2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ağustos , 2011, 19:44:48
canım bel ağrın normallll.ben galba bettynin kızı alacağım...dur bakalım bi marihetlerini görelim gelinlerin.seçer alırız artık.eylül mü olur canan mı betty mi.ama hemen kapmak lazım dur ben bi bakayım düsüneyim en iyisi. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ağustos , 2011, 19:46:58
güzellerim nazlım çıkmam lazım gülüm.sofra hazırlamam lazım.bugün evime gideceğim.yarın görüsürz bolca.. abimlerdeyim o yüzden çıkmam lazım görüsürüz... :wave: :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:

tamam cnm kendine ve paşama çok iyi bak allaha emanet olun
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 07 Ağustos , 2011, 19:36:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ağustos , 2011, 19:30:45
Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Ağustos , 2011, 19:20:23
5 kız 4 erkeğimiz var .. hadi bakalım .. herkes öğrensin artık ..  :hieyt: :hieyt:
KIZLAR ÖNDE DESENE.AYY BÜYÜYOR KUZUCUKLAR :nazar:

kuşum hemen gelin seç kendine eylülün kızı olabilir veya cananın kızı gelin adayı benim kız olursa ben gelin olarak veririm ama sende çok uzaktasın biz senin oğlunu alsak olurmu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

:laughing7: :laughing7:  alışverişe gitmiştim ..

kim alıyor benim kızı .. öyle kolay veremem ben kızımı  :k06: :k06: erkek annişlerine bi bakalım bakalım kimler varmış  :k06:

elanur

ben geldiiim 2.ci bebiş yolda bi şubat annesi de benim kıslar :nazar: :love7: :nazar:

<<<betty>>>

Günaydın hanımlar , hayırlı güzel haftalar herkese  :flowers: :flowers:

çok heyecanlıyım bu sabah,  bugün saat 17:30 da bebişimi görmeye gidicem Allahın izniyle  :love9: :love9:

sümeyram bi denk gelemedik canım yaa, hadi gel de paşadan bahsedelim azıcık  :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 10:22:21

çok heyecanlıyım bu sabah,  bugün saat 17:30 da bebişimi görmeye gidicem Allahın izniyle  :love9: :love9:

sümeyram bi denk gelemedik canım yaa, hadi gel de paşadan bahsedelim azıcık  :k06: :k06:
kuşum geldim hayırlı sabahlar ama mukabeleye gideceğim gelince bol bol konusalım.gitde meleğini gör bakalım insallah çok iyidir canım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 10:40:27
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 10:22:21

kuşum geldim hayırlı sabahlar ama mukabeleye gideceğim gelince bol bol konusalım.gitde meleğini gör bakalım insallah çok iyidir canım

hmmm tamam tatlım, bende buralardayım, gelince konuşuruz  :opucuk:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 12:04:34
ben deldim oğlusumla  :laughing7:
hoşgeldin kızzz gelir gelmez netin başına mı çöktün  :k06: :k06:
oğlun oluyormuş aslan parçası geliyor demek
hani kızı naptın  :k06: :k06:  pipiyi görünce sevindin dimi  :ehi: :ehi:  :binkybaby:
maşaallah canım bir paşadan senden gelsin  :nazar:

<<<betty>>>

Ben paşayı duyunca kendim doğurackmış gibi sevindim valla  :ehi: :ehi: :ehi:
kızımın gücüne gitmesin de, ben oğlancıydım biraz, hep erkek bebiş hayalleri kurardım, bir dahakine inşallah  :k06: :k06:
hayırlısı kızmış benim için demekki  :amin:

<<<betty>>>

CANAN CANIMMMMM  :opucuk:
BURDAN DA KUTLAYAYIM DOĞUM GÜNÜNÜ, NİCE NİCE YILLARA İNŞALLAH CANIM BENİMM  :love9:
RABBİM SANA SEVDİKLERİNLE BERABER SAĞLIKLI,HUZURLU,UZUNNNN YILLAR NASİP ETSİN  :amin:
PRENSESİNLE, EŞİNLE AĞZINIZIN TADI HİÇÇÇÇ BOZULMASIN, HEP GÜLÜN HEP MUTLU OLUN İNŞALLAHHH...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ağustos , 2011, 12:07:29
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 12:04:34
ben deldim oğlusumla  :laughing7:
hoşgeldin kızzz gelir gelmez netin başına mı çöktün  :k06: :k06:
oğlun oluyormuş aslan parçası geliyor demek
hani kızı naptın  :k06: :k06:  pipiyi görünce sevindin dimi  :ehi: :ehi:  :binkybaby:
maşaallah canım bir paşadan senden gelsin  :nazar:
HE YA HEMEN ÇÖKTÜM VALLA.KARINIMIZI BİLE DOYURMADIK DAHA :ehi: :ehi: valla canım isin doğrusu üzüldüm biraz esim kız daha çok istiyordu.duyunca ikimizde kalakaldık esim konusamadı.gönlümüzce olsaydı ama olsun evladın kızı erkeği olmaz.bizi kaynanam çok etkiledi kız olacak kız olacak diye.va oğlan olduğunu duyunca ağlamıs.oğlum olacağını öğrendim ama o gün benim için çok kötü geçti ağladım sonunda.kadın inanmak istemedi.herkez kız bekliyordu onun tarafında bi garip baktılar bana.sonra bi ablama gittim orda konustum ağladım kaldım.ayırt ediyor diye,sonradan napalım hayrlı ı dedi ama yok sana torun filan dedim aldığım kıyafetlere baktı hemen mavi olduğunu görünce yanında annesi filan vardı al bak doğruymus filan dedi.çok üzüldüm.amaan neyse evlat benim.ben oğlum olacağı için çok mutluyum.erkek annesi olmak da çok güzelmi.kuzum benim yerim ben onu.ama çok usluydu.hiç hareket etmemisti.zaten 3lü tarama yaptı doktor doğru düzgün hiiç yüzünü göremdim.karnı burnu midesi onları gösterirken birden cinsiyetini söyledi.sonra da fotosunu verdi iste.ağzı kocaman açıktı.gülüyordu galiba.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 12:10:50
Ben paşayı duyunca kendim doğurackmış gibi sevindim valla  :ehi: :ehi: :ehi:
kızımın gücüne gitmesin de, ben oğlancıydım biraz, hep erkek bebiş hayalleri kurardım, bir dahakine inşallah  :k06: :k06:
hayırlısı kızmış benim için demekki  :amin:
ay canım benim senle aynıyız ama gönlümüze göre bu sefer olmadı ama olsun.napalım.bizim hayırlımız onlar demekki.

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ağustos , 2011, 15:16:07
Olvido hoşgeldin aramıza  :flowers:
seninle aramızda birkaç gün var sadece, Allahın izniyle arka arkaya doğurucaz herhalde  :k06: :k06: :k06:

buarada çatlıyacağım meraktannn, nerdesinnnnnnn sümeyraaa   :director: :director: :director:
bi biz öğrenemedik cinsiyetini meleğinin, çatlıyorum, hep online kaldım ha girdin ha gireceksin diyee  :ehi: :ehi:

Hoşbulduk  :) betty evet 3-4 gün var aramızda. ikimizinde kızı olacak sanırım.
Rabbim her anne adayına sağlıklıca bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

KasrıCinan

yanlız suyum çok azmıs.ağrım var dedim karnım kasıklarım çok ağrıyor dedim.o zaman bi rahim ağzına bakalım muayene edelim.ağrılarının olması erken doğum tehditi olabilir dedi.muayene etti kızım sana ağrı kesici baslayacağım sabah aksam içeçeksin dedi.progestan basladı yine.öyle iste.pek güzel geçmedi anlayacağınız randevumuz.tek dediği susuz olmamıs.giderken de oruç tutmamıstım zaten artık tutmuyorum.doktor çok su içeçeksin tutmayacaksın oruç kesinlikle dedi.boyu gramı hakkında hiiiç bilgi vermedi.gününe göre uyumlu bebek dedi o kadar.haftaya sonuçlarımız çıkacak iste idrar ve tarama sonucu