2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Eylül , 2011, 16:52:07
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Eylül , 2011, 16:22:43
kuşum anca girebildim onuda 5 dk.alt komsum var öğlen 12 de geldi oturuyoruz.giremedim bi türlü.öptüm seni.iyi sende aşını oldun kurtuldun.

canım gittim geldim, oldum aşımı  :basardim:  :basardim:
ilkinde çok ağrım olmadığına güvenerek, sağlık ocağının karşısında market var oraya girdim ve birsürü şey aldım, baya da ağırdı poşetlerim, yoruldum gelene kadar, koluma da yüklendim, inşallah ağrımaz  :amin: :amin:

tamam kuşum anladım ben zaten bişey olduğunu, ben buralardayım, girersen konuşuruz  :opucuk: :opucuk:
bende bugün gidicem aşımı olmaya :) sen nasıl oldun kolun ne durumda

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Eylül , 2011, 19:25:02
kuşum anca girebildim onuda 5 dk.alt komsum var öğlen 12 de geldi oturuyoruz.giremedim bi türlü.öptüm seni.iyi sende aşını oldun kurtuldun.

ilkinde çok ağrım olmadığına güvenerek, sağlık ocağının karşısında market var oraya girdim ve birsürü şey aldım, baya da ağırdı poşetlerim, yoruldum gelene kadar, koluma da yüklendim, inşallah ağrımaz  :amin: :amin:

tamam kuşum anladım ben zaten bişey olduğunu, ben buralardayım, girersen konuşuruz  :opucuk: :opucuk:
canım ben annemlere geldim 1 2 gün yokum.şimdide halamlara geldim haber vereyim diye girdim çok öpüyorum balım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tamam canım tahmin ettim zaten  :opucuk: kendine dikkat et, paşamıza da  :opucuk:  :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 30 Eylül , 2011, 09:19:16

canım maşallah benim yine pek ağrım olmadı  :nazar: :nazar: hatta bugün bebişin odası olacak odayı toparlayalım dedik biraz, yoruldum ama ağrım olmadı maşallah  :nazar: :nazar:
sen de oldun 2.ciyi kurtuldun hadi, inşallah senin de ağrın olmamıştır tuğbacım  :amin:  :amin:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Eylül , 2011, 23:12:19
Alıntı yapılan: olvido - 30 Eylül , 2011, 09:19:16

canım maşallah benim yine pek ağrım olmadı  :nazar: :nazar: hatta bugün bebişin odası olacak odayı toparlayalım dedik biraz, yoruldum ama ağrım olmadı maşallah  :nazar: :nazar:
sen de oldun 2.ciyi kurtuldun hadi, inşallah senin de ağrın olmamıştır tuğbacım  :amin:  :amin:
:nazar: sevindim demetcim ağrının olmadığına çok şükür benimde ağrım olmadı hatta senin gibi aşı dönüşü markete uğradım tabi ki gözüm doymadı her gördüğümü almak istediğim ,için  :) poşetler de baya ağırdı. Bebek odasını nasıl düzenleyeceksin canım takım mı alacaksın  :love9: arkadaşlarda bebek odası yapmamı önerdiler aklı erince senden ayrı uyumak istemez en iyisi bi kaç aylıkken ayrı odada uyumaya alışsın dediler ama ben ne yapcamı bilemiyorum bir boş odam var ama kuzey cephe ev çok büyük ankarada geçen kış çok soğuk geçti nasıl ısıtırım bilemiyorum.

xxcansuxx

kızlar selam nasılsınız bebişlerinizle biz bugün döndük evimize kızımla... çok güzel bir tatil geçirdim maşaallah kızımda hiç üzmedi beni bol bol yüzdük anneannesi bize güzel baktı şişirdi gönderdi acayip kilo aldım şimdi o konuya bakacağım  :k06: :k06:
bende aşımı oldum tatilde ilki kadar bile ağrımadı şükür... yalnızca şker yüklemem vardı 24+ da dr randevum vardı o geçikti hafta içi gideceğiz dr kaç gr olmuş sağlıklı mı çok merak ediyorum sizlerin bebişler kaç gr olmuş ben uzak kalınca hftasına göre kaç gr olmalı bilmiyorum bile  :dontknow: :dontknow:
hepinizle sohbeti çok özledim

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ekim , 2011, 14:57:24
kızlar selam nasılsınız bebişlerinizle biz bugün döndük evimize kızımla... çok güzel bir tatil geçirdim maşaallah kızımda hiç üzmedi beni bol bol yüzdük anneannesi bize güzel baktı şişirdi gönderdi acayip kilo aldım şimdi o konuya bakacağım  :k06: :k06:
bende aşımı oldum tatilde ilki kadar bile ağrımadı şükür... yalnızca şker yüklemem vardı 24+ da dr randevum vardı o geçikti hafta içi gideceğiz dr kaç gr olmuş sağlıklı mı çok merak ediyorum sizlerin bebişler kaç gr olmuş ben uzak kalınca hftasına göre kaç gr olmalı bilmiyorum bile  :dontknow: :dontknow:
hoşgeldin canım ben 24+ 1 de gittiğimde 679 gr dık. Bebişinin ve senin iyi olmana sevindik. Şeker yüklemesine giderken yanında kesilmiş limon götür şekerli suyu içmeyi çok kolaylaştırıyor. Dinlediğim herkes şekerli suyu içerken içinin çok bulandığını söylemişti. Şükür ben bir bardak daha olsaydı içerdim galiba... :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 02 Ekim , 2011, 18:13:37
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ekim , 2011, 14:57:24
hoşgeldin canım ben 24+ 1 de gittiğimde 679 gr dık. Bebişinin ve senin iyi olmana sevindik. Şeker yüklemesine giderken yanında kesilmiş limon götür şekerli suyu içmeyi çok kolaylaştırıyor. Dinlediğim herkes şekerli suyu içerken içinin çok bulandığını söylemişti. Şükür ben bir bardak daha olsaydı içerdim galiba... :toothy10:
mrh canım tşk ederim bilgilendirdiğin için hem kilo konusunda hem limon için çok iyi oldu gerçekten aklımda olsun götürürüm  :opucuk: :opucuk: inş. senin meleğinde iyidir Allah a emanet olun miniğinle ayyyy yaa yarım kiloyu geçmiş  :nazar: :nazar: ben eşime diyorum senin bu kızın hiç kilo almaz kıpır kıpr durmuyor ki diye  :k06: :k06: bakalım bizimki ne halde  :dontknow:

olvido

O 2,5 hafta önecki kilomuz daha teyzesi bakalım bizimde 10 günümüz var kızımı görmeye bakalım benim kuzucuğum nasıl bir peformans gösterdi kilo konusunda  :k06: annesi baya süper kilo alma konusunda ama  :k06: İlkayın bebeği  :nazar: maşaallah iyi giidyor kşlo konusunda bakalım buğlem hanım nasılmış? İyi haberlerinizi bekliyoruz.

olvido

kızlar 2 elbise aldım birisi yeğenime biriciğime diğeri arkadaşımın kızına sizce kırmızı mı pembe mi güzel ?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 03 Ekim , 2011, 11:28:51
O 2,5 hafta önecki kilomuz daha teyzesi bakalım bizimde 10 günümüz var kızımı görmeye bakalım benim kuzucuğum nasıl bir peformans gösterdi kilo konusunda  :k06: annesi baya süper kilo alma konusunda ama  :k06: İlkayın bebeği  :nazar: maşaallah iyi giidyor kşlo konusunda bakalım buğlem hanım nasılmış? İyi haberlerinizi bekliyoruz.
seninde kontrolüne az kalmış daha da kilo almıştır ben en son 350 gr civarındaydı gördüğümde... bende kilo konusunda iyi gidiyorum da bebişimi merak ediyorum eşim bence kızım  değil sen almışsın deyip duruyor dünden beri onu haksız çıkarır inş. bebişim  :k06: evet bşka konda gördüm ilkayın bebişinin kilosunu maşaallah  :nazar: :nazar:kendisi kaç kilo oldu ki  :icon_scratch:
bu arada kasri nerde ki kaçta giriyor nete ortada yok özledim hazırlıkları tamam mı aldınız mı hepiniz beşikleri

xxcansuxx

2side güzel ama ben kırmızıyı daha bir tuttum  :icon_thumright:

minis33

Merhabalar, bende 20 hafta 2 günlük hamileyim kasrıcinan arkadaşın dediği gibi vajinada 2 gündür bir zonklama hisediyorum.Normalmi acaba bu?

<<<betty>>>

cansucum hoşgeldin canım, çok sevindim tatilinizin iyi geçmesine ve kızınla iyi olmanıza  :nazar:

tuğbacım canım ben hiç düşünmedim oda yapmayı daha doğrusu bebek odası almayı... etrafımdaki tecrübeli anneler çocuklar 4 yaşına gelince çocukların odalarını beğenmediklerini falan söylediler, oyüzden park yatak aldım ben  :) evimizde çocuk odası diye yapılan odaya kurucaz yatağını, benim bekarlıktan kalma genç odası takımım vardı, onları mobilyacıya verdik, hem biraz büyütücekler hem elden geçirecekler... bir şifoniyer bir dolap yanına da yatağı kurduk mu tamam işte  ::)
buarada elbiselerin ikisi de çok güzel, ayırt edemedim ben  ::)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ekim , 2011, 16:30:19
cansucum hoşgeldin canım, çok sevindim tatilinizin iyi geçmesine ve kızınla iyi olmanıza  :nazar:

tuğbacım canım ben hiç düşünmedim oda yapmayı daha doğrusu bebek odası almayı... etrafımdaki tecrübeli anneler çocuklar 4 yaşına gelince çocukların odalarını beğenmediklerini falan söylediler, oyüzden park yatak aldım ben  :) evimizde çocuk odası diye yapılan odaya kurucaz yatağını, benim bekarlıktan kalma genç odası takımım vardı, onları mobilyacıya verdik, hem biraz büyütücekler hem elden geçirecekler... bir şifoniyer bir dolap yanına da yatağı kurduk mu tamam işte  ::)
buarada elbiselerin ikisi de çok güzel, ayırt edemedim ben  ::)
h.bulduk canım nerelerdesiniz siz  :caca: :caca: çok özledim muhabbet etmeyi sizlerle
maşaallah bebişinin herşeyi hazırlanıyor  :hello2: :hello2:
bizde park yataklarına bakarız artık...

xxcansuxx

yarın kontrole gidecektik kızımı görecektim nasıl heyecan yapmıştım ama maalesef drum şehir dışındaymış  :'( haftaya gel bakalım dedi . zaten önceki ayda başka dr görmüştü bu ay da başka dr gözükmek istemem... offfffs ya 1 hafta daha bekleyeceğiz kızımla :love9: :love9: sağlık olsun bizde bu hafta alışveriş yaparız kızıma babişkosuyla napalım