2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ekim , 2011, 20:47:57
demetim normal sanırım doktor bana sayısını sordu 5i buluyor bu sertlesme dedim.bi rahim ağzınada bakalım o zaman dedi baktı e yine birsey yok bi sorun yok dedi.ama ağıslastım hemen tas gibi oluyor ama normalmis sanırım.
benim memlekette bayramda sertleşti karnım nefes alamadım gece nerdeyse hiç uyumadım ama benim derdim kabızlıktandı tatilde geçti sanırım yüzme iyi geldi şükür hiç kabız değilim çok rahatım

<<<betty>>>

demetim normal sanırım doktor bana sayısını sordu 5i buluyor bu sertlesme dedim.bi rahim ağzınada bakalım o zaman dedi baktı e yine birsey yok bi sorun yok dedi.ama ağıslastım hemen tas gibi oluyor ama normalmis sanırım.

ayy canım bazen bikaç saat sürüyor, ozaman dik duramıyorum bile  :sad1: benim dr.a sormak hiç aklıma gelmedi, ilk defa gitmiştim ya bi de bu dr.a, aklıma gelmedi sormak... ama senin dr. normal diyorsa normaldir herhalde yaa  :icon_scratch:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 20:49:29
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 20:44:53
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 20:39:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ekim , 2011, 20:35:54
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 20:34:42
oy oy oyyyyyyyy  :muzz: :muzz: :muzz:
şenlendi burası  :hello2: :hello2: :hello2:
:toothy10: :toothy10: heh takım tamamlandı sükür :hello2: :hello2:
nasılsınız güzeller.biz pek iyiyiz oğlusumla.zeytin ekmek yiyoruz bide meyve suyu.bende zeytin ekmeğe aserdim hamilelikte :laughing7: :laughing7:
evet ya şenlensin akşama kadar bakındım durdum yoksunuz ramazandaki gibi giriş saatleriniz yok mu  :ehi: :ehi: afiyet olsun yarasın oğluşunada kasri... bende uzun aradan sonra yemek yaptım  :k06: :k06: yedik kızımla  :hungry:

afiyet olsun canımm, özlemişsindir sen evini şimdi... ama uzun zamandan sonra ev işi yapmak da zor gelir  :k06: :k06: :k06:
eve girerken evim evim güzel evim diye giriyordum ki girmemle midemin bulanması bir oldu  :k06: :k06: çok sessiz geldi ev sanki yeni evlenmişimde kocamı bekliyorum heyecanla bugün sadece yatak odamı temizledim birazda mutfağı düzenledim
:ehi: :ehi: canım benim ya.hala sende beni gibisin.bende eve gelmeyim gelmeyim.gireyim midem bulanır.arada çıkartıyorum zaten.bugün seker yüklemesi yapıldı 1 saat dayandım sonra kustum bütün içtiğimi.salladı çok.yatak odası hemen toz oluyor zaten.iyi olmus yeni gelin gibi bekle kocişini :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 20:49:29
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 20:44:53
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 20:39:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ekim , 2011, 20:35:54
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 20:34:42
oy oy oyyyyyyyy  :muzz: :muzz: :muzz:
şenlendi burası  :hello2: :hello2: :hello2:
:toothy10: :toothy10: heh takım tamamlandı sükür :hello2: :hello2:
nasılsınız güzeller.biz pek iyiyiz oğlusumla.zeytin ekmek yiyoruz bide meyve suyu.bende zeytin ekmeğe aserdim hamilelikte :laughing7: :laughing7:
evet ya şenlensin akşama kadar bakındım durdum yoksunuz ramazandaki gibi giriş saatleriniz yok mu  :ehi: :ehi: afiyet olsun yarasın oğluşunada kasri... bende uzun aradan sonra yemek yaptım  :k06: :k06: yedik kızımla  :hungry:

afiyet olsun canımm, özlemişsindir sen evini şimdi... ama uzun zamandan sonra ev işi yapmak da zor gelir  :k06: :k06: :k06:
eve girerken evim evim güzel evim diye giriyordum ki girmemle midemin bulanması bir oldu  :k06: :k06: çok sessiz geldi ev sanki yeni evlenmişimde kocamı bekliyorum heyecanla bugün sadece yatak odamı temizledim birazda mutfağı düzenledim

yavaş yavaş yaparsın canım kendini fazla yormadan...
iyi bak uzun zamandan sonra heyecan gelmiş ne güzel, özlemişsin kocanı demekki  :k06: :k06:
maşallah Allah ağzınızın tadını bozmasın  :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 20:51:38
benim memlekette bayramda sertleşti karnım nefes alamadım gece nerdeyse hiç uyumadım ama benim derdim kabızlıktandı tatilde geçti sanırım yüzme iyi geldi şükür hiç kabız değilim çok rahatım
benim bazen olmuyor bazen çok sıklasıyor.çok hareket etmesinden de olurmus o.senin az olması çok iyi inan benim her gece öyle.sabah illa ovuyorum karnımı

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 20:52:05

ayy canım bazen bikaç saat sürüyor, ozaman dik duramıyorum bile  :sad1: benim dr.a sormak hiç aklıma gelmedi, ilk defa gitmiştim ya bi de bu dr.a, aklıma gelmedi sormak... ama senin dr. normal diyorsa normaldir herhalde yaa  :icon_scratch:
canım aynı benimde öyle de çok uzun değil yarım saat sürüyor geçiyor.sadece gece dönerken canım acıyor sertlestiği için...batıyor sancıyor böyle allahım diyorum :sad1: :sad1: çok zor ya.ama doktor bi sorun bulamadı valla bende.hiç bi sorun yok sendede bebektede dedi.neyse bizim kuzular pek yaramaz bizde çok nazlıyız sanırım. :toothy10: :toothy10: :toothy10:

<<<betty>>>

sümeyram limon götürmedin mi yanında? kıyamam ya demiştim ben sana çok fena oluyor diye  :sad1:
neyse halletmişsin ya, inşallah sorun çıkmaz, sonuçları alabildiniz mi?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ekim , 2011, 20:55:05
benim bazen olmuyor bazen çok sıklasıyor.çok hareket etmesinden de olurmus o.senin az olması çok iyi inan benim her gece öyle.sabah illa ovuyorum karnımı
bebek dönerkende kasılmalar sertleşmeler oluyor oda hemen geçiyor bir yerinde sabit durmuyor benim kız... birde sizde de var mı bilmiyorum karnımın içi acıyor sanki hani böyle lavaboya tezgaha yaslanınca falan ama işin garibi gece hala yüzüstü yatarken buluyorum kendimi nasıl beceriyorsam o koca karnımla  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ekim , 2011, 20:57:08

canım aynı benimde öyle de çok uzun değil yarım saat sürüyor geçiyor.sadece gece dönerken canım acıyor sertlestiği için...batıyor sancıyor böyle allahım diyorum :sad1: :sad1: çok zor ya.ama doktor bi sorun bulamadı valla bende.hiç bi sorun yok sendede bebektede dedi.neyse bizim kuzular pek yaramaz bizde çok nazlıyız sanırım. :toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla canım aynı bende hareket edemiyorum geceleri... bizim bebişlerden mi, bizim nazımızdan mı bilmem ama önümüzdeki ayları düşünmek istemiyom sümeyram  :ehi: :ehi: :ehi: bitirdi bizi bebişler  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 20:57:40
sümeyram limon götürmedin mi yanında? kıyamam ya demiştim ben sana çok fena oluyor diye  :sad1:
neyse halletmişsin ya, inşallah sorun çıkmaz, sonuçları alabildiniz mi?
limon götürdüm ama içine sıkmadım içtim sıkıntı yasamadım.sadece son yudumlarda midem kalktı.sonra beklemeye basladık ikince kanı vermeme 10 dk vardı.benim asırı basım döndü öyle midem bulandıki.bas dönmesinden iyi bayılmadım hastaların içinde derken asağıya indik ama süt gibi oldu yüzüm.sonra bütün istifra.sonra kan vermeye geçtim kan aldılar sonrasında baygınlık geçirdim.baya yattım.çok salladı beni.limonu en son içtikten sonra içimi bastırsın diye sıktım ağzıma.iyi gelmisti ama yine de mahvetti beni.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 21:00:09
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ekim , 2011, 20:57:08

valla canım aynı bende hareket edemiyorum geceleri... bizim bebişlerden mi, bizim nazımızdan mı bilmem ama önümüzdeki ayları düşünmek istemiyom sümeyram  :ehi: :ehi: :ehi: bitirdi bizi bebişler  :ehi: :ehi: :ehi:
valla öle.al bendende o kadar...ben çok korkuyorum simdiden..yandık mı yandık.. :ehi: :ehi: kocişler yandı elimizden.. :ehi: :ehi:

xxcansuxx

kasri sonucunu aldın mı nasıl bende haftaya gidince yaptıracağım 24-28.hafta yapılıyormuş... bende limon ötüreceğim yanımda tuğba dün uyardı beni sağolsun ama aç karnına o kadar şekerli su  hamiş hamiş her şekilde mide bulantısı yapıyor... benim bulantılarım sabahları hala devam ediyor uyanır uyanmaz yemezsem çıkarıyorum  :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 20:58:42
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ekim , 2011, 20:55:05
bebek dönerkende kasılmalar sertleşmeler oluyor oda hemen geçiyor bir yerinde sabit durmuyor benim kız... birde sizde de var mı bilmiyorum karnımın içi acıyor sanki hani böyle lavaboya tezgaha yaslanınca falan ama işin garibi gece hala yüzüstü yatarken buluyorum kendimi nasıl beceriyorsam o koca karnımla  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: evet dönerken hareket edince sertlesiyor o hemen geçiyor.ama benim gece yattığımda sertlesiyor sabah kalkıyorum bi taraf yukarda.seviyorum oksuyorum yarım saat sonra kendine geliyor :ehi:

xxcansuxx

kasri senin oğlan kendini okşatmak için yapıyor demek  :k06: :k06: şükür bende öyle birşey yok dediğin gibi  :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 21:03:36
kasri sonucunu aldın mı nasıl bende haftaya gidince yaptıracağım 24-28.hafta yapılıyormuş... bende limon ötüreceğim yanımda tuğba dün uyardı beni sağolsun ama aç karnına o kadar şekerli su  hamiş hamiş her şekilde mide bulantısı yapıyor... benim bulantılarım sabahları hala devam ediyor uyanır uyanmaz yemezsem çıkarıyorum  :dontknow:
sonucu öğrenmek için aradım çıkmadı dediler. bi daha vaktim olmadı zaten 3de aramıstım 4buçuk gibi dokotr çıkıyordu.kaldı yani.yarın arayıp soracağım insallah iyi çıkar.ben serbeti severim yani aç karnına çikolata pasta yerim normalde.içtim içtim son yudumda midem kalktı.hemen limon yaladım iste iyi oldu.evet mutlaka götür canım sende.3 tüp kan alıyorlar.yanında biri olsun mutlaka ac olduğumuz için bide sekerli sarsıyor halsiz kalabilirsin,benim gibi hassassan eğer