2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

banu_fth

bişe varsada rejim yapıosun şeker hastası gibi .. bişe olmuyo çok şükür geçiyo tatlım .. böle sinir yaparsan heyecan yaparsan yüksek çıkar ..rahat ol..

relax..

rahat anne .. rahat bebe  :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Ekim , 2011, 21:02:07
inşallah temiz çıkar  :basardim: :basardim: :basardim:

:amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

dr için demiom tamamen senin için diom seda  :k06: :k06: :k06:
anladım anladıım tatlııım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 21:02:57
kızlar ben çıkayım başım dönüyor cananın haberini bekliyordum aldım  :k06: :k06: eee arkamdan kızmayın kıza bak ya bizimle sohbet bahaneymiş falan diye  :ehi: :ehi:
hepiniz Allah a emanet olun öptük  :opucuk: :opucuk: :wave:

:ehi: :ehi: :ehi:  yok tamam hayırlı geceler tabi beyinle ilgilen  :love9: :k06: :opucuk:

seda87

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Ekim , 2011, 21:03:25
bişe varsada rejim yapıosun şeker hastası gibi .. bişe olmuyo çok şükür geçiyo tatlım .. böle sinir yaparsan heyecan yaparsan yüksek çıkar ..rahat ol..

relax..

rahat anne .. rahat bebe  :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :nazar:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Ekim , 2011, 21:04:28
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ekim , 2011, 21:02:57
kızlar ben çıkayım başım dönüyor cananın haberini bekliyordum aldım  :k06: :k06: eee arkamdan kızmayın kıza bak ya bizimle sohbet bahaneymiş falan diye  :ehi: :ehi:
hepiniz Allah a emanet olun öptük  :opucuk: :opucuk: :wave:

:ehi: :ehi: :ehi:  yok tamam hayırlı geceler tabi beyinle ilgilen  :love9: :k06: :opucuk:
çıkın çııkın aeo güzeller  :opucuk: :opucuk: :hello: :wave: :wave: :wave: :wave:

seda87

banu_fth

valla sinirlenmiycem diye kasa kasa kendnimi .. iyice rahatlığa alıştım ..

eşim şikayet ediyo ne rahatsın diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ay napiiim .. gece yarısı uyanıp durmak istemiyorum ..kızım sinirli olmasın diye öle yapıom diorum ..  :toothy10: :toothy10:

umarım sinirli bebelerimiz olmaz .. tabiki sağlıkları söz konusu olunca panik yapıoruz ama genelde böle rahat bırak kendini  :aferin: :opucuk: :opucuk:

banu_fth

iş yerindeyiz canım birazdan çıkıcaz .. aniden hadi kalk gidoz der eşim  :ehi: :ehi:

belki bucukta çıkarız  :k06: :k06:

seda87

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Ekim , 2011, 21:07:03
valla sinirlenmiycem diye kasa kasa kendnimi .. iyice rahatlığa alıştım ..

eşim şikayet ediyo ne rahatsın diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ay napiiim .. gece yarısı uyanıp durmak istemiyorum ..kızım sinirli olmasın diye öle yapıom diorum ..  :toothy10: :toothy10:

umarım sinirli bebelerimiz olmaz .. tabiki sağlıkları söz konusu olunca panik yapıoruz ama genelde böle rahat bırak kendini  :aferin: :opucuk: :opucuk:
haklısın canm yaa ne yapalım başka boşver en iisi rahat etmeek

seda87

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Ekim , 2011, 21:07:49
iş yerindeyiz canım birazdan çıkıcaz .. aniden hadi kalk gidoz der eşim  :ehi: :ehi:

belki bucukta çıkarız  :k06: :k06:
hmmm anladım canm.kolay gelis.siz beşik falan aldınız mı pekii

banu_fth

ya böle zaten sinirlenince üzülünce karnımın gerildiğini hissediyorum ...

o yüzden hemen ayy napıorum ben diorum.. rahat bırakıorum kendimi  :suclu: :suclu:

banu_fth

biz park yatak aldık ..

bi tane de anakucağı aynı zamanda oto koltuğu olarak kullanılanlardan aldım netten çok ucuza aldım

park yatakta öle ucuza aldım .. düşünüosan adres filan veriim ..

oto koltuğuda pierre cardin 96, 5  tl aldım ..

banu_fth

seda87

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Ekim , 2011, 21:11:14
biz park yatak aldık ..

bi tane de anakucağı aynı zamanda oto koltuğu olarak kullanılanlardan aldım netten çok ucuza aldım

park yatakta öle ucuza aldım .. düşünüosan adres filan veriim ..

oto koltuğuda pierre cardin 96, 5  tl aldım ..
aaa çook uygunmuş canm bende adres arıyorum yaa çok pahalı valla ürünler sana zahmet ver banada aldığın adresi

banu_fth

http://www.minikbaby.com/catinfo.asp?cid=6

bak tatlım burdaki ilk ürün .. onu aldım ben kırımzı gri . çok güzel  :hieyt: :love9: