2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Ağustos , 2011, 15:19:37

buda son olsun kızımın hastane   çıkışı  :love9:  eşim görse bir bebe sizde mi olacak naptın öyle fotolarını mı koydun aldıklarının der  :toothy10: :toothy10:
canancım aldıklarını bebeğin sağ selamet giydirebilmek nasip etsin.bana diyordun sen doldurmussun resimlerle :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama çok güzellermis.e hani daha almıyordun içimizde en son eşyaları alacak sen gibiydin bizden hızlı çıktın  :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:
oh bebek arabası filan alınmıs ne güzeel.ayy kuzucuk ne yakısır içine
:love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

sümeyrammmm özledimm seni  :love9:
nerelerdeydin sen bakiim  :caca:

ben iyiyim çok şükür, aynen dediğin gibi çifte mutluluk yaşadım geçen hafta...
sen nasılsın canım? paşam nasıl benim?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Ağustos , 2011, 22:13:09

:flowers: :opucuk: bende seni özledim bidenemm
ne güzel canım.kardesinin böyle olması çok normal doğude görev yapmıs.atlatır insallah hemen.
benim abimde siirtte yaptı askerliğini ve geldiğinde psikolojisi çok bozuktu.bütün damarları sanki dışına vurmustu.çok kötüydü ama düzeldi sükür.insallah sizinde öyle olur.konusun sürekli atlatmasını sağlayın,çünki çok kötü seyler yasayıp görüyorlar onlar.
pasamız çok iyi teyzesi.4 gündün görüsemiyoruz nerdeyse ama öyle kıpır kıpırki :nazar: açıp bakıyorum göbeğimi vu görüyorum tekmelediğini.ayy aksamları ve sabahları durumyor.babasına çok naz yapıyor. :ehi: kızım nasıl benim.depüklüyormu seni

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Ağustos , 2011, 22:18:20

ne güzel canım.kardesinin böyle olması çok normal doğude görev yapmıs.atlatır insallah hemen.
benim abimde siirtte yaptı askerliğini ve geldiğinde psikolojisi çok bozuktu.bütün damarları sanki dışına vurmustu.çok kötüydü ama düzeldi sükür.insallah sizinde öyle olur.konusun sürekli atlatmasını sağlayın,çünki çok kötü seyler yasayıp görüyorlar onlar.
pasamız çok iyi teyzesi.4 gündün görüsemiyoruz nerdeyse ama öyle kıpır kıpırki :nazar: açıp bakıyorum göbeğimi vu görüyorum tekmelediğini.ayy aksamları ve sabahları durumyor.babasına çok naz yapıyor. :ehi: kızım nasıl benim.depüklüyormu seni

evet canım aynen öyle... bizde üzerine gitmiyoruz çok fazla, zamanla alışır normal hayata inşallah  :amin:
ne güzel canım, paşama bak, maşallah kuvvetine onun  :nazar: vurduğu bile görünürmüş, yerim ben o ayakları  :love9:
canım benim iyiyiz bizde çok şükür, kızımın da maşallahı var, çok hareketli o da  :nazar:
bi de bu perşembe ayrıntılıya giricem, izmire gidicem ayrıntılı için, heyecanlıyım biraz, kızımı görücem uzun uzun inşallah  :love9:

canım buarada geç yazdım, kusuruma bakma, eşim gelmişti, bir yandan ona yemek falan koydum, anca dönebildim pc nin başına...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Ağustos , 2011, 22:43:14
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Ağustos , 2011, 22:18:20

evet canım aynen öyle... bizde üzerine gitmiyoruz çok fazla, zamanla alışır normal hayata inşallah  :amin:
ne güzel canım, paşama bak, maşallah kuvvetine onun  :nazar: vurduğu bile görünürmüş, yerim ben o ayakları  :love9:
canım benim iyiyiz bizde çok şükür, kızımın da maşallahı var, çok hareketli o da  :nazar:
bi de bu perşembe ayrıntılıya giricem, izmire gidicem ayrıntılı için, heyecanlıyım biraz, kızımı görücem uzun uzun inşallah  :love9:

canım buarada geç yazdım, kusuruma bakma, eşim gelmişti, bir yandan ona yemek falan koydum, anca dönebildim pc nin başına...
alışır tabi tatlım en iyisin yapıyorsunuz zaten o konuyu askerliği bire an önce unutması lasım.açmayın konuyu daha iyi,ayy ben yenim ballı lokumumu.yine göreceksin he ne güzeeell.masllah gelinime.oda bizimki gibi desene.artık 5ay bitince baslıyorlarmıs sert sert vurmaya.bekleyeceğiz heyecanla.bende bekledim cevap yazmanı bi çıkayım dedim geri girdim hadi yazarsın belki diye.uykum geldi benimde iyice.bizim doktor ayrıntılı filan hiç birseyden bahsetmedi.21 gün 3 hafta var oğlumu görmeye.22.hafta içinde olacağım.ya doktor iyi hos ama canım sıkılmaya basladı.bugün boyu ve kilosunu sordum güldü neyini söyleyimki daha küçüçük dedi.ölçülmüyor hem artık filan ıvır zıvır.sonra ultrason kağıdında yazar vardır orda dedi verdim.115 mi dedi ne gramı 17+4 göre o kadarmıs kağıda baktım hiiiiç gram yazmıyordu 100 yazan bi rakam bile yoktu anlamadım sinir oldum beni başından mı savuyor diye düsündüm.e madem belli olmaz dedi niye söyledi simdi.bende söylemeyeceğinizi küçük diyeceğinizi bildim ama yinede merak ettim iste dedim güldü yine böyle gülümsedi durdu hadi güle güle dedi yolladı :ehi: :ehi:

KasrıCinan

tatlım sen pek yazamayacaksın galiba.kocişinle ilgilen.adamcağız işten gelmis.yarın görüsürüz insallah,.ben çıkayım.bugün çok yoruldum.kib.iyi geceler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

<<<betty>>>

ayy ne gıcıkmış yaa, aynı benim burdaki dr.um  :cildir: seninki gülümsüyormuş yine, benimki kafasını kaldırıp suratıma bakmıyor :cildir:
anladığım şey tatlım, sanki biz 50 defa hamile kalmışız, biliyoruz herşeyi !
benden bir hafta geriden gelen bir arkadaşım var burda, geçen cuma dr. kontrole gitmiş, gr. boy ne varsa söylemiş, hatta sormadan söylemiş... bana soruyor seninkinin boyu kaç diye, kıyaslayacakmış...
yani canım benimki de aynı, bişey soruyorum habire ağzında birşeyler geveliyor, zaten 3 sorumdan sonra sinirleniyor  :cildir:
ayrıntılı için istersen bir görüş ama olmadı ayrıntılı için başka bir dr. git, için rahatlasın...
ben de izmire gidiyorum, gerçi her şekilde gitmem lazımdı, çünkü burda 3boyutlu,renkli,4boyutlu ultrason yok :cildir:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Ağustos , 2011, 23:02:04
ayy ne gıcıkmış yaa, aynı benim burdaki dr.um  :cildir: seninki gülümsüyormuş yine, benimki kafasını kaldırıp suratıma bakmıyor :cildir:
benden bir hafta geriden gelen bir arkadaşım var burda, geçen cuma dr. kontrole gitmiş, gr. boy ne varsa söylemiş, hatta sormadan söylemiş... bana soruyor seninkinin boyu kaç diye, kıyaslayacakmış...
yani canım benimki de aynı, bişey soruyorum habire ağzında birşeyler geveliyor, zaten 3 sorumdan sonra sinirleniyor  :cildir:
ayrıntılı için istersen bir görüş ama olmadı ayrıntılı için başka bir dr. git, için rahatlasın...
ben de izmire gidiyorum, gerçi her şekilde gitmem lazımdı, çünkü burda 3boyutlu,renkli,4boyutlu ultrason yok :cildir:
al birini vur ötekine.bu saatten sonra baska doktor bakmazki.5 aydır nerdeydin der :ehi: canım üçlüyü de yapacağım demedi gidince taradı yapalım kan ver dedi.galiba ayrıntılıyı da öyle yapacak :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Ağustos , 2011, 23:00:28
tatlım sen pek yazamayacaksın galiba.kocişinle ilgilen.adamcağız işten gelmis.yarın görüsürüz insallah,.ben çıkayım.bugün çok yoruldum.kib.iyi geceler :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

canım yattı bile benim kociş, kanepeyle çoktannnn kardeş oldular  :ehi: :ehi: :ehi:
ama sen yat hayatım, uykum geldi demiştin, yarın görüşürüz tatlım, iyi geceler, Allah rahatlık versin canımmm  :opucuk: :wave: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Ağustos , 2011, 23:04:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Ağustos , 2011, 23:00:28

canım yattı bile benim kociş, kanepeyle çoktannnn kardeş oldular  :ehi: :ehi: :ehi:
ama sen yat hayatım, uykum geldi demiştin, yarın görüşürüz tatlım, iyi geceler, Allah rahatlık versin canımmm  :opucuk: :wave: :wave:
ayy yazıık yorulmus ya.adamlara bazen acıyorum :ehi: :ehi: :ehi: tamam tatlım başım ağrıyor otobüs tuttu biraz gelirken yarın görüsürüz insallah...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Ağustos , 2011, 23:04:32
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 15 Ağustos , 2011, 23:02:04
al birini vur ötekine.bu saatten sonra baska doktor bakmazki.5 aydır nerdeydin der :ehi: canım üçlüyü de yapacağım demedi gidince taradı yapalım kan ver dedi.galiba ayrıntılıyı da öyle yapacak :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

yok canım, neden desinler ki? bak burdaki herkes büyük şehirlere gidiyor ayrıntılı için...
ama senin dr. da benimki gibi, ben de geçen hafta gittiğimde hiç bahsetmedi ayrıntılıdan, ben kendim gidiyorum bu hafta izmire, ordaki dr.la tel.le görüştüm gel dedi... bakalım seninki de bir sonraki görüşmede seni birden alacak ayrıntılıya herhalde...

aydinays

kızlar benden size tavsiye ayrıntılı testlerinizi, tarama testlerinizi ihmal etmeyin sakın. Benim ikili taramamı akıllı doktorum yaptırmadı. Ne zaman başka doktora görünsem ikili taramam soruyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

<<<betty>>>

canımm ben varım  :opucuk:
nasılsınız bugün paşan ve sen??

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 16 Ağustos , 2011, 12:05:07
canımm ben varım  :opucuk:
nasılsınız bugün paşan ve sen??
iyiyiz canım ama bugün kafam salak gibi,hiç bişii yapmak gelmek içimden içim sıkılıyor.sabah mukabeleye zor kalktım gitmeyecektim hadi kaldımı kalıyor diye mecbur kalktım.am sanki hala uykum var.dişim ağrıyor dünden beri yine.gece de ağrıdı ama şiddetli değil dayanılabilir sekilde.ama diş etlerim şişmis sabah fırcalarken öyle bi kanadı ki inan dişim çıktı da o yüzden bu kadar çok kanıyor sandım.niye öyle oldu anlamadım :dontknow: :dontknow: kuzucum iyi teyzesi kendi halinde kıpırdayıp duruyo.çok merak edişorum napıyor içerde.nelere tepki verip vuruyor :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: