2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

ayy senin ne kritik canım ya bebeğin 1 ocağa denk gelmis doğum tarihi aslında çok güzel ama bide aralık doğarsa bak sen.ben son ayları hiç sevmiyorum kasım aralık özellikle.benim bebeğim pek aralık doğmaz ya tabi belli mi olur.ama senin kayar bence aralığa :ehi: :suclu: :suclu:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

oyy aferimbenim oğluma.duydun mu annenin sesini.üzüldüğümü anladın mı sen.demet teyzesi ben burdayım diyor simdi ohh kaynatıyor içeriyi sanki masallah kuzularımıza... :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 11:38:58
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 11:33:16
var var mızmızlık demi  :ehi: :ehi: :ehi: eşim de diyor zaten, senin canın çok tatlı diye  :k06:
ama dediğin gibi ağrımasa ağrıyor dermiyiz, delimiyiz biz  :ehi: :ehi:

kuşum günlüğüne de yazdım, benim kız da öyleydi...
sanırım bizim hastalığımızdan, halsizliğimizden etkileniyorlar onlarda...

bengayda iyi gelir ama güzelce ovala, azıcık zeytinyağı da ekle, sıcak sıcak ütüyle ısıtıp havlu koy... yumuşatır kuşum...
ay annem de yazık kaç kere dedi ütüyle havluyu ısıt sonra ağrıyan yerine koy diye ama dinlemedim yapmadım.belki çoktan fayda edecekti...bugün kesin yapayım ya.sağol canım sende deyince artık kesin kalkıp yapmam lazım :ehi: :ehi: :ehi: biz mızmızız ya ondan eminim. :ehi: :ehi: :ehi: bizim bebislerde bize benzemese bari,,,,

valla kızım bana benzerse eşim bitti  :ehi: :ehi:
dün değil ondan önceki gece ateşlendiğimde ağladım eşime  :crybaby2:
ya bu bebek benim karnımdayken hasta oluyorum kendime zor bakıyorum, doğduktan sonra ben bu bebeğe bakabilecekmiyim ya bakamazsam, ya o da hasta olursa diye  :crybaby2: :crybaby2:
eşim de hasta olsan bile annelik gücüyle önce çocuğuna bakarsın, ağlama, sen iyi bir anne olucaksın, sadece şuan biraz nazlısın dedi  :y25:
ayyy bilmiyorum sümeyram, günler yaklaştıkça bu tip sorular sormaya başladım kendime, endişelerim arttı  :icon_pale: :icon_pale:

KasrıCinan

:toothy10: :toothy10: oyyy kıyamam ben sana.bizim hormonlar tavan yaptı sanırımm.o korku bende de var ben kendime bakamıyorum bebeğime bakabilecekmiyim diye.... :ehi: :ehi: evet eşin doğru söylemis annelik içgüdüsüyle öyle bi bakarızki biz kendi hastalığımızı unuturuz yani.insallah iyi bir anne oluruz..benim kendime pek güvenim yok ya hadi hayırlısı.bebekle oturur ağlarım gibime geliyor.çünki yanımda kimsede yok.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 11:41:12
ayy senin ne kritik canım ya bebeğin 1 ocağa denk gelmis doğum tarihi aslında çok güzel ama bide aralık doğarsa bak sen.ben son ayları hiç sevmiyorum kasım aralık özellikle.benim bebeğim pek aralık doğmaz ya tabi belli mi olur.ama senin kayar bence aralığa :ehi: :suclu: :suclu:

valla sümeyram Rabbim ne konuştuysam bana yedirdi bugüne kadar...
bizim üniversitede 2 arkadaşımız vardı doğum tarihleri 27 aralık biri, 28 aralık biri... tabi ailelileri 1 ocak yazdırmışlar, 4 yıl boyunca 1 ocak günü onların doğumgünü kutlardık ve ben herseferinde dalga geçerdim onlarla, gerçek tarihlerinde kutlasanıza diye  :ehi: :ehi: :ehi:
ilk gebeliğimi öğrendiğimde nette SAT tarihimi girdim ve karşımda bi de ne göreyim muhtemel doğum tarihi 1ocak yazıyor  :icon_pale: Allahım ne kadar büyüksün dedim, büyük konuştum ve bunun karşılığını da görücem biliyorum...
Allah bilir ya 27 aralık ya 28 aralık da gelir benim kız  :ehi: ozaman tam olur işte  :ehi: :ehi: :toothy10:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 11:44:17
oyy aferimbenim oğluma.duydun mu annenin sesini.üzüldüğümü anladın mı sen.demet teyzesi ben burdayım diyor simdi ohh kaynatıyor içeriyi sanki masallah kuzularımıza... :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah maşallah paşama  :nazar: :nazar: :nazar:
üzmez annesi o seni, uslu bebiş o  :nazar:  sözünü dinler annesinin  :opucuk: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 11:51:19
:toothy10: :toothy10: oyyy kıyamam ben sana.bizim hormonlar tavan yaptı sanırımm.o korku bende de var ben kendime bakamıyorum bebeğime bakabilecekmiyim diye.... :ehi: :ehi: evet eşin doğru söylemis annelik içgüdüsüyle öyle bi bakarızki biz kendi hastalığımızı unuturuz yani.insallah iyi bir anne oluruz..benim kendime pek güvenim yok ya hadi hayırlısı.bebekle oturur ağlarım gibime geliyor.çünki yanımda kimsede yok.

dün anneme de anlattım, annemde öyle bir kuvvet geliyor ki anneye, herşeye dayanıyorsun dedi... o kadar uykusuzluğa hiçbir insan dayanamaz anneler dışında, Rabbim çok güzel ayarlamış çok şükürler olsun, doğunca görüceksin tadıcaksın nasıl güzel bir duygu, sadece ona bakıcaksın, kendini unutcaksın dedi  :love9: :love9: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 11:53:56

bizim üniversitede 2 arkadaşımız vardı doğum tarihleri 27 aralık biri, 28 aralık biri... tabi ailelileri 1 ocak yazdırmışlar, 4 yıl boyunca 1 ocak günü onların doğumgünü kutlardık ve ben herseferinde dalga geçerdim onlarla, gerçek tarihlerinde kutlasanıza diye  :ehi: :ehi: :ehi:
ilk gebeliğimi öğrendiğimde nette SAT tarihimi girdim ve karşımda bi de ne göreyim muhtemel doğum tarihi 1ocak yazıyor  :icon_pale: Allahım ne kadar büyüksün dedim, büyük konuştum ve bunun karşılığını da görücem biliyorum...
Allah bilir ya 27 aralık ya 28 aralık da gelir benim kız  :ehi: ozaman tam olur işte  :ehi: :ehi: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yaaa öyle konusursan başına gelir....tüh be balım şansa bak.neyse haırlısıyla sağlıklısıyla doğsun da varsın 31 aralık doğsun :k06: :k06: :k06: ayy şaka şaka 5 gün önce doğarmıs kızlar hep öyle duydum ben ne kadar doğru bilmem.teyze kızınada 20 sinde dediler 16.sında çıktı geldi.doğrusu 15i sancı tutmus beklemis o,yani 5 gün öncesi oluyor :ehi: :ehi: :ehi:  senin bebek 27si gibi gözüküyor :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 11:59:32

dün anneme de anlattım, annemde öyle bir kuvvet geliyor ki anneye, herşeye dayanıyorsun dedi... o kadar uykusuzluğa hiçbir insan dayanamaz anneler dışında, Rabbim çok güzel ayarlamış çok şükürler olsun, doğunca görüceksin tadıcaksın nasıl güzel bir duygu, sadece ona bakıcaksın, kendini unutcaksın dedi  :love9: :love9: :nazar:
ayy içim bi hoş oldu.uff daha 3 ay var.biz bir an önce koklamak istiyoruz.ama acele ediyoruz hiç iyi etmiyoruz.vaktinden önce söz dinleyip gelecekler simdi...o duygyu yasayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.senin doğuma gittiğini benim suyumun geldiğini sibelin doğumdan geldiğini ......sıraya gireceğiz resmen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ORNA

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:01:07
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 11:53:56

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yaaa öyle konusursan başına gelir....tüh be balım şansa bak.neyse haırlısıyla sağlıklısıyla doğsun da varsın 31 aralık doğsun :k06: :k06: :k06: ayy şaka şaka 5 gün önce doğarmıs kızlar hep öyle duydum ben ne kadar doğru bilmem.teyze kızınada 20 sinde dediler 16.sında çıktı geldi.doğrusu 15i sancı tutmus beklemis o,yani 5 gün öncesi oluyor :ehi: :ehi: :ehi:  senin bebek 27si gibi gözüküyor :ehi:

:toothy10: :toothy10: :ehi:
kız zaten ben hissediyom yaa, erken gelicek gibi, diyom ya 27-28 aralık gibi bekliyom ben  :ehi: :ehi:
senin teyze kızı gibi yani... kızlar genelde erken gelirmiş zaten  :ehi: uçarı kaçarı yok, ocağa sarkmaz herhalde  :toothy10:
babasına da dert oldu erken gelirse 1 ocak yazdırırız tamam mı diyor  :toothy10: :toothy10:
len dedim ben hep dalga geçtim 1 ocak yazılan arkadaşlarla, sen ne diyon dedim, gerçek tarih yazıcaz  :toothy10: :toothy10:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:02:59
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 11:59:32

ayy içim bi hoş oldu.uff daha 3 ay var.biz bir an önce koklamak istiyoruz.ama acele ediyoruz hiç iyi etmiyoruz.vaktinden önce söz dinleyip gelecekler simdi...o duygyu yasayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.senin doğuma gittiğini benim suyumun geldiğini sibelin doğumdan geldiğini ......sıraya gireceğiz resmen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen canım sırayla gidicez Allahın izniyle doğumlara  :amin: :amin: :amin:
inşallah hayırlısıyla sağsalim sağlıkla kolaylıkla doğururuz hepimiz  :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 12:06:09
SLM CİCİ ANNELER NASILSINIZZ  :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

canım hoşgeldin  :flowers: biz iyiyiz sen nasılsın?
zamanında yaptığım patavatsızlığın karşılığını yaşıyacağımı konuşuyorduk sümeyramla  :ehi: :toothy10:

ORNA

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 12:10:09
Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 12:06:09
SLM CİCİ ANNELER NASILSINIZZ  :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

canım hoşgeldin  :flowers: biz iyiyiz sen nasılsın?
zamanında yaptığım patavatsızlığın karşılığını yaşıyacağımı konuşuyorduk sümeyramla  :ehi: :toothy10:

hoşbulduk canlarım  :opucuk: :opucuk:  bende iyiym allahaşükür yarın kontrolüm var eee birzda heyecan  :love9: :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan