2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Eylül , 2011, 15:14:15
ye canım ye afiyet bal şeker olsun... kokusunu da almışsın bir kere, yemen lazım, annem öyle diyor da  :k06: her kokanı yiyeceksek işimiz var diyorum ben de, duba gibi olacaz  :k06: :k06:

evet canım daha zamanımız var, alınır yavaş yavaş... eşin doğru söylüyor, herşey bir anda olacak diye bişey yok, zamanla olur gider herşey... bu konuda eşinle aynı fikirdeyim, acele etme bencede. bu hafta bak bakalım neler varmış, neresi ucuzmuş  :k06:

canım ben çıkayım müsadenle, anneme azıcık yardım edeyim mutfakta, kış hazırlığı yapıyor...
akşam üzeri işim olmazsa girerim tekrar, Allaha emanet olun oğluşunla, öpüyorum ikinizi de  :opucuk: :opucuk:
tatlım dur çıkma bi özeline bak.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 15:10:17
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Eylül , 2011, 15:06:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 14:55:22
canım benim eşim cezaevinde katip sivil memur.infazdan sorumlu.o yüzden tahliye oluyor bazen acil cağırıyor müdür.evimizi o yüzden mecbur buraya tasıdık.normalde eskisehirde oturuyoruz.geldiğimiz yerle arası 1 saat.ben gelip gitmesini istedim sabah memur servisiyle.çünki hamileliğim sorunlu geçiyordu.sürekli doktora git gel.esimde yazı var kısı var gelip gitmem zor olur bide acil çağırırlarsa gece ne yapacağım dedi...mecburen geldik.ama simdi ikimizde bir an önce eskisehire tasınmayı istiyoruz.ve müdürü servis ayarladı yeni,2 sene gidis gilis 3 milyon 6 milyon yani.bizim için çok iyi bi şans.ama 1 sene zorunluluğu varmıs.bende bebek doğsun yaza 5 6 aylık olunca hemen tasıttıracağım evi.ben eskisehirdede 300e oturuyordum burda da 300e oturuyorum artı kısın 50 milyon yakma parası.350 oluyor.300de kömür parası.zaten aldığımız maas 1,600.tabi ALLAH BEREKET VERSİN çok sükür bu halimize.

hmmm anladım canım, tabi devlet memurluğunda zorunlu görevler oluyor... inşallah en kısa sürede eski düzeninize kavuşursunuz... keşke eşin en başta taşınmak istemeseymiş, gidip gelseymiş... neyse artık servis de varmış gider gelir...  ailelerde merkezde oturuyor di mi?
evet canım.annemler merkezde oturuyor.eğer tasınmasaydık bizde evi carsıya yakın tutacaktık.ve servis evin önünden geçiyor.mesela annemlere giderken biniyorum burdan evin önünde iniyorum.çok rahat.mesela 5 de biniyoruz.6ya 10 kalainiyoruz ama beni dinlemedi.ah ahhhh sinir oluyorum.kaynanamın dolduruşu öyle olmaz oğlum git tasın dedi.iste. :violent1:

ay deme yaaaaa   :-ooo :-ooo :-ooo çok uzak değilmiş, 50 dakika hem de evin önünde iniyorsun, gerçekten sinir olacak kadar varmış  :cildir:
yaw insanlar büyük şehirlerde bir semtten bir semte saatlerce otobüsle gidiyorlar... biz izmirden taşındık ya buraya, en rahat ettiğimiz olay bu oldu. ben üniversiteye evden 1,5 saatte gidiyordum hergün. hem de otobüste, hem de ayakta.
neyse hayırlısı böyleymiş kuzum, düşünüp sen de daha fazla üzülme... hatasız kazasız tekrar dönersiniz inşallah geriye...

KasrıCinan

ye canım ye afiyet bal şeker olsun... kokusunu da almışsın bir kere, yemen lazım, annem öyle diyor da  :k06: her kokanı yiyeceksek işimiz var diyorum ben de, duba gibi olacaz  :k06: :k06:

evet canım daha zamanımız var, alınır yavaş yavaş... eşin doğru söylüyor, herşey bir anda olacak diye bişey yok, zamanla olur gider herşey... bu konuda eşinle aynı fikirdeyim, acele etme bencede. bu hafta bak bakalım neler varmış, neresi ucuzmuş  :k06:

canım ben çıkayım müsadenle, anneme azıcık yardım edeyim mutfakta, kış hazırlığı yapıyor...
akşam üzeri işim olmazsa girerim tekrar, Allaha emanet olun oğluşunla, öpüyorum ikinizi de  :opucuk: :opucuk:
bende çok öptümm balımmmmmm.gelinimi çok öptüm.kolay gelsin annenede çok slm söyle.banada yollasın ne yapıyorsa.te oraya göz diktim baak :ehi: :ehi: :ehi: ayy patlıcan dolması olsada yesek.ayy noluyor bana... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: ben aksam yokum esimle imam arkadasına oturmaya gideceğiz.girersem görüsürüz.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Eylül , 2011, 15:18:24
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 15:10:17
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Eylül , 2011, 15:06:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 14:55:22
canım benim eşim cezaevinde katip sivil memur.infazdan sorumlu.o yüzden tahliye oluyor bazen acil cağırıyor müdür.evimizi o yüzden mecbur buraya tasıdık.normalde eskisehirde oturuyoruz.geldiğimiz yerle arası 1 saat.ben gelip gitmesini istedim sabah memur servisiyle.çünki hamileliğim sorunlu geçiyordu.sürekli doktora git gel.esimde yazı var kısı var gelip gitmem zor olur bide acil çağırırlarsa gece ne yapacağım dedi...mecburen geldik.ama simdi ikimizde bir an önce eskisehire tasınmayı istiyoruz.ve müdürü servis ayarladı yeni,2 sene gidis gilis 3 milyon 6 milyon yani.bizim için çok iyi bi şans.ama 1 sene zorunluluğu varmıs.bende bebek doğsun yaza 5 6 aylık olunca hemen tasıttıracağım evi.ben eskisehirdede 300e oturuyordum burda da 300e oturuyorum artı kısın 50 milyon yakma parası.350 oluyor.300de kömür parası.zaten aldığımız maas 1,600.tabi ALLAH BEREKET VERSİN çok sükür bu halimize.

hmmm anladım canım, tabi devlet memurluğunda zorunlu görevler oluyor... inşallah en kısa sürede eski düzeninize kavuşursunuz... keşke eşin en başta taşınmak istemeseymiş, gidip gelseymiş... neyse artık servis de varmış gider gelir...  ailelerde merkezde oturuyor di mi?
evet canım.annemler merkezde oturuyor.eğer tasınmasaydık bizde evi carsıya yakın tutacaktık.ve servis evin önünden geçiyor.mesela annemlere giderken biniyorum burdan evin önünde iniyorum.çok rahat.mesela 5 de biniyoruz.6ya 10 kalainiyoruz ama beni dinlemedi.ah ahhhh sinir oluyorum.kaynanamın dolduruşu öyle olmaz oğlum git tasın dedi.iste. :violent1:

ay deme yaaaaa   :-ooo :-ooo :-ooo çok uzak değilmiş, 50 dakika hem de evin önünde iniyorsun, gerçekten sinir olacak kadar varmış  :cildir:
yaw insanlar büyük şehirlerde bir semtten bir semte saatlerce otobüsle gidiyorlar... biz izmirden taşındık ya buraya, en rahat ettiğimiz olay bu oldu. ben üniversiteye evden 1,5 saatte gidiyordum hergün. hem de otobüste, hem de ayakta.
neyse hayırlısı böyleymiş kuzum, düşünüp sen de daha fazla üzülme... hatasız kazasız tekrar dönersiniz inşallah geriye...
amin bitanemm sağoll...anneme kalsa simdi evimi toplayıp beni tasıyacak ama eşim hala inat ediyor.doğum zamanı zaten hep orda kalacağım.neyse konusuruz sonra canım

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 15:14:31
hani battaniye merak ettimm

canım pardon yazmayı unuttum, fotoyu çektim ama yükleyemedim bu bilgisayara tanımlı değilmiş cep tel.im. olmadı yani  :sad1:
ama annemden aldım ayrıntıları, 4 çile yünden çıkmış. yükleyince bakarsın beğenirsen anlatırım örneği sana  :icon_thumright:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Eylül , 2011, 15:22:07
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 15:14:31
hani battaniye merak ettimm

canım pardon yazmayı unuttum, fotoyu çektim ama yükleyemedim bu bilgisayara tanımlı değilmiş cep tel.im. olmadı yani  :sad1:
ama annemden aldım ayrıntıları, 4 çile yünden çıkmış. yükleyince bakarsın beğenirsen anlatırım örneği sana  :icon_thumright:
tamam balımm  :icon_thumright: :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 15:19:01

bende çok öptümm balımmmmmm.gelinimi çok öptüm.kolay gelsin annenede çok slm söyle.banada yollasın ne yapıyorsa.te oraya göz diktim baak :ehi: :ehi: :ehi: ayy patlıcan dolması olsada yesek.ayy noluyor bana... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: ben aksam yokum esimle imam arkadasına oturmaya gideceğiz.girersem görüsürüz.

ayyy canım ben sana göndereyim burdan patlıcan dolması kuzum benim, yeter ki sen iste  :opucuk: :opucuk:
tamam canım madem olmadı yarın görüşürüz, kendine dikkat et, kuzuma iyi bak, Allaha emanet olun  :opucuk:

laracroftt

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Eylül , 2011, 14:48:57
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Eylül , 2011, 14:42:10
Alıntı yapılan: laracroftt - 21 Eylül , 2011, 14:33:38
ya kızlar benım sag kaburgamın en altında dehset verıcı bır acı var agrıyo egılıp kalkarken, bazen cok oturdugumda...   :dontknow: egılıp kalktıgımda boyle tık dıye bı ses gelıyor sankı bısey yerınden cıkıp tekrar yerıne oturuyor gıbı, cok canım yanıyo ama, yatıp kalkarken dogrulmak ızdırap oldu artık var mı boyle bısey yasayan aranızda?  :y25: mahfoldum bır haftadır ayın 30unda seker yuklemesı ıcın gıdıcem doktora ozaman sorucam ama ozamana kadar bılgısı olan varsa benı aydınlatacak cok ıyı olur    :sad1:
canım hareketlerde kısıtlanma artık çok oluyor.yatıp kalkmak zorlanıyor.ama o dediğini anlayamadım..nasıl tak diye oluyor ki.
valla bende pek anlayamadım dediğini ama kaburgamın altında arada bir bende ağrı hissederim özellikle çok oturduğumda ama birşey çıkar gibi olmuyor bende, sadece ağrıyor, uzanınca geçiyor...

hanı anı yada ters bı hareket yaparsınız da kemıgınızden kart dıye bı ses gelır onun gıbı ıste nasıl anlatayım kı baska  :y25: :y25: :y25: :y25:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 22 Eylül , 2011, 11:21:26

sağ üstteki akıllı ipten kızımın cicişleri

battaniyesi de akıllı ipten 4 yumak ile ördü babaannesi
Demetcim merak ettim bebişinin battaniyesini resmi koyarsan eğer ben görene kadar kaldırma  :k06:
canım hepsi çok güzeller battaniyeyi çok beğendim.eğer canlı güzel bi ip bulursam bende öreceğim.güle güle giysin güzel kızımız :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 22 Eylül , 2011, 11:21:26

sağ üstteki akıllı ipten kızımın cicişleri

battaniyesi de akıllı ipten 4 yumak ile ördü babaannesi
Demetcim merak ettim bebişinin battaniyesini resmi koyarsan eğer ben görene kadar kaldırma  :k06:

ayy hepsi çok güzel Tuğbacım, güle güle iyi günlerde kullanın inşallah  :amin: :amin:
tamam canım koyarsam battaniyeyi kaldırmam resmi  :opucuk:

<<<betty>>>

sümeyram kaçırdım yine seni  :'(
dün eşim geldi beni aldı annemlerden, çok özlemişimmm  :love9: haftasonu yine yokmuş çok üzüldüm  :y25:
haftasonu gidicek diye çamaşırlarını yıkadım ütüledim biraz evi toparladım derken bu saat oldu, çok yoruldumm  :sad1:
şimdi de çarşıya gidicem, akşam yeni bebeği olan bir arkadaşımıza gidicez, ona hediye alıcam ama hiç dışarı çıkasım yok, kolumu kıpırdatacak halim kalmadı valla...
akşam üzeri gelirim inşallah, burda olursan görüşürüz tatlım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Eylül , 2011, 14:10:08
sümeyram kaçırdım yine seni  :'(
dün eşim geldi beni aldı annemlerden, çok özlemişimmm  :love9: haftasonu yine yokmuş çok üzüldüm  :y25:
haftasonu gidicek diye çamaşırlarını yıkadım ütüledim biraz evi toparladım derken bu saat oldu, çok yoruldumm  :sad1:
şimdi de çarşıya gidicem, akşam yeni bebeği olan bir arkadaşımıza gidicez, ona hediye alıcam ama hiç dışarı çıkasım yok, kolumu kıpırdatacak halim kalmadı valla...
akşam üzeri gelirim inşallah, burda olursan görüşürüz tatlım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
balım ben komsumla oturmaya gittim bugün.evde yoktum yani.daha yeni girebiliyorum.canım gözün aydın mı desem ne desem esin gelmis ama geri gidecekmis kıyamam sana.olsun balım sıkma canını.ben sana çağrı atarım gireceğim zaman.öptüm tatlım

KasrıCinan

KasrıCinan

naptın alısveriste anlat bakalm.e bebek görmeye gitmeyecekmiydiniz canım siz aksam...

<<<betty>>>

ahh canım görmemişim geldiğini  :opucuk:
doğum sayfasına bakıyordum, çok bereketli günler bu günler, doğuran doğurana  :k06: :nazar: :nazar:

bi tane tulum aldım canım, bir sürü yer dolaştım, zaten sabahtan da yorgundum iyice yoruldum  :sad1:
evet gidicez canım, eşimi bekliyorum...