2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ağustos , 2011, 21:17:39
selm kızlar ben geldim  :k06:

sonuçlarımı aldım tiridlerim normal dr iyiki ilaç başlamamışız tamamen gebelikten 2 ay sonra tekrar göreyim doğuma yakın dedi çok şükür  :amin: demir ve demir bağlamamda normal seviyelerinde demir ilacı alırken demir eksikliğimiz yok bunada sevindi kan değerlerimde normal  :muzz: :muzz:
hastanden sağlık ocağına geçtik aşımıda vurundum ilk ilacı salarken acayip  yaktı ağırlaştı kolum eve geldim korktum ağrıyacak diye uyuyakalmışım sıcaktı fena yorulmuşum uyandığımda hiç ağrı falan yoktu  :hello2: :hello2: sanırım ağrımayacak sadece üzerin yatınca dokununda kasım acıyor  :nazar: :nazar: dr  etkileşim oluyor bu aşıda şişme olursa soğuk uygula dedi de şişlikte yok  :nazar: inş. yarında terslik olmaz bu kadar rahatken  :k06: :k06:
betty arabanı gördüm çok güzel güle güle kullanın bende hiç bu tarz düşünmedim daha doğrusu araştırmadım bile...  gerçekten pahalıymış gül güle kullnsın kuzucuğun  :love9: :love9:
canım çok sevindim sonuçlar iyi cıkmıs gözün aydın.canım iyi bakalım aşın sana çok ağrı yapmayacak demekki.çok iyi.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

kasri h.geldin canım  :opucuk:
yok canım ağrı yaptı gece şimdide ağrıyor sevincim kursağımda kaldı  :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ağustos , 2011, 12:07:52
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ağustos , 2011, 11:29:31
günaydın hanımlar  :flowers: :flowers:  nasılsınız bakalım, inşallah herkes iyidir bebişleriyle beraber  :nazar:

canancım çok sevindim tahlillerinin iyi sonuçlanmasına  :muzz: :muzz:  ohhhhh aşını da olmuşsun, kurtuldun sen de çok şükür, inşallah hiç ağrın olmaz da sıkıntısız gidersin memleketine  :amin:
günaydın canım gece çok ağrım oldu halada var sevinirken ağrılar başladı  :k06: :k06:
gece soğuk buz koydum obla uyudum birde eşim akşm beni sinir etti uyuyamadım  :cildir: :cildir:
ilk defa geçirmeye kalkmadım oda öpmeden kapıyı örtüp gitti  :caca: :caca:
yazdığını okumamısım bende diyecektim zater tatlım 2.gün sancı baslıyor diye,artar biraz daha.tam 4 gün sürer.çok hareket ettirme ki hemen geçsin.bugün belke biraz daha ağrır ama geçer insallahh. eşinede kızdım :caca: :caca: :caca: .ben gece sahura bile kalkmadım bugün eşimde uyandırmadan gidiyor bazen.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

demetim nasılsın.yaptınmı kurularını dün baya iş yaptın anlasılan.masallah sana.yemeğe geleyim ben sana.
ayy dün canım bi mantı çektiki sormayın hala canım istiyşor.yapmayı bilmiyorum ama :sad1: :sad1: ve burda yapan bi yerde yok sanırım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ağustos , 2011, 12:31:45
günaydın hanımlar  :flowers: :flowers:  nasılsınız bakalım, inşallah herkes iyidir bebişleriyle beraber  :nazar:

canancım çok sevindim tahlillerinin iyi sonuçlanmasına  :muzz: :muzz:  ohhhhh aşını da olmuşsun, kurtuldun sen de çok şükür, inşallah hiç ağrın olmaz da sıkıntısız gidersin memleketine  :amin:
günaydın canım gece çok ağrım oldu halada var sevinirken ağrılar başladı  :k06: :k06:
gece soğuk buz koydum obla uyudum birde eşim akşm beni sinir etti uyuyamadım  :cildir: :cildir:
yazdığını okumamısım bende diyecektim zater tatlım 2.gün sancı baslıyor diye,artar biraz daha.tam 4 gün sürer.çok hareket ettirme ki hemen geçsin.bugün belke biraz daha ağrır ama geçer insallahh. eşinede kızdım :caca: :caca: :caca: .ben gece sahura bile kalkmadım bugün eşimde uyandırmadan gidiyor bazen.
hımmm demek geç başlıyor ağrı napalım çekeceğiz... eşim normalde kakma ben giderim dese de kalkıp mutlaka geçirirdim... bugün uyanıktım kalkmadım o da gidiyorum demedi...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ağustos , 2011, 12:27:00
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ağustos , 2011, 12:16:35

ahh canım oldu mu ağrın yaa, üzüldüm bak şimdi, soğuk iyi gelmiştir ama ağrıyı azaltmıştır, dikkat et fazla yorma kolunu  :opucuk:
noldu ki canım eşinle, neye sinirlendin? gerçi bizde bu sabah gerildik biraz, eşim de ben gidiyorum Allahaısmarladık dedi ve çıktı kahvaltıdan sonra, sinirlendirdi beni... size noldu canım?
bugün kocaların ters günü demek  :caca: :caca:
biz cuma akşamı değil cmt sahur sonrası arabayla gidiyoruz memlekete... düşün cmt sabah annesinde olacağımıza cmt ikindi orada olacağız... neymiş 1 gün geç gidiyormuş tatili 2 gün erteliyor oysa tatile babam götürecek bizi arabayla sırf benim için söylerim 2 gün geç gideriz yada onlar arabayla gitsin biz otobüsle gideriz diyor benimde sinirim kalktı sırf annesi laf söyleyecek bizim tarafladaha uzun tatil yapacak diye öyle yapıyor normalde 3-5 gün kalırız memlekette dedi 7ye çıktı şimdi 9 güne çıkarıyor... gerçi ben o dönünce de kalacağım bana onu söylüyor  :caca: :caca:
birde ben bunu geçtim yatmaya gittim kalbim sıkıştı bir an geliyor kan hucüm ediyor ritmi bozuluyor sanki eşimi çağırdım seslndim kendisine adam efendim dedi yarım saat sonra geldi... ben ona kızdım ölsem yarım saat sonra geleceksin deyip ağladım oda öpüp hemen ağlıyor dedi önceki mevzuyu taktım zannetti ona kırıldım aslında...

Allah allah yaa, ne güzel baban da götürcekmiş işte otobüsle gitmekten daha iyi... işte dediğin gibi orada daha uzun kalınacağının hesabını yapıyordur, sıkma canını bunu bütün erkekler yapar zaten... ama senin kırıldığın nokta farklıymış onu da biraz geç anlamış ama anlamış pişman olmuş sonunda...
bizde de şöyle oldu, gece eşim çok sıcak diye kalkmış yataktan, yere yer yatağını sererken birsürü şeye çarptı, öyle bir gürültüyle uyandım ki, sıçradım zaten, karnım kasıldı korkudan. git bi su getir di mi, korktum herhalde, durmuş bana bakıyor, iyi
misin diyor  :violent1: sonra da uyuyamadım, sabah kalktım kahvaltı hazırlıyorum keyfim yok ama, sormadı bile neyin var diye, ben de insan bir sorar noldu diye dedim, konuştu konuştu, hadi ben gidiyorum dedi çekti kapıyı gitti  :caca: :caca:

KasrıCinan

oy demetim bu erkekler bi alem ya.ne güzel bababn götürcekmis bulmus arabayı seninkide bi alem...valla bizde genelde eşit kalınır.onun annesinde 3 günse bizdede 3 gün.bazen değisir durumlar.ama sırf annesi laf yapacak diye seni sinir ediyor ben gelirsem oraya :caca: :caca: olsun gülüm demekki ailesinin etkisi altında kalıyor kocan.napcan yapacak birsey yok.ama seni ağlatmasın bi daha  :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1:

xxcansuxx

betty ya bunlar bir garip  :caca: :caca: anlamıyorum nasıl çalışıyor kafaları  :k06: :k06: bizim kadar ince düşünmüyorlar zaten...
kolumu tuta tuta sahur hazırladım oturduk yemeye oda bana tavır yapıyor konuşmadı sormadı bile aynı senin eşim gibi  :cussing: :cussing: hatasını anlamak değil bizimkisi gece neden ağladığımı anlamadı bile kalbimin sıkıştığından nefes alamadığımdan haberi bile yok o zannediyor geç gitme mevzuuna takıldım bende babamı arayacağım baba siz erken gideceksenizde gidin bunu düşünmeyin diyeceğim bende bayramda onlara eskisi gibi davranmayacağım her memlekete gideceğimde kafam dolu gidiyorum iyilikten çok anlıyorlar ya  :violent1: :violent1:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ağustos , 2011, 12:33:23
demetim nasılsın.yaptınmı kurularını dün baya iş yaptın anlasılan.masallah sana.yemeğe geleyim ben sana.
ayy dün canım bi mantı çektiki sormayın hala canım istiyşor.yapmayı bilmiyorum ama :sad1: :sad1: ve burda yapan bi yerde yok sanırım

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın? evet dün baya yoruldum canım, biber patlıcanları dizdim, bamya ve börülce koydum buzluğa, pazara gittim ama salçalık olacak domates bulamadım güzel yoktu, domatesleri pişirip kavonozlara koyuyorum, kışın çok güzel oluyor kullanması artık cuma günü bir pazar daha var ona gidicem kısmetse...
gel canım gel tabi, başımın üstünde yerin var  :opucuk:
ben de çok severim mantıyı, yakın yerlerde olsaydın yapardım ben sana  :hungry: :hungry:

KasrıCinan

pardon demet yazmısım canancım sana yazacaktım anla sen

KasrıCinan

neyse bugün anlar hatasını.biraz anlıyıslı olmayı denemiyor bu adamlar.surat yapın sizde.hep onların dediklerimi olacak.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ağustos , 2011, 12:44:47
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ağustos , 2011, 12:33:23

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın? evet dün baya yoruldum canım, biber patlıcanları dizdim, bamya ve börülce koydum buzluğa, pazara gittim ama salçalık olacak domates bulamadım güzel yoktu, domatesleri pişirip kavonozlara koyuyorum, kışın çok güzel oluyor kullanması artık cuma günü bir pazar daha var ona gidicem kısmetse...
gel canım gel tabi, başımın üstünde yerin var  :opucuk:
ben de çok severim mantıyı, yakın yerlerde olsaydın yapardım ben sana  :hungry: :hungry:
güle güle ağız tadıyla yiyin insallah.sağol balım biliyorum yapardın kesin :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ağustos , 2011, 12:42:16
oy demetim bu erkekler bi alem ya.ne güzel bababn götürcekmis bulmus arabayı seninkide bi alem...valla bizde genelde eşit kalınır.onun annesinde 3 günse bizdede 3 gün.bazen değisir durumlar.ama sırf annesi laf yapacak diye seni sinir ediyor ben gelirsem oraya :caca: :caca: olsun gülüm demekki ailesinin etkisi altında kalıyor kocan.napcan yapacak birsey yok.ama seni ağlatmasın bi daha  :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1:
yok kasri dün neden böyle yaptığını kendisine anlattım toz kondurmuyor kendine ben planımı kendim yaparım kimsenin etkisinde kalmam diyor iyi ben bizimkilerle önden giderim sen annene doyunca 2-3 gün sonra gel dedim ona da ben neredeysem sen oradasın dedi  :caca: :caca: oysa o geçen sene beni anneme koyup annesiyle gezmelere gitti bana haydi gel bile demedi onu hatırlattım geleydin diyor sen gel dedin mi deyince de beni bile salmıyordun ki niye gel diyeyim diyor...  :caca: :caca: benim canım çok yanıyor memlekette... kafaya takıyorum bize kalmaya gideriz annesi arar falanca senin için gelmiş seni bekliyorlar eşim gitmese ertesi gün söyler durur koca adama karışıyor

<<<betty>>>

canancım gerçekten öyle, düşünemiyorlar maalesef ya da düşünüp sorunu bulmak işlerine gelmiyor  :k06: :k06:
evet öyle yap bari, belki hatasını anlar, babanı ararsın onun yanında nasılsa duyacak, üzülür ozaman belki anlar...
daha önce de konuşmuştuk canan, sakın iş yapma oralarda kaynananın evinde... saygıda kusur etmeyeceğinden %100 eminim zaten önemli olan da bu ama sakın yapma iş yapma, hora geçmez anlamazlar iyilikten, kendi evlatları değiliz ya kıyması kolay geliyor onlara, biz insan değiliz çünkü ya laf söylerler ya da köle muamelesi yaparlar  :violent1:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ağustos , 2011, 12:47:12
neyse bugün anlar hatasını.biraz anlıyıslı olmayı denemiyor bu adamlar.surat yapın sizde.hep onların dediklerimi olacak.
o benim sinirimi biliyor böyle olunca hep o peşimde döner... asla konuşmam suratımdan geçilmez memlekette de güler yüzlü olmayacağım anlasın  :k06: :k06: