2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

canım ben çıkıyorum daha fazla geçikmeyeyim öpüyorum akşam üzeri girerimde senin dolap gelirse giremezsin şimdiden kolay gelsin  :opucuk:

<<<betty>>>

canancım geçmiş olsun canım, dikkat etmek lazım canım, ilaçlar da bozuyor mide-bağırsak dengesini  :sad1:
bi de havalar dengesiz, şekerli su da yapmış olabilir seni...
ben de kötüydüm gece, nerdeyse hiç uyumadım sayılır, bebek çok huzursuzdu, dün öğleden sonra bir başladı hareket etmeye sabaha kadar  :sad1: ama öyle böyle değil, hala da aynı, şuan karnımın bir sağ tarafı bir sol tarafı şişip şişip inip duruyor, kaburgalarım acıyor  :sad1: okadar çok hareket etti ki, midem bağırsaklarım mahvoldu  :sad1:

size iyi gezmeler kızınla canım benim, dikkat edin kendinize,Allaha emanet olun  :amin: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 12:25:05
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 12 Ekim , 2011, 12:12:09
selam kızlar  :flowers:
dün bütün gün bekledik ama mobilyacılar gelmedi, yağmurdan dolayı gelememişler, dolap ıslanmasın diye  :sad1:
bugün bekliyoruz hala, az önce yağmur kesildi bakalım gelicekler mi... sinir oldum  :cildir:
a.s canım geç olsunda güç olmasın canım yağmurda getirip ıslatsalar sen daha çok sinir olacaktın  :opucuk:
ben 10 gündür park beşiğini,yatağını bekliyorum tel.açıyorsun bugün gönderiyoruz diyorlar tık yok... uyku setini getirdiler çarşafı,yastık kılıfı yok içinde... küveti getirdiler filesi yok... visco yatak yanlış gelmiş uyduruk birşey beğendiğimizi göndermemişler... park beşiğin ara katını getirmeyi unutmuşlar... daha ne olsun eşimle yarın gidip kavga edeceğim  adamlarla  :caca: :caca: :ehi:

ayy şaka gibi, hiçbirşeyi doğru düzgün getirmemişler ki  :violent1: iyi bile dayanmışsınız bugüne kadar  :caca: gidin de bir paralayın bakalım, ne yapıcaklar  :caca:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 12:19:59
selam kızlar nasılsınız bir bakıp çıkayım dedim gezmeye gidiyoruz kızımla...
gecemiz berbat geçti ben affedersiniz ishal oldum dün drdan gelincede hiç keyfim yoktu tansiyonum falan düşmüş akşam, gece de wcden çıkamadım  :dontknow: :dontknow: ishali kesmek için kola içtim, kahve-limon tuzu karışımı vs   :igrenc: eşim üşütmüşsün diyor nane limon içtim şimdi iyim çok şükür... ya bu içtiğim şekerli su mu yaptı ki dengem alt üst oldu dün zaten  :dontknow:
kasri yazdıklarını şöyle bir okudum kafana takma zıdlaşmada eşinle iş olacağına varıyor sen şimdiden plan yapıp eşimle kötü olma... kendi evinde kalcaksan rahat olursun yok diyorsan bencede tuğba haklı  :icon_thumright: senin yüzüne bir şey demezler belki ama arkandan sonra duyunca lafları daha canın sıkılır....
ben evimde olacağım doğumda annem olsun istiyorum yanımda rahatlık açısından k.validede de annem gitsin o öyle gelsin daha uzun yanımda birileri kalır diye düşünüyorum 2sininde gelip aynı anda gitmesinin mantığı yok birde gönüllerince torunlarını severler... eşimde mantıklı diyor ama annesine sen sonra gel diyemezmiş aman boşver kim ne zamn gelirse gelsin sonuçta bu bebeye sen bakacaksın dedi şimdi hiç düşünmüyorum hiçde lafını etmedim annemi doğumdan önce çağıracağım k.valideyede söylerim şu gün doğum ne zamn gelirsin gelecek misin diye buyursun gelsinler evim doğalgazlı yatacak yerde var hiç strese girme canım sende  :opucuk:
uzun yazdım kusura bakmayın kızlar  :laughing7: :laughing7:
cananım gecmiş olsun tatlım ishal nedenini hemen söyleyeyim sana seker yuklemesinden canım dr kesin söle onu bende öle ishal olmuştum dr 100gr seker yuklememi ertelemişti isalin gecsin sonra yapalım demişti sen kesin dr görüs benim ishal 3 gün sürdü dr yarında gecmezse dedi serum veririz demişti haberin olsun

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

MEVABERRA

slm arkadaşlar size bişe soracam ben 28 haftalık hamileyim ve sıcak basöaları yeniden başladı ve midem hep çok kötü sizde böylemisiniz yarın şeker yüklemesine gidecem inşallah iyi olursam midem kötü diye endişeliyim acaba bende şeke mi var diye teyzem bana yemeklerden sonra rahatsızlanmanın şeker belirtisi olduğunu söyledi iğnedende korkuyorum diyeceksiniz ki iğneden korkuyosun hamilesin ama ben bir ilaç buldum doğumda onu kullanacağım hem doğumun süresini kısaltıyor hemde ağrıyı yok ediyormuş bir jel bu

KasrıCinan

dün bütün gün bekledik ama mobilyacılar gelmedi, yağmurdan dolayı gelememişler, dolap ıslanmasın diye  :sad1:
bugün bekliyoruz hala, az önce yağmur kesildi bakalım gelicekler mi... sinir oldum  :cildir:
canım tüh gelmedimi hala mobilyacılar

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Ekim , 2011, 14:07:36

offf çok sinirliyim sümeyram... sabah yine yağmur vardı, öğleye doğru durdu ama hala gelen giden yok, sinir oldum iyice  :cildir: :cildir: :cildir:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 12:19:59
selam kızlar nasılsınız bir bakıp çıkayım dedim gezmeye gidiyoruz kızımla...
gecemiz berbat geçti ben affedersiniz ishal oldum dün drdan gelincede hiç keyfim yoktu tansiyonum falan düşmüş akşam, gece de wcden çıkamadım  :dontknow: :dontknow: ishali kesmek için kola içtim, kahve-limon tuzu karışımı vs   :igrenc: eşim üşütmüşsün diyor nane limon içtim şimdi iyim çok şükür... ya bu içtiğim şekerli su mu yaptı ki dengem alt üst oldu dün zaten  :dontknow:
kasri yazdıklarını şöyle bir okudum kafana takma zıdlaşmada eşinle iş olacağına varıyor sen şimdiden plan yapıp eşimle kötü olma... kendi evinde kalcaksan rahat olursun yok diyorsan bencede tuğba haklı  :icon_thumright: senin yüzüne bir şey demezler belki ama arkandan sonra duyunca lafları daha canın sıkılır....
ben evimde olacağım doğumda annem olsun istiyorum yanımda rahatlık açısından k.validede de annem gitsin o öyle gelsin daha uzun yanımda birileri kalır diye düşünüyorum 2sininde gelip aynı anda gitmesinin mantığı yok birde gönüllerince torunlarını severler... eşimde mantıklı diyor ama annesine sen sonra gel diyemezmiş aman boşver kim ne zamn gelirse gelsin sonuçta bu bebeye sen bakacaksın dedi şimdi hiç düşünmüyorum hiçde lafını etmedim annemi doğumdan önce çağıracağım k.valideyede söylerim şu gün doğum ne zamn gelirsin gelecek misin diye buyursun gelsinler evim doğalgazlı yatacak yerde var hiç strese girme canım sende  :opucuk:
uzun yazdım kusura bakmayın kızlar  :laughing7: :laughing7:
canım benim çok geçmiş olsun.yükleme yapıldığı 2 gün bende çok kötüydüm.dediğin gibi benide alt üst etmisti ki senden fazla içtim ben.tekrar geçmis olsun.canım doğru diyorsun...zaten esim dün düsünmüs durmus herhalde sabah direk dediği sey bana doğumda eskisehirde oluruz buraya kimse gelemez senin okula giden kardesin annemin de ise giden 2 tane insanı var en iyisi bizim gitmemiz dedi.bende lohusa olarak ilk annemde kalacağımın benim için daha mantıklı olduğunu söyledim.bakarız dedi.10 gün izinim var zaten esiksehirde kalırız dedi.kendi annem de sen hiiç telase etme canını sıkma kaynana gito kendi akrabasıyla yapsın mevlüt ben sana kendi evimde yaparım dedi :love3: sen düsünüp sıkma canını.ben sana istediğin gibi yaparım dedi canım annem.öyle iste.bende hiç düsünmüyorum o gün gelsin bakalım.yoksa düsün düsün canım sıkılacak.. :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 12 Ekim , 2011, 14:12:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Ekim , 2011, 14:07:36

offf çok sinirliyim sümeyram... sabah yine yağmur vardı, öğleye doğru durdu ama hala gelen giden yok, sinir oldum iyice  :cildir: :cildir: :cildir:
e canım güzelce sarsınlar mobilyayı ıslanmaması için ellerinden geleni yapsınlar üstü açık arabayla getircekler sanırım onun yerine kapalı birsey bulsunlar anlamadım ki nasıl ıslanıyor.adam gibi yapmazlar şu işi zaten

KasrıCinan

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 12 Ekim , 2011, 13:59:58
slm arkadaşlar size bişe soracam ben 28 haftalık hamileyim ve sıcak basöaları yeniden başladı ve midem hep çok kötü sizde böylemisiniz yarın şeker yüklemesine gidecem inşallah iyi olursam midem kötü diye endişeliyim acaba bende şeke mi var diye teyzem bana yemeklerden sonra rahatsızlanmanın şeker belirtisi olduğunu söyledi iğnedende korkuyorum diyeceksiniz ki iğneden korkuyosun hamilesin ama ben bir ilaç buldum doğumda onu kullanacağım hem doğumun süresini kısaltıyor hemde ağrıyı yok ediyormuş bir jel bu
tatlım geçmis olsun.benim sükür öyle sıkıntılarım yok yani sana ne desem yalan olur.seker yüklemen yapılsın bakalım hersey ortaya çıkar sıkma canını.doktorda ona göre ilac yazar :icon_thumright:

KasrıCinan

maveberra dediğin jeli doktorun önermediyse kullanma derim canım.nasısa bi sekil olacak o doğum bırak doğal yolla olsun jel kullanma derim bilemiyzki sonuçta.ama tabi senin kendi kararın.sen kullan bakalım faydasını görecekmisin.eğerki görürsen bundan sonraki arkadaslara tavsiye edersin

<<<betty>>>

KasrıCinan

MEVABERRA

jeli internette gördüm ismi dianatal isviçreden ithal bir jel büyük ihtimal doktorum bile bilmiyordur bir eczaneye sordum eczacı uzaylı bir bilgiymiş gibi karşıladı ilaç deposuna sordum varmış bakayım almayı düşünüyorum hem doğumu %30 süre olarak kısaltıyormuş hemde sürtünmeden dolayı yanmayı yok edip kesik olma ihtimalini yok ediyormuş

MEVABERRA

cevabınız için teşekkürler eşimin erkek doktor istememesi yüzünden doktorumu değiştirmek zorunda kaldım onun götürdüğü doktoruda ben beğenmedim acayip somurtan bir bayan bu hali beni çok rahatsız etti .başka doktorda bulamadım bulsamda zaten doğumu  ebeler  yaptırıyorsa bir mantığı yok şunu anladım ki eşini dinlemek hiç doğru değil beyefendi kendisi işi gücü bırakıp ava giderken ben iş yerinde hasta halimle dayanmaya çalışıyorum sorumsuz erkek milleti işte gelde gıcık olma.