum daha 10 gün sonraki kontrolde tanışacağım inş. iyidir...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Kasım , 2011, 18:46:28
maşaallah canım ne güzel haberlerle dönmüşsün  :muzz: :muzz:
kızımızda iyi kilo almış  :nazar: :nazar: ben dedim ama dönmüştür o diye ohhh oda çok güzel...
çatı muay.gelince demek psikolojk olarak daha fazla sancısıya odaklanmak gerekiyor ki sonunda bu kadar mı diyebilelim  :ehi: :ehi: ayyy iyi ya herşey normal gözüküyor o sancılarada dayandı mı tamam işte meleğin kollarında sonunda rahat edersin... keşke banada drum böyle güzel şeyler söylese :amin: :amin: offf bende drumu bilmiyorum daha 10 gün sonraki kontrolde tanışacağım inş. iyidir...

evet canım maşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: ben de çok mutlu oldumm  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
yaa Allah biliyor ya, ben sezeryndan hep daha çok korkmuşumdur ama hep hayırlısı olsun diye de dua etmişimdir, çünkü hiç belli olmaz bu işler son dakika da sezeryana girenleri de duyuyoruz, yani mecbursan sezeryan da olursun, bebeğin sağlığından daha önemli değil ya bu... neyse canım işte dr.um da gönlüme göre konuşunca çok mutlu oldum çok şükürr dedimm  :nazar:
inşallah seninde dr.un iyi bir dr.dur canım içine siner inşallah  :amin: :amin:
ve evet canım aynen kötüye alıştırdım kendimi, çok acıyayacağını düşündüm hep ama dr.un eli de çok hafifti sanırım, dedim ya başka şeyler düşündüm  :k06: bi baktım bitmiş  :ehi: :ehi: iyi oldu, inşallah hepinizinki benimki gibi kolay geçer  :amin: :amin: :opucuk:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Kasım , 2011, 18:34:07
güzel anneler ve melekleri biz geldik kızımla :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hemen bugünkü maceralarımızı anlatalım size   :occasion5: :occasion5: :occasion5:

bugün bizim dr. kontrolümüz vardı kızımla teyzeleri... tam 3 hafta 5 gün önce gitmişiz kızım ozaman 1600 gr.dı, bugün itibariyle 2300 gr. yaklaşık  :nazar: :nazar: :nazar:  ve son kontorlümüzde yani 30+ da kızım yan duruyordu, dönmüş çok şükür doğum pozisyonu almış  :basardim:
gelelimmm çatı muayenesine  :suclu: :suclu: sanırım dr.umun sayesinde çok rahat geçti, sadece rahmime dokunduğu an bir acı hissettim ama onun dışında herkesin dediği gibi kendini sıkmazsan rahat geçiyormuş, ben o an başka şeyler düşündüm  :k06: ve dr. bitti dediğinde bu kadar mıydı diye sormuşum  :ehi: :ehi: dr. da güldü, benim anlamama yetti bu kadar dedi  :ehi: :ehi:
normal doğuma uygunmuşum çok şükür  :nazar:
sonra nst ye aldı beni, onun da sonuçlarına güzel dedi  :nazar:
ve bana 'eğer ki sabır gösterirsen, ben seni normal doğurtmak istiyorum' dedi, herşeyin çok uygun dedi, hem bebek hem sen dedi  :nazar: ben de normal olsun istiyorum dedim, ozaman o sancılar geldiğinde sabır göstericeksin tamam mı, ben senin yanında olucam dedi . ayy çok rahatladım dr. değiştirmiştim ben biliyorsunuz, bu dr.la daha 3.kez görüşüyoruz ama keşke en başından beri buna gitseydim dedim... neyse magnezyum verdi, diğer ilaçlara da devam dedi...
işte böyle... sonra o kadar keyifimin üzerine kayınvalidemin evinde yani alt katımda kayınvalidemin günü varmış, ona gittim yardıma mecburen  :BangHead: v :BangHead:

sizler de iyisinizdir kızlar, herşey yolundadır inşallah  :amin:
öpüyoruz hepinizi kızımla, Allaha emanet olun  :opucuk: :opucuk:
gözün aydın canım bir kontrolü daha güzel haberlerle atlattın darısı doğuma :)
bende bu cuma gidicem kontrole benim kızda 34+1 olacak bakalım kaç kilo oldu sanki bana büyümüyormuş gibi geliyor :D benimde yeni doktorumla 3. kontrolüm olacak bende çok memnun kaldım çok şükür Allah doktor açısından sonradan yüzümüze güldü neyse görüşmek üzere herkes melekleriyle Allah a emanet

MEVABERRA

slm arkadaşlar bende 34.  haftaya girecem  ama benim bebeğin başı hala yukarıda doktorumda doğum pozisyonu almış demedi acaba benim ki sezeryen mı olur? sezeryandanda çok korkuyorum ya..