2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

cananım hoşgeldin canım  :opucuk:
çok sevindim herşeyin iyi olmasına çok şükür  :nazar: :nazar:
hadi bakalım senin de az kaldı artık  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sabahtan beri sümeyrada aklım, maşallah paşamız annesini bekletmeyecek inşallah  :amin:
üzmeden kolaylıkla sağlıkla gelsin paşamız  :amin: :amin: :amin:

valla benim kız bu aslan parçasını görünce gelecek herhalde, ondan naza çekiyor herhalde kendini  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

demetim benim sancılarım artmadı hala.bi ara iyice dötüm belim ağrıdı uyumusum biraz yeni kalktım geçmis sanki

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 16:39:16

sabahtan beri sümeyrada aklım, maşallah paşamız annesini bekletmeyecek inşallah  :amin:

valla benim kız bu aslan parçasını görünce gelecek herhalde, ondan naza çekiyor herhalde kendini  :ehi: :ehi:
he he sabaha ellirenden öper annase damatın.kahve atıntıda geldi.sanırım yarını bekleyecek yada gece sancı baslayacak.ince ince bel ağrısı var bakalım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 17:16:52
demetim benim sancılarım artmadı hala.bi ara iyice dötüm belim ağrıdı uyumusum biraz yeni kalktım geçmis sanki

aynen canım benim de öyle olmuştu sabaha kadar sürmüştü, sabah 7 gibi en son 6 dakika da bire düşmüştü, sonra bi ara uyumuşum bi uyandım hem süre uzamış hem şiddeti azalmıştı...

valla bilsem gülüm ama ben de bilemiyuorum, benim o günden beri hala var biliyorsun...
ama nişandan sonra 24 saat içinde doğum başlıyor diyorlar, eninde sonunda başlıcak senin yeniden tatlım,
bence biraz dinlen, güce ihtiyacın olacak  :laughing7:
eşin ne zaman gelecek? dr. randevun kaçta yarın?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Ocak , 2012, 16:10:50
sümeyrammmmmmmm :hieyt: :hieyt: :hieyt: nişanın gelmiş nasıl bir çırpıda heyecanLA SAYFALARI OKUDUM BİLEMEZSİN ÇOK SEVİNDİMMMM  :occasion5: :occasion5: RABBİM BİR AVAZDA KURTARSIN KOLAYLIKLA İNŞ.  :amin: :amin: :amin: ŞİMDİ NE ALEMDESİN CANIM YA DUALARIM SENİNLE SENDE BİZLERİ UNUTMA DUANDA  :amin: :amin: :amin: PAŞAN GELİYOR CANIM MİS KOKULUN  :love9: :love9: :y25: :y25:  EEE ŞİMDİ BEN HEYECANDAN DURAMAMDA BEBEĞİM DOĞDU SAYF.BAKTIM KNUN YOK HENÜZ GELMEDİ SANIRIM PAŞAN  :love9: :love9: :dontknow:

DARISI BİZE OLSUN BETTY SENDE DAHA BURALARDASIN ANLAŞILAN İPEKKKKK MÜSTAKBEL EŞİN YOLDA SENDE GELLLL K.VALİDEN TEMBEL DİYE VAZGEÇER BAK HA  :k06: :k06: ALLAH SENİDE SUNİYE KALMADAN KURTARSIN DEMETİM  :amin: :amin: :amin:
canım benimm amin sağol.sabahdan nişan geldiğinde elim ayağım birbirine girdi.o kadar korktumki anlatamam.ama korkmayacağım dedim durdum kendime.la havle okudum ayetel kürsi okudum hemen.sonra kızlara söyledim rahatladım.ara ara ağır sancı girip gidiyor.ama daha doktora götüttürecek kadar değil.daha baslamadı yani düzenli sancı.bilmiyorum ne zaman baslar.SANIRIM yarına anca gelecek.mutlaka haber veririm doğuma alınıyorum diye.demetim doğurmazsa acacak konuyu.
ALLAHIM sizede sağlıkla hayırlıca nasip etsin kolay doğum.dua edeceğim hepinize. :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 17:22:17
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 17:16:52

aynen canım benim de öyle olmuştu sabaha kadar sürmüştü, sabah 7 gibi en son 6 dakika da bire düşmüştü, sonra bi ara uyumuşum bi uyandım hem süre uzamış hem şiddeti azalmıştı...

valla bilsem gülüm ama ben de bilemiyuorum, benim o günden beri hala var biliyorsun...
ama nişandan sonra 24 saat içinde doğum başlıyor diyorlar, eninde sonunda başlıcak senin yeniden tatlım,
bence biraz dinlen, güce ihtiyacın olacak  :laughing7:
eşin ne zaman gelecek? dr. randevun kaçta yarın?
canım öğlen burda konusup çıktıktan sonra arttı.çok yorulmustum gezinmekten.bi yattım uyuyakalmısım.güçlü olmam lazım.uyuyayım dedim.oğlumda sağolsun müsade etti.kımıldamadan uyumusum.esim aradı yoldaymıs.evet nişan geldiği için elinde sonundra baslayacak bu sancım.kaçışım yok artık :toothy10: :toothy10:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 17:18:53

he he sabaha ellirenden öper annase damatın.kahve atıntıda geldi.sanırım yarını bekleyecek yada gece sancı baslayacak.ince ince bel ağrısı var bakalım.

canım sağsalim kolaylıkla gelsin de inşallah, öğleye de öpse olur elimi  :ehi: :ehi:
bence de gece başlar herhalde yavaştan canım, Allah yardımcın olsun  :amin:
ne heyecanlı ne güzel maşallah  :love9:
inşallah kolay olucak doğumun, içime öyle doğuyor  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 17:25:33

canım sağsalim kolaylıkla gelsin de inşallah, öğleye de öpse olur elimi  :ehi: :ehi:
sanırım tatlım.ALLAHIM güç kuvet verir insalllah.
arkadaslarım hep cuma mesajı atar cumaları.bi arakadasımın attığı ilk defa dikkatimi çekti neden mi?mesajı yazayım bak
gece karanlığında yuvasına giden karıncanın çıkardığı sesi duyarım'diyen rabbim BUGÜN SENİN DUALARINI DA DUYSUN.hayırlı cumalar diye.
sonra bi arakadasım oğlum olduğunu görüyor :love9: :love9: :love9:
insallah güzel kalbinin hissettiği gibi kolay doğumum  olur canım benimmm :opucuk: :love9: :love9:

<<<betty>>>

canım bi de yemeğini erkenden ye akşam yemeğini, çok ağır yeme,
senden sonra bende nette gezdim biraz öyle yazıyordu, hani doğuma gidiyorum gücüm olsun diye çok yemeyin yazıyor,
hem mide çok dolu olunca kasılmalarla bulantı falan da oluyormuş, hem de Allah korusun aksi bir durum olursa sezeryana falan almak zorunda kalırlarsa aç olman gerekiyormuş...

seda87

aa sümeyra canm sen halen burdamısn :-ooo :-oooe oldu sancılar sıklaşmadı herhal.anaaam böyle beklemekde zor yaa.allah yardım etsin canm
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

kasıklarıma öyle bi baskı varki.kasılmam çok suan.anneannem dedemde burda.
yazık anneannem kıyamıyor sürekli gözü üstümde.ürkek bi hali var.annem hiiç konuyu bile açmıyor.ilkten akıntıda az görünce yok yok dedi.sonra yine böyle pelte gibi kahve akıntı gelince hımm baslamıs kızım artık gelmeye sen rahat ol dedi :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 17:30:04
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 17:25:33

sanırım tatlım.ALLAHIM güç kuvet verir insalllah.
arkadaslarım hep cuma mesajı atar cumaları.bi arakadasımın attığı ilk defa dikkatimi çekti neden mi?mesajı yazayım bak
gece karanlığında yuvasına giden karıncanın çıkardığı sesi duyarım'diyen rabbim BUGÜN SENİN DUALARINI DA DUYSUN.hayırlı cumalar diye.
sonra bi arakadasım oğlum olduğunu görüyor :love9: :love9: :love9:
insallah güzel kalbinin hissettiği gibi kolay doğumum  olur canım benimmm :opucuk: :love9: :love9:

inşallah canım aminn  :amin:
ne güzel mesajmış öyle  :love9: arkadaşların da hissetmiş galiba  :love9:
hadi bakalım hayırlısıyla kolay bir avazda olsun, sessiz sedasız kimseler duymadan bir çıpıda doğuruver inşallah  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Ocak , 2012, 17:31:04
aa sümeyra canm sen halen burdamısn :-ooo :-oooe oldu sancılar sıklaşmadı herhal.anaaam böyle beklemekde zor yaa.allah yardım etsin canm
canım benim çok tesükkür ederim mesajın için.ama cevap atamadım.çıkıp bi kontür alamadım valla.kardesime babama söylüyorum unutuyorlar. :ehi: :ehi:artık esim gelince hemen aldıttıracağım.
canım normalden farklı kramp tarzı sancılar var ama çok siddetli değil.sadece oturmayorum doğru düzgün.altımda çok basınç var.dokununca acıyor karnım kasıklarım

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 17:32:45
kasıklarıma öyle bi baskı varki.kasılmam çok suan.anneannem dedemde burda.
yazık anneannem kıyamıyor sürekli gözü üstümde.ürkek bi hali var.annem hiiç konuyu bile açmıyor.ilkten akıntıda az görünce yok yok dedi.sonra yine böyle pelte gibi kahve akıntı gelince hımm baslamıs kızım artık gelmeye sen rahat ol dedi :ehi: :ehi:

ayy kıyamam ya onlara ben  :love9: ne güzel dua ediyorlardır yanında, çok şükür iyiki yanındalar  :love9: :love9:
canım o kasılmalar "bebek bir yerde toplanıp taşlaşır gibi mi oluyor? ne kadar sürüyor?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 17:30:28
canım bi de yemeğini erkenden ye akşam yemeğini, çok ağır yeme,
senden sonra bende nette gezdim biraz öyle yazıyordu, hani doğuma gidiyorum gücüm olsun diye çok yemeyin yazıyor,
hem mide çok dolu olunca kasılmalarla bulantı falan da oluyormuş, hem de Allah korusun aksi bir durum olursa sezeryana falan almak zorunda kalırlarsa aç olman gerekiyormuş...
ayy evet canım.senin doktor sanda öyle demis ya.siteden çıktıktan sonra yemek yedim.ilkten çok yiyordum sonra dedim az yiyeyim olurda sesaryan derse diye çok doyurmadan kalktım
yine hatırlattığın iyi oldu canım benim.sağol :opucuk: :love9: