2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:13:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 14:01:02
Alıntı yapılan: olvido - 09 Ağustos , 2011, 13:53:13
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:44:42
ühüüüüüü  :crybaby2:  benim oğlumun ne babannesi ne anneannesi ördü birsey.kaynanm kız kıyafetleri örecekti hatta komsular kız örmüs ama kaldı.neyse annem yelek baslamıstı fıstık yesili yarım kaldı oda.gelince örer artık
Öreriz biz tontişimizin yeleklerini sen üzülme  canımm dün alışverişe çıktm iftardan sonra şu pembelinin maviliis vardı hemen sarıldım bunuda sümeyra ya alalım diye :)
üzülme kasrim örer daha kayınvaliden şoku bir atsın kadın  :k06: benim anneminde 2 erkek torunu neler yaptı gelinlere erkeklere de çok örülecek örgü var yeterki yapmak istesin annem tulumlarını bile ördü, pantalon ceket şapka takımlı yaptı, yelekler vs  :nazar: paşalarıda giydirmek ço güzel  :love9:
:ehi: :opucuk: :opucuk: örerler canım işin şakası ya.daha cinsiyeti yeni belli oldu artık is yasa düstü

ben de örerim paşamıza, gönderirim burdan  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

iyiyiz çok şükür günü bitirip evimize gitmeyi planlıyoruz oğlumla sıkıldık bugun bide yarın görücez sanırım oyuzden vakit geçmiyo sizler nasılsınız nasıl gidiyo hamilelik
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 14:18:53
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:13:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 14:01:02
Alıntı yapılan: olvido - 09 Ağustos , 2011, 13:53:13
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:44:42
ühüüüüüü  :crybaby2:  benim oğlumun ne babannesi ne anneannesi ördü birsey.kaynanm kız kıyafetleri örecekti hatta komsular kız örmüs ama kaldı.neyse annem yelek baslamıstı fıstık yesili yarım kaldı oda.gelince örer artık
Öreriz biz tontişimizin yeleklerini sen üzülme  canımm dün alışverişe çıktm iftardan sonra şu pembelinin maviliis vardı hemen sarıldım bunuda sümeyra ya alalım diye :)
üzülme kasrim örer daha kayınvaliden şoku bir atsın kadın  :k06: benim anneminde 2 erkek torunu neler yaptı gelinlere erkeklere de çok örülecek örgü var yeterki yapmak istesin annem tulumlarını bile ördü, pantalon ceket şapka takımlı yaptı, yelekler vs  :nazar: paşalarıda giydirmek ço güzel  :love9:
:ehi: :opucuk: :opucuk: örerler canım işin şakası ya.daha cinsiyeti yeni belli oldu artık is yasa düstü

ben de örerim paşamıza, gönderirim burdan  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sağol teyzesi senin düsünmen yeter

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

09 Ağustos , 2011, 14:20:16 #2253 Son düzenlenme: 09 Ağustos , 2011, 14:27:23 xxcansuxx

Meliss...........................................1 aralık    :nazar: :love9:   erkek
___kıymık___   sema .................. 8 aralık  :nazar: :love9:             
eylul_um......................................15 aralik     :nazar: :love9:  kız       
இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ......................20 aralik   :nazar: :love9: erkek
DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar: :love9:
   denizkabuğu ............................31 aralık   :nazar: :love9:     
galani.........................................1 ocak  :nazar: :love9:                 
ƓĤ♡SƬ.........................................1 ocak  :nazar: :love9:  kız           
BETTY..........................................1 ocak    :nazar: :love9: kız
olvido..........................................5 ocak    :nazar:  :love9: kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak    :nazar: :love9: erkek     
kardelen06........................................?   :nazar: :love9: 
hasyet........................................14 ocak     :nazar: :love9:         
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar: :love9:  kız             
sellini ...................................21 ocak   :nazar: :love9:     kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak  :nazar: :love9:     erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar: :love9:       
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar: :love9:       
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar: :love9:             
aygulse............................. ?      :nazar: :love9:
  baby......................................................5 şubat   :nazar: :love9:   
cano_m..................................6  şubat   :nazar: :love9:     
seda87...................................?   :nazar: :love9:
cemmmm.....................................? :nazar: :love9:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar: :love9:   

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nagihannn - 09 Ağustos , 2011, 14:19:22
iyiyiz çok şükür günü bitirip evimize gitmeyi planlıyoruz oğlumla sıkıldık bugun bide yarın görücez sanırım oyuzden vakit geçmiyo sizler nasılsınız nasıl gidiyo hamilelik
iyi gidiyor kabızlık hariç.canım sen oğlunu ne zaman hissettin tam olarak

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

nagi hoşeldin oğlunla  :opucuk:
kasri olvidonun kızzdı dimi birde doğum tarihi ne  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

ben çok erken hissettim yada bana oyle geldi canım 16 17 deyken sanırım hele 20 li haftalarda karnında top şeklinde oluyo toplanıyo çok güzel sizlerin  az kalmış 20 lere  :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 14:18:28
betty bak bak yap sende burada pazarda patlıcandan başka birşey yok  :ehi: :ehi:
çalmak neymiş paylaşıyoruz işte fikirlerimizi  :opucuk:

hadi canım yaa, burdaki pazar okadar büyük oluyorki, tamamını gezemiyoruz yoruluyoruz...
sebze pazarı ayrı giysi pazarı ayrı...
sağol canım evet güzel oldu fikrini paylaştın bende yaparım  :opucuk:
bi de ben banyodan sonra havluya sarmadan önce, bütün suyunu emsin diye ince tülbentlerden 2 ye katlayıp tığlayıp bez yapıcam 2-3 tane... onlar yumuşak oluyor ya, havluyla temasın önce bebeğin bütün ıslaklığını alıyormuş, çocuk havluda nemli nemli kalmıyormuş giydirilene kadar... aklınızda olsun sizinde, siz de yapın  :icon_thumright: :icon_thumright:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 14:21:40
kız canım 5 ocaktı

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nagihannn - 09 Ağustos , 2011, 14:23:27
ben çok erken hissettim yada bana oyle geldi canım 16 17 deyken sanırım hele 20 li haftalarda karnında top şeklinde oluyo toplanıyo çok güzel sizlerin  az kalmış 20 lere  :nazar:
ende erken hissettim de hani böyle çok güp diye vurmuyo.hafif dokunuyo. :k06: :k06: daha 3 4 kere sert vurdu bi daha yok

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 14:21:40

5 ocak canım

<<<betty>>>

evet canım ya ben de 16-17 lerde hissettim ama herkes yok değildir dedi ama hissediyormuşum meğer...
şuanda da dediğin gibi sol tarafımda top gibi duruyor, dışarıdan bakıldığında orası daha yüksek duruyor ve sert oluyor...
çok güzel bir duygu ama elim hep karnımda  :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 14:28:23

evet canım ya ben de 16-17 lerde hissettim ama herkes yok değildir dedi ama hissediyormuşum meğer...
şuanda da dediğin gibi sol tarafımda top gibi duruyor, dışarıdan bakıldığında orası daha yüksek duruyor ve sert oluyor...
çok güzel bir duygu ama elim hep karnımda  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: :love9:eveeet benimde kasıklarımı yığılıyor bazen anam kımıldayamıyorum böyle ne garip oluyor.benim önümde top gibi.bir haftada iyice büyüdü göbisim sok oldum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 14:27:20
ende erken hissettim de hani böyle çok güp diye vurmuyo.hafif dokunuyo. :k06: :k06: daha 3 4 kere sert vurdu bi daha yok
benim kızım vurmuyor dönüyor sanki öyle hissediyorum bazen böyle içim geriliyor bir an rahatlıyorum o ara dönüyor sanırım diyorum belki yanlış hissediyorumdur  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

bazen otobüste falan sırıtıyorum oyle kıpır kıpır ki benim oğlan hiç durmuyo yerinde devamlı benimle aktif şekilde çalışıyo insdanlar suratıma bakıyo neden gülüyo bu kadın diye ama çok başka bir duygu bu elimde olomadan kimseye bakmadan seviyorum onu sakinleşiyo  :love9: allahım herkese yaşatsın bu duyguyu