2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Eylül , 2011, 19:37:18
Canım hoş geldin uzunca bir zaman göremedik seni. Nasılsınız bakalım??? Kaç haftalık oldunuz??? Biz şükür 30 lu haftaları gördük.
hoşbuldum canım.evet tatlım uzun süre yoktum iyiyiz çok sükür.bebisimde kıpır kıpır...23+0 olduk tatlım.masallah bitti sayılır senin artık.30.haftayı gördünmü gerisi geliyor.bizim daha çookk :laughing7: neyse acelemiz yok zamanında sağlıcakla gelsin kuzucuklar

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 13 Eylül , 2011, 11:36:00
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Eylül , 2011, 11:33:17
ben deldim kimse yokmu? :director:
ben varım :) hoşgeldiniz canım oğluşum nasıl?
hosbulduk tatlım.iyiyz kahvaltı yapıyoruz bi yandan.. :ehi:.o gün aramıssın duymadım canım işlerim vardı bi dahada sana dönmeyi unutmusum.sen nasılsın :opucuk:

<<<betty>>>

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
yaşasınnnnnnnnnnnnnnn  :hello2: :hello2: :hello2:
en sonunda geldiniz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hoşgeldiniz kızlar  :opucuk:
nasılsınız bakalım? bebişler nasıl?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 13 Eylül , 2011, 11:40:54

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hosbulduk tatlım ben iyiyiz oğluşumda iyi.kahvaltı yapıyoruz bi yandan :laughing7: :laughing7: keyifler iyi sen nasılısn bakalımm...isim düsündünüz mü ertık kuzuma :binkybaby: :opucuk:

olvido

merhaba demetcim sende hoşgeldin
evet canım merak ettim bişey mi oldu diye tahmin ettim annenlerde olabileceğini.
Köyde annenlede görüştük söyledi mi?
:) bu arada demet in sana selamı vardı :) üzerimde kalmasın sölemiş olayım.
bizde yeni kahvaltı yaptık sofra ortada duruyo. Ütü yapılcak. Saat 13 te toplantıya gidilcek. Ev temizlencek ..... :cildir: ama işin kötüsü hiçbirini yapmak istemyorum
kızım da iyi şükür cumartesi kontrolümüz vardı ama cenazeye gidince kaldı cuma ya gidicez inş.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Eylül , 2011, 11:43:01

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hosbulduk tatlım ben iyiyiz oğluşumda iyi.kahvaltı yapıyoruz bi yandan :laughing7: :laughing7: keyifler iyi sen nasılısn bakalımm...isim düsündünüz mü ertık kuzuma :binkybaby: :opucuk:

afiyet bal  şeker olsun, maşallah size  :nazar:
ben çok keyifsizizm canım, mesajda da yazdım ya, bugün daha bi halsizim sanki, dr.umada ulaşamadım, yatıyorum öyle...
yok canım eşim daha çok var düşünürüz diyo, ben de onun keyfini bekliyorum oturalım konuşalım diye...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 13 Eylül , 2011, 11:48:38
evet canım merak ettim bişey mi oldu diye tahmin ettim annenlerde olabileceğini.
bizde yeni kahvaltı yaptık sofra ortada duruyo. Ütü yapılcak. Saat 13 te toplantıya gidilcek. Ev temizlencek ..... :cildir: ama işin kötüsü hiçbirini yapmak istemyorum
kızım da iyi şükür cumartesi kontrolümüz vardı ama cenazeye gidince kaldı cuma ya gidicez inş.
söylemisti canım..hımm tüh bi ara gidersin yine..bak sizin detaylı ultrason yapılmıs benim doktorum yapmadı bana...evet benim canım da hiç birsey yapmak istemiyor.evler tozlanmıs kaç gündün olmayınca baya bi işim var ama çok yorgunluk var üstümde....senin vaktin az kalmıs hadi kalk yap bakiiimm işlerini.gelince görüsürüz.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 13 Eylül , 2011, 11:48:38

hoşbuldum canım  :opucuk:
valla inan benim de içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor ama mecbur yavaş yavaş yapıyoruz işte napalım,
senin işin daha zor, bi de okula gidiyorsun, Allah kolaylık versin...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 13 Eylül , 2011, 11:49:57
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Eylül , 2011, 11:43:01

afiyet bal  şeker olsun, maşallah size  :nazar:
ben çok keyifsizizm canım, mesajda da yazdım ya, bugün daha bi halsizim sanki, dr.umada ulaşamadım, yatıyorum öyle...
yok canım eşim daha çok var düşünürüz diyo, ben de onun keyfini bekliyorum oturalım konuşalım diye...
hımm iyi bakalım daha 3 ay var düşünürsünüz bakalım....senin eşinde meraksızmıs he. :opucuk:  :laughing7: :laughing7: :laughing7: canım beniim geçmis olsun.ishal yaygınmıs.benim amcamın kızıda hastanede sabahlamıs ishal yüzünden serum takılmıs onada.benzi sapsarıydı...ama senin kuzun var bizim hasta olmamamıs lazım ama ne kadar dikkat etsekde bulasıyor işte.suyun nasıl az kalmıs canım.ishal yüzündenmi.içseydin bolca su.ama bu haldede su içmek istemez ki insan :honk: biz hafta sonu piknik yaptık büyük bi piknikti.abim yengem ve esim kadroya geçtikleri için piknik ayarladık çok güzel bi yere gittikkk.hatta vapurla bile gezdik.oğlusum çok beğendi...öyle iste...ama alısmıstım 2 haftadır annemlerle kaynanamlarla olmaya.simdi yine yanlızım yanlıızzzz :y25: :y25: :y25: :laughing7: :laughing7:

KasrıCinan

kıslarr benim göbek beni çok zorluyor artık sancım oluyor geriliyor.gece yatarken artık canım yanıyor sıkısıyor karnım bazen.artık dik durmadan yapamıyorumm.ayy annem kayınvalidem eşiiim sen şimdiden böylesin seni son aylarında düsünemiyoruz dedilerr.daha dur birsey yok ortada göbek yeni büyüyor diyorlar..şu 15 20 günde birden büyüdü göbeğim.demekki 6.ayda fırlamaya baslıyor göbisler.sürekli wcyi çıkıyorumm.oğlumumn ayakları poposu asağıda başı yukardaymıs ama benim kasıklarıma kasıklarıma çok vuruyor sıkısıyor.gidiyor kasıklarıma yatıyor kalkmıyor dötünü veriyor böyle taş gibi oluyor karnım. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olvido

pikniğe nereye gittiniz merak ettim eskişehirde öyle sandalla gezilecek yer varmıymış :) bizde eltimlerle gittik tatilde tam gölün ortasındayken öyle bir yağmur yağdı ki balık gibi olduk hepimiz. Abimler konuşmuşlar haberimiz oldu piknikten Emineyle ben gelecektik az kalsın eğlencenize imrendik :) neyse bi hafta sonu ayarlayalım söyle zübeyire birliktede gidelim . Bizde pazar akşam 6 da bindik trene bizde emineyle esparkta gezdik kızıma termus aldım mama suyunu kaynatıp koymaya.

<<<betty>>>

aynen öyle canım, çok sıvı almam lazım ama canım içmek istemiyor, aklıma geldikçe ılık su içiyorum... nerden kaptım anlamadım gitti, acayip de dikkat ediyorum ya. üşüttüm herhalde ayaklarımı diye düşünüyorum, çünkü mikrobik olsa devamlı ateş yapardı dedi acildeki dr. öyle işte...
ayy ne güzeel eğlenmişsiniz, hep beraber olmak ayrı güzel zaten  :love9: abinlerinde kadrosu hayırlı olsun inşallah  :amin:
benim de kardeşlerim geldi bayramda, hep annemlerdeydim, hep beraberdik çok güzeldi...
ama şimdi ben de evde yalnız ve üstüne hasta  :y25: 

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 13 Eylül , 2011, 12:06:55
pikniğe nereye gittiniz merak ettim eskişehirde öyle sandalla gezilecek yer varmıymış :) bizde eltimlerle gittik tatilde tam gölün ortasındayken öyle bir yağmur yağdı ki balık gibi olduk hepimiz. Abimler konuşmuşlar haberimiz oldu piknikten Emineyle ben gelecektik az kalsın eğlencenize imrendik :) neyse bi hafta sonu ayarlayalım söyle zübeyire birliktede gidelim . Bizde pazar akşam 6 da bindik trene bizde emineyle esparkta gezdik kızıma termus aldım mama suyunu kaynatıp koymaya.
canm yeni yapılan yer burası.odunpazarı belediyesine aitmis çok güzeeel bi yer...çok beğendim ben.hep görüyordum çiftelere giderken ay bi gelsek diyordumm gittik sonunda..bende bilmiyordum var olduğunu ama keşfettikk artık.olur bi gün beraber gideli. tatlım...e gelseydiniz ya niye gelmediniz.ama çok kalabalıktı.35 kişiydik hamile oluncada piknik çok sıkıcı oluyor otur dur :laughing7: