2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 17 Ekim , 2011, 16:52:38
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Ekim , 2011, 16:43:21
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 17 Ekim , 2011, 16:37:43
slm kızlar, kimsecikler uğramamış sayfamıza  :director: :director:

canancım bitti bitti temizliğimiz yerleşmemiz ama ben de kendimi bitirmişim, cumadan beri hasta yatıyorum annemde...
farenjit olmuşum, boğazımda şişti, hiç sesim çıkmıyordu kaç gündür, bugün daha iyiyim çok şükür  :nazar:
sen nasılsın? nasıl gidiyor diyet? şeker ölçümlerin nasıl? çok merak ettim kaç gündür, ortalama kaç çıkıyor tokluk şekerin?
canım ya kıyamam geçmiş olsun neden o kadar yordun kendini... dikkat et kendine canım yat dinlen farenjitte zor ya... iyi gidiyor akşam bozacağım diyeti  :suclu: :suclu: doya doya balık yemek istiyorum canın çekmesinde... iyi gidiyor ölçümlerim en yüksek  tokluk şimdiye kadar 142 çıktı... ama dün sabah açlığım 68 çıktı  ... öyle işte yarın dra bir göstereceğim sonucu eşim eee düşük çıkıyor belki diyet ağır geliyordur diyor  :k06: bu arada 1 kilo vermişim...

sağol canım  :opucuk:canım çok tez, oluversin bitiversin bütün işler derken, bi de üstüne eşim hastalandı, ondan da geçmiş olabilir bilmiyorum  :dontknow:
canım maşallah diyorum sana da, çok iyi değer tokluk max. 142  :nazar: :nazar:
68 düşük gibi duruyor ama normal insdanlarda açlık şekeri 70 min., çok da düşük değil canım, korkulacak birşey yok  :opucuk:  birgün önceden 1 ara öğün atlamış ya da gece öğününü biraz erken yemiş olabilirsin canım...
ye canım ye balık, yanında ekmeği çok kaçırma bol bol yeşilllik ye yanında ekmek yerine...
eşim de ben de dayanamayız balığa  :hungry: o da çok yer, şekeri çok etkilemez balık kızartma olmadıktan sonra,
biz de genelde ızgara ya da fırında yeriz  :hungry: çok nadir küçük balıkları kızartırız...
ne yiyeceksiniz sorması ayıp olmasın  :k06: :k06:
offf ya aynı ben bende iş yaparken kendimi kaybediyorum... çarşıya gittik park beşiği için yarım getirmişlerdi ya diğer parçalarını   kaybetmişler yeni park yatağı getirecekler başka model... rengi kırm-gri... eskisi daha çok içime sinmişti... ordan geldim daha oturmadam perdeleri makinadan alıp ütüledim güneşliği tak deyince eşime yoruldum diyor... anlamıyorum ki  bende mi motor takılı eşim mi çabuk yoruluyor  :ehi: :ehi:
eşim gitti almaya sanırım o hamsi alıp gelecek kızartırız çıtıt çıtır hamsi dururken başka balık mı yenir dedi  :k06: :k06: o benden de hamile onun canı ne istiyorsa ben onu yapıyorum  :ehi: şimdi hamsi getirirse fırında patatesli mi yapsam kızartsam mı kararsızım...

<<<betty>>>

:ehi: :ehi: :ehi:
canım onlar ezelden yorgunlar annem öyle der hep  erkekler için  :ehi: :ehi: :ehi:
ben de yaptıramıyorum bir iş kocama, sağolsun çok yorgun oluveriyor hemencik...
hmm canım evet anlatmıştın tam getirmemişler beşiği diye, kırmızı da güzeldir canım kurunca o da siner içine  :opucuk:
ee çarşaflar falan tamamlandı mı? onlarda eksikti galiba, bi de yatak istediğinizden değildi herhalde, hallettiniz mi hepsini canım?

:hungry: :hungry: :hungry:
ohhhh afiyet olsun canım benim, ama senin için fırında olması daha iyi olur gibi sanki, sen bilirsin yine de ama  :opucuk:
ya da az yağlı teflon tavada da yapabilirsin illa kızartma canın istediyse  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 17 Ekim , 2011, 17:11:15
canım onlar ezelden yorgunlar annem öyle der hep  erkekler için  :ehi: :ehi: :ehi:
hmm canım evet anlatmıştın tam getirmemişler beşiği diye, kırmızı da güzeldir canım kurunca o da siner içine  :opucuk:
ee çarşaflar falan tamamlandı mı? onlarda eksikti galiba, bi de yatak istediğinizden değildi herhalde, hallettiniz mi hepsini canım?

ohhhh afiyet olsun canım benim, ama senin için fırında olması daha iyi olur gibi sanki, sen bilirsin yine de ama  :opucuk:
ya da az yağlı teflon tavada da yapabilirsin illa kızartma canın istediyse  :opucuk:
geldi canım çarşafı kuvetin filesi geçen akşam  :k06: :k06: yanlış yatağıda o akşam götürdüler gelirken yenisini getirecekler o yarım beşiğide toplayıp götürecekler... çok mahçup oldu çalışan kız ama görsen küçükler zaten çalışanlar öyle ilgisizler burada esnaflık yok...
doğru demiş annen aynen öyleler erkekler... işde de 5 dk durmuyorum iş yapıyorum oturamıyorum diyor,  orada pilini bitiriyor nazını bana yapıyor...
canım ben çıkayım görüşmek üzere... Allah a emanet ol akşam girerim yine inş.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Ekim , 2011, 17:19:28
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 17 Ekim , 2011, 17:11:15

geldi canım çarşafı kuvetin filesi geçen akşam  :k06: :k06: yanlış yatağıda o akşam götürdüler gelirken yenisini getirecekler o yarım beşiğide toplayıp götürecekler... çok mahçup oldu çalışan kız ama görsen küçükler zaten çalışanlar öyle ilgisizler burada esnaflık yok...
doğru demiş annen aynen öyleler erkekler... işde de 5 dk durmuyorum iş yapıyorum oturamıyorum diyor,  orada pilini bitiriyor nazını bana yapıyor...
canım ben çıkayım görüşmek üzere... Allah a emanet ol akşam girerim yine inş.

Allahtan halletmişsiniz diğerlerini, çok sevindim canım...
tamam canım, ben de dinleniyim biraz... halsizlik var hala  :sad1:
siz de Allah'a emanet olun prensesle, şimdiden afiyet olsun canımmm  :opucuk: :wave:

xxcansuxx

betty akşam geldiler beşik için  :cildir: :cildir: sonradan haydi şu olsun diye zoraki beğendiğimiz beşiği küçük getirmişler  :cildir: :cildir: diğerini toplarken eşim onun buna olan parçalarını bırakın ordan tamamlayalım biz bu beşiğe çok alıştık bu güzel dedi  :k06: onlrda tutacak yerlerini oradan tammladılar onunda o kısımları kırmızıydı zaten... sadece 1 profili eksik onuda istetiriz yada mağazadan bakalım dediler (alt açmanın) diğeri küçük olmasa onu da ondan tamamlayacaktık  :ehi: :ehi: eşim iyi yaptı yoksa 2sinide götürüp ne getirecekleri belli değildi sonrakide o kadar güzel değildi içime sinmemişti.... yatağınıda getirdiler...
üzerine uyku setinide serip yastığını koyup tülünü çıtçıtladım eşimi sabah beşiğin başında gördüm  :love9: :love9: birşeyler mırıldanıyordu, hayran hayran bakıyordu ben gidince üstüne gülüverdi  :love8: :love8: kızımızı içinde hayal etti sanırım  :love9: :love9:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ekim , 2011, 12:38:22
kızlar kimse yokmu biz geldik oğlusumla :opucuk: :opucuk:
h.geldiniz canım nasılsınız nasıl gidiyor... ohhh gezdin h.sonu ne güzel annenide gördün  :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2011, 09:34:52
betty akşam geldiler beşik için  :cildir: :cildir: sonradan haydi şu olsun diye zoraki beğendiğimiz beşiği küçük getirmişler  :cildir: :cildir: diğerini toplarken eşim onun buna olan parçalarını bırakın ordan tamamlayalım biz bu beşiğe çok alıştık bu güzel dedi  :k06: onlrda tutacak yerlerini oradan tammladılar onunda o kısımları kırmızıydı zaten... sadece 1 profili eksik onuda istetiriz yada mağazadan bakalım dediler (alt açmanın) diğeri küçük olmasa onu da ondan tamamlayacaktık  :ehi: :ehi: eşim iyi yaptı yoksa 2sinide götürüp ne getirecekleri belli değildi sonrakide o kadar güzel değildi içime sinmemişti.... yatağınıda getirdiler...
üzerine uyku setinide serip yastığını koyup tülünü çıtçıtladım eşimi sabah beşiğin başında gördüm  :love9: :love9: birşeyler mırıldanıyordu, hayran hayran bakıyordu ben gidince üstüne gülüverdi  :love8: :love8: kızımızı içinde hayal etti sanırım  :love9: :love9:

ahh canım ya nasıl bir yermiş orası, çok haklısın insan tabiki çıldırır   :caca: keşke geri veriyoruz herşeyi, iptal edin falan deseydiniz, belki ciddiye alıp azıcık özenirlerdi yaptıkları işe  :caca: nasıl bir esnaflıktır bu yaa :caca:
neyse halletmişsiniz ya geç de olsa, benim gibi sinirlenmenin pek de alemi yok bu saatten sonra  :k06:
kıyamam ben bu kocişlere ya  :y25: duygusallıklarını göstermiyecekler diye herşeyi içlerinde yaşıyorlar  :y25:
ayyy maşallah Allah mutluluğunuzu bozmasın, tamamına erdirsin inşallah  :love9: :amin:
eminim çokk güzel olmuştur yatağı  :love9: Rabbim buğlemimizi sağsalim sağlıkla kucağına alıp, içinde büyütmenizi uyutmanızı nasip etsin inşallah  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2011, 12:43:19
h.geldiniz canım nasılsınız nasıl gidiyor... ohhh gezdin h.sonu ne güzel annenide gördün  :nazar:
h.b tatlım..iyiyiz çok sükür bi sorun yok bakalım..evet gezdik annemide gördüm gelirken zor geldim ama ayrılmak zor geldi.iyicie duygusal duygusallasıyorum galiba :ehi: :ehi: siz nasılsınız.diyet ne halde sekerin nasıl

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

canımmmmmmmmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2:
hoşgeldiniz  :opucuk: nasılsınız bakalım, nasıl geçti gezmeler  :opucuk:

KasrıCinan

canan tatlım iyi sükür yine olmus ya beşik bu insanlar deli eder zaten.neyi tam yaparlarki :cildir: eşim olsaydı bırakın alımyorum derdi kesin :cussing: :k06: güle güle büyüsün fıstık içinde :nazar: :nazar:
ne güzel beşiklerinizide ayarladınız arabalrınızı da aldınız :nazar: :nazar: artık beklemeye geldi sırda.
hani resimlerini koyunda bakalım demetcm seninkinide görelim  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ekim , 2011, 12:45:24
h.b tatlım..iyiyiz çok sükür bi sorun yok bakalım..evet gezdik annemide gördüm gelirken zor geldim ama ayrılmak zor geldi.iyicie duygusal duygusallasıyorum galiba :ehi: :ehi: siz nasılsınız.diyet ne halde sekerin nasıl
ya gitmesi güzelde ayrılması zor işte... sen yine şanslısın görüyorsun ben sesiyle yetiniyorum bunada şükür evladım geldiğinde annemde yanımda olacak sabırsızla bekliyorum işte onu  :muzz: :muzz:
iyi gidiyor canım öğleden sonra hast.gideceğim rapor işi var şu şeker cihazı için gitmişken bakacaklar değerlere de iyi  değerlerim hiç yüksek çıkmadı şükür... ama hep uyumak istiyorum  :sleepy1: :sleepy1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 18 Ekim , 2011, 12:46:20

canımmmmmmmmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2:
hoşgeldiniz  :opucuk: nasılsınız bakalım, nasıl geçti gezmeler  :opucuk:
h.b. tatlım iyiym sükür.iyiydi oğlusuma bi kaç bişi aldım karyolasına bebek arabaına filan baktık.alacağız bakalım kaynanam alalım artık dedi.artık bi dahaki gidisimizde alırız sanırım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2011, 12:49:37
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ekim , 2011, 12:45:24
ya gitmesi güzelde ayrılması zor işte... sen yine şanslısın görüyorsun ben sesiyle yetiniyorum bunada şükür evladım geldiğinde annemde yanımda olacak sabırsızla bekliyorum işte onu  :muzz: :muzz:
iyi gidiyor canım öğleden sonra hast.gideceğim rapor işi var şu şeker cihazı için gitmişken bakacaklar değerlere de iyi  değerlerim hiç yüksek çıkmadı şükür... ama hep uyumak istiyorum  :sleepy1: :sleepy1:
evet ayrılmak olmasa keske ama evliliğin kanunu.. ;D canım benim iyi masallah hep düsük çıksın böyle. uyku neden yapıyorki

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ekim , 2011, 12:49:27
canan tatlım iyi sükür yine olmus ya beşik bu insanlar deli eder zaten.neyi tam yaparlarki :cildir: eşim olsaydı bırakın alımyorum derdi kesin :cussing: :k06: güle güle büyüsün fıstık içinde :nazar: :nazar:
ne güzel beşiklerinizide ayarladınız arabalrınızı da aldınız :nazar: :nazar: artık beklemeye geldi sırda.
hani resimlerini koyunda bakalım demetcm seninkinide görelim  :opucuk: :opucuk:
şükür bittibir kızla delikanlı çocuk geldi abi bu yanlış derken yüzlerindeki ifadeye eşimle ben koptuk gülmekten korkularından şekilden şekle girerek söylediler... bende olsam bırakın derdim ama eşim çare bulma taraftarı zora gelemez tartışma onun harcı değil  :ehi: :ehi:
arabanın fotosunu paylaştım beşiğinde mavisini koymuştuum ama çekerim bunuda  :opucuk:
aminnn canım sağlıcakla gelsin artık bebeler :amin: :amin: