2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 08 Ağustos , 2011, 12:19:28
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ağustos , 2011, 15:16:07
Olvido hoşgeldin aramıza  :flowers:
seninle aramızda birkaç gün var sadece, Allahın izniyle arka arkaya doğurucaz herhalde  :k06: :k06: :k06:

buarada çatlıyacağım meraktannn, nerdesinnnnnnn sümeyraaa   :director: :director: :director:
bi biz öğrenemedik cinsiyetini meleğinin, çatlıyorum, hep online kaldım ha girdin ha gireceksin diyee  :ehi: :ehi:

Hoşbulduk  :) betty evet 3-4 gün var aramızda. ikimizinde kızı olacak sanırım.
Rabbim her anne adayına sağlıklıca bebeğini kucağına almayı nasip etsin.
amiin.kuşum hosgeldin nasılmıs benim prensesimmm :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 12:14:45
CANAN CANIMMMMM  :opucuk:
BURDAN DA KUTLAYAYIM DOĞUM GÜNÜNÜ, NİCE NİCE YILLARA İNŞALLAH CANIM BENİMM  :love9:
RABBİM SANA SEVDİKLERİNLE BERABER SAĞLIKLI,HUZURLU,UZUNNNN YILLAR NASİP ETSİN  :amin:
PRENSESİNLE, EŞİNLE AĞZINIZIN TADI HİÇÇÇÇ BOZULMASIN, HEP GÜLÜN HEP MUTLU OLUN İNŞALLAHHH...

canım doğum günün mü?.doğum günün kutlu olsun bebeğinle esinle hayırlı güzel uzun yıllar nasip etsin allahım.iyiki doğdun nice yıllara insallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Sümeyram tatlım boşver, bırak bak sen evladın erkeği kızı olmaz diyebiliyorsun ne kadar güzel bir davranış...
evet senin etrafındakiler çok etkiledi kaynanan falan ama koca kadın da oturmuş ağlamış erkek olacak diye tövbe tövbe  :caca:
benimkiler de hep erkek bekliyordu hem kaynanam hem kayınpederim, kız olacağını duyunca çok bozuldular, o günden beri hiçç nasılsın bebek nasıl diye bile sormuyorlar, hatta geçenlerde görümcemle ayrıntılı ultrason hakkında konuşurken, kaynanam 'belki cinsiyeti ayrıntılı da değişir, dr. belki şimdiye kadar pipiyi görememiştir' diyor  :caca: sağlıklı olsun da kız olsun anne, önemli değil cinsiyeti dedim, sustu.... boşver hayatım takma, bence erkek annesiii olmak süper birşeydirrrr  :hello2: :hello2: gururlan tatlım, Allahın izniyle bir aslan parçan olucak inşallah  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 12:24:42
Sümeyram tatlım boşver, bırak bak sen evladın erkeği kızı olmaz diyebiliyorsun ne kadar güzel bir davranış...
evet senin etrafındakiler çok etkiledi kaynanan falan ama koca kadın da oturmuş ağlamış erkek olacak diye tövbe tövbe  :caca:
benimkiler de hep erkek bekliyordu hem kaynanam hem kayınpederim, kız olacağını duyunca çok bozuldular, o günden beri hiçç nasılsın bebek nasıl diye bile sormuyorlar, hatta geçenlerde görümcemle ayrıntılı ultrason hakkında konuşurken, kaynanam 'belki cinsiyeti ayrıntılı da değişir, dr. belki şimdiye kadar pipiyi görememiştir' diyor  :caca: sağlıklı olsun da kız olsun anne, önemli değil cinsiyeti dedim, sustu.... boşver hayatım takma, bence erkek annesiii olmak süper birşeydirrrr  :hello2: :hello2: gururlan tatlım, Allahın izniyle bir aslan parçan olucak inşallah  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
canım benim çok sağol evet.benim annem duyunca hakkınızda hayırlısı olsun kızım dedi geçti.bende bekledim ki hayırlısı olsun kızım demesi.neden insanlar böyle oluyor anlamıyorum.erkek olduğunu duyunca herkez sevindi ama bi o sevinmedi ve etrafındakiler.neyse napayım ama tavrımı görecek bundan sonra.zaten karsılık verdim.görürsür bundan sonra torun sen dedim.daha fotosuna bakıp tüüüüüüüü dedi.allahım ya sen benim oğluma ne tükürüyorsun dedim.torun çok beklersin göstermeyeceğim sana dedim çok bozuldu :laughing7:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 12:20:20
yanlız suyum çok azmıs.ağrım var dedim karnım kasıklarım çok ağrıyor dedim.o zaman bi rahim ağzına bakalım muayene edelim.ağrılarının olması erken doğum tehditi olabilir dedi.muayene etti kızım sana ağrı kesici baslayacağım sabah aksam içeçeksin dedi.progestan basladı yine.öyle iste.pek güzel geçmedi anlayacağınız randevumuz.tek dediği susuz olmamıs.giderken de oruç tutmamıstım zaten artık tutmuyorum.doktor çok su içeçeksin tutmayacaksın oruç kesinlikle dedi.boyu gramı hakkında hiiiç bilgi vermedi.gününe göre uyumlu bebek dedi o kadar.haftaya sonuçlarımız çıkacak iste idrar ve tarama sonucu

ahh canım neyse tatlım çözülmeyecek sorunlar değil bak,bol bol su içicen artık aklına geldikçe sıcı tüketiceksin,  biliyorsun benim de çok ağrılarım var, ben de bugün 5.30 da gidicem dr.a, belki benim de suyum azdır... bana da yazdı ağrı kesici, bi de spazm ilacı...
inşallah idrar tahlilin ve tarama testinin sonuçları güzel çıkar canım, dualarım seninle canımmm  :opucuk:

xxcansuxx

yanlız suyum çok azmıs.ağrım var dedim karnım kasıklarım çok ağrıyor dedim.o zaman bi rahim ağzına bakalım muayene edelim.ağrılarının olması erken doğum tehditi olabilir dedi.muayene etti kızım sana ağrı kesici baslayacağım sabah aksam içeçeksin dedi.progestan basladı yine.öyle iste.pek güzel geçmedi anlayacağınız randevumuz.tek dediği susuz olmamıs.giderken de oruç tutmamıstım zaten artık tutmuyorum.doktor çok su içeçeksin tutmayacaksın oruç kesinlikle dedi.boyu gramı hakkında hiiiç bilgi vermedi.gününe göre uyumlu bebek dedi o kadar.haftaya sonuçlarımız çıkacak iste idrar ve tarama sonucu
kasri çok su iç sen ne kadar içiyorum desende bilemiyorsun bana dr ilk günden beri 15 bardak su içeceksin demişti... ben pet şielerle ölçerek içiyorum akşam olmadan hepsi bitiyor akşamda saymayı bırakıyorum artık... eşim evdeyken biraz aksıyor yanımda bulundurmayayım adam oruçlu derken bende gidip almayı unutuyorum dolaptan sakın ihmal etme... geçmiş olsun canım...
kaynanana ne oluyorsa  :caca: benim bildiğim oğlan anası erkek ister  :caca: :caca: bakalım benim kocamın tarafıda bilmiyor kız olacağını onların tepkiside tam tersi olurmuş  :k06: :k06: valla ben çok mutluyum kızımla daha hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez eşim kız o dedi bende kız hissettim hiç mi hiç üzülmedik  kimse için gözyaşı dökmem sizde aldırmayın evlat bu onların demesiyle olmuyor bahtları açık olsun kuzuların  :muzz: :muzz: :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 12:22:51
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 12:14:45
CANAN CANIMMMMM  :opucuk:
BURDAN DA KUTLAYAYIM DOĞUM GÜNÜNÜ, NİCE NİCE YILLARA İNŞALLAH CANIM BENİMM  :love9:
RABBİM SANA SEVDİKLERİNLE BERABER SAĞLIKLI,HUZURLU,UZUNNNN YILLAR NASİP ETSİN  :amin:
PRENSESİNLE, EŞİNLE AĞZINIZIN TADI HİÇÇÇÇ BOZULMASIN, HEP GÜLÜN HEP MUTLU OLUN İNŞALLAHHH...

canım doğum günün mü?.doğum günün kutlu olsun bebeğinle esinle hayırlı güzel uzun yıllar nasip etsin allahım.iyiki doğdun nice yıllara insallah
aminnnn kızlar çok tşk ederim Allah razı olsun hamiş günlüğüme de yazamadım daha bugünü yazayım kızımla hamiş hamiş geçirdim bir yaşımın son aylarını... inşaallah yeni yaşımda yavrumla olacağız  :love9: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 12:27:40
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 12:24:42
canım benim çok sağol evet.benim annem duyunca hakkınızda hayırlısı olsun kızım dedi geçti.bende bekledim ki hayırlısı olsun kızım demesi.neden insanlar böyle oluyor anlamıyorum.erkek olduğunu duyunca herkez sevindi ama bi o sevinmedi ve etrafındakiler.neyse napayım ama tavrımı görecek bundan sonra.zaten karsılık verdim.görürsür bundan sonra torun sen dedim.daha fotosuna bakıp tüüüüüüüü dedi.allahım ya sen benim oğluma ne tükürüyorsun dedim.torun çok beklersin göstermeyeceğim sana dedim çok bozuldu :laughing7:

Allah allah yaa, niye tükürüyor ki onu da anlamadımm  :caca:
tabi canım bu saatten sonra ne torunu bırak ya, tövbe tövbe... evladın kızı erkeği mi olurmuş, nasıl bir kadınmış o?
tamam benimkiler de bozuk bana kız olacak diye de, hiç bu kadar aşırı tepki vermediler...
ama sen iyi yapmışsın tavrını koymakla, bundan sonra haddini bilsin...
ayyyyyyy sen boşver hadi kaynananı, neler aldın anlat bakalım maviş maviş, don aldın dimi  :hello2: :hello2: :hello2:

xxcansuxx

betty sende inş. güzel haberlerle dönersin dr.dan  :amin:  yaz mutlaka canım merakta bırakma   :caca:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 12:29:10

ahh canım neyse tatlım çözülmeyecek sorunlar değil bak,bol bol su içicen artık aklına geldikçe sıcı tüketiceksin,  biliyorsun benim de çok ağrılarım var, ben de bugün 5.30 da gidicem dr.a, belki benim de suyum azdır... bana da yazdı ağrı kesici, bi de spazm ilacı...
inşallah idrar tahlilin ve tarama testinin sonuçları güzel çıkar canım, dualarım seninle canımmm  :opucuk:
canım benim doktorum bana hiç su iciceksin filan demediki.suyun çok az kızım dedi.ama içiyorum dedim demekki az içiyorsun dedi çok su iç dedi o kadar.sunu yap bunu yap hiç bisi demedi.belki yine gideceğim diye konusmadı.cumartesi yine gideceğim.ama kaç litre iceceğimi söylemedi bile.,ya böyle seyleri söylemiyor ya.ama bende siseyle içiyorum artık ama bu gün ayse bardak olarak 15 bardak iç dedi öyle yapıyorum bugün.insallah canım.insallah seninde bi sorunun yoktur tatlım.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ağustos , 2011, 12:29:14
kasri çok su iç sen ne kadar içiyorum desende bilemiyorsun bana dr ilk günden beri 15 bardak su içeceksin demişti... ben pet şielerle ölçerek içiyorum akşam olmadan hepsi bitiyor akşamda saymayı bırakıyorum artık... eşim evdeyken biraz aksıyor yanımda bulundurmayayım adam oruçlu derken bende gidip almayı unutuyorum dolaptan sakın ihmal etme... geçmiş olsun canım...
kaynanana ne oluyorsa  :caca: benim bildiğim oğlan anası erkek ister  :caca: :caca: bakalım benim kocamın tarafıda bilmiyor kız olacağını onların tepkiside tam tersi olurmuş  :k06: :k06: valla ben çok mutluyum kızımla daha hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez eşim kız o dedi bende kız hissettim hiç mi hiç üzülmedik  kimse için gözyaşı dökmem sizde aldırmayın evlat bu onların demesiyle olmuyor bahtları açık olsun kuzuların  :muzz: :muzz: :muzz:
içiyorum tatlım artık.esim pesimde geziyor siseyi bos görsün valla doldurup hadi diye basıma dikiliyor.ne güzel tatlım esinle ikinizin gönlüne göre olmus. bu zamana kadar aramız çok iyidi ama su saatten sonra herhalde bu kadar iyi olmaz.oğlana ne öreceksim diyo.kızın herseyi renkli oluyor güzel oluyor filan.aman esimde bosver dedi kızdı o da.erkek adamın erkek oğlu olur diye.annesinin yanında karnımı sevdi oğlusum benim diye :ehi: :ehi:allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.gerisi bos.ikiside aynı.bana bi gülüsü yeter onun.artık takmam valla.kendi annem umreden gelsin diye bekliyip duruyorum heyecanımı en azından onunla paylasırım

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ağustos , 2011, 12:35:10
betty sende inş. güzel haberlerle dönersin dr.dan  :amin:  yaz mutlaka canım merakta bırakma   :caca:

yazarım canım yazarım muhakkak  :opucuk:
ben de sabahtan beri eşime ya bugün pipi görürsek, annen çok istiyor ya dua ediyor ya, belki pipi görürüz diyorum,
annem onu bi geçsin, bizim bebişimiz kız diyor   :ehi: :ehi:  aşkım bunu annene de söyle dedim, boşver umutlansın o daha erkek de olabilir diye, bırak o umutla azıcık daha mutlu olsun diyorr  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 12:41:15
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ağustos , 2011, 12:35:10

yazarım canım yazarım muhakkak  :opucuk:
ben de sabahtan beri eşime ya bugün pipi görürsek, annen çok istiyor ya dua ediyor ya, belki pipi görürüz diyorum,
annem onu bi geçsin, bizim bebişimiz kız diyor   :ehi: :ehi:  aşkım bunu annene de söyle dedim, boşver umutlansın o daha erkek de olabilir diye, bırak o umutla azıcık daha mutlu olsun diyorr  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ubırak sevinsin kadın canım o zaman.valla ben pipisini görünce bi garip oldul duygulandım ay benim oğlummu filan oldum.insallah demetim ikincilerimiz gönlümüze göre olru.
oğluma aldım don teyzesi gösteriyim mi hi hi.bi atlet kilot ya :ehi: :ehi:

xxcansuxx

bana dr demişti burayada yazmışımdır 15 bardak su iç dedi diye  :icon_scratch: iç canım ya aksatma oruçda tutmuyorsundur sonra dedğim gibi bir konu açarız hep beraber  :k06:
kayınvalidende dilimizde hemen kaynana oldu farkettin mi  :toothy10: :toothy10:
canım benimkilerde eltimin oğlunu çok seviyorlar hep onu anatır 9 aylıkda kızı var eltimin onu hiç anlatmaz kayınvalide... buradan belli diyorum erkeklere düşkünler diye eşim kızıyor bana sana öyle geliyor torun bu sevilmez  ayırt edilir mi diye.... ben uzağım zaten senede 1-2 kez anca görür torununu severse de kendilerine sevmeselerde hiçççç üzülmem keşke sevmesinler... eltim her gün msn açmak zorunda kalıyor akıllarına estikçe oğlanı görelim diyorlar ben gelemem öyle her dakika nette konuşmak zorunda falan bırakmasın beni cadıyım sanırım biraz ben  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

demekki neymişşş, bu kaynanaları memnun etmek hakkaten zormuşşş  :ehi: :ehi: :ehi:
keyifleri bilir, herşeyin canlarının istediği gibi olamayacağını öğrensinler artık...

sümeyra nereye ekliyeceksin aldıklarını ? ben de kızıma dışarıya çıkarken giydiririm diye süslü ciciler aldım, onları göstereyim siz bari  :k06: :k06: :k06: