2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 13:40:57
kızlar ne kaynatıyorsunuz betty gördün mü sen bebişini  :muzz: :muzz:
olvido cicişlerin ne güzel güle güle giysin seni de listemize alalım  :nazar:
kasri sen nasılsın  paşa oğluşunla teyze kızını da almışsın yanına ohhhh  :occasion5: :occasion5:
hosgeldin canım.he ya teyze kızınıda aldım iyi kaynatırız artık... :k06: :k06: evet listemize ekle.sadace bu sayfada olur bizim kız burayı sevdi :ehi: :ehi: zorla soktum kızı :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:33:36
ooo babanne döktürmüs.kadın oldum olası bebek örgüsü örüyor he.çok hosmus baya var canım senin.sev dur kıyafetleri.ayy özendim benim bisiyciğim yok
oooo daha bi sürü örmüşte bunları anca getirebildim daha da örüyo seri üretim :) biliyosun ya ayşe teyzeni :) battaniye başladı burdayken akıllı ipten turuncu yeşil sarıbeyaz.

<<<betty>>>

ayyy maşallah babaanneye anneanneye  :nazar: :nazar: :nazar:
ne güzel örmüşler, inşallah sağlıkla giydirmek nasip olsun  :amin: :amin: :amin:
biz de ördük anneannemizle yelekler, battaniyeler, ceketler  :love9: :love9: :love9:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:42:15
kasri sen nasılsın  paşa oğluşunla teyze kızını da almışsın yanına ohhhh  :occasion5: :occasion5:
hosgeldin canım.he ya teyze kızınıda aldım iyi kaynatırız artık... :k06: :k06: evet listemize ekle.sadace bu sayfada olur bizim kız burayı sevdi :ehi: :ehi: zorla soktum kızı :k06: :k06:
sağolasın hepimizin bebişleri sağlıkla doğsun ve cicilerini giysin inşaallah xxcansuxx . Ekleyin benide tabi :) hemn bilileri vereyim :) doğum 5 ocak :)  kız bebek :)

KasrıCinan

ühüüüüüü  :crybaby2:  benim oğlumun ne babannesi ne anneannesi ördü birsey.kaynanm kız kıyafetleri örecekti hatta komsular kız örmüs ama kaldı.neyse annem yelek baslamıstı fıstık yesili yarım kaldı oda.gelince örer artık

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

canım hoşgeldin, gördüm bebişimi  :love9:
ama bu gidişimde dr.uma gıcık oldum çıldıttı beni  :cildir:
neyse ama bebiş iyiymiş öyle dedi, dr. bebek 18 haftalık dedi, benim de sata göre 19+2 olduğundan bebek geriden mi geliyor diye kafama takıldı sorduım sen çok takıntılısın dedi falan, açıklama da yapmadı, oyüzden dünden beri biraz moralim bozukk...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:44:42
ühüüüüüü  :crybaby2:  benim oğlumun ne babannesi ne anneannesi ördü birsey.kaynanm kız kıyafetleri örecekti hatta komsular kız örmüs ama kaldı.neyse annem yelek baslamıstı fıstık yesili yarım kaldı oda.gelince örer artık

canımmm üzülme tatlım, ben örerim paşamıza, gönderirim burdan  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:42:40
ne güzel örmüşler, inşallah sağlıkla giydirmek nasip olsun  :amin: :amin: :amin:
biz de ördük anneannemizle yelekler, battaniyeler, ceketler  :love9: :love9: :love9:
annem 5 yıl önce vefat etti  vefat  etmeden önce hem abime hem de bana örmüş koymuş sandığa  :love9: kayınvalidemde  çok sever örgüyü ben daha hiç bir şey örmedim şu taramalar amniyosentez mahvetti psikolojimi  :violent1:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:32:19
bebek battaniyesi nasıl alsak acaba.kaynanam örmeye gerek yok satın örgü satılıyor dedi.beyaz istiyorum.bide örgü yeter misafirliğe fiderken kısın kullanılır oda zatan

canım battaniye çok kullanılıyormuş, herkes öyle diyor... penye falan da al, mevsimlik kullanması için. bi de pazen kumaşlar vardır kalın tam kışlık ona sararsın kışın... bizimkiler zaten kış bebişi olacağından battaniye şart... bi de arabaya da ayrıca almak gerekiyormuş, öyle dediler bana...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:47:32

neyse ama bebiş iyiymiş öyle dedi, dr. bebek 18 haftalık dedi, benim de sata göre 19+2 olduğundan bebek geriden mi geliyor diye kafama takıldı sorduım sen çok takıntılısın dedi falan, açıklama da yapmadı, oyüzden dünden beri biraz moralim bozukk...
takılma betty onlar önemli şeyler değil ultrasona göre diyorlar her cihazın farklı değerleri vs. drlar gelişimin organ gelişimiyle, ölçümlerine göre uyumlu vs diyorlar ondan çıkışmıştı drun niye üzülüyorsunda aman tek sıkıntınız bu olsun diyeyim o zaman  :opucuk: :opucuk: kızını gördün ya sen sağlıklıymış ya  :muzz: :muzz: :nazar:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:44:42
Öreriz biz tontişimizin yeleklerini sen üzülme  canımm dün alışverişe çıktm iftardan sonra şu pembelinin maviliis vardı hemen sarıldım bunuda sümeyra ya alalım diye :)

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 09 Ağustos , 2011, 13:49:31
annem 5 yıl önce vefat etti  vefat  etmeden önce hem abime hem de bana örmüş koymuş sandığa  :love9: kayınvalidemde  çok sever örgüyü ben daha hiç bir şey örmedim şu taramalar amniyosentez mahvetti psikolojimi  :violent1:

başınız sağolsun canım, çok üzüldüm  :y25: :y25: :y25: ama bak ne güzel torunlarına hatıra bırakmış, Allah rahmet eylesin  :amin:
sen de örersin canım daha doğumlarımıza çokk var... yeter ki bebişin iyi olsun Allahın izniyle...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:52:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:32:19
bebek battaniyesi nasıl alsak acaba.kaynanam örmeye gerek yok satın örgü satılıyor dedi.beyaz istiyorum.bide örgü yeter misafirliğe fiderken kısın kullanılır oda zatan

canım battaniye çok kullanılıyormuş, herkes öyle diyor... penye falan da al, mevsimlik kullanması için. bi de pazen kumaşlar vardır kalın tam kışlık ona sararsın kışın... bizimkiler zaten kış bebişi olacağından battaniye şart... bi de arabaya da ayrıca almak gerekiyormuş, öyle dediler bana...
ben 2 tane ördüm birisi ince mevsimlik gibi diğeri beyaz kalın ip... evet beyaz olanı gezmeye giderken arabasına koyunca üzerini örtmek için kullanacağım... diğer hazır olan bazen tarzı peluş olanları vede kullanırım günlüğe... birde bu kanepelere örtülen örtüler var ya metrelik satıllıyor 1 mete kadar kestirip 2 katlı oluyor zaten 2 katlı haliyle etrafını tığlıyorlar ya ondan da yapacağım bir tane günlüğe kuzuma

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:54:26
Alıntı yapılan: olvido - 09 Ağustos , 2011, 13:49:31

başınız sağolsun canım, çok üzüldüm  :y25: :y25: :y25: ama bak ne güzel torunlarına hatıra bırakmış, Allah rahmet eylesin  :amin:
sen de örersin canım daha doğumlarımıza çokk var... yeter ki bebişin iyi olsun Allahın izniyle...
başın sağ olsun canım bak düşünmüş sizleri kıyamam ya anne yüreği işte neleri düşünüyorlar  :y25: :y25:
babaannesi örmüş işte bir sürü sende bir iki yelek örersin yelekde çok kullanılıyormuş arkadaşlarım öyle diyo

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ağustos , 2011, 13:52:28
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:47:32

takılma betty onlar önemli şeyler değil ultrasona göre diyorlar her cihazın farklı değerleri vs. drlar gelişimin organ gelişimiyle, ölçümlerine göre uyumlu vs diyorlar ondan çıkışmıştı drun niye üzülüyorsunda aman tek sıkıntınız bu olsun diyeyim o zaman  :opucuk: :opucuk: kızını gördün ya sen sağlıklıymış ya  :muzz: :muzz: :nazar:

canım adam gibi anlatsa canım sıkılmaz zaten de, adama 3 sorudan fazla soru sordun mu terslemeye başlıyor  :violent1:
istiyor ki hiç soru sormayayım öylece dinliyip gideyim, zaten ayda bir görüşüyoruz azıcık katlanıver bana, sanki 50 defa hamile kaldım da biliyorum herşeyi, gıcık adam  :violent1: :violent1: