2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Ağustos , 2011, 21:32:08
Alıntı yapılan: aydinays - 04 Ağustos , 2011, 21:26:56
Geçmiş olsun canım. Maşallah oğlununda detaylı ultrasonu tertemiz çıkmış. Canım teravi biraz uzun oluyor. Bencede gitme. Evde normal namazını kılabilirsin. Ama teravide onu ayarlamak zor cematle bir gitmen gerekli. Canım allah biliyor zaten seni. ilk öncelikli görevin bebeğini korumak annesi. İnşalalh tahlillerin temzi çıkar canım.
sagol canım  :opucuk: :flowers:
cok sukur temız cıktı  :amin: bır tesellım bu oldu zaten  :amin: şu sancılarda gecse nasıl rahatlayacam anlatamam
bırde doktorum dedıkı 28 haftaya geldık mı ohhh dıyecem  :k06: çok onemlıymış bu donemlerımız daha krıtıkmış 2 ayım var  :-\

sen kac haftalık oldun canım

Maşallah canım bizimde yarın 26. haftamız bitiyor. inşallah bizimde 2 haftamız kalmış. İnşallah en kısa zamanda ağrıların geçer. Bu arada sıcaklardan falan anlamadan üşütmüyorsundur inşallah. Bende havaların dengesizliği falan bir kaç gündür sanırım ceyranda kalıyorum. Halsizlik falan hat safhada.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<<betty>>>

sibelcim canım benimkisi aslında kasıktan çok karın ağrısı gibi... düzenli tuvaletime çıksamda sanki karnım bir taş  :dontknow:
o da kasıklarıma mideme vuruyor zaman zaman  :sad1: bakalım ne diyecek dr.umuz... üşütme falan olabilir dediğin gibi, çok dikkat ediyorum kendime ama demekki sakınan göze çöp batıyor...

evet canım kız dendi %90, ama ayrıntılıda belli olur artık kesin olarak...
senin de ne güzel bir oğluşun gelecek Allahın izniyle  :amin:
paşalar süslerdi benim gönlümü hep eskiden beri  :love9:
hatta hamile kalmadan önce erkek bebek hayalleri kurardım  :love9:
ama kız bebişler de çok tatlı tabi, hayırlısı buymuş bizim için demekki, babası içten içten hep kız istemiş, Rabbim kocamın gönlüne göre vermiş  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 21:55:57
sibelim çok sükürki iyisin çok sevndim.bebeğin de çok sağlıklı annesi bak masallah.insallah bidaha olmaz gülüm bu ağrıların.
AMINNNN SAGOL TATLIM BIRAZDA HAMILELIGIN TADI ÇIKARSAK NE GUZEL OLUR  :amin: INAN ANNEMLER SAHIT NASIL KIVRANDIGIMI GORUYORLAR  :cildir: BEBEGIM IYI ÇOK SUKUR ARTIK GERISI ONEMLI DEGIL 24 HAFTADA ŞEKER YUKLEMESI OLACAK
HAFTAYADA AŞI OLACAM CANIM  :k06:
SEN NASILSIN MASALLAH HAMILELIK ÇOK YAKIŞMIŞ  :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 21:56:28
demetcim senin karın ağrın  nasıl geçtimi?

canım yemek yemeden önce daha iyiydim ama yemek yedikten sonra yine başladı karnımın ağrısı  :sad1:
bu sefer tam göbek deliğim alt tarafı, dün de karnımın sağ tarafıydı... neyse ki bugünkü çok şiddetli değil...
yarın öğlen 1 de randevu aldım dr.dan, hastaneye gidicem, bakalım ne çıkacak  :dontknow: :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Ağustos , 2011, 22:00:39
sibelim çok sükürki iyisin çok sevndim.bebeğin de çok sağlıklı annesi bak masallah.insallah bidaha olmaz gülüm bu ağrıların.
AMINNNN SAGOL TATLIM BIRAZDA HAMILELIGIN TADI ÇIKARSAK NE GUZEL OLUR  :amin: INAN ANNEMLER SAHIT NASIL KIVRANDIGIMI GORUYORLAR  :cildir: BEBEGIM IYI ÇOK SUKUR ARTIK GERISI ONEMLI DEGIL 24 HAFTADA ŞEKER YUKLEMESI OLACAK

keske canım.şöyle güppür güppür gezen bi hamile olamadım en çok ona üzülüyorum :ehi: :ehi: :ehi: :sad1: napalım bizde böyle iki büklüm hamisleriz olsun ama bazen ay bi doğursam diyorum.ama normal doğumu düsününce çook korkuyorum.iyiyz bakalım teyzesi.1 gün sonra öğreneceğiz cinsiyetimizi :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 22:00:53

canım yemek yemeden önce daha iyiydim ama yemek yedikten sonra yine başladı karnımın ağrısı  :sad1:
bu sefer tam göbek deliğim alt tarafı, dün de karnımın sağ tarafıydı... neyse ki bugünkü çok şiddetli değil...
yarın öğlen 1 de randevu aldım dr.dan, hastaneye gidicem, bakalım ne çıkacak  :dontknow: :dontknow:
insallah kötü birsey çıkmaz gülüm.senin karnıla benim karın aynı.ah ahh :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 22:02:43

keske canım.şöyle güppür güppür gezen bi hamile olamadım en çok ona üzülüyorum :ehi: :ehi: :ehi: :sad1: napalım bizde böyle iki büklüm hamisleriz olsun ama bazen ay bi doğursam diyorum.ama normal doğumu düsününce çook korkuyorum.iyiyz bakalım teyzesi.1 gün sonra öğreneceğiz cinsiyetimizi :love9: :love9:

Canım dur 20 haftadan sonra rahatlıcaksınız. Şu kasık ağrılarınızın nedenini öğrenin bebekten değilse 20. haftadan sonra yeniden doğmuş gibi olacaksınız.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 22:03:26
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 22:00:53

insallah kötü birsey çıkmaz gülüm.senin karnıla benim karın aynı.ah ahh :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :ehi: :ehi:

sen de söyle tatlım tamam mı cumartesi gittiğinde, cinsiyet heyecanına kapılıp unutma sakın  :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 21:57:33
sibelcim canım benimkisi aslında kasıktan çok karın ağrısı gibi... düzenli tuvaletime çıksamda sanki karnım bir taş  :dontknow:
o da kasıklarıma mideme vuruyor zaman zaman  :sad1: bakalım ne diyecek dr.umuz... üşütme falan olabilir dediğin gibi, çok dikkat ediyorum kendime ama demekki sakınan göze çöp batıyor...

ama kız bebişler de çok tatlı tabi, hayırlısı buymuş bizim için demekki, babası içten içten hep kız istemiş, Rabbim kocamın gönlüne göre vermiş  :love3:
CANIM HAMILELIKDE ORGANLASRIN YERI HAFIF KAYIYORMUŞ BELKIDE ONDAN OLUYORDUR INSALLAH ONEMNLI BIR SORUN ÇIKMAZ  :amin: BEN ŞURUP İÇİYORUM MIDE AGRISI İÇİN CANIM SIK ARALIKLARLA BESLENENIYOR MUSUN YOKSA HAMILELIK ONCESI GIBIMI

AMINN ALLAH HEPIMIZIN MELEGINI KORUSUN :amin:
BENIMDE HEP AKLIMDA KIZ VARDI İŞTE RABBIMDEN HAYIRLISINI DILEDIK BOYLSI UYGUNMUŞ DEMEK  :amin: :amin:

KasrıCinan

ciddimi hadi insallah ayşecim.bak 20.haftaya gelince sana soracağım geçmezse eğer :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

kızlar iğnemi vurmam lazım abdestim de var namazımı kılayım.o yüzden hemn çıkmam lazım iğne vaktim geçti.görüsmek üzene allaha emanet olun :wave: :wave: :wave:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: aydinays - 04 Ağustos , 2011, 22:04:39
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 22:02:43

Canım dur 20 haftadan sonra rahatlıcaksınız. Şu kasık ağrılarınızın nedenini öğrenin bebekten değilse 20. haftadan sonra yeniden doğmuş gibi olacaksınız.

ay inşallah canım yaa, sümeyranın da dediği gibi iki büklüm ağrıyla gezen hamileler olduk vallahi, evden çıkamıyoz ağrılardan  :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Ağustos , 2011, 22:05:23
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 21:57:33

CANIM HAMILELIKDE ORGANLASRIN YERI HAFIF KAYIYORMUŞ BELKIDE ONDAN OLUYORDUR INSALLAH ONEMNLI BIR SORUN ÇIKMAZ  :amin: BEN ŞURUP İÇİYORUM MIDE AGRISI İÇİN CANIM SIK ARALIKLARLA BESLENENIYOR MUSUN YOKSA HAMILELIK ONCESI GIBIMI

AMINN ALLAH HEPIMIZIN MELEGINI KORUSUN :amin:
BENIMDE HEP AKLIMDA KIZ VARDI İŞTE RABBIMDEN HAYIRLISINI DILEDIK BOYLSI UYGUNMUŞ DEMEK  :amin: :amin:

yok canım, az az sık sık yiyorum bende... çok bulantım olduğu için ilk zamanlar öyle alıştırdım kendimi...

amin canımm, Rabbim bizleri de meleklerimizi de korusun  :amin: :amin: :amin:
öyle canım tabi ki, ben de hep öyle diyorum hakkımızda hayırlısı buymuş, çok şükürr  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

sibel geçmiş olsun canım  ayrıntılınızda güzel çıkmış  :muzz: :muzz: :nazar:
inşaallah kültür sonucunda temiz çıkar... böbrekte taş vs değildir inş.
betty sana da geçmiş olsun... çok şükür ya sizlerin çektiği ağrıları okuyunca ben iyi diyorum  :nazar: sibel ben artık şurup bile içmiyorum midem gayet düzeldi ona da maşaallah  :k06: :k06: eğer ayakta çok kalırsam,iş yaparsam belim ve kasıklarım ağrıyor dinlenince geçiyor şükür... benim kızıma dr yaramaz dedi ama annesini hiç üzmüyor yavrum  :k06: :k06: