2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 13:43:28
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:39:14
ya kızlar masallahh deyim bari :nazar: benim göğüslerim çok büyümedi birden basladılar durdular.hala aynı südyenler :ehi: :ehi: :ehi: ne çok büyük ne küçük...ondan bari yırttım :ehi: :ehi: :ehi:

canım benim 2 beden büyüdü sütyenlerim  :-ooo :-ooo :-ooo
çıldırıcam artık, en son aldıklarım yine küçük gelmeye başladı  :-ooo :-ooo :-ooo
benimde kasri senin gibi oldu başta büyüdü durdu sonrasıında...hala aynı beden giyiyorum  :nazar:

KasrıCinan

tamam güzellerim güle güle allaha emanet olun.hepimizin popolar uyustu sanırımm.bende sedanın resimni görüp çıkayım..öpüldünüz :wave: :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

ayyy sümeyram ne kilosu ya, hiç belli değil kuşum, maşallahhh çok güzelsinnnn  :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 13:46:20
ayyy sümeyram ne kilosu ya, hiç belli değil kuşum, maşallahhh çok güzelsinnnn  :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: teşekkür ederim tatlım.senin kadan olamam kii.bir an önce göbisli halini facede görmek istiyoruuuuummmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :aferin: :aferin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

ya biraz küçük çıktı galiba üstüme kalın bir kapşonlu gityince ancak bu kadar çıktı :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 13:41:35
kızlarrrr size doyulmaz, yavaştan çıkayım ben... hem başım ağrıdı, hem acıktımmm...
öpüyorum hepinizi kuzucuklarınızla  :opucuk: :opucuk:
Allaha emanet olun  :opucuk:
ALLAH sifa versin gülüme :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

kasri çok tatlısın maşaallah oğlunla yani kilo almışsındır  mutlaka önceki boydan fotonu bilmiyoruz ya  :opucuk:  ama hamile olduğun belli  ve annelik vurulmuş sana da  :nazar: :nazar: öyle hamişlik var kilo yok yani  :k06: :k06:

KasrıCinan

oyyy sedacım masallaaaahhh :nazar: :nazar:
senin oğlan benim oğlanı döverrr :ehi: :ehi:
baya büyümüs pasan :nazar: :nazar:
ama vücut olarak iyisin sadece göbis var :nazar: :nazar: :nazar:
kuzum aramız bir ay ama iyi çıkmıs göbis.dün bi yere gittik yaslı teyze soruyor.7.aya girdik dedim hani nerde hiç yok diyor.tabi bol giyinince anlamıyorlar
yerim ben aslan parçasını :nazar: :nazar:

seda87

gögüslerimde hiç yok sankii :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:südyen takmazsam böyle yayılır :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

seda dayaklıksın ha  :caca: :caca: belli ya kız işte... çok tatlı maşaallah paşana büyüsünde şişsin annesinin göbüşü  :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:49:31
kasri çok tatlısın maşaallah oğlunla yani kilo almışsındır  mutlaka önceki boydan fotonu bilmiyoruz ya  :opucuk:  ama hamile olduğun belli  ve annelik vurulmuş sana da  :nazar: :nazar: öyle hamişlik var kilo yok yani  :k06: :k06:
:opucuk:  :opucuk: hi hi sağol kuşum...aynıyım o fotoyla sadecve göbeğim azdaha sivri.dedim ya annelik yüzüme vurdu artık diye...senin yüzünüde görmek isterim :opucuk: :opucuk:

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:51:03
oyyy sedacım masallaaaahhh :nazar: :nazar:
senin oğlan benim oğlanı döverrr :ehi: :ehi:
baya büyümüs pasan :nazar: :nazar:
ama vücut olarak iyisin sadece göbis var :nazar: :nazar: :nazar:
kuzum aramız bir ay ama iyi çıkmıs göbis.dün bi yere gittik yaslı teyze soruyor.7.aya girdik dedim hani nerde hiç yok diyor.tabi bol giyinince anlamıyorlar
yerim ben aslan parçasını :nazar: :nazar:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ayyy canm çok sağol allah razı olsun bilmiyorum nasıl olacak iri bişemi olacak ne :k06: :k06: :k06: :k06:benimki

seda87

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:51:27
seda dayaklıksın ha  :caca: :caca: belli ya kız işte... çok tatlı maşaallah paşana büyüsünde şişsin annesinin göbüşü  :nazar: :nazar:
amiin sağol canm benim hepimiznki inş :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

canancım hadi sende iyice yorulma ağrımasın basın.
madim bizde çıkalım sedacım senide öpüyorum oğlunuda...
ALLAHA emanet olun güzeller :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 13:52:17
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ekim , 2011, 13:49:31
:opucuk:  :opucuk: hi hi sağol kuşum...aynıyım o fotoyla sadecve göbeğim azdaha sivri.dedim ya annelik yüzüme vurdu artık diye...senin yüzünüde görmek isterim :opucuk: :opucuk:
benim sadece yüzümü istersen eşimle olanı  koyayım gerçi face koydum tatildeyken çekinmiştik yazmalı falan  :k06: ama boydan öyle tam giyinik hiç yok