2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:15:41
ya ben hala ayaktayım girdim burda yazısıyorum zorluk çok çekmedim.normalde aç gezemezdim tir tir titrerdim.ama ne bileyim.bu sefer içimi korku sardı
çok istedin ya tutabilmeyi Allah kolaylığını vermiştir korkma birşey yoktur sen karnını doyur nasıl hareketlenir annesi o kolay değil
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:16:30
:k06: :k06: :k06: canan ben gördüğümde küçüçüktü ki yaa.ne bileyim yine küçüçük geliyor onu görsem tutmaktan vazgeçerim herhalde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
işte bir gör diyorum dur güzel çıkarsa resmini çekip koyayım  :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:18:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:15:41
ya ben hala ayaktayım girdim burda yazısıyorum zorluk çok çekmedim.normalde aç gezemezdim tir tir titrerdim.ama ne bileyim.bu sefer içimi korku sardı
çok istedin ya tutabilmeyi Allah kolaylığını vermiştir korkma birşey yoktur sen karnını doyur nasıl hareketlenir annesi o kolay değil
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:16:30
:k06: :k06: :k06: canan ben gördüğümde küçüçüktü ki yaa.ne bileyim yine küçüçük geliyor onu görsem tutmaktan vazgeçerim herhalde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
işte bir gör diyorum dur güzel çıkarsa resmini çekip koyayım  :k06:
ama acıktı ikindileyin kıpırdamaya basladı bizimki geziniyor içerde.galiba canım çok istedim ya ondan herhalde.aayyyy koy kuzucuğuada bakyım :nazar: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:08:54
off şimdide vicdan azabı cekiyorum.bilerek bebeğimi açmı bırakıyorum ben :y25: :crybaby2: :crybaby2:

canım bana sorarsın tutma derim. Çünkü hamilelirin sık sık az az yemek yemesi gerekli. Birde aç kaldığımız süre çok uzun. Herkes ben hamileliğimde tuttum diyenler sonradan da bizimki kışdı bu kadar uzun değildi diyor. Bu yüzden meleğin için bir sene fedakarlık göstereceksin. İlk önce bizim görevimiz bize verilen emanete iyi bakmak. Çünkü onlar bizdne besleniyor. Açıkçası onlar birşey olsa vicdan azabından duramayız.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:16:10
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:08:01
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:04:51
Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:03:15
Slmm kış anneleri nasılsınız bakalım??? Nasıl gidiyor sıcaklar ve ramazan???
hosgelmis benim aysem biz iyiyz sen nasılsıın.iyi gidiyor bakalım canım sükür :nazar:
hoşgeldin iyim ben çokkkk sıcak ama şimdi oruç tutanlar var ben dert yanmayın bu sıcaktan...

efet canım. Ama bizede daha sıcak oluyor. Eşime ne zmaan dokunsam ayşe yanıyor ellerin uzaklaş benden diyor. Allah herkesin yardımcısı olsun.  :amin: :amin: :amin:
eşimle 3 gecedir ayrı yatıyoruz klimalı odadayız ama yine de benden dertli yanıyorsun diye yanına almıyor  :toothy10: :toothy10:
normalde de yanarım da şimdi çok fazla gece hiç uyuyamadım mesela sağa dön sola dön

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:20:02
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:08:54
off şimdide vicdan azabı cekiyorum.bilerek bebeğimi açmı bırakıyorum ben :y25: :crybaby2: :crybaby2:

canım bana sorarsın tutma derim. Çünkü hamilelirin sık sık az az yemek yemesi gerekli. Birde aç kaldığımız süre çok uzun. Herkes ben hamileliğimde tuttum diyenler sonradan da bizimki kışdı bu kadar uzun değildi diyor. Bu yüzden meleğin için bir sene fedakarlık göstereceksin. İlk önce bizim görevimiz bize verilen emanete iyi bakmak. Çünkü onlar bizdne besleniyor. Açıkçası onlar birşey olsa vicdan azabından duramayız.
uff doğru diyorsun canım burda kiminle konussam tutma diyor.yarın tutmayım en iyisi.yavrucuğum acıkmısın.bak çok üzüldüm simdi. :y25:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:18:10
hi hi milik kuzum benim gramamı geçecek ayşe teyzesiii.valla kuş gibi birsey oluyorlar herhalde

Efet canım ama bir ay geçince yarım kilocuk oluyor. Sonraki ayda kilo diyorsun. şimdi bizim paşa kiloya yaklaşmıştır gibime geliyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

KasrıCinan

ayy canım benm yaa kocamn olmuss o.ayy yerim ben onu.masallah.ayy tutmayım ben kıyamam yavruma.

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:20:42
Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:16:10
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:08:01
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 19:04:51
Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:03:15
Slmm kış anneleri nasılsınız bakalım??? Nasıl gidiyor sıcaklar ve ramazan???
hosgelmis benim aysem biz iyiyz sen nasılsıın.iyi gidiyor bakalım canım sükür :nazar:
hoşgeldin iyim ben çokkkk sıcak ama şimdi oruç tutanlar var ben dert yanmayın bu sıcaktan...

efet canım. Ama bizede daha sıcak oluyor. Eşime ne zmaan dokunsam ayşe yanıyor ellerin uzaklaş benden diyor. Allah herkesin yardımcısı olsun.  :amin: :amin: :amin:
eşimle 3 gecedir ayrı yatıyoruz klimalı odadayız ama yine de benden dertli yanıyorsun diye yanına almıyor  :toothy10: :toothy10:
normalde de yanarım da şimdi çok fazla gece hiç uyuyamadım mesela sağa dön sola dön

Efet eşim dayanamıyor. Fırın gibisin diyip duruyor. Normal genelde eşim fırın gibiydi. Bende oğlumun sıcaklığı babası diyorum. :toothy10: :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

buda diğer bir fotomuz ele bakın yawww çok tatluuuu :hungry: :hungry:

aydinays

Canım iftardan sonra nasıl olacaksın ona bak. Bir anda kan şekerin çıkmasın. Bende geçenlerde uzunca süre aç kaldım. Yemek yiyince bir anda kan şekerim çıktı çok fena oldum bayılacak gibi. Yavaş yavaş yemeğini ye canım. Kızlar burda iftara az kaldı. Ben işyerinde oruç tutan arkadaşları yemeğe değiştiricem. Sümeyye cim alalh kabul etsin canım. Görüşürüz sonra.  :opucuk: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:28:07

Maşallah cansucum. nasıl bir mucize değil mi?

xxcansuxx

nasıl büyümüş mü  :k06: :k06: :nazar: kasriiii ben sana ne diyorum onlar büyüselerde bizim gözümüzde küçücükler ama o ilk gördüğümüzden çok gelişmiş oluyorlar şaşırıyorsun  :love9: :love9:
aydınays sorma... ne büyük mucize diye iç geçiriyorum zaten ben hastanede spermiyograma bakardım mikroskop altında büyüttüğün bir toz zerreciğinden bile küçük bir spermle yumurtanın birleşmesi senin parçan,canın  meydana geliyor içinde büyüyor kalbi atıyor rabbimin ol demesiyle  :y25: :y25:   :love9: :love9: çok güzel bir duygu çok şükür rabbime  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 19:29:36
Canım iftardan sonra nasıl olacaksın ona bak. Bir anda kan şekerin çıkmasın. Bende geçenlerde uzunca süre aç kaldım. Yemek yiyince bir anda kan şekerim çıktı çok fena oldum bayılacak gibi. Yavaş yavaş yemeğini ye canım. Kızlar burda iftara az kaldı. Ben işyerinde oruç tutan arkadaşları yemeğe değiştiricem. Sümeyye cim alalh kabul etsin canım. Görüşürüz sonra.  :opucuk: :opucuk:
görüşürüz canım iyi akşamlar kolay gelsin sana  :opucuk: :wave: Allaha emanet olun yavrunla  :amin: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:28:07

ayy ben ona kıyamam çok tatıl orda bile harika rabbim ne büyük.ay kendi bebeğimi görsem hiç kıyamam herhalde.canım masallah kızına.