2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Temmuz , 2011, 13:36:40
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Temmuz , 2011, 13:32:47
ERKEK..muhammed enes
            muhammed burak
            muhammed emin
            MUHAMMED FURKAN:
esimm muhammed burak onu söylüyor bakalım:içinden birisini sececeğiz:
KIZ::::zehra,,,zeynep;zeynepnur;;firdevs;;fatımatüzzehra,,,eslem,,büşra;;
:nazar: :nazar: isimlerin hepsi güzel canım seçim zor olacak anlaşılan kura çekersiniz  :k06: :k06: benimde yengem olmasa zeynep ismini düşünürdüm çok severim...
EVET CANIM KURA CEKECEĞİZ ARTIKK.HAYRUNNİSA İDİ ASLINDA AMA BEN ARTIK İSTİMYORUM.KIZLIĞIMDAN BERİ HAYRUNNİSA ESİMİNDE ÖYLE AMA LEDİM ONU.HAYRUN DERLER KISA GEÇERLER DİYE :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

kızlar ben de çıkayım, askerdeki kardeşim msn e girdi, onunla konuşucam biraz  :love9:
Allaha emanet olun kuzucukarınızla, görüşürüz yine  :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 18 Temmuz , 2011, 13:37:44
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Temmuz , 2011, 13:32:47
ERKEK..muhammed enes
            muhammed burak
            muhammed emin
            MUHAMMED FURKAN:
esimm muhammed burak onu söylüyor bakalım:içinden birisini sececeğiz:
KIZ::::zehra,,,zeynep;zeynepnur;;firdevs;;fatımatüzzehra,,,eslem,,büşra;;

ben de oldum olası enes ismine bayılırım  :love9: kızlarda da zehra  :love9:
ama muhammed burak da çok güzell  :love9:
EVET TEYZESİ SECECEĞİZ BAKALIM.ENESİ BEN SİMDİ TEYZESİNE KOYDUM İSTEMİYOR O YÜZDEN.MADEM KENDİ ÇOÇUGUNA İSTİYORDUN NİYE ONLARA KOYDURDUN DİYOR ESİM.ARTIK KOYMAZMIS ONU HAYIRLISI ARTIK

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

bende çıksam açıktık biz :hungry: :hungry: evide toplayım bir arkadaşlar   :opucuk: :wave:  A.E.OLUN KIZLAR

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

aydinays

Bizde iyiyiz canım. Bizde sonbahar annelerinde muhabbetteydik. Yeni gördüm yazdığını
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

<<<betty>>>

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 10:32:03
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 10:31:15
kimse yokmu :director:

Hayırlı sabahlar canım, nasılsınız meleğinle  :love9: :love9: :love9:
SANADA HAYIRLI GÜNLER CANIM.İYİYZ BEBİSİMLE BUGÜN ERKEN KALKTIK SU ALACAĞIZ DA GELMESİNİ BEKLİYORUZ.KAÇIRIRSAM Bİ DAHA 4 5 GÜN SONRA GELİYOR

KasrıCinan

SEN NASILSIN BALIM.bebisinle 17.haftaya girdiniz 4ay bitti bile masalllahh.bizim de bu hafta bitecek kuzucumla büyüyoruz artık ya ne güzel. :k06: :love9: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

selm kızlar naparsınız  :opucuk: aranıza gireyim dedim   :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Temmuz , 2011, 10:36:41
a.s gülüm aramıza girip kara kedimi oldun sen şimdi.çık bakiim aramızdan :ehi: :ehi: :k06: :k06: hosgelmissn canım.nasılsınız bebisinle

<<<betty>>>

biz de iyiyiz çok şükür, biz de hep erken kalkıyoruz, babamızı yolluyoruz, sonra sıcak basmadan evimizi toparlıyoruz, sonraa da işimiz çokk yoksa hopppp pc nin başına  :k06: :k06: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Temmuz , 2011, 10:36:41

canım hoşgeldin  :opucuk: ne arası canım, başımızın üstünde yerin var  :opucuk:
siz nasılsınız bebişinle?