2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

babaların kızları kıymetli olur.ne güzel iste.ilgili bi baba olacak... :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:27:45
Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 20:22:34
Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:21:23
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:17:36
Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:16:36
sümeyra tatlım kolun nasıl oldu kasılma da varmış nasıl oldun merak ettim kuzum seni?
kolum biraz daha iyi canım.hareket ettirebiliyorum düne göre iyi sükür.şimdilik iyiym bakalım.ama kasılmalarım ara ara sancılarım oluyor
teyzesi şafağımız yarın itibariyle 99 gün  :nazar: Enişten 100 den düşen arkadaşlarını askerlikte ıslatıyolarmış da yarın beni ıslatcak  :toothy10: :toothy10: ne orjinal kocam var di mi

canım o erkeklerin çoğunda öyle tepki veriyorlar. Akılları askerlikte. Benimkide oğlumu şimdi ıslatıcaz mı diyordu  :k06: :k06: :k06: :k06:
bizim kızımız olacak ya kızına kıyar mı hiç bu direk beni ıslatıyor  :ehi: baba-kız ittifakı şimdiden ah ah  :k06: bir dahakine oğlan doğurmazmıyım ben  :k06:

KasrıCinan

babaların kızları kıymetli olur.ne güzel iste.ilgili bi baba olacak... :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

benim vajinamda altımda zonklama oluyor sanki vajinaya tekme atıyor gibi oluyor sizdede oluyormu kızlar.2 haftadır oluyor bu.

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:28:55
:) inşaallah canım  kızım anne ve babasına doysun  :y25: hepimizin bebekleri analı babalı ilgili sevgili .....vs büyüsünler

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:32:55
:) inşaallah canım  kızım anne ve babasına doysun  :y25: hepimizin bebekleri analı babalı ilgili sevgili .....vs büyüsünler
amiin canikom.siz beşiğini ne zaman alacaksınız.nasıl düsünüyorsun.internetten beğendin mi model.

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:32:21
benim vajinamda altımda zonklama oluyor sanki vajinaya tekme atıyor gibi oluyor sizdede oluyormu kızlar.2 haftadır oluyor bu.
bazen oraya da vuruyo tabi  :toothy10: ne zamandır oluyo bilmiyorum ama istediği yere vuruyo özellikle yumruk tekme konusunda sağıma çalışıyo  :k06:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:34:35
Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:32:55
amiin canikom.siz beşiğini ne zaman alacaksınız.nasıl düsünüyorsun.internetten beğendin mi model.
yok park yatak alıcam o kesinde model beğenmedim bugün oturma grubu aldık bakalım bi kaç haftaya gelecek zübeyirlerin oturma grubundan

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:35:07
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:32:21
bazen oraya da vuruyo tabi  :toothy10: ne zamandır oluyo bilmiyorum ama istediği yere vuruyo özellikle yumruk tekme konusunda sağıma çalışıyo  :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: bu ara heryerimde var ama vajinada olması zonklaması daha fena

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:25:24
Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 20:23:18
Sümeyye canım kolun neden kasılıyor ki :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Zorladın mı  :-\
canım 2.ci aşımı oldum dünde o yüzden.

o olur canım benim ilk aşımda ikinci gün acımıştı. kolum sızlamıştı. üçüncü çok az sızı kaldı geçti.
ikincisinde çok belirti olmadı sanırım  :-\ :-\
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:29:37
Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:27:45
Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 20:22:34
Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:21:23
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:17:36
Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:16:36
sümeyra tatlım kolun nasıl oldu kasılma da varmış nasıl oldun merak ettim kuzum seni?
kolum biraz daha iyi canım.hareket ettirebiliyorum düne göre iyi sükür.şimdilik iyiym bakalım.ama kasılmalarım ara ara sancılarım oluyor
teyzesi şafağımız yarın itibariyle 99 gün  :nazar: Enişten 100 den düşen arkadaşlarını askerlikte ıslatıyolarmış da yarın beni ıslatcak  :toothy10: :toothy10: ne orjinal kocam var di mi

canım o erkeklerin çoğunda öyle tepki veriyorlar. Akılları askerlikte. Benimkide oğlumu şimdi ıslatıcaz mı diyordu  :k06: :k06: :k06: :k06:
bizim kızımız olacak ya kızına kıyar mı hiç bu direk beni ıslatıyor  :ehi: baba-kız ittifakı şimdiden ah ah  :k06: bir dahakine oğlan doğurmazmıyım ben  :k06:

kızlar kıymetli oluyor bencede. Ahh ah bizimde oğlumuz var bakalım inadına gider babaya düşkün olur bizimkisi.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 20:40:09

o olur canım benim ilk aşımda ikinci gün acımıştı. kolum sızlamıştı. üçüncü çok az sızı kaldı geçti.
benim 2 tane son asın dedi hemsire.var ama vurunmak istersen genellikle herkez ikinci gebeleğinde düsünüyor vurduruyor dedi.bitti bakalım simdilik.yada 6 ay sonra yine vurdururum

olvido

babası dexter diye dizi seyrediyoruz onun yeni bölümünü bulmuş internetten onu getirmiş bil bakalım dizi nasıl? seri katilllll  :cildir: onu seyretcez şimdik kızımla
    Abinlerde de 30 gece diye bi korku filmi bakmıştık halbuki o kadar uyardım zübeyir hamileyim bak komedi falan al diye  :toothy10: birde filmden gerildiğim yetmiyomuş gibi öcü öööööö gibi korkuttu bide beni düşürcektim falla kızımı  :toothy10:
    Geçen hafta sonuda eltimler geldi ya hep birlikte dönme dolaba bindik  :k06:
    Action dolu bi hamilelik geçiriyorum
    Tenefüslerde koşan öğrencilerden karnımı saklamak hepsinden daha heyecanlı  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Eylül , 2011, 20:41:37
Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 20:40:09

benim 2 tane son asın dedi hemsire.var ama vurunmak istersen genellikle herkez ikinci gebeleğinde düsünüyor vurduruyor dedi.bitti bakalım simdilik.yada 6 ay sonra yine vurdururum

canım benim 3. doz aşım bebeğim 2 aylık olunca var. Aşı kartımda var. Ben unutmazsam vurdurum.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:45:24
     babası dexter diye dizi seyrediyoruz onun yeni bölümünü bulmuş internetten onu getirmiş bil bakalım dizi nasıl? seri katilllll  :cildir: onu seyretcez şimdik kızımla
    Abinlerde de 30 gece diye bi korku filmi bakmıştık halbuki o kadar uyardım zübeyir hamileyim bak komedi falan al diye  :toothy10: birde filmden gerildiğim yetmiyomuş gibi öcü öööööö gibi korkuttu bide beni düşürcektim falla kızımı  :toothy10:
    Geçen hafta sonuda eltimler geldi ya hep birlikte dönme dolaba bindik  :k06:
    Action dolu bi hamilelik geçiriyorum
    Tenefüslerde koşan öğrencilerden karnımı saklamak hepsinden daha heyecanlı  :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: abimden hersey beklenir.bana daha cinli seyler izletecek.delüüüüüü :ehi: :ehi: