2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Ağustos , 2011, 12:22:48
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:18:42
eylülcüm hoşgeldin canım...
İsmi ne güzelmiş kızının, ismiyle yaşasın prenses  :love9: :love9:

tesekkurler canım amın  :amin:  :nazar:

nasılsın öbur sayfayı okuodum.. senın kaynananın massallahı varmıs :(

off yaa öyle gerçekten eylülcüm, napalım katlanıyoruz artık... bugün dönüyorlar evlerine yani alt katıma, şimdiden stres oldummm  :cildir: eskiden bu kadar çok kafaya takmazdım söylediklerini de, bebişden sonra herşeyi batmaya başladı   :cildir:
bi de kızım istenmeyen torun olunca, iyice sinirliyim kaynanaya  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:31:05
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Ağustos , 2011, 12:22:48
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:18:42
eylülcüm hoşgeldin canım...
İsmi ne güzelmiş kızının, ismiyle yaşasın prenses  :love9: :love9:

tesekkurler canım amın  :amin:  :nazar:

nasılsın öbur sayfayı okuodum.. senın kaynananın massallahı varmıs :(

off yaa öyle gerçekten eylülcüm, napalım katlanıyoruz artık... bugün dönüyorlar evlerine yani alt katıma, şimdiden stres oldummm  :cildir: eskiden bu kadar çok kafaya takmazdım söylediklerini de, bebişden sonra herşeyi batmaya başladı   :cildir:
bi de kızım istenmeyen torun olunca, iyice sinirliyim kaynanaya  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:cildir: :caca: senin okaynananı alıp  :violent1: :violent1: bosver tatlım hiç takma.niye onun için kendi huzurunu bozacaksınki.keyfine bak

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:28:07
ilaç yazdırmaya gittik oğlumla bugün.dotkor dediki tekrar izlenime alın geçen hemen gitmissin bulamadık seni dedi,islem yapamamıs ve geçen tansiyonum çok yüksek çıkmıstı.tekrar ölcelim dedi.bu seferki iyi çıkınca niye öyle olduki acaba dedi.bende aşıdan korktum ondan olmustur dedim :k06: :k06:.sonra yine askımın pıtpıtlarını dinledim.nasıl hızlı atıyor öyle :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah canım paşamıza  ve sana :nazar: :nazar:
hep böyle iyi olun inşallahhh  :amin:

xxcansuxx

selam kızlar nasılsınız bizde kızımı gördük geldik  :muzz: :muzz: :muzz:
maşaallah kuzum ellerini yüzüne kapatmıştı boyunu ölçmedi dr ölçemeyiz artık dedi 350 gr.mış kızım gerçi kendi drum yoktu izinliymiş başka dr baktı 4 hafta sonra aç gel şeker yüklemesi yapılacak dedi... artık kesin diyebilirsiniz KIZ dedi  :hello2: :hello2: ya iyice baktı omurgalarını ayaklarını ellerini kalbini tek tek bizede gösterdi ölçümlerini de aldı 1 hafta önde dedi hep öyle çıkıyor dedim zaten  :nazar: :nazar: ama ayrıntı ultrason diye birşey demedi ek ücrette almadılar...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:29:49
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Ağustos , 2011, 12:23:44
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:22:27
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:14:30
sümeyram nasılsın canım  :opucuk:
iyiym tatlım sağol  sen nasılsın :opucuk:
eylülcüm sen nasılsın :opucuk:

cok sukur canım ıyıyım evı temızledım dun .. ama bıtmedı bugun dewvam edıcem ögleyemegınden sra onsdan önce gıreyım dedm  :k06: bakım napıosunuz  :k06:
oy ne güzel masallah kolay gelsin.bende yapacağım yemeğimi yiyeyim de daha kahvaltı yapmadım... direk mukabeleden geldim buraya oturdum biraz durup çıkcam islerime bakayım bende

ben de temizliği h.sonuna bıraktım, ama zaten evdeki gündelik işler hiç bitmiyor ki  :BangHead:
biraz benim de işim, çamaşır falan ama sabahtan çok yoruldum, merdivenleri falan süpürdüm sildim, kaynana gelcek ya laf etmesin....

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Ağustos , 2011, 12:34:03
maşaallah kuzum ellerini yüzüne kapatmıştı boyunu ölçmedi dr ölçemeyiz artık dedi 350 gr.mış kızım gerçi kendi drum yoktu izinliymiş başka dr baktı 4 hafta sonra aç gel şeker yüklemesi yapılacak dedi... artık kesin diyebilirsiniz KIZ dedi  :hello2: :hello2: ya iyice baktı omurgalarını ayaklarını ellerini kalbini tek tek bizede gösterdi ölçümlerini de aldı 1 hafta önde dedi hep öyle çıkıyor dedim zaten  :nazar: :nazar: ama ayrıntı ultrason diye birşey demedi ek ücrette almadılar...
:nazar: :nazar: CANIM NE GÜZEL BEBEĞİNLE HASRET GİDERDİN DEMEK.ÖLÇEMEDİ HE DOKTOR.KİLOSUDA GAYET İYİ.CANIM BELKİ AYRINTILI ULTRASONDUR O,BEN SANMIYORUM BİZİM DOKTOR KENDİ BAKAR GİBİME GELİYOR,AY Bİ BEN ÖĞRENEMEDİM KİLOSUNU.BERABER GİDİYORUZ KİM ÖNCE DOĞUM YAPACAK BAKALIM.. :ehi: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

maşallahh canancım  :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel gördün geldin kızını  :love9: :love9: :love9:
sen geçen sefer üni. hastanesi gittik orda tek tek organlarına baktılar demiştin yanlış hatırlamıyorsam, bence o ayrıntılı ultrasondu...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:35:36

cok sukur canım ıyıyım evı temızledım dun .. ama bıtmedı bugun dewvam edıcem ögleyemegınden sra onsdan önce gıreyım dedm  :k06: bakım napıosunuz  :k06:
oy ne güzel masallah kolay gelsin.bende yapacağım yemeğimi yiyeyim de daha kahvaltı yapmadım... direk mukabeleden geldim buraya oturdum biraz durup çıkcam islerime bakayım bende

ben de temizliği h.sonuna bıraktım, ama zaten evdeki gündelik işler hiç bitmiyor ki  :BangHead:
biraz benim de işim, çamaşır falan ama sabahtan çok yoruldum, merdivenleri falan süpürdüm sildim, kaynana gelcek ya laf etmesin....
:toothy10: :ehi: :ehi: KAYNANA GELMEDEN İŞ BAYLADI DESENE

olvido

selam biz de geldik :)
ya benim kafam karıştı doktorumdan memnunum ama değiştirmeye karar verdim gerçi benim bi kararım bi kararıma uymaz ama doğumda 3500 tl vermem gerekiyoor sizler özel hastaneye mi özel doktora gidiyorsunuz kızlar. muayene bizde 250 tl sizler ne kadar ödüyosunuz değiştirsem mi acaba ?

KasrıCinan

E BENİM GEÇEN GİTTİĞİMDEDE ÖYLEYDİ TARAMA DA DOKTOR OMURGALARINA FİLAN HEP BAKMISTI İDRAR TORBASI VS,YADA HER SEFERİNDE BAKIYORMU ÖYLE ACABA :icon_scratch:

banu_fth

neden kızın ıstenmeyen torunmus.. ne garıp ınsanlar var..
:violent1: :violent1:  bıse dıycem olmuycak.. hamıleyız de tutar mutar .. töbe dıyım ben ıcımde kalsın.

sankı cadı bıse olsan ıcım yanmıycak ne zararın var senın ona  :violent1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 25 Ağustos , 2011, 12:38:59
selam biz de geldik :)
ya benim kafam karıştı doktorumdan memnunum ama değiştirmeye karar verdim gerçi benim bi kararım bi kararıma uymaz ama doğumda 3500 tl vermem gerekiyoor sizler özel hastaneye mi özel doktora gidiyorsunuz kızlar. muayene bizde 250 tl sizler ne kadar ödüyosunuz değiştirsem mi acaba ?
HOSGELDİN TATLIM.YA BEN SANA NE DİYORUM SEN BURAYA BENİM DOKTORA GEL.ONE YA.3500 TL.ADAM SOYUYORLAR.BİZİM BURAYA GEL.ENNNNN FASLA 900 TL İLE ÇIKARSIN :k06: :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

betty Allah kolaylık versin bir battı mı batıyor zaten hareketleri k.validenin boşver aldırma... ben eşimle barıştım nasıl oldu anlamadım hast.gelirken biz sana kızımla küsmüştük neyse onun hatrına barıştım memlekette tekrr küserim diyorum gülüyor benim gibi adama küsülür mü  diye  :k06: :k06: akşam geldi birşey yokmuş gibi git dedikçe yapıştı birde kızımı seviyor gitmeyecek ya bahaneyle  :caca:
hast.gelirken kızıma kilotlu çorap aldım totosunda şerittn süs yapmışlar eşime diyorum bunu giyecek bezi kaldıracak totosu gözükecek ne güzel diye  :hungry: :hungry: iyiki kızımız olacak oğlumuz olsa sen onuda süslerdin diyor  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:38:45
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Ağustos , 2011, 12:35:36

:toothy10: :ehi: :ehi: KAYNANA GELMEDEN İŞ BAYLADI DESENE

ayy sorma canım yaa, bahçeyi sulamaya iniyorum, sebzeleri topluyorum, çamurlu ayaklarla yukarı çıkıyorum merdivenler kirleniyor haliyle, şimdi görür o çamurları söylenir diye, temizledim sabah 1 saat ama belim de koptu yani...

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ağustos , 2011, 12:40:01
E BENİM GEÇEN GİTTİĞİMDEDE ÖYLEYDİ TARAMA DA DOKTOR OMURGALARINA FİLAN HEP BAKMISTI İDRAR TORBASI VS,YADA HER SEFERİNDE BAKIYORMU ÖYLE ACABA :icon_scratch:

tarama da bakıolar her seferınde dııl.. sadece ustunden gecıolar.. dr bakıo öle ama ölçum fılan yapmıo zaten ondan sora doppler var o da ayrı bı tarama ıc organlar dıs organlar totalden bakılıo  :love3: