2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

sellini

Kızlar biz geldikkk  :k06: İşten güçten anca vakit bulabildik.  :cildir: Allahtan işyerinde bu aralar işler pek yoğun değil  :laughing7:

[url=http://www

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:45:46
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 14:43:56
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:42:09
oluyor olmazmı heme geçen hafta bi ara çok zorlandım bu hafta sonu da namaz kılıyordum karnım değiyor böyyle rahatsız oldum esime dedim oturarak kıl dedi.oluyor ya.göbek çıkmasada içinde bi canlı var sonuçta eğişince zorlasıyor

aynen canım eğilince o da eciş bücüş oluyor herhalde içerde, kasıklarıma karnıma ağrı giriyor bazen...
sen oturarak mı kılıyorsun artık?
hayır aylakta canım.öyle kılmadım garibime gidiyor.daha simdiden böyle ayıp olur dedim millet  8 aylık namaz kılıyor ayakta ben oturmayım simdiden...valla zor eğilip kalkıyorum böyle tutarak ıkınarak ıh kıh :ehi: :toothy10: :k06:

ayyy beni anlayan biri çıktı sonunda  :opucuk: annem de oturarak kıl madem diyor, gücüme gidiyor yaa bi tuhaf oluyorum, kılamadım ben de oturarak denedim ama yok kalktım yine ayakta kılıyorum dediğin gibi ıhh uhh diyerek  :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: sellini - 09 Ağustos , 2011, 14:48:32
Kızlar biz geldikkk  :k06: İşten güçten anca vakit bulabildik.  :cildir: Allahtan işyerinde bu aralar işler pek yoğun değil  :laughing7:
hosgeldinn tatlım ama ben yavastan çıkacağım yoruldum burda yazısmaktan,3 sattir burdayım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

sümeyram, sümeyramın teyze kızı bende çıkayım yavaştan... işlerim var biraz, bitireyim tekrar gelirim  :opucuk:
Allaha emanet olun kuzucuklarınızla  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 14:48:59
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:45:46
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 14:43:56
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:42:09
oluyor olmazmı heme geçen hafta bi ara çok zorlandım bu hafta sonu da namaz kılıyordum karnım değiyor böyyle rahatsız oldum esime dedim oturarak kıl dedi.oluyor ya.göbek çıkmasada içinde bi canlı var sonuçta eğişince zorlasıyor

aynen canım eğilince o da eciş bücüş oluyor herhalde içerde, kasıklarıma karnıma ağrı giriyor bazen...
sen oturarak mı kılıyorsun artık
hayır aylakta canım.öyle kılmadım garibime gidiyor.daha simdiden böyle ayıp olur dedim millet  8 aylık namaz kılıyor ayakta ben oturmayım simdiden...valla zor eğilip kalkıyorum böyle tutarak ıkınarak ıh kıh :ehi: :toothy10: :k06:

ayyy beni anlayan biri çıktı sonunda  :opucuk: annem de oturarak kıl madem diyor, gücüme gidiyor yaa bi tuhaf oluyorum, kılamadım ben de oturarak denedim ama yok kalktım yine ayakta kılıyorum dediğin gibi ıhh uhh diyerek  :k06: :k06:
ayy dur sayi öğlenin sünnetini hadi kılayım dedim halim kalmayınca yanlıs kıldım onuda..yok dedim ya ağrısada düsecek gibide olsada ayakta kılacağım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 14:50:50
sümeyram, sümeyramın teyze kızı bende çıkayım yavaştan... işlerim var biraz, bitireyim tekrar gelirim  :opucuk:
Allaha emanet olun kuzucuklarınızla  :amin: :amin:
ismi tuğba canım.hadi bende çıkıyorum canım çok acıktımm aksam görüsürüz yine.allaha emanet ol.

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:49:35
hosgeldinn tatlım ama ben yavastan çıkacağım yoruldum burda yazısmaktan,3 sattir burdayım
kızlar bebişlerinizle Allah a emanet olun görüşürüz bu arada sizlerle tanıştığıma memnun oldum.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:49:35

ayy sellinicim hoşgeldin ama ben de çıkıyorum yazmıştım tam da, evet 3 sattir burdayız nerdeyse  :k06: :k06:
görüşüürüz canım en kısa sürede inşallah  :wave:

sellini

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 14:46:19
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 14:38:16
bu arada birşey daha ortaya atıp çıkayım  :ehi: :ehi:
kakao yağı çatlaklara iyi geliyormuş hiç çatlamıyormuşsunuz geçen bir arkadaşım söyledi dr tavsiye etmiş 3-4 yıl önce hamileliğinde  :k06: :k06: bende dün netten baktım faydasının olduğu yazıyor eşime aldırayım attarlarda varmış...

hmm ben de duydum kakao yağını, kokusu da çok güzellmiş onun  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Evet ben de duydum kakao yağını. Hatta araştırdım Helene Quen diye marka varmış. Hamileler için üretilmiş. Bayağı metediyorlar. Ama ben hiç kullanmadım ondan. O yüzden bilmiyorum  :dontknow: Şu an yaklaşık 1 aydır. Johnson Baby Oil kullanıyorum. Bir de Rosense'den  vazelin aldım. Çok beğendim, çok güzel nemlendiriyor hem de çok güzel kokuyorrrr  :icon_thumright:

sellini

Ben geldim siz gidiyorsunuz  :-\ Neyse başka zamana inşallah  :wave:  :wave:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sümeyracım tekrardan tebrık edıyorum  :flowers: çok sevınıyorum cınsıyetlerın tek tek bellı olmasına  :hello2: dıger arkadaşlarrında bellı olsaydı  :k06:
gulayın bellı odlumu  :dontknow:
bu arada aramıza yenı katılan sumeyranın teyzesının kızıı hosgeldın tuba sanırım yanlış okumadıysam  :flowers: allah senıde saglıkla bebegıne kavustursun  :amin:

demetcım onemlı bır sorunun cıkmamasına sevındım bende de demır eksıklıgı var ılac alamıyorum maaaleseff  :'(

bende agrılarım için tahlıleler yaptırdım nedenı bulunamadı ama benı mahvettı bu nasıl bısey nıye kımse anlamıyor bende bılmıyorum  :cildir: allahtan şimdılık gectı odum kopuyor kabus gıbı yıne gelırse ne yaparım dıye  :y25:

bu arada kızlar bende egılemıyorum teravıhe gıttım kac kere baktım yapamıyorum vaz gectım sonrasında acayıp agrım oldu bazen oturarak kılıyorum egılınce yerımden kalkamıyorum ancak bırı tutacak elımden  :'(

canancım selını ve dıger arkadaşlar ınsallah hepınız çok ıyısınızdır  :amin: gorusemedık ınsallah benım dugun bıttı sık sık gorusecez  :amin:

xxcansuxx

sibel canım hoşgeldin bitti mi düğün verdiniz mi kardeşini oyyy kıyamam ya ALLAH MUTLU MESUT ETSİN BİR ÖMÜR BOYU SIKINTILARDAN UZAK YAŞASINLAR  :amin: :amin:
bende iyiyim çok şükür canım kaç gündür farkındayım yoksun sevindim bundan sonra aramızda olacağına ohhhh kaynatırız artık  :muzz: :muzz: bende kilo alıp ağırlaştığımı hissediyorum ama ağrılarım yok şükür gezmeye gidiyoruz akşamları gelen arkadaşlarımız oluyor görüşemediğimiz günlerin acısını çıkarıyoruz  :hello2: :hello2:
senin ağrıların çok ilginç gerçekten sebebinin bulunamaması... inşaallah bir daha geri gelmez ağrıların Allah kolaylık versin  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 19:07:52
sibel canım hoşgeldin bitti mi düğün verdiniz mi kardeşini oyyy kıyamam ya ALLAH MUTLU MESUT ETSİN BİR ÖMÜR BOYU SIKINTILARDAN UZAK YAŞASINLAR  :amin: :amin:
bende iyiyim çok şükür canım kaç gündür farkındayım yoksun sevindim bundan sonra aramızda olacağına ohhhh kaynatırız artık  :muzz: :muzz: bende kilo alıp ağırlaştığımı hissediyorum ama ağrılarım yok şükür gezmeye gidiyoruz akşamları gelen arkadaşlarımız oluyor görüşemediğimiz günlerin acısını çıkarıyoruz  :hello2: :hello2:
senin ağrıların çok ilginç gerçekten sebebinin bulunamaması... inşaallah bir daha geri gelmez ağrıların Allah kolaylık versin  :amin:
hosbulduk canım  :opucuk:
kusura bakma eksık yazmısım dugun bıttıgınde yazacagıma  :ehi: nerde daha ceyız serılmedı mobılyaları gelmesını beklıyoruz hepsını ozel yaptırdı bıraz uzun surdu tabi  :-\
mısafırlerımız vardı ıftar davetlerı falan onun için musaıt olamadım canım  :k06:
ben 4 kılo aldım bu zamana dek benımde memışler cok fena oldu  :y25: kocaman çok uzuluyorum ya boyle kalırsa  :ehi: korkuyorum  :-ooo
neyse saglıklı olalım bunada sukurler olsun  :amin:
canancım kendını ıyı hıssettıgın anda gez dolas ılerde belkı daha cok agırlasacaz cıkmak ıstesekde cıkamayız bılemıyoruz kı  :icon_scratch:
dıyarbakırda kımbılır ne sıcaktır  :sunny:
bugun burdayım esımı beklıyorum  :k06:

xxcansuxx

ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN  :k06: :k06: BENDEE BİR YERDE OKUDUM DÜĞÜNE 1BUÇUK AY VAR DİYORDU DEMEK ZAMN ÇABUK GEÇMİŞ DİYORUM  :k06: :k06:
BENDE VERDİKLERİMİ ALDIM ÜZERİNE BU AY 2 KİLO DAHA ALDIM SANIRIM BİR DÜŞÜP BİR ÇIKIYOR KİLOM  :icon_scratch:
BENİMDE ACAYİP BÜYÜDÜ AMA KÜÇÜLÜYORMUŞ SONRA ARKADAŞLARIM VAR BEBİŞLERİ OLAN ÖYLE ANLATIYORLAR  SEVİNİYORUM  :occasion5: :occasion5:
ÇOK SICAK CANIM GECE BİLE SABAHA KADAR KLIMA ÇALIŞIYOR GÜNDÜZ BİR YERE ÇIKAMIYORUZ ZATEN ANCAK AKŞAMLARI  :sunny:
BEN ÇIKIYORUM CANIM YEMEK İÇİN  :hungry: İ AKŞAMLAR

KasrıCinan

kızlar ben kendi tartımda aynı çıkıyorum ama doktora gittiğimde farklı çıkıyorum neden.dokotr kiyo alısımın çok iyi düzenli gittiğimi söyledi.63 ile gitmisim doktora.geçen ay 64buçuktum bu ay da 65 buçuk olmusum.2buçuk kilo almısım bende