2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 17:02:02
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 16:57:29
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:49:40
insallah tatlım.ama kapatmıstır benim kuzum.  :aminsenin fıstık gibi herseyi iyi olsun insallah

kuzum ben deldim meleğimle  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sayfanda tebrik ettim canım, bi de burdan söyliyeyim,
Allah tamamına erdirsin, Rabbim önce sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmeni, sonra sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsinnn inşallahhhh  :amin: :amin: :amin:

amin cnm benim allahım senin meleğinide sağlıklım bir şekilde doğurmayı kucağına almayı nasip etsin ne kadarlık oldunuz cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 17:00:22
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 16:57:29
insallah tatlım.ama kapatmıstır benim kuzum.  :aminsenin fıstık gibi herseyi iyi olsun insallah

oyy tam bende sana yazdım.hosgeldin gülüm meleğinle nasılıınz iyimisin bulantılar ne alemde

dok bulantım sabahları var biraz o kadar  :nazar: :nazar: cnm

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 17:07:37

Allah tamamına erdirsin, Rabbim önce sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmeni, sonra sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsinnn inşallahhhh  :amin: :amin: :amin:

amin cnm benim allahım senin meleğinide sağlıklım bir şekilde doğurmayı kucağına almayı nasip etsin ne kadarlık oldunuz cnm

amin canım inşallah  :amin: :amin: :amin:
canım 19 haftanın içindeyiz çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar:
canım tam ben çıkıyordum sen girdin kusuruma bakma, dikkat et bebişine de kendine de, bol bol dinlen bu zamanlarda...
Allaha emanet olun meleğinle...

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 17:12:48
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 17:07:37

amin canım inşallah  :amin: :amin: :amin:
canım 19 haftanın içindeyiz çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar:
canım tam ben çıkıyordum sen girdin kusuruma bakma, dikkat et bebişine de kendine de, bol bol dinlen bu zamanlarda...
Allaha emanet olun meleğinle...

manşallah cnm ya tamam kendine çok iyi bak tatlım meleğinede çok iyi bak cinsiyeti ne bu arada

KasrıCinan

cansuuu gördüm göbisini çok tatlı.aynı benimkisi gibi.yerim ben o fıstığı :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

04 Ağustos , 2011, 00:15:33 #1955 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2011, 00:23:01 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
CANAN VE SÜMEYRA MASALLAHHHH GOBEKLERINIZE BEN CEKMEYE CALIŞTIM OLMADI YINE YA MEMIŞLERI YADA BASKA YERI ÇEKIYORUM ARTIK MUSAIT BIRINI BULURSAM ÇEKECEM  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KIZLAR DUNDEN BERI KASIGIMDA SANCI VAR BU SEFERKI BIRDEN BIRE OLAN NEFESSIZ BIRAKAN BIR SANCI  :y25: IKI KERE OLDU ILIK DUS YAPTIM BIRAZ IYI GELDI
BIRAN ONCE KIŞ GELSEDE RAHATLASAM DIYORUM YOKSA MAHVOLDUK BU SICAKLARDAN  :cildir: :cildir:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

selam arkadaslar  :flowers:
dun geceden berı yatamadım ınanılmaz sancılar cekıyorum sag tarafımdan  :crybaby2: dayanması çok zor  :crybaby2: neden oldu bılemıyorum  cok korkuyorum  :y25: yerımden dogrulamıyorum bıle  :y25: benım hamılelıgım suana dek çok zor gectı tek ıstegım bebegım ıyı olsun ben yıne dayanacam canım acısada  :amin: doktora gıdecem baska care kalmadı  :crybaby2: hepınızden dua ıstıyorum  :amin: :amin: ınsallah hersey yolundadır  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Ağustos , 2011, 08:24:24
dun geceden berı yatamadım ınanılmaz sancılar cekıyorum sag tarafımdan  :crybaby2: dayanması çok zor  :crybaby2: neden oldu bılemıyorum  cok korkuyorum  :y25: yerımden dogrulamıyorum bıle  :y25: benım hamılelıgım suana dek çok zor gectı tek ıstegım bebegım ıyı olsun ben yıne dayanacam canım acısada  :amin: doktora gıdecem baska care kalmadı  :crybaby2: hepınızden dua ıstıyorum  :amin: :amin: ınsallah hersey yolundadır  :amin: :amin:

ay canım benim kıyamam ben sana.sendede iltihap filanmı var ki acep ya bu kadar ağrıyor.allah şifa versin,insallah bebeğin iyidir annesi.korkma sen.allah yardımcın olsun bir an önce geçsin insallah :nazar: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

canım güzel haberlerini bekliyorum mutlaka yaz bitanemm. :opucuk: :opucuk:

sellini

Kızlar nerelerdesiniz  :director:  :director: Ben geliyorum kimsecikler olmuyor buralarda  :-\  :-\

[url=http://www

sellini

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Ağustos , 2011, 00:24:54
KIZLAR DUNDEN BERI KASIGIMDA SANCI VAR BU SEFERKI BIRDEN BIRE OLAN NEFESSIZ BIRAKAN BIR SANCI  :y25: IKI KERE OLDU ILIK DUS YAPTIM BIRAZ IYI GELDI
BIRAN ONCE KIŞ GELSEDE RAHATLASAM DIYORUM YOKSA MAHVOLDUK BU SICAKLARDAN  :cildir: :cildir:

Canım çok geçmiş olsun  :opucuk: Dikkat et kendine. Yatıp dinlen. Arada böyle şeylerin olması normalmiş. Sen sakın üzülüp de morelini bozma. Bebişi de üzme sakın annesi  :caca: Bize de haber ver mutlaka merak ederiz canım. Allah acil şifalar versin  :amin:  :amin:  :amin:

[url=http://www

galani

Alıntı yapılan: sellini - 04 Ağustos , 2011, 11:12:39
Kızlar nerelerdesiniz  :director:  :director: Ben geliyorum kimsecikler olmuyor buralarda  :-\  :-\
Mrb sellini
nasıl gidiyor?

galani

inşallah herşey yolundadır sibelcim, haber bekliyoruz unutma,
dikkat et kendine..

galani