2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

canımmmm hoşgeldin  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
üşütmüş galiba canım, çok halsizim üşüyorum boğazım acıyor diyerek geldi... sabah iyiydi ama akşam ilaç içirdim terlettim, sabah gözü açılmıştı biraz çok şükür  :nazar:

sen nasılsın canım? paşamız nasıl?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Ekim , 2011, 21:48:19
http://www.kraftbaby.com/urunler.asp?p=3&PID=160&CatID=1

biz kraftın bu modelini aldık. o kadar rahat ki anlatamam. anakucağı monte olup çıkıyo. çok rahat... tavsiye ederim  :icon_thumright:
canım evet çok güzelmiş.benim modelime çok benziyor.arasındaki fark ne acaba merak ettim.hafif olması benim içinde çok önemli.insallah gönlüme göre bulurum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 12:04:18
üşütmüş galiba canım, çok halsizim üşüyorum boğazım acıyor diyerek geldi... sabah iyiydi ama akşam ilaç içirdim terlettim, sabah gözü açılmıştı biraz çok şükür  :nazar:

hımm ALLAH şifa versin canım eşine.iyi gelmiş ilac demekki.
bizde iyiyz tatlım yemet yiyoruz bi yandan.paşamız iyi,bugün sabah 5den beri ayakta sanırım.bide sürekli hareketinden hariç bi pıt pıt arka arka atıyor bi tarafım.artık bunalıyorum ne anlayaamadımda.hıçkırık desem yorulur susar diyorum bilemedim gitti.aynı  düzende pıt pıt sanırım 30 40 kere oluyor :dontknow: :dontknow:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 12:07:11
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 12:04:18

hımm ALLAH şifa versin canım eşine.iyi gelmiş ilac demekki.
bizde iyiyz tatlım yemet yiyoruz bi yandan.paşamız iyi,bugün sabah 5den beri ayakta sanırım.bide sürekli hareketinden hariç bi pıt pıt arka arka atıyor bi tarafım.artık bunalıyorum ne anlayaamadımda.hıçkırık desem yorulur susar diyorum bilemedim gitti.aynı  düzende pıt pıt sanırım 30 40 kere oluyor :dontknow: :dontknow:

sağol canım  :opucuk:
afiyet olsun canım, ben de çok acıktım da, kendimi nazar ettim herhalde dün gece pek uyuyamadım, oyüzden şuan okadar bitkin ve yorgunum ki, dolaptan yemek çkarıp ısıtmaya halim yok  :sad1:
dün tel.de iyiyiz dedik ya kuşum ondan oldu herhalde  :k06: benim kızda bütün gece kıpırdadı, yatakta dönüp durmaktan yoruldum, hiç bir pozisyonu beğenmedi hanım  :ehi: sabahtan beri de aynı, çok yordu beni kuzucuk...
Allah Allah canım benimde öyle düzenli hareketler oluyor ama 30 40 kere olmuyor, çok mu hıçkırıyor acaba canım ya  :icon_scratch: başka ne olabilir ki? okadar düzenli vuramaz, yorulur yavrum yaa  :dontknow:

KasrıCinan

zaten bugün iyiyim bebek uslu ay ne güzel bi gün geçirdim deyim hemen akasamına ertesi güne burnumdan geliyor.iyiyiz demesek mi bari :ehi: :ehi: kıyamam sana ben.oyy bu yaramazlar artık durmayacak galiba.hiç bi pozisyonu beğenmiyorlar.sabahta babasını tekmeledi durdu.sağ tarafıma yatmıstım.ama öyle bi kızıyor ki benim oğlan çok fena vuruyor.her yerimde hissediyordum vuruslarını.dedim ezildi altta herhalde  :icon_scratch: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: .esime dedim evet duydum duymammı diyor.ama ona ragmen uyumus. ;D anlamadım gitti önceden kısa olurdu.ama dünden beri sabahları oluyor hiiç durmadan vuruyor.esime ddeim bak bi elini koy dedim o an biraz sert vurdu tekmesi o dedi.bende dedimki tekmesi olamaz kaç dkdır böyle düzenli vuruyor.o kadar güçlü değildir aynı zaman aralıkla sürekli vuracak kadar dedim.anlamadım gitti vallahı.

KasrıCinan

hadi bakayım kalkıyorsun hemen yemeğini ısıtıyorsun yiyip geliyorsun fıstık.aç koyma kuzumu.bende genelde öyle olurum dolaptaki yemeği ısıtmak zor geliyor.ama artık öyle bi iştahım açıldıki :nazar: :nazar: böyle obun bişi oldum çıktım.ne bulursam yiyorum. hadi ısıt yemeğini hemen.bekliyorum ben seni

<<<betty>>>

canım bence tekmeleri onlar, elleriyle okadar sert vuramazlarki  :icon_scratch:
yerim ben o paşayı yavvv, demek babaya tekme atıyor  :k06: şimdiden senin tarafında bak söliyim sana ben  :k06:
benim kızda babasının sesini duyunca sakinleşiyor, babası okşayınca falan hafifliyor tekmeler tokatlar  :k06:
benim kızda babacı olcak herhalde  :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 12:27:16
yerim ben o paşayı yavvv, demek babaya tekme atıyor  :k06: şimdiden senin tarafında bak söliyim sana ben  :k06:
benim kızda babasının sesini duyunca sakinleşiyor, babası okşayınca falan hafifliyor tekmeler tokatlar  :k06:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :binkybaby: :opucuk: :opucuk: yerim ben onu,öperim yumuk ellerinden.eee boşuna dememişler kızlar babacı olur,erkekler anneci olur diye,
masallah kuzucuklara.demekki babasının sesini duyunca rahatlıyor fıstık.bizimki babası gibi çok sinirli olacak sanırım anası gibide inatçı.vur deyince vurmaz vurma deyicen şak şak vurur :k06: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 12:23:32
hadi bakayım kalkıyorsun hemen yemeğini ısıtıyorsun yiyip geliyorsun fıstık.aç koyma kuzumu.bende genelde öyle olurum dolaptaki yemeği ısıtmak zor geliyor.ama artık öyle bi iştahım açıldıki :nazar: :nazar: böyle obun bişi oldum çıktım.ne bulursam yiyorum. hadi ısıt yemeğini hemen.bekliyorum ben seni

canım kalkıcam duşa giricem, kendime gelmem lazım  :icon_scratch: kuran okucaktım bugün niyetim öyleydi...
yemeğimi de duştan çıkınca yerim artık... az daha konuşalım da çıkarım birazdan zaten  :opucuk:

KasrıCinan

tatlım ama sabah elimi karnıma koydum vurusları hissetmek için tekmemi değil mi diye.o zaman oğlum çok kımıldıyordu yani bi tarafımda elleri bi tarafımda ayağını hissetim ve o pıt pıtları da baska bi tarafta hissetim anlatabildim mi.diyorum içimde damar varda o mu seyiriyor :k06: :icon_scratch: neyse doktora sorarım artık

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 12:31:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 12:23:32

canım kalkıcam duşa giricem, kendime gelmem lazım  :icon_scratch: kuran okucaktım bugün niyetim öyleydi...
yemeğimi de duştan çıkınca yerim artık... az daha konuşalım da çıkarım birazdan zaten  :opucuk:
tamam tatlım o zaman.beraber çıkarız.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 12:29:24
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :binkybaby: :opucuk: :opucuk: yerim ben onu,öperim yumuk ellerinden.eee boşuna dememişler kızlar babacı olur,erkekler anneci olur diye,
masallah kuzucuklara.demekki babasının sesini duyunca rahatlıyor fıstık.bizimki babası gibi çok sinirli olacak sanırım anası gibide inatçı.vur deyince vurmaz vurma deyicen şak şak vurur :k06: :k06:

hehehee  :ehi: :ehi: :ehi: bak bak senin oğluşuna, inat yapıyor demek  :ehi: yerim onu ben, ısırırım, mıncık mıncık ederim  :love9: :love9:
nasıl da geçiyor zaman di mi canım? bak 30. haftalara geldik bile çok şükür  :nazar:
ayy nezaman hissedicez diye konuştuğumuz zamanları hatırlıyorsun di mi?
RAbbime şükürler olsun, bugünlere geldik, sağsalim sıkıntısız sorunsuz bir şekilde tamamına da ereriz inşallah  :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 12:33:37
tatlım ama sabah elimi karnıma koydum vurusları hissetmek için tekmemi değil mi diye.o zaman oğlum çok kımıldıyordu yani bi tarafımda elleri bi tarafımda ayağını hissetim ve o pıt pıtları da baska bi tarafta hissetim anlatabildim mi.diyorum içimde damar varda o mu seyiriyor :k06: :icon_scratch: neyse doktora sorarım artık

evet canım o bende de oluyor, hatta dün akşam eşime gösterdim, bak sağ tarafımda ayakları var, resmen ittiriyor vuruyor ama aynı zamanda sol tarafımda da şişme, hareketlenme vurma oluyor... eşim de ohhh diyor, yeri daralmadan yapabileceği bütün hareketleri yapıyor herhelde diyor  :k06: meyve yemiştim resmen oynadı yaa, kıpırdak  :ehi: aynı anda hem sağ tarafım hem sol tarafım  :ehi: ama ben de pıt pıt yoktu  :k06: canım toplardamardır o pıtpıtlar, kalp atışı gibi, sol tarafıma yattığımda ben de hissediyorum onu bazen...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 12:36:18
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 12:29:24

hehehee  :ehi: :ehi: :ehi: bak bak senin oğluşuna, inat yapıyor demek  :ehi: yerim onu ben, ısırırım, mıncık mıncık ederim  :love9: :love9:
nasıl da geçiyor zaman di mi canım? bak 30. haftalara geldik bile çok şükür  :nazar:
ayy nezaman hissedicez diye konuştuğumuz zamanları hatırlıyorsun di mi?
RAbbime şükürler olsun, bugünlere geldik, sağsalim sıkıntısız sorunsuz bir şekilde tamamına da ereriz inşallah  :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: ısır teyzesi.bi doğsun bende mıncıklayacağım.dün resmen ay sen bi çık bak seni nasıl seveceğim dedim.karnıma kuandayı koyuyorum esimle onu izliyoruz.telefona bile çektim :ehi: :ehi: birden simde kendisi olsa nasıl severdim ki böyle hareketi bizi mutlu ediyor dedim eşime.evet ya ne zaman kıpırdar hareket eder.masallah ne güzel geldik bu günlere çok sükür.ee artık ne diyoruz ne zaman doğcak nazıl doğacak safak bitmiyor kime benziyor.ben şahsen bu duygular içerisindeyim.2 buçuk ay kaldı şaka gibi. :love9: :love9: :love9: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 12:40:42
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ekim , 2011, 12:33:37

evet canım o bende de oluyor, hatta dün akşam eşime gösterdim, bak sağ tarafımda ayakları var, resmen ittiriyor vuruyor ama aynı zamanda sol tarafımda da şişme, hareketlenme vurma oluyor... eşim de ohhh diyor, yeri daralmadan yapabileceği bütün hareketleri yapıyor herhelde diyor  :k06: meyve yemiştim resmen oynadı yaa, kıpırdak  :ehi: aynı anda hem sağ tarafım hem sol tarafım  :ehi: ama ben de pıt pıt yoktu  :k06: canım toplardamardır o pıtpıtlar, kalp atışı gibi, sol tarafıma yattığımda ben de hissediyorum onu bazen...
canım artık hangi damar bilmiyorum da :ehi: :ehi: anlama veremeyince kesin damar atıyor dedim.evet elini hiissediyorum bende.oyy kıpırdak gelinim beniiiiiimm :opucuk: :opucuk: