2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

kuşuuum balııım ben çıkıyorum sırık yutmus gibi arkaya ittiriyorum kendimi canım acıyor yaf....çok öptük yarın görüsürüz insallah :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:38:46
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:37:21
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:30:14
:toothy10: :toothy10: bu göbek bile ağır geliyor şimdiden yaff mideme bastırıyor kuzum

napalım artık, yattığımız yerden kalkmayız bizde  :ehi: :ehi: :ehi:
zaten kış da geliyor, iyice yayılırız artık hareket edemiyoruz diye  :ehi: :ehi: :ehi:
iyice hamişliğin tadını çıkarırız bizde yan gel yat ooohh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evettttttttttt  :hieyt: :hieyt:  inşallahh canım, dışarda yağmur sıcacık battaniyenin içinde, ooohhhhh  :ehi:

KasrıCinan

ALLAHIM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.GERCEKTEN ÇOK İSTİYORSUN Bİ TOSUN.SANA DUA EDEECEĞİM.OĞLUN OLSUN İNSALLAHHHH :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:41:59
kuşuuum balııım ben çıkıyorum sırık yutmus gibi arkaya ittiriyorum kendimi canım acıyor yaf....çok öptük yarın görüsürüz insallah :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tamam canım hadi uzan sen... kuşum benim kıyamam benim yüzümden oturdun kaldın  :opucuk:
hakkını helal et  :opucuk:
bizde öpüyoruz sizi, yarın görüşürüz inşallah  :wave: hayırlı geceler  :wave: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:44:51

tamam canım hadi uzan sen... kuşum benim kıyamam benim yüzümden oturdun kaldın  :opucuk:
bizde öpüyoruz sizi, yarın görüşürüz inşallah  :wave: hayırlı geceler  :wave: :opucuk: :opucuk:
AY CANIM BENİM NE DEMEK OLURMU HİÇ ÖYLE ZEVKLE OTURDUM...SENİLE KONUSMAK BANA İYİ GELİYOR.ABLAM OLMADIĞI İÇİN MANEVİ ABLA OLDUN SEN BANA :opucuk: :opucuk: KUZUM GÖRÜSÜRÜZ.İYİ GECELER TATLIM

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:43:37
ALLAHIM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.GERCEKTEN ÇOK İSTİYORSUN Bİ TOSUN.SANA DUA EDEECEĞİM.OĞLUN OLSUN İNSALLAHHHH :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:

amin canım, Allah razı olsun  :amin: Allah hepimizin gönlündeki versin inşallahh  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 20:46:56
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 20:44:51

AY CANIM BENİM NE DEMEK OLURMU HİÇ ÖYLE ZEVKLE OTURDUM...SENİLE KONUSMAK BANA İYİ GELİYOR.ABLAM OLMADIĞI İÇİN MANEVİ ABLA OLDUN SEN BANA :opucuk: :opucuk: KUZUM GÖRÜSÜRÜZ.İYİ GECELER TATLIM

canım benim çok sağoll  :opucuk: benim kızkardeşim yok valla kardeş oluyorsun sen de bana  :opucuk:
hadi bakalım iyi dinlenmeler sizi, iyi geceler canımmm  :hello:

GELSQMİNQ

benim meleğimde allah nasip ederse şubatta gelicek üff biran önce geçsede kızımı kollarıma  alsam sağ sağlim

KasrıCinan

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 22 Ekim , 2011, 23:39:15
benim meleğimde allah nasip ederse şubatta gelicek üff biran önce geçsede kızımı kollarıma  alsam sağ sağlim
:amin: :amin: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

<<<betty>>>

canımm ben geldim...
ama pek iyi değilim, eşimi sabaha karşı istanbula yolladım, yarına gelicek inşallah,  çok uykusuz ve yorgunum  :sad1:
sen nasılsın? nasıl geçti haftasonun?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ekim , 2011, 12:31:51
canımm ben geldim...
ama pek iyi değilim, eşimi sabaha karşı istanbula yolladım, yarına gelicek inşallah,  çok uykusuz ve yorgunum  :sad1:
sen nasılsın? nasıl geçti haftasonun?
HOŞGELDİN TATLIM.
kıyamam ben sana.ama yarın gelecekmiş bak nasılsa.e yat dinlen bitanem o zaman.niye girdin yorma iyice kendini.
iyiym bende.çok sıkıcı bi gündü dün benim için.orta sekerli geçti iste.persembe gelsin bende esimi yanlız bırakacağım anneme gideceğim bi gün önceden.misfafirleri gelecek benim çok sevdiğim kisiler o yüzden gideceğim.bende esimi yanlız bırakacağım.artık alıssın yanlız kalmaya :k06: :k06:

KasrıCinan

hem neden yorgunsun sen.
bi ara kızının odasını besiğini çekte göreyim merak ettim :love9: :love9:

<<<betty>>>

Canım sabah 5 uçağıydı, gece çok tedirginim yattım biliyorum o kalkamaz çünkü, neyse ben gece kaldırdım eşimi ama eşim çok fenaydı, gidebilecek gibi değildi, hastaydı zaten akşamdan... neyse arayıp uçağın saatini 8 e aldırdık, ben de sabahın 5 inde çorba falan yaptım, hadi dedim yatmıyayım artık göndereyim öyle yatarım. gidince yattım biraz ama kafam hep ondaydı, uyuyamadım kalktım, ortalığı topladım, uykum da gelmedi ama böyle bir sersemlik oldu işte... şimdi bilgisayarın başına oturunca geldi uykum  :k06:  ama anneme gidicem akşam orda kalıcam, orda uyurum artık...

canım git git, annelerden başka kimse düşünmüyor bizi... git yalnız kalsın da özlesin azıcık seni eşin...

çekip koyucam canım da fırsatım olmadı, en kısa zamanda koyucam inşallah söz  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ekim , 2011, 12:45:24
Canım sabah 5 uçağıydı, gece çok tedirginim yattım biliyorum o kalkamaz çünkü, neyse ben gece kaldırdım eşimi ama eşim çok fenaydı, gidebilecek gibi değildi, hastaydı zaten akşamdan... neyse arayıp uçağın saatini 8 e aldırdık, ben de sabahın 5 inde çorba falan yaptım, hadi dedim yatmıyayım artık göndereyim öyle yatarım. gidince yattım biraz ama kafam hep ondaydı, uyuyamadım kalktım, ortalığı topladım, uykum da gelmedi ama böyle bir sersemlik oldu işte... şimdi bilgisayarın başına oturunca geldi uykum  :k06:  ama anneme gidicem akşam orda kalıcam, orda uyurum artık...

canım git git, annelerden başka kimse düşünmüyor bizi... git yalnız kalsın da özlesin azıcık seni eşin...

çekip koyucam canım da fırsatım olmadı, en kısa zamanda koyucam inşallah söz  :opucuk:
canım beniim normal o zaman uykulu olman.kafan allak bullak olmuş, :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: neyse annene gidince bol bol uyursun balım benim.evet annelik bambaska birsey olmalı.inan izin bile almadım annem dediki carsamba gelecekler biraz kalabalık olacaklar bende çok seviyorum hepsini.ders grubu annemin.benim sevdiğimide bilince bana dedi.ara söyle persembe gelirlerse sende persembe gelirsin bi gün önceden görmüs olursun dedi.ben aradım tamam mesaj cekerim dediler.mesajıda eşim okudu.tamam persembe geleceğiz diye.izin bile almadım esimden.bugün sabah cuma randevun kaçta dedi su saatte çık madem dedi.bende e zaten persembe gideceğim ya dedim.he doğruuu sen persembeden gidecektin demii unuttum ben diyor.izin bile almadım gidebilirmiyim diye.napayım sıkıldığımı biliyor.zaten bu hafta gitmedik.iyice sıkıldım.şimdide sesini çıkaramıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: