2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 15:43:05
uff yazdım yazdım içimi döktüm sayfa kitlendi kayboldu yaaaaaa :caca: :caca:
benim eşim kızları daha çok seviyor bence bu yüzden öyle,,,yada doğunca göreceğiz sevgilerini.simdi kendimizin gösterdiği gibi ilgi bekliyoruz.görmeyince sorun var sanıyoruz....

aynen canım, bizim hissettiğimiz kadar dolu dolu yaşayamıyorlar maalesef ve biz de bizim kadar ilgilensinler istiyoruz, olmayınca kırılıyoruz...
yok canım eşin belki annesinin etkisinde kalıp kız çocuk seviyorum diye düşünüyordur, ama bi doğsun oğlun gör bak nasıl sevicek paşanı  :love3:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:49:00
benim eşim kızları daha çok seviyor bence bu yüzden öyle,,,yada doğunca göreceğiz sevgilerini.simdi kendimizin gösterdiği gibi ilgi bekliyoruz.görmeyince sorun var sanıyoruz....

aynen canım, bizim hissettiğimiz kadar dolu dolu yaşayamıyorlar maalesef ve biz de bizim kadar ilgilensinler istiyoruz, olmayınca kırılıyoruz...
yok canım eşin belki annesinin etkisinde kalıp kız çocuk seviyorum diye düşünüyordur, ama bi doğsun oğlun gör bak nasıl sevicek paşanı  :love3:
insallah canım...sever tabi.ama üzülüyorum işte.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 15:50:03

bakma ben sana böyle konuşuyorum şimdi canım da, ben de çok üzülüoyrum... elimde değil  :sad1: söylediklerimiz mantıklı ama işte hormonlardanmıdır nedir çok kafama takıyorum işte ben de, mantık falan kalmıyor ozaman  :y25: :y25:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 15:54:19
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 15:50:03

bakma ben sana böyle konuşuyorum şimdi canım da, ben de çok üzülüoyrum... elimde değil  :sad1: söylediklerimiz mantıklı ama işte hormonlardanmıdır nedir çok kafama takıyorum işte ben de, mantık falan kalmıyor ozaman  :y25: :y25:
:toothy10: :toothy10: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: uffff ne olcak böyle.hormonlar tavanmı yaptı anlamadım ki...yok biz gördüğümüzü yazıyorus.sanki tek biz istedik bu çoçuğu....neyse ileriki zamanlarda anlasılır canım.şimdiden canımızı sıkmayalım.inan benim abim kardesim daha çok seviyor abim hergün arar sorar muhammedi nasıl sıpam diye...öyle olunca eşimdende sürekli ilgi bekledim.ama onlar yeni yeni sindiriyor galiba.e erkek iste duygularını bu kadar belli ediyorlar.bazen çok iyi bazen sıfır ilgi.neyse düzelir bakalım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

<<<betty>>>

aynen canım benim 24 yaşında erkek kardeşim var, izmirde yaşıyor, hergün arıyor ablacım nasılsın, kızımız nasıl, göbeğin çıktı mı, hadi msn i aç, bi kere göreyim sizi diye  :love9:
ama eşim bazen hiç oralı değil, şaşırıyorum nasıl olur diyorum, sanki sadece benim çocuğum diyorum ama dediğin gibi düzelirler, onlar da alışmaya çalışıyorlar bence...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:02:17
aynen canım benim 24 yaşında erkek kardeşim var, izmirde yaşıyor, hergün arıyor ablacım nasılsın, kızımız nasıl, göbeğin çıktı mı, hadi msn i aç, bi kere göreyim sizi diye  :love9:
ama eşim bazen hiç oralı değil, şaşırıyorum nasıl olur diyorum, sanki sadece benim çocuğum diyorum ama dediğin gibi düzelirler, onlar da alışmaya çalışıyorlar bence...
:toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: ayy bi ben değilmişim demekki böyle olan

KasrıCinan

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 16:06:52
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:05:13
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Eylül , 2011, 16:01:15
kuşum ben senin göbişini merak ettim di :suclu: :suclu:

dur koyim hemen  ;)
hamilelik bölümüne koydum ben sende koy oraya madem

yok kuşum pijamalıyım, kaldırcam hemen, sen gör diye buraya koyiim ben...

<<<betty>>>

ayyyyyyyyyy yakından çekmiştim ne kadar da şişman çıkmışım  :ehi: :toothy10: :toothy10:

<<<betty>>>

buarada kızımla bizim şafağımızı gördünüz mü dünürüm  :k06:

bugün itibariyle tam 100 günümüz kaldı Allah'ın izniyle  :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:11:04

şimdi çektim, üzerimi değiştirmeye üşendim, kusuruma bakma artık  :opucuk: :k06: :k06:
oyyy benim gülüe bakk.iyi çıkmıs biraz.ama masallahın bir hiç göbeğin yok senin yaff..ben koymayım bari.varya senin kızın 3buçuk kilo ve üzeri doğacak bak görürsün :amin: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Eylül , 2011, 16:15:56
buarada kızımla bizim şafağımızı gördünüz mü dünürüm  :k06:

bugün itibariyle tam 100 günümüz kaldı Allah'ın izniyle  :nazar: :nazar:
aa   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 100den aşağısı çabuk iniyormus çabuk geçiyormuşş.masallah ya az kaldı ne güzell...benim116 filan sanırım

...ŞehzadEfe...

slmmm güzel annişlerrr betty cim maşallah sana bebeğine kaç haftalıksınız  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var