2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

seda87

20-21 haftalar bittiğinde 5 ay bitmiştir hmm ozman ben 5.5aylık oldum galiba 22 hata öle oluyor :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 09 Ekim , 2011, 22:55:26
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ekim , 2011, 22:51:12
Alıntı yapılan: seda87 - 09 Ekim , 2011, 22:46:52
sen ne zman alacaksın canm.zaten ben oda falan yapmayacam yaa ayıramam yanımdan hem kışın soğuk olur hep ağlar duymam die yanımda yatacak tek bir beşik alacam o kadar
canım kaynanamlar alacak son zaman alırız dediler.galiba 8.ayda...bende sesimi çıkarmıyorum..
ben küvetini havlusunu bi kaç kıyafetini alacağım hafta sonu.baskada benim alacağım yok zaten gerisini annemler kaynanamlar alacak
benim kayınvalide köyde yaşıyor kadının çarşıya çıktığı yok hiç bahsetmedi zaten şuyu buyu layım die.annem alıyor benimde ne varsa bir yandan örgü yapıyor bir yandan kıyafet alıyor kadın.yani kayınvaliden hiiç işe bekleyemiyoruz  :dontknow: :dontknow:
:ehi: :ehi: olsun canım annenler yapıyormus ya.evet canım bende erken doğumdan çok korukyorum.bu kadar sancım olunca sonumu iyi görmüyorum içimde çok büyük korkular var...hayırlısı artık.sen 7.aydan sonra basla :icon_thumright: :icon_thumright:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

ayy bugün ilk dafa eşimde bebeği hissietti çok heyecanlandı yaa hep elini koyardı bebek dururdu :k06: :k06: :k06:bugün yakaldı valla 2 tekme attı nasıl hecanlı heyecanlı duydum duydum dedii :k06: :k06: :k06:çok güldüm yaaa .dior keşke bende sürekli hissetsem senin gibi dedim yokyaaaa :k06: :k06: :k06: :k06:o sadece anneler verilmiş bir niğmet :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

28-29 haftalar bittiğinde 7 ay bitmiştir,bende yarın 27+0 oluyorum 28e giriyorum.6 buçuk mu 7aylıkmı. bak hala bilemiyorum :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ekim , 2011, 23:01:33
28-29 haftalar bittiğinde 7 ay bitmiştir,bende yarın 27+0 oluyorum 28e giriyorum.6 buçuk mu 7aylıkmı. bak hala bilemiyorum :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
canm 6.5 dan 7 oluyorsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:seninle aramızda 5 hafta var işte

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 09 Ekim , 2011, 23:00:12
ayy bugün ilk dafa eşimde bebeği hissietti çok heyecanlandı yaa hep elini koyardı bebek dururdu :k06: :k06: :k06:bugün yakaldı valla 2 tekme attı nasıl hecanlı heyecanlı duydum duydum dedii :k06: :k06: :k06:çok güldüm yaaa .dior keşke bende sürekli hissetsem senin gibi dedim yokyaaaa :k06: :k06: :k06: :k06:o sadece anneler verilmiş bir niğmet :nazar:
:nazar: :nazar: aaa benem esimde hiiç yakalayamıyordu bir aydır yeni yeni yakalıyor tabi artık sürekli kımıldayıp sert vurduğu için mutlaka yakalıyor yani.bak 1 ay sonra iyice hisseder esin.masallah ona bak duygularını saklamıyor genelde erkekler pek böyle duysam hissetsem demezlerde :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 09 Ekim , 2011, 23:02:56
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ekim , 2011, 23:01:33
canm 6.5 dan 7 oluyorsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:seninle aramızda 5 hafta var işte
vayyy be 7 aylıkmı olmusuz.büyümüsüz baya :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: :nazar: :love9:

seda87

tatlım bana da müsade belim kıvranıyor yaa otrmak haram oldu artık bana.çok öptüm seni allaha emanet ol.dua etmeyi unutma canm ii geceler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ekim , 2011, 23:03:29
Alıntı yapılan: seda87 - 09 Ekim , 2011, 23:00:12
:nazar: :nazar: aaa benem esimde hiiç yakalayamıyordu bir aydır yeni yeni yakalıyor tabi artık sürekli kımıldayıp sert vurduğu için mutlaka yakalıyor yani.bak 1 ay sonra iyice hisseder esin.masallah ona bak duygularını saklamıyor genelde erkekler pek böyle duysam hissetsem demezlerde :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :laughing7:
hadi yaa yok bizimki söylüyor yaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

seda87

KasrıCinan

tamam tatlım güle güle allaha emanet ol geçmis olsun insallah hemen geçer :amin:

olvido

sümeyra kı bu bebişini babasına benzettim ben ultrasyon resminden. hafta sonu esk deydim. Emoşla pişirdik pişirdik yedik çok rahatsızlandım bana çok yemek yaramıyor kesinlikle. düğündede bazı akrabalar doğum yakın mı karnın aşağıya düşmüş dediler.  :icon_pale:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 10 Ekim , 2011, 11:30:48
sümeyra kı bu bebişini babasına benzettim ben ultrasyon resminden. hafta sonu esk deydim. Emoşla pişirdik pişirdik yedik çok rahatsızlandım bana çok yemek yaramıyor kesinlikle. düğündede bazı akrabalar doğum yakın mı karnın aşağıya düşmüş dediler.  :icon_pale:
hosgeldin canım...banada çok yemek yaramıyor hemen hasta oluyorum karnım böbreklerim ağrıyor saatlerce geçmiyor.o hamislikle ilgili birsey tatlım..annemde görmüs seni tuğba baya şişmiş dedi.demekki kızın dahada büyüdü masallahh..ALLAH KORUSUN onlara öyle gelmistir canım ya.daha 28 haftalıksın ne asağıya inmesi :-ooo :-ooo

KasrıCinan

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ekim , 2011, 11:33:50
Alıntı yapılan: olvido - 10 Ekim , 2011, 11:30:48
hosgeldin canım...banada çok yemek yaramıyor hemen hasta oluyorum karnım böbreklerim ağrıyor saatlerce geçmiyor.o hamislikle ilgili birsey tatlım..annemde görmüs seni tuğba baya şişmiş dedi.demekki kızın dahada büyüdü masallahh..ALLAH KORUSUN onlara öyle gelmistir canım ya.daha 28 haftalıksın ne asağıya inmesi :-ooo :-ooo
he ya bizde babasına benzettik zaten..babası kılıklı dedim kaynanama :ehi: :ehi: :ehi: pek hosuna gitti.aynı babaı gibi uyuyor çünki ellar arkada :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: