2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 20:05:54
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 20:00:20
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 19:54:41
hayırlı akşamlar hanımlar  :hello:
nasılsınız? kocişleriniz gelmedi mi?
hosgeldin canım.geldi kocis benim meyve hazırlıyor galiba. :k06: :love9:

ohhhh ohhhh senin kocayı kıskanıyorum valla sen anlattıkça, şaka bir yana maşallah kocana :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:  :nazar:
sağol canım.benim üstüme çok düsüyor.asalında benim ona ilgi göstermem lazım ama bizimki böyle iste.seninkide bebek olsun sana öyle davranır :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:12:46

ohhhh ohhhh senin kocayı kıskanıyorum valla sen anlattıkça, şaka bir yana maşallah kocana :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:  :nazar:
maşaallah  :nazar: bz geç saatte yiyoruz meyveyi gelince eşim oda şişiriyor  :k06: kızlar semizotu pişirdim akşama kendime ilk defa denedim yoğurtla güzel oldu deneyin bulursanız bol kalsiyum içeriyormuş faydalıymış bilginiz olsun...(canınız çekmesin paylaşmak istedim )

sabah da yazmıştım ben sana, biz de çok severiz, haftada en az bir kez yemeğini yaparım, 2 güne bir de salatası ya da cacığını  :hungry: :hungry: :hungry: çok faydalıdır gerçekten, hatta şeker hastalarında ne kadar yersen ye şekeri çıkarmayan ender yiyeceklerdendir... uzmanıymış gibi konuştum ama artık anlayın siz  :ehi: :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 20:13:54
Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 20:06:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:04:29
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 19:59:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 19:56:45
KOCİŞ Mİ O KİM  :dontknow: :dontknow:
ŞAKA ŞAKA BENİM KOCİŞ 22.30DA GELİR HEP  :k06: ŞİMDİYE KADAR BU SAATLERDE BAŞIM ÇOK AĞRIR UYURDUM GİRMEZDİM BUGÜN AĞRIMIYOR  :muzz: :muzz: :nazar:

ayyy aynı benimki  :ehi: :ehi: :ehi: benimki de çok geç geliyor  :cildir: :cildir: :cildir:
kaderde hep beklemek varmış napalım ekmek parası sağlık olsun

Bende kocamı arıyorum açmıyorum bugün işi çoktu halada bitmedi sanırım merakta etmiyor değilim. çokta aramak istemiyorum uygulamada falansa bazen tehlikeli olabiliyor.

ayyyy benimki de çıldırtıcak beni yaaa  :cildir: :cildir: :cildir:
arıyorum açmıyo, şimdi döndü sağolsun, yemeğe gidicez iş yemeğine dedi, ben nasılsa evde bekliyorummmm ,
ayyy çok sinirlendimmmmmmmmmm  :cildir: :cildir: :cildir:

ben ulaştım canım. İş yerine yeni gelmiş. telefonlarınıda ofiste unutmuş. Sinirlenme canım. Sende meleğinle otur ye. Bakın kızlar eşleriniz sizi bebeklerinizden kıskanmaya başlayabilir. Benim kocam bunalıma girmek üzere. Beni doğmamış oğlumdan kıskanmaya başladı. ikidebir laf sokuyor. Benim çoraplarımı giydirsene. oğlun olsa onunkileri nasıl giydirirsin. ütüsüz gezdiriyorsun diyor. Küllüyen yalan bütün çamaşırları ütülü.Bir şey istese ben nazlansam Oğlun istese hemen yaparsın diyor. Sormayın benim kocam psikolojik bunalıma girdi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

betty niye sinirleniyorsun ki iş yemeğiymiş  :caca: :caca: erken mi gelecekti bugün benimkisi evde yemiyor yemeğini geç gelince...

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 20:15:49

sağol canım.benim üstüme çok düsüyor.asalında benim ona ilgi göstermem lazım ama bizimki böyle iste.seninkide bebek olsun sana öyle davranır :opucuk:

canım düş üstüne yoksa psikoloji bozulrsa nazlanıyor duruyor helede bebek büyüdükçe bakıyorki pabucu dama atılıyor. Başlıyor nazlanmaya.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 20:04:13
Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 19:58:44
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 19:54:58
BENİMDE AKLIMA GELDİ  :k06: :k06: SAYFA KATİLİ DİYE ADIM ÇIKACAK YAKINDA ZATEN SİTEDE  :toothy10: :toothy10:
BENİM İÇİM İÇİME SIĞMAZ SANIRIM ÖYLE HİSSETSEM BEBİŞİM ONDAN AĞIRDAN ALIYOR TEYZELERİ ŞOK OLMASIN ANNESİ DİYE  :k06:

Benimde içim içime sığmıyor. Oğlumla konuşuyorum durmadan oda pıt pıt atıyor. Çok mükemmel bir duygu

Betty hoş geldin canm.

hoşbulduk canımm  :flowers:
ayyy ne güzel bir paşa  :love9: :love9: :love9:
gönlümde hep bir paşa yatar, bakalım allah ikinciye kısmet eder inşallah  :amin: :amin: :amin:
çok heyecanlı ya ne güzel, tekmelemeler ayyyyy süperr  :love9: :love9:

Darısı size canlarım sizine bir kaç haf :k06:taya kadar hissedeceğiniz şeyler.
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:15:02
Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 20:09:57
Benimkide kontrolleri sabırsızlıkla bekliyor. Bizim oğlumuz olacak ya oğlumuzla randevumuz var şu gün diyorum oda diyorki askeriyeden izin almış mı  çarşı izni mi var diyor:k06: :k06: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
:k06: :k06: çarşı izni, bir gün teskereyi elimize verecekler doğum kağıdını deseydin  :ehi:

sorma dört gözle teskereyi bekliyoruz. Üniversite mezunu indirimi yok bu askerlikte 9 ay beklemek zorundayız kavuşmak için. :k06:

xxcansuxx

zaten kıskanacakları çok belli... ben alttan alıyorum sen benim bebeğimdin 2. bebeğim olacak ben sizle nasıl başedeceğim diyorum öyle bir sırıtıyor ki... eğer desem senle ilgilenmiyeceğim bebeğim olunca diye resmen kıskandığını belli ediyor... yani çok haklısın bunlar çocuktan çocuk olacaklar...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:17:47
betty niye sinirleniyorsun ki iş yemeğiymiş  :caca: :caca: erken mi gelecekti bugün benimkisi evde yemiyor yemeğini geç gelince...

canım bu saatte haber vermesine kızıyorum, zaten genelde geç geliyor, şimdi yemeğe de gidince gece 1 den aşağıya gelmez,
gitsin tabi ama erken haber versin... okadar yemek yapıyorum onu bekliyorum, bugün de onun sevdiği yemekleri yapmıştım  :y25: eğer erken haber verse akşam olmadan anneme geçerim orda yerim, yalnız kalmamış olurum hem  :sad1:

<<<betty>>>

bizimki bebiş çalaışmalarına başlamadan önce, benimle antlaşma yapmıştı, bana olan ilgin hiçbir zaman azalmıyacak tamam mı, söz ver yoksa bebek yapmayız demişti, ben de gülerek tamam söz veriyorum demiştim, şimdi nazlanıp da benden yüz alamazsa taa 1 sene önceki sözümü hatırlatıyor bana... aynen dediğin gibi psikolojileri 2. plana atılmayı kabul etmiyor  :dontknow:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 20:23:05

canım bu saatte haber vermesine kızıyorum, zaten genelde geç geliyor, şimdi yemeğe de gidince gece 1 den aşağıya gelmez,
gitsin tabi ama erken haber versin... okadar yemek yapıyorum onu bekliyorum, bugün de onun sevdiği yemekleri yapmıştım  :y25: eğer erken haber verse akşam olmadan anneme geçerim orda yerim, yalnız kalmamış olurum hem  :sad1:
hımmm anladım canım tabi siz birlikte iyormuşsun o zaman haklısın... boşver otur kendin ye bugünde böyle olsun bak bizimle sohbet ediyorsun... sıkma canını  :opucuk: sizinkininde iş yemeği amma geç bitiyormuş burada hayat duruyor o saatte... hatta 11e kalmıyor...

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:22:09
zaten kıskanacakları çok belli... ben alttan alıyorum sen benim bebeğimdin 2. bebeğim olacak ben sizle nasıl başedeceğim diyorum öyle bir sırıtıyor ki... eğer desem senle ilgilenmiyeceğim bebeğim olunca diye resmen kıskandığını belli ediyor... yani çok haklısın bunlar çocuktan çocuk olacaklar...

SORMA CANSU BENİM EŞİM DAHA ÖNCE BABA OLAN ARKADAŞLARI İLE KONUŞMUŞ. SORMA BU GÜNLERDE ÖYLE BİR NAZLANIYOR Kİ BENDE ÖYLE DİYORUM DAHA ÇOK İLGİLENMEYE BAŞLIYORUM ONUNLA. YOKSA KORKUYORUM İKİ TANE BEBEĞİM OLCAK BİR ANDA.

aydinays

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 20:25:58
bizimki bebiş çalaışmalarına başlamadan önce, benimle antlaşma yapmıştı, bana olan ilgin hiçbir zaman azalmıyacak tamam mı, söz ver yoksa bebek yapmayız demişti, ben de gülerek tamam söz veriyorum demiştim, şimdi nazlanıp da benden yüz alamazsa taa 1 sene önceki sözümü hatırlatıyor bana... aynen dediğin gibi psikolojileri 2. plana atılmayı kabul etmiyor  :dontknow:

aYNEN ÖYLE KIZLAR DOĞUMA KADAR İDARE EDECEĞİZ. DOĞUNCA ZATEN BEBEKLERİ GÖRÜP KENDİLERİ KIYAMAYACAKLAR. ÖYLE BİR NAZLANIYOR Kİ KAYINVALİDEM FALAN KIZIYOR. AYŞE SUNU VERSENE GETİRSENE DİYOR. SEN KIZI YORMA KENDİN AL DİYORLAR. KIYAMAM ONADA ÜZÜLÜYORUM. İLK 4 AY BEN İÇ BİŞİ YAPAMADIM EVDE YEMEĞİMLE FALAN O İLGİLENDİ ALLLAH ONDAN RAZI OLSUN. AMA ODA PATLADI BAKSANA.

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:26:40

hımmm anladım canım tabi siz birlikte iyormuşsun o zaman haklısın... boşver otur kendin ye bugünde böyle olsun bak bizimle sohbet ediyorsun... sıkma canını  :opucuk: sizinkininde iş yemeği amma geç bitiyormuş burada hayat duruyor o saatte... hatta 11e kalmıyor...

BETTYCİM İSİM NE SENİN? üZÜLME BAK MUHABBET EDİYORUZ NE GÜZEL. ŞİMDİ SİZİN LSİETYİ GÖREMİYORUM BEN. KİMLERİN BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU???

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 20:28:37
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:22:09

SORMA CANSU BENİM EŞİM DAHA ÖNCE BABA OLAN ARKADAŞLARI İLE KONUŞMUŞ. SORMA BU GÜNLERDE ÖYLE BİR NAZLANIYOR Kİ BENDE ÖYLE DİYORUM DAHA ÇOK İLGİLENMEYE BAŞLIYORUM ONUNLA. YOKSA KORKUYORUM İKİ TANE BEBEĞİM OLCAK BİR ANDA.

benim baştan öyleydi canım bana karşı biz bebekliği var bunu sizinle paylaşıyorum ilk annesi bile bilmez... sırtını kaşıttırmadan uyumaz, tam uykuya dalacağında tşk edip uyur bebekler gibi bunu yapmadığım zaman uyumaz kendisi ister ben uyumuş gibi yapsamda bebekler gibi nazlanır... artık bebeğim doğunca bir elim eşimde bir elim bebeğimde  :k06: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 20:33:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 20:26:40

BETTYCİM İSİM NE SENİN? üZÜLME BAK MUHABBET EDİYORUZ NE GÜZEL. ŞİMDİ SİZİN LSİETYİ GÖREMİYORUM BEN. KİMLERİN BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU???

canım ismim demet  :opucuk:  seninki de ayşe herhalde canım, üstteki iletinde okudum  :opucuk: :k06:
bizim meleğimizde kızmış bakalım, kesinleşti sayılır, son anda bişi göstermezse eğer  :k06: :k06: :k06: