2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

tubuşşş seninkinin resmini görelim.benim kuzum anasınamı çekmis bakayım bi.minik minik gözlerimi var bakalım :love9: :love9: :binkybaby: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 12:55:47
tubuşşş seninkinin resmini görelim.benim kuzum anasınamı çekmis bakayım bi.minik minik gözlerimi var bakalım :love9: :love9: :binkybaby: :opucuk:
maalesef teyzesi bu ay doktorumuz bize resim vermedi
amniyosenteze odaklandık dün gitmemiz gerekiyodu ama gitmek istemedim nedense ama geçen ayın ki var onu tarayıp göndereyim

<<<betty>>>

şimdi biz mesela 18+3 ken 19 haftalık hamileyiz diyoruz ya, o sen 18 haftalıksın diyor...
neyse benim asıl takıldığım tetenoz aşısı için sağlık ocağı benim satıma baktı, önümzdeki hafta gel dedi, 21 haftalık olcan dedi,
dün dr.a tetenoz aşısı için sağlık ocağına gidicem önümüzdeki hafta dedim, daha çok erken dedi, bayramdan sonra ayın 8-9 gibi git, o zaman 22 haftalık olucaksın dediii... çıldırcam yaa :cildir: :cildir: :cildir: bu adam neye göre hesaplıyor anlamadım, dün sordum ama tutmuyor hesaplarımız dedim, sen çok takıntılısın dedi  :cildir: :cildir: :cildir:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 09 Ağustos , 2011, 12:53:45
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 12:43:38
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 12:40:32
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 12:38:54
aaaa evet olvida demişti sümeyranın bebişinin cinsiyeti belli oldu diye, ben teyze kızıyım demişti, ne güzell, o da hamişti di mi?
evet canım hani demistim ya bebeği amniyosentez oldu diye.o iste.benden 5 gün filan büyük

hmmm hatırladım şimdi doğru ama çok şükür iyiler di mi şimdi? nereye kayboldu o buarada, tanışsaydık keşke...
YAZDIKLARINIZ GÖREMEMİŞTİM SAYFAYI YENİLEYİNCE ANCAK OKUYABİLDİM ÇOK ŞÜKÜR İYİYİZ BETTY CİM

hmmm sevindim canım çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar:
senin bebiş kız mı peki yoksa senin de mi paşan olucak ?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 12:58:31
şimdi biz mesela 18+3 ken 19 haftalık hamileyiz diyoruz ya, o sen 18 haftalıksın diyor...
neyse benim asıl takıldığım tetenoz aşısı için sağlık ocağı benim satıma baktı, önümzdeki hafta gel dedi, 21 haftalık olcan dedi,
dün dr.a tetenoz aşısı için sağlık ocağına gidicem önümüzdeki hafta dedim, daha çok erken dedi, bayramdan sonra ayın 8-9 gibi git, o zaman 22 haftalık olucaksın dediii... çıldırcam yaa :cildir: :cildir: :cildir: bu adam neye göre hesaplıyor anlamadım, dün sordum ama tutmuyor hesaplarımız dedim, sen çok takıntılısın dedi  :cildir: :cildir: :cildir:
canım simdi bizim mesale sata göre ya bu hesaplarımız.benimde mesela 18 haftalık ama doktor o zaman 17 dedi.orası normal.ama senin sat ve ultrason farklı ise bebeğin bir hafta küçük

KasrıCinan

canım ben haftaya gideceğim tetonaz asısı için.öyle dedi doktor ve  hemsire 20. haftanın içinde olacağım

<<<betty>>>

canım anlamadım ben, sende sata göre 18 haftalıksın dr. neden 17 dedi ?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:07:49
canım anlamadım ben, sende sata göre 18 haftalıksın dr. neden 17 dedi ?
gittiğimdi 17+4 dü 17 haftalık dedi iste canım.normaldede küsüratını hiç söylemiyor zaten.bi gün dedi iste yine 6 haftalık dedi bende dedim tam olarak mı yok 6 hafta 6 günlük demisti.

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:00:49
aaaa evet olvida demişti sümeyranın bebişinin cinsiyeti belli oldu diye, ben teyze kızıyım demişti, ne güzell, o da hamişti di mi?
evet canım hani demistim ya bebeği amniyosentez oldu diye.o iste.benden 5 gün filan büyük

hmmm hatırladım şimdi doğru ama çok şükür iyiler di mi şimdi? nereye kayboldu o buarada, tanışsaydık keşke...
YAZDIKLARINIZ GÖREMEMİŞTİM SAYFAYI YENİLEYİNCE ANCAK OKUYABİLDİM ÇOK ŞÜKÜR İYİYİZ BETTY CİM

benim bebişim kız olacak teyzesi senin bebişin de kız sanırım

KasrıCinan

tatlım senin ultrasondada 19+1 olması lazım ama küçük çıkmıs bebek.doktor o yüzden 18 haftalık demis.o farkı kapatır hemen hiç merak etme.benimkide ultrasona göre 4 gün küçük

KasrıCinan

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 09 Ağustos , 2011, 13:09:46
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 13:00:49

benim bebişim kız olacak teyzesi senin bebişin de kız sanırım

evet canım Allah kısmet ederse kızımız olucak canım  :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

canım çıtçıtlı badiler varya onlar çok gidiyormus bolca almak gerekiyormus.zıbın dedikleri benim aldığım varya mavi çekmistim hani.20 kadar olsa boy boy iyi olacak

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 13:10:38
tatlım senin ultrasondada 19+1 olması lazım ama küçük çıkmıs bebek.doktor o yüzden 18 haftalık demis.o farkı kapatır hemen hiç merak etme.benimkide ultrasona göre 4 gün küçük

evet canım sanırım öyle dünden beri kafam çok karışık yaa, inşallah canım kapatır arayı  :amin: :amin: :amin: