2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

sağol canım benim  :opucuk:
amin inşallah tatlım, sağlıklı olsunlar da  :amin: :amin:

canım senin göbüş de çok tatlı maşallah  :nazar: ortada top var gibi, tam erkek karnı  :nazar:
benim de tam tersi karnım yanlara yayıldı resmen, ortada azıcık bi göbek var sadece  :dontknow:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Eylül , 2011, 16:19:23
slmmm güzel annişlerrr betty cim maşallah sana bebeğine kaç haftalıksınız  :nazar:

hoşgeldinnn  :opucuk:
sağol canım, 25+5 iz bugün itibariyle  :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:19:43

canım senin göbüş de çok tatlı maşallah  :nazar: ortada top var gibi, tam erkek karnı  :nazar:
benim de tam tersi karnım yanlara yayıldı resmen, ortada azıcık bi göbek var sadece  :dontknow:
ayy benim de 109 kalmışş vay bee bitmiş bile. :ehi: :ehi: benimki tam bi top gibi canım :ehi: evet senni yayılmıs kız göbişi ne güzel :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 16:17:11
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:15:56
buarada kızımla bizim şafağımızı gördünüz mü dünürüm  :k06:

bugün itibariyle tam 100 günümüz kaldı Allah'ın izniyle  :nazar: :nazar:
aa   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 100den aşağısı çabuk iniyormus çabuk geçiyormuşş.masallah ya az kaldı ne güzell...benim116 filan sanırım

:opucuk: :opucuk: :opucuk:
ayyy inşallah çabuk geçer, artık heyecan iyice artıyor  :love9:
senin de 100 e az kalmış canım benim, hadi hayırlısıyla sağlıkla geçirelim inşallah son aylarımızı  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Eylül , 2011, 16:19:23
slmmm güzel annişlerrr betty cim maşallah sana bebeğine kaç haftalıksınız  :nazar:
hoşgeldin canım...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 16:22:42

ayy benim de 109 kalmışş vay bee bitmiş bile. :ehi: :ehi: benimki tam bi top gibi canım :ehi: evet senni yayılmıs kız göbişi ne güzel :nazar:

sen ticker ını niye sildin balım, ordan bakardık kaç gün kaldığına...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:24:47

ya canım sıkıldı sildim...böyle şimdilik daha iyi canım

KasrıCinan

kuşum ben çıkıyorum müsadenle.esim gelecek oldu ben daha yemek yapmadım...tamam çok öpüyorum seni.
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave: akşam görüşürüz denk gelirsek

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 16:26:14
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:24:47

ya canım sıkıldı sildim...böyle şimdilik daha iyi canım

tamam canım benim  :opucuk:

canım çıkayım ben artık namaz vakti... akşama doğru müsait olursak tekrar gireriz olur mu balım  :opucuk:
kendine dikkat et, Allaha emanet olun paşamla, öpüyoruz kocaman kızımla sizi  :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

hu hu kızlar nerdesiniz.ben girmedim diye kimse girmemis bakk :director: :director:  :k06:
hu hu demeticim sen nerdesin.uğramamıssın sayfaya...herkezin işleri var sanırsam teyze kızı sen nerdesin?okul basladı sizleri kaybettik anlasılan ilkayla sen yok oldun :k06: :k06: :k06:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Eylül , 2011, 20:30:38
hu hu kızlar nerdesiniz.ben girmedim diye kimse girmemis bakk :director: :director:  :k06:
hu hu demeticim sen nerdesin.uğramamıssın sayfaya...herkezin işleri var sanırsam teyze kızı sen nerdesin?okul basladı sizleri kaybettik anlasılan ilkayla sen yok oldun :k06: :k06: :k06:
sümeyracım eltimler geldi hafta sonu yatılı misafir olunca siteye girmeye vaktim olmadı. Bu arada cicişlerinizi gördüm çok sevimliler :nazar:  DEMETCİM senin kızının cicileri de çok güzel  inş cicileri bebişlerinizin üstünde eskir. :nazar:  Bizde çok yorgunuz kızımla  :'( pek kıpırdamıyoruz bugünlerde gerçi kendi hareketliliğimden bebişimi dinleyemiyorum.
    hımmm bu arada kocalarınızında sizin kadar heyecanlı olmasını beklemeyin çünkü biz sürekli bebeklerimizin kıpırdadıkça onların varlığını hissediyoruz  :love9: ama onlar çalışınca bazen başka sıkıntılardan sizin hamileliğinizi unutabilirler. İşin gerçeği işe başladığımdan beri bende bazen hamile olduğumu unutuyorum  :-[  kızımla ilgilenmiyorum ama bu kızımı sevmediğimi göstermez.
     Demetcim senin eşini tanımıyorum ama sümeyranın eşini biliyorum ve sümeyrayı ne kadar çok sevdiğini biliyorum :love3: bebişinide ne kadar çok sevdiğini tahmin ediyorum
    Bu arada bende tutturuyorum erkek olsaydı daha çok severdin sen benim kızımı sevmiyosun diye  :cildir: :cildir: ama bizim hormonlarla baş etmek mümkün mü napsın adamcazlar  :caca: :caca:
Bu arada bugün benim ASm ye gitmem gerekiyor ama gidemeyeceğim tetenoz aşısının 2. dozu vurulacak siz ne yaptınız?
    Kendinize iyi bakın kızlar bebişkolarınıza da  :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

26 Eylül , 2011, 12:48:06 #3506 Son düzenlenme: 26 Eylül , 2011, 12:53:11 <<<betty>>>
kızlarrrrrrrrrr ben geldimmmm, sümeyram gelip gitmişsin galiba... yine gelirmisin acaba, bekliim biraz bakalım  :k06: :k06:

tuğbacım sağol canım, sağlıkla doğsunlar da bir an önce giydirelim, eskitelim cicişleri  :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 26 Eylül , 2011, 12:01:48
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Eylül , 2011, 20:30:38
sümeyracım eltimler geldi hafta sonu yatılı misafir olunca siteye girmeye vaktim olmadı. Bu arada cicişlerinizi gördüm çok sevimliler :nazar:  DEMETCİM senin kızının cicileri de çok güzel  inş cicileri bebişlerinizin üstünde eskir. :nazar:  Bizde çok yorgunuz kızımla  :'( pek kıpırdamıyoruz bugünlerde gerçi kendi hareketliliğimden bebişimi dinleyemiyorum.
    hımmm bu arada kocalarınızında sizin kadar heyecanlı olmasını beklemeyin çünkü biz sürekli bebeklerimizin kıpırdadıkça onların varlığını hissediyoruz  :love9: ama onlar çalışınca bazen başka sıkıntılardan sizin hamileliğinizi unutabilirler. İşin gerçeği işe başladığımdan beri bende bazen hamile olduğumu unutuyorum  :-[  kızımla ilgilenmiyorum ama bu kızımı sevmediğimi göstermez.
     Demetcim senin eşini tanımıyorum ama sümeyranın eşini biliyorum ve sümeyrayı ne kadar çok sevdiğini biliyorum :love3: bebişinide ne kadar çok sevdiğini tahmin ediyorum
    Bu arada bende tutturuyorum erkek olsaydı daha çok severdin sen benim kızımı sevmiyosun diye  :cildir: :cildir: ama bizim hormonlarla baş etmek mümkün mü napsın adamcazlar  :caca: :caca:
Bu arada bugün benim ASm ye gitmem gerekiyor ama gidemeyeceğim tetenoz aşısının 2. dozu vurulacak siz ne yaptınız?
    Kendinize iyi bakın kızlar bebişkolarınıza da  :opucuk: :opucuk:
tatlım sağol aminn.oyy sende misafir atlattın demek.bizdede cuma cumartesi annemler ve abimler vardı.dün esimin is arkadasları vardı 2 aile.öyle iste.ben bugün 2.ci tetonoz aşımı oldum.kolum yine ağrıyor..bugün huzursuzum nedense...insallah güzelim severler tabi eslerimiz.bizimki kaç gündür hiç sevmemisti bugün 2 kere geldi sevdi biz oğlusumla kaç gündür görüşmüyoruz filan deyip geldi öptü sevdi.demekki  ruh halleri ne zaman iyi olursa o zaman sevecekler. :love9: :love9: :love9: :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Eylül , 2011, 20:28:36
kolum ağrıyoooorr  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ay korkutma beni yine bugün bende gidicektim ama okulda ağrıdan duramam diye erteledim biraz 1. den daha mı çok acıyo