2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

koydum tekrar ticker seninki 7 aylık benimki 6 aylık gözüküyor :ehi: :ehi: ben ne zaman 7 aylık olacağım :laughing7: :laughing7: :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:32:01
evet fikrim değisti.ama park yatak daha bi süslü püslü.karyola beşik sallanması çok iyi.park yatağın o kadar iyi değil sanırım.o yüzden kararsız kaldım.ve çekmeceleri yanları olunca esyalarının coğunu alır diye düsündüm.neyse alısverise çıkınca hangisi hosuma giderse onu alırız artık

ay ama çok güzel karyolalar var canım ya, bakınca muhakkak karyola istiyeceksin  :ehi: :ehi: :ehi:
park yataklar karyolaların yanında sönük kalıyor  :ehi: :ehi: :ehi:
eee peki yatak odasına ne koyacaksın? ilk başlarda yanında olması lazım ya o yüzden soruyorum...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:35:27
koydum tekrar ticker seninki 7 aylık benimki 6 aylık gözüküyor :ehi: :ehi: ben ne zaman 7 aylık olacağım :laughing7: :laughing7: :laughing7:

iyi oldu stiker kuşum, ordan bakıyordum ben senin haftana  :opucuk:
az kaldı kuşum bu hafta bitince giricen 7.aya inşallah  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 14:39:47
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:32:01
evet fikrim değisti.ama park yatak daha bi süslü püslü.karyola beşik sallanması çok iyi.park yatağın o kadar iyi değil sanırım.o yüzden kararsız kaldım.ve çekmeceleri yanları olunca esyalarının coğunu alır diye düsündüm.neyse alısverise çıkınca hangisi hosuma giderse onu alırız artık

ay ama çok güzel karyolalar var canım ya, bakınca muhakkak karyola istiyeceksin  :ehi: :ehi: :ehi:
park yataklar karyolaların yanında sönük kalıyor  :ehi: :ehi: :ehi:
eee peki yatak odasına ne koyacaksın? ilk başlarda yanında olması lazım ya o yüzden soruyorum...
evet canım galiba beşik alacağım.dediğin gibi ,evet yatak odama koyacağım.sığar yani büyük yatak odam.bi kaç şeyi olmassa baska yere koyacağım mecbur yanımda olması lazım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 14:41:08

:laughing7: :laughing7: yuppiiii.büyüyoruz 1 hafta sonra.e 7 aylıkmi diyeceğiz yoksa 7.girdi 6 buçuk mu oluyor. :icon_scratch: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:47:06

:laughing7: :laughing7: yuppiiii.büyüyoruz 1 hafta sonra.e 7 aylıkmi diyeceğiz yoksa 7.girdi 6 buçuk mu oluyor. :icon_scratch: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :yok canım 6 ayın dolmuş oluyor, 7.aya girmiş oluyorsun, 7 aylık olduk diceksin  :laughing7:

hmmm ozaman iyi canım yatak odan genişse, ben karyola alsam mümkün değil girmez odadan içeri  :ehi:
sonra da ileride karyolayı çıkarır odasına koyarsın...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 14:51:29

:ehi: :ehi: :yok canım 6 ayın dolmuş oluyor, 7.aya girmiş oluyorsun, 7 aylık olduk diceksin  :laughing7:

hmmm ozaman iyi canım yatak odan genişse, ben karyola alsam mümkün değil girmez odadan içeri  :ehi:
esim tasınma olur zarar görmesin istedi tasınır olması iyi dedi.bosuna almayalım eskisehire gidince oda yaparız dedi.ama vazgeçtim bi kere alınıyor almısken büyük karyola tipi alayım daha iyi.park besik iyisi sorduk 350 400 filandı.biraz daha koyarım üstüne karyola alırım.,sığdırırım ben yatk odama.ne olur sıkısık olur biraz :k06:

KasrıCinan

vaay bee 7 aylık olduk heee :k06: :k06: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: görünüste 7 aylık olunca 2 ay 10 gün kalmıs oluyor :ehi: :ehi: :ehi: ama gel görki öyle değil dolu dolu 3 ayım var valla

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:54:43
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 14:51:29

esim tasınma olur zarar görmesin istedi tasınır olması iyi dedi.bosuna almayalım eskisehire gidince oda yaparız dedi.ama vazgeçtim bi kere alınıyor almısken büyük karyola tipi alayım daha iyi.park besik iyisi sorduk 350 400 filandı.biraz daha koyarım üstüne karyola alırım.,sığdırırım ben yatk odama.ne olur sıkısık olur biraz :k06:

doğru diyorsun aslında, alınıyor birkere, iyisi alınıp bir daha almamak en güzeli...
eskişehire dönünce de, bebiş için ayrı oda yaparsın zaten, ozaman yanına da bir dolap bir şifoniyer koyarsın, al sana oda  :laughing7:

KasrıCinan

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: nasılsa kaynanam alacak sağolsun iyisi olsun da diyor.e madem alsın karyola :k06: :k06: :k06: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:56:12
vaay bee 7 aylık olduk heee :k06: :k06: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: görünüste 7 aylık olunca 2 ay 10 gün kalmıs oluyor :ehi: :ehi: :ehi: ama gel görki öyle değil dolu dolu 3 ayım var valla

:ehi: :ehi: :ehi: ama hesap şöyle canım 7,8,9. aylar, doğru yani dolu dolu 3 ayımız var  :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 15:01:42
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 14:56:12

:ehi: :ehi: :ehi: ama hesap şöyle canım 7,8,9. aylar, doğru yani dolu dolu 3 ayımız var  :nazar: :nazar: :nazar:
öyle öyle tam 3 ayımız var sağ salim bi bitseydi.insallah o günlerde gelecek :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 15:01:31
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: nasılsa kaynanam alacak sağolsun iyisi olsun da diyor.e madem alsın karyola :k06: :k06: :k06: :k06:

ayyy süper yaa maşallah eşinin ailesine  :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel yaa, benimkiler de tam odun tövbe yarabbim, daha birşeye ihtiyacınız varmı demediler, alt üst oturuyoruz, uzak olsak anlarım sormamasını  ama yani dibimde bi de :cildir: geçenlerde soruyor annen neler hazırlıyor bebeğe, annen çok hevesliydi diyor  :cildir: :cildir: ayy nasıl sinirlendim, insan utanır ya böyle demeye  :violent1:

KasrıCinan

tatlım 5li çanta seti varya onu nasıl alacaksın.ben setli 5li alacağım doğrusu annem alacak...icinde cantası,, anadizi,,kanguru,,ana kucağı,alt açma minderi var

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ekim , 2011, 15:05:22
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ekim , 2011, 15:01:31

ayyy süper yaa maşallah eşinin ailesine  :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel yaa, benimkiler de tam odun tövbe yarabbim, daha birşeye ihtiyacınız varmı demediler, alt üst oturuyoruz, uzak olsak anlarım sormamasını  ama yani dibimde bi de :cildir: geçenlerde soruyor annen neler hazırlıyor bebeğe, annen çok hevesliydi diyor  :cildir: :cildir: ayy nasıl sinirlendim, insan utanır ya böyle demeye  :violent1:
:ehi: hakkaten ya ne kadar ayıp,sende hiç heves yok anlasılan deseydin. :cussing: bizimkiler öyle ya çok hevesli.allah herkezin içine versin