2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 18 Kasım , 2011, 17:54:56
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Kasım , 2011, 17:35:18
canım hoşgeldin ohhh ne güzel evine dönmüşsün kız oturun bir evinizde  :k06: :k06: ben gidemiyorum ya anama kıskanıyor muyum ne  :suclu: :suclu: şaka şaka...

inş. betty dönmüştür ya benimde elleri sol tarafımı tırmalıyor alt bölgeyi... ayakların göbeğimin sağında sanırsın yan yatıyor ama değil belki sende öyle hissediyorsundur dönmüştür kızımız normal doğum pozisyonuna inş... haydi sende güzel haberlerle gel pzt...

ayyy canım ya bilmiyorum sen son postayada yumuşatıcı koydun mu acaba o kokuyor olmasın ben almadım ya yumuşatıcı  :dontknow: :dontknow: birde ben ilave durulamada yaptırdım 30 derecede kısa prog .kullandım acaba ondan olmasın... deterjan güzel kokuyor makinemin üzerine koydum nasıl kokusu yayıldı ağzı açık ama kıyafetlerde kokmuyor gibi... birde ütüleyince daha uçup gitti koku  :dontknow: :dontknow: sen kaç derecede yıkadın ben hassas prog mı atsam uzuna bir daha...

hoşbulduk canımmm  :opucuk: inşallah sen de buğlem sayesine kavuşacaksın annene yakında Allah'ın izniyle canım benim  :opucuk:
inşallah canım,inşallah güzel haberlerle gelirim bende, bakalım hayırlısı... p.tesi azcık zor bi gün olcak benim için  :suclu:
gelince anlatırım ayrıntılı ayrıntılıı  :icon_pale: :icon_pale:
canım ben hep hassasta yıkadım, ama benim makinanın hassası uzun değil, 44 dk... 30.de yıkıyor, sıkma programı da 600 deydi, bi de hassaslar biliyorsun resmen elde yıkar gibi yıkıyor, bi de durulması kısa benimkinin... sen bi de ilaveten de durulatmışsın, ondan gitmiştir kokusu...
kız ben ütüledikten sonra gardırobuna astım, gidip arada bi kapağı açıp açıp kokluyorum  :k06: o derece yani :k06:  :k06:
ya benim makinada mı var bir gariplik kendi kıyafetlerimede yumoşu basıyorum zaten... ayyy bende hiç kokmuyor yaa... neyse bende küçük paketlere koyup dolabına koyarım kokar napım... kolay ütüleme prog var basınca 600 de sıkıyor zaten öyle yıkadım  :dontknow:

canım tamm en ayrıntılı yaz Allah kolaylık versin...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Kasım , 2011, 18:13:42
canım hoşgeldin ohhh ne güzel evine dönmüşsün kız oturun bir evinizde  :k06: :k06: ben gidemiyorum ya anama kıskanıyor muyum ne  :suclu: :suclu: şaka şaka...

inş. betty dönmüştür ya benimde elleri sol tarafımı tırmalıyor alt bölgeyi... ayakların göbeğimin sağında sanırsın yan yatıyor ama değil belki sende öyle hissediyorsundur dönmüştür kızımız normal doğum pozisyonuna inş... haydi sende güzel haberlerle gel pzt...

ayyy canım ya bilmiyorum sen son postayada yumuşatıcı koydun mu acaba o kokuyor olmasın ben almadım ya yumuşatıcı  :dontknow: :dontknow: birde ben ilave durulamada yaptırdım 30 derecede kısa prog .kullandım acaba ondan olmasın... deterjan güzel kokuyor makinemin üzerine koydum nasıl kokusu yayıldı ağzı açık ama kıyafetlerde kokmuyor gibi... birde ütüleyince daha uçup gitti koku  :dontknow: :dontknow: sen kaç derecede yıkadın ben hassas prog mı atsam uzuna bir daha...

hoşbulduk canımmm  :opucuk: inşallah sen de buğlem sayesine kavuşacaksın annene yakında Allah'ın izniyle canım benim  :opucuk:
inşallah canım,inşallah güzel haberlerle gelirim bende, bakalım hayırlısı... p.tesi azcık zor bi gün olcak benim için  :suclu:
canım ben hep hassasta yıkadım, ama benim makinanın hassası uzun değil, 44 dk... 30.de yıkıyor, sıkma programı da 600 deydi, bi de hassaslar biliyorsun resmen elde yıkar gibi yıkıyor, bi de durulması kısa benimkinin... sen bi de ilaveten de durulatmışsın, ondan gitmiştir kokusu...
kız ben ütüledikten sonra gardırobuna astım, gidip arada bi kapağı açıp açıp kokluyorum  :k06: o derece yani :k06:  :k06:
ya benim makinada mı var bir gariplik kendi kıyafetlerimede yumoşu basıyorum zaten... ayyy bende hiç kokmuyor yaa... neyse bende küçük paketlere koyup dolabına koyarım kokar napım... kolay ütüleme prog var basınca 600 de sıkıyor zaten öyle yıkadım  :dontknow:

hmm evet canım sabun ya zaten, böyle ince yemeni gibi bezlere sarıp koyarsın kıyafetlerin arasına, öyle de kokar...
makineden olduğunu zannetmiyorum canım, bi de hassası dene bakalım bi dahaki sefere, hassasların sıkma devri az olur zaten, bi de köpürdü mü yıkanırken, dikkat ettin mi hiç?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 18 Kasım , 2011, 18:22:24
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Kasım , 2011, 18:13:42

hmm evet canım sabun ya zaten, böyle ince yemeni gibi bezlere sarıp koyarsın kıyafetlerin arasına, öyle de kokar...
makineden olduğunu zannetmiyorum canım, bi de hassası dene bakalım bi dahaki sefere, hassasların sıkma devri az olur zaten, bi de köpürdü mü yıkanırken, dikkat ettin mi hiç?
canım ya net gidip geldi cvp yazamadım kusura bkma...
yok baktım köpürmedi hiç... yarım ölçek koydum hem beyazlara hem renklilere köpürmedi... örgülerimde büyük henüz giyemez diye yıkamadım birkaç tane minik yeleklerini elimde yıkayacağım...

<<<betty>>>

önemli değil canancım, oluyor öyle arda bir maalesef, anladım zaten bişey olduğunu...
eğer daha yıkanacak kıyafeti varsa buğlemin o bir iki parça örgüleri de atabilirsin diğer kıyafetlerle,
ben bugün yıkadıklarımda annemin en son ördüğü bir yelekle, kendi bitirdiğim battaniyeyi ve birkaç çıtçıtlı badi, bi kaç zıbın almıştım onlar he bi de havlusu beraber attım, bi kaç tane de alt üst takım almıştım onları da attım, ama hassasta tabi... sen de elinde yıkama hiç, varsa diğerleriyle atabilirsin örgülerini canım... deneyip test edildi  ;D
bi dahakine biraz daha fazla koy bakalım sabunu, bi de hassas da yıka canım, bakalım fark olacak mı...

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Kasım , 2011, 00:51:28
kuşuum hayırlı geceler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sana da hayırlı geceler tatlımmm  :opucuk:
dr.dan gelince uyudun, şimdi de uykun kaçtı di mi kuşumm  :opucuk: :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Kasım , 2011, 00:54:38

yok ttalım hiiiç uyumadım bu saate kadar ayaktaydım.annemlerdeyiz.abimlerde geldi ilk defa kaldılar yatılı.bu saate kadar oturduk.ama gözlerim zor gidiyor.bilgisayarı acıp birseyler izlemistikde bende bi bakayım dedim ne var ne yok.annemler seç beğen istediğin beşiği alalım dediler abimlerle biraz onlara baktık da öyle iste.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Kasım , 2011, 00:56:16

yok ttalım hiiiç uyumadım bu saate kadar ayaktaydım.annemlerdeyiz.abimlerde geldi ilk defa kaldılar yatılı.bu saate kadar oturduk.ama gözlerim zor gidiyor.bilgisayarı acıp birseyler izlemistikde bende bi bakayım dedim ne var ne yok.annemler seç beğen istediğin beşiği alalım dediler abimlerle biraz onlara baktık da öyle iste.

aaa ben seni döndün zannetmiştim ama bi yandan da dedim ki esk. gitmişken haftasonunu neden annesinde geçirmiyor acaba demiştimm  :k06: ayy ne güzel hepberaber bakmak da daha keyifli olmuştur  :love9:
tamam canım çıkacaksan ben tutmayayım seni, gözlerinde gidiyormuş, hadi madem yat dinlen sen, kuzucuk da yorulmuştur bugün...
buarda paşama da sana da maşallahhhhh  :nazar: bayram da yediğin etler, kuzucuğuma et olmuş demek  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hep böyle sağlık haberlerinizi alırız inşallahhhh  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Kasım , 2011, 00:59:52
sen niye uyumadın akıllım.eşin uyuyormu yoksa.

evet canım eşim uyuyor kanepede yaklaşık 2 saat önce uyuya kaldı  :violent1:
ben de bugün  evde kendimi çok yormuşum herhalde, sırtım inanılmaz ağrıyor, yatamadım aslında gözümden uyku akıyorr  :sleepy1: :sleepy1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Kasım , 2011, 01:02:18
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Kasım , 2011, 00:56:16

aaa ben seni döndün zannetmiştim ama bi yandan da dedim ki esk. gitmişken haftasonunu neden annesinde geçirmiyor acaba demiştimm  :k06: ayy ne güzel hepberaber bakmak da daha keyifli olmuştur  :love9:
tamam canım çıkacaksan ben tutmayayım seni, gözlerinde gidiyormuş, hadi madem yat dinlen sen, kuzucuk da yorulmuştur bugün...
buarda paşama da sana da maşallahhhhh  :nazar: bayram da yediğin etler, kuzucuğuma et olmuş demek  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hep böyle sağlık haberlerinizi alırız inşallahhhh  :amin:
sağol balım çok şükür yaramıs kuzuma.doktorda beğendi.en çok normal doğm pozisyonunda olması sevindirdi.yok canım gelmisken gitmem evime.pazartesi anca :k06: kuzucuk durmulorki zaten.azıcık uyusa ama nerde   :nazar: :nazar: iyidemekki keyfi tosunun.insallah hep beraber böyle güzel haberler alalım.sende hayırlısıyla atlat bakalım çatı muayeni.ama benim doktor 37.haftada bakacakmıs  :y25: :y25:

meliss

salı günü çatı muaynesine gidicem offfffffffffffffffffff :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Kasım , 2011, 01:04:34
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Kasım , 2011, 00:59:52
sen niye uyumadın akıllım.eşin uyuyormu yoksa.

evet canım eşim uyuyor kanepede yaklaşık 2 saat önce uyuya kaldı  :violent1:
ben de bugün  evde kendimi çok yormuşum herhalde, sırtım inanılmaz ağrıyor, yatamadım aslında gözümden uyku akıyorr  :sleepy1: :sleepy1:
eşin yoldan gelmis atamamıstır yorgunluğu üstünden tatlım.canım artık ayakta az kalmamıs gerekiyor.anında sırtlarımız ağrıyor.benim de kaburgalarım çok kötü.yatmadan duramıyrum.neyse balım ikimizinde çok uykusu var anlasılan.ben dayanamayacağım.
iyi geceler tatlı rüyalar.insallah deliksiz bi uyku ceker ve sabaha dinç kalkarız :amin: :amin: :opucuk: :love9: :wave: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: meliss - 19 Kasım , 2011, 01:07:18
salı günü çatı muaynesine gidicem offfffffffffffffffffff :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
canım senin çatı muayenesi biraz gec kalmamısmı.önceden yapıldımı hiç peki :icon_scratch: :icon_scratch:

meliss

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Kasım , 2011, 01:09:48
Alıntı yapılan: meliss - 19 Kasım , 2011, 01:07:18
canım senin çatı muayenesi biraz gec kalmamısmı.önceden yapıldımı hiç peki :icon_scratch: :icon_scratch:

evet benimki geç kalındı valla daha önce yapılmadı aslında doktora desem yapmasa benim doktor sezeryancılardanda  :)
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM