2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canan ne yapıyor acep cinsiyeti belli oldumuki.girip yazmıyorda.meraklandım iyice.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Temmuz , 2011, 13:27:47

biz ne zaman kıpırtıları hissedeceğiz .,., ben sadece bi dokunuş hissediyorum
ve hep kızım diyesim geliyor artık.oğlansa insallah kendimi garip hissetmem.hep ağzımdan kızım lafı çıkıyor

[/size]

ben bazen hissediyorum sanki canım ya, dönüyor gibi geliyor  :love9:
canım ben hep erkek istiyordum ama hamile kaldığımı öğrendiğimde elimi karnıma koyduğumda ağzımdan kızım çıkmıştı, sonra kendi kendime "hayır benim oğluşum olcak" diyordum ama kızmış hissettiğim gibi...
sen de kız hissediyorsan kızdır tatlım, anneler hissediyormuş  :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Temmuz , 2011, 13:38:29

ve hep kızım diyesim geliyor artık.oğlansa insallah kendimi garip hissetmem.hep ağzımdan kızım lafı çıkıyor

[/size]

canım ben hep erkek istiyordum ama hamile kaldığımı öğrendiğimde elimi karnıma koyduğumda ağzımdan kızım çıkmıştı, sonra kendi kendime "hayır benim oğluşum olcak" diyordum ama kızmış hissettiğim gibi...

canım birseyler hisseder gibi oluyorum.sanki bazen bi tarafıma yığılıyor kelebek gibi çırpınıyor.ama net olmayınca çok sevinemiyorum.ben birseye üzülünce hemen tepki veriyor mesela duygusal birsey olsun ben kendimi sıkayım hemen dokunuyor bana kuzucuk.ve ağlamıyorum :k06: :k06: :k06: bilmemki canım inan kız olsun  istediğim için değil oğlum uzak kalıyor kızım diyesim geliyorr sonra toparlıyorum beninm bebeğim diyorum ama sonra yine kızım diyorum.hissettiğim çıkacakmı bakalım merak ediyorum ::)

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Temmuz , 2011, 13:35:37
canan ne yapıyor acep cinsiyeti belli oldumuki.girip yazmıyorda.meraklandım iyice.

bilmiyorum ki canım, ben de merak ediyorum, o memlekete gidicem diyordu annemin yanına ama ramazan için diyordu belki apar topar gitmek zorunda kalmış olabilir belki  :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Temmuz , 2011, 13:44:50

bilmiyorum ki canım, ben de merak ediyorum, o memlekete gidicem diyordu annemin yanına ama ramazan için diyordu belki apar topar gitmek zorunda kalmış olabilir belki  :dontknow:
hımm olabilir iyi olsunda.oruç nasıl tutacağım onu düsünüyrm susuzluğa nasıl dayanacağız bilmiyorum.bebek yok gibi düsünsek tutmaya calıssak :k06: ama hormonlar müsade etmiyor.ac kalamıyorum bakalım.bi gün deneyeceğim.galiba aksama kadar yatarım.hiç yemek filan yapamam.anca hazır önüme gelirse rahat tutarım sanırım :ehi: :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Temmuz , 2011, 13:42:23
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Temmuz , 2011, 13:38:29

[/size]

canım birseyler hisseder gibi oluyorum.sanki bazen bi tarafıma yığılıyor kelebek gibi çırpınıyor.ama net olmayınca çok sevinemiyorum.ben birseye üzülünce hemen tepki veriyor mesela duygusal birsey olsun ben kendimi sıkayım hemen dokunuyor bana kuzucuk.ve ağlamıyorum :k06: :k06: :k06: bilmemki canım inan kız olsun  istediğim için değil oğlum uzak kalıyor kızım diyesim geliyorr sonra toparlıyorum beninm bebeğim diyorum ama sonra yine kızım diyorum.hissettiğim çıkacakmı bakalım merak ediyorum ::)

bakalım ben de merak ediyorum ama içime kız doğuyor canım yaa  :love9: :love9:
hadi hayırlısı inşallah az kaldı bakalım  :hieyt:

KasrıCinan

bizim topickte kız daha çok sanırım.isimleri yazsak güncellesek.liste nerde acep ::)

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Temmuz , 2011, 13:47:34
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Temmuz , 2011, 13:44:50

hımm olabilir iyi olsunda.oruç nasıl tutacağım onu düsünüyrm susuzluğa nasıl dayanacağız bilmiyorum.bebek yok gibi düsünsek tutmaya calıssak :k06: ama hormonlar müsade etmiyor.ac kalamıyorum bakalım.bi gün deneyeceğim.galiba aksama kadar yatarım.hiç yemek filan yapamam.anca hazır önüme gelirse rahat tutarım sanırım :ehi: :ehi: :ehi:

aynen canım ben de... şimdiye kadar oruçsuz geçirmedim hiçbir ramazanı, içime sinmiyor...
en azından ilk günler deniyeceğim diyorum, eğer kötü geçerse enazından denedim diyebilmek istiyorum...

KasrıCinan

ayyy  :y25: :y25: :y25: tutmazsam içim acıyacak.sonra bi daha nasıl tutacağım oda var.kalıp gitmesinden korkuyorum.allahım güç kuvvet versin bize insallahh.

<<<betty>>>

inşallah aynen canım, benim de korkum o  :y25: :y25: :y25: kalıp gitmesi... çünkü daha sonra oruç borcu zor ödenir tek başına... Rabbim güç kuvvet versin hepimize, tutabilelim inşallah  :amin: :amin: :amin:
benim planım şu ; sahura kadar ne bulursam yemek ve içmek  :ehi:, sonra sahurda yeniden yemek ve içmek  :ehi:, sonra sabah namazı ve kuran okumak Allahın izniyle, sabah olur zaten, eşimi gönderirim sonra bi yatarım akşama kadarrrr, sadece namazlara kalkarım sonra yeniden uykuya devam  :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Temmuz , 2011, 14:04:08
inşallah aynen canım, benim de korkum o  :y25: :y25: :y25: kalıp gitmesi... çünkü daha sonra oruç borcu zor ödenir tek başına... Rabbim güç kuvvet versin hepimize, tutabilelim inşallah  :amin: :amin: :amin:
benim planım şu ; sahura kadar ne bulursam yemek ve içmek  :ehi:, sonra sahurda yeniden yemek ve içmek  :ehi:, sonra sabah namazı ve kuran okumak Allahın izniyle, sabah olur zaten, eşimi gönderirim sonra bi yatarım akşama kadarrrr, sadece namazlara kalkarım sonra yeniden uykuya devam  :k06:
anam planlarımız aynı.sen benim planımı nasıl çalarsın :ehi: :ehi:aynen canım.ama yemek yapmaya mecbur kalkacağız benim aç karnıma bulantım oluyor.insallah rabbim hissettirmez.ama ne bulursam yiyeceğim benre vakit dolana kadar :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Temmuz , 2011, 14:06:16
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Temmuz , 2011, 14:04:08
anam planlarımız aynı.sen benim planımı nasıl çalarsın :ehi: :ehi:aynen canım.ama yemek yapmaya mecbur kalkacağız benim aç karnıma bulantım oluyor.insallah rabbim hissettirmez.ama ne bulursam yiyeceğim benre vakit dolana kadar :ehi:

hehehehee , çalarım ben  :ehi: :ehi: :ehi: hem de çaktırmadan, sonra da kendi planımmış gibi bi de sana anlatırımm  :toothy10: :toothy10: :laughing7:
evet canım yemek işini de akşamdan halletmeyi düşünüyorum sonra iftara sadece ısıtması kalır ama çorbayı muhakkak taze yaparım iftardan önce, ana yemekleri de akşamdan  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

KasrıCinan

tamam canım planımız hazır.
iftarı yapıyoruz yiyoruz,,içiyoruz dinleniyoruz sonra yemek yapıyoruz.sonra sahura kalkıyoruz yine yiyoruz içiyoruz eğer iftarda yapamamıssık yemek sahurda yapıyoruz evleri bulasıkları topluyoruz ve namazı kılıp yatıyoruz.sabah kocisi göndermis oluyorus.sonra vurup kafayı yatıyoruz.sonra çorba ve salata yapmak kolay zaten.böylelikle orucu tutmus oluyoruuuzzz :ehi: :ehi:

KasrıCinan

tatlım ben çıkıyorum bunaldım iyice.otur otur şeyim acıdı :ehi: :ehi: :ehi: namaz kılacağım daha.öpüyorum seni ve meleğini.allaha emanet ol aksam girerim yine. :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Temmuz , 2011, 14:23:29
tatlım ben çıkıyorum bunaldım iyice.otur otur şeyim acıdı :ehi: :ehi: :ehi: namaz kılacağım daha.öpüyorum seni ve meleğini.allaha emanet ol aksam girerim yine. :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9:

tamam canım planımız hazır  :icon_thumright: :icon_thumright:
ben de yemek yiyeceğim yine acıktım  :k06:
sen de allaha emanet ol meleğinle canım, akşam görüşürüz  :opucuk: :hello: