2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ekim , 2011, 13:04:23
demetim nasılsın?

iyiyim tatlım, yemek yiyorumm  :hungry:
saat 1.30 da görümceme gitcem, kaç zamandır burdayım belki gelirsin diye, az sonra çıkıcam yani  :sad1:
sen nasılsın canım benim? 

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Ekim , 2011, 13:07:04
demetim nasılsın?

saat 1.30 da görümceme gitcem, kaç zamandır burdayım belki gelirsin diye, az sonra çıkıcam yani  :sad1:
hımm tatlım temizlik yaptık mutfak dolabınını altını çıkardım temizledim sonra yorulunca yattım yeni kalktım bi yandan bende kahvaltı yapıyorum  :ehi: :ehi: bende çok durmayacağım komsuya bi ineceğim evleri temizledim ama süpürgeye çekmedim daha süpürücem.be gece zorlandım çok dönemedim.nedenese benim her kımıldamamda eşim uyandı.ve o döndündü gece.sol tarafıma saplandı bi ağrı.genelde öyle zaten solumda sıkıntı var. :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ekim , 2011, 13:09:57
demetim nasılsın?

hımm tatlım temizlik yaptık mutfak dolabınını altını çıkardım temizledim sonra yorulunca yattım yeni kalktım bi yandan bende kahvaltı yapıyorum  :ehi: :ehi: bende çok durmayacağım komsuya bi ineceğim evleri temizledim ama süpürgeye çekmedim daha süpürücem.be gece zorlandım çok dönemedim.nedenese benim her kımıldamamda eşim uyandı.ve o döndündü gece.sol tarafıma saplandı bi ağrı.genelde öyle zaten solumda sıkıntı var. :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

aynen canım ben de çok zor uyuyorum, uyusam da dönerken uyanıyorum, dr.lar solunuza yatın diyorlar ama ben de soluma yatamıyorum, genelde sağıma yatıyorum işte...
ayy kıyamam canım yoruldun yani baya, oğluşumuz da yorulmuşdur kuzucum, dikkat et yorma belini, sırtını... dinlene dinlene yap canım...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Ekim , 2011, 13:14:08
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ekim , 2011, 13:09:57
demetim nasılsın?

aynen canım ben de çok zor uyuyorum, uyusam da dönerken uyanıyorum, dr.lar solunuza yatın diyorlar ama ben de soluma yatamıyorum, genelde sağıma yatıyorum işte...
ayy kıyamam canım yoruldun yani baya, oğluşumuz da yorulmuşdur kuzucum, dikkat et yorma belini, sırtını... dinlene dinlene yap canım...
canım benim tamam uyandım hala uykum var.çok istahım acıldı benim sürekli yiyorum ya.bu ay az almısım kilo.geçen ay 3 kilo almastım bu ay.2 kilo almısım.toplamda 7 kilo oldu :ehi:  bu kilolar nereye gider acep :k06: :k06: seker yüklemem de temiz çıkmış çok sükür.evet sola yatmamız gerekiyor ama bende inadına sola yatamaz hame geldim 1 aydır.ama sağ tarafıma yatınca rahatlıyorum.sırt üstüuyuyamıyorum illa bi tarafa döneceğim.ama bazen dönüncede benimki eziliyomudur nedir bi hareketleniyor mecbur dönüyorum yatamıyorum üstüne.sağ tarafta yatalım bakalım napalım yoksa uyuyamayacağız

<<<betty>>>

canım ben çıkıyorum, kaynanam sesleniyo aşağıdan, 10 dakikaya çıkıcaz dedi, daha hazırlanıcam,
gelince girerim yine... öpüyoruz sizi kızımla  :opucuk:
Allaha emanet ol oğluşunla  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

canlar nasılsınız bebeleriniz nasıl bizde bugün gezmedeydik arkadaşlarımla hasret giderdim kızımla geziyoruz  :occasion5: :occasion5: bu arada dün bizde beşik olayını bitirdik henüz gelmedi kurulmadı kafam çok karıştı bir arkadaşla karşılaştık onlarında gazıyla son mağazada bir beşiğe karar verdik... visko yatağını uyku setinide aldık ama uyku setinin rengi orada yoktu diğer mağazadan gelecekmiş nasıl gelecek bilmiyorum... küvetinide aldık... öyle büyük ihtiyacımız kalmadı... 
hatta arkadaşım uyku setini alma kendin pamuktan yaptır elyaf hafif oluyor dedi eşimde almışken alalım sonra büyük yaptırırsın dedi bu park yatağına göre küçük zaten...

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ekim , 2011, 18:10:10
canlar nasılsınız bebeleriniz nasıl bizde bugün gezmedeydik arkadaşlarımla hasret giderdim kızımla geziyoruz  :occasion5: :occasion5: bu arada dün bizde beşik olayını bitirdik henüz gelmedi kurulmadı kafam çok karıştı bir arkadaşla karşılaştık onlarında gazıyla son mağazada bir beşiğe karar verdik... visko yatağını uyku setinide aldık ama uyku setinin rengi orada yoktu diğer mağazadan gelecekmiş nasıl gelecek bilmiyorum... küvetinide aldık... öyle büyük ihtiyacımız kalmadı... 
hatta arkadaşım uyku setini alma kendin pamuktan yaptır elyaf hafif oluyor dedi eşimde almışken alalım sonra büyük yaptırırsın dedi bu park yatağına göre küçük zaten...
uykulu uykulu bebekler olsunlarda gazsız sancısız uyusunlar inş beşiklerinde. ay bazen konuşuyorum kuzumla bak anne gündüz ev işleri işyeri yoruluyo gece de tombik göbeğinden astımından uyuyamıyo doğduğunda mazlum olup anneyi dinlendireceksin tamam mı ? cevap tekme  :k06: artık tekme evet mi hayır mı demek bilmiyorum neyse doğsun bakalım sağlıcakla göreceğiz.
    cansu siz ne marka aldınız park beşiğinizi.
    sümeyra bi ikimiz kaldık büyük eşyalarından hiçbirini almayan hadi sen büyüklerin almasını bekliyosun ben ne bekliyorsam  :toothy10: kasımda alırım biraz daha bakayımda etrafa
    görüşemezsek kendinize iyi bakınnn  :opucuk:  :wave:

xxcansuxx

günaydın tuğbam inş. nazlı bir bebe olmaz gece bol bol  uyuyan pırt pırt gaz çıkaran bebişler olurlar benim yeğenim oldu maşaallah hiç sıkıntısı yok arada olanları saymıyorum o kadar uslu ki gece 2-3 kez ığırdı halinde uyanıyor  emmek için kuzum ağlamıyor öyle bile... o halinde de annesi dertleniyor uyutmuyor diye  :cussing: sen bbe görmemişsin dedim hatta  :k06:
canım ya burada çok çeşit yokdu  :honk: sunny babayde bir model beğenmiştim nette onu bile bulamadım mor-pembe olanı... bizde babymoon diye bir marka aldık netten yükleyeyim resmini...

xxcansuxx

cano_m

kızlarr beşikler alınmaya başlamış  :hello2:  hayırlı olsun bebişler boll uykulu zamanlar geçirsin beşiklerinde :amin:  bende park yatak istiyorum  ve hangi haftadan sonra alsam diye düşünüyorum  :dontknow: . daha henüz hiç bişey almadım ben. sadece battaniyesini örüyorum şuanlık bebişimin  :suclu::k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 06 Ekim , 2011, 10:14:49
kızlarr beşikler alınmaya başlamış  :hello2:  hayırlı olsun bebişler boll uykulu zamanlar geçirsin beşiklerinde :amin:  bende park yatak istiyorum  ve hangi haftadan sonra alsam diye düşünüyorum  :dontknow: . daha henüz hiç bişey almadım ben. sadece battaniyesini örüyorum şuanlık bebişimin  :suclu::k06:
aminnn canım inş. hepimizin bebişlerinin bol uykuları olsun gazsız olsun  :amin:
bizim haftaya 7.ay başlıyor daha fazla ağırlaşmadan bitirelim istedim herşeyi... buranın yabancısıyız çok bebe mağazası yok çok yoruldum o gün bile onun için şimdi halletmem iyi oldu... sende diğer aylar başlarsın  :opucuk: :nazar: yolu yarılamışsın sende  :nazar: 

suzannn

ÇOK GÜZELMİŞ CANSU GÜLE GÜLE KULLANIN MIŞIL MIŞIL UYUSUN DA BÜYÜSÜN BUĞLEM

KasrıCinan

kızlar 10 dkdır oğlum asağıda sanki.öyle vajinama baskı yapıyorki.çıkacak gibi sancı giriyor.tutuyorum sanki çıkacak gibi.ay çok kötü oldum..birsey olmaz dimi.bu aralar sıklastı böyle altımda tekme hissetmem ve çıkacak gibi olması baskı yapması.

KasrıCinan

canan park yatağınız çok güzel  :love9: :love9: :love9: .güle güle büyüsün fıstık insallah sağ selamet doğsunda. :nazar: