2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

meva bende çıkıyorum canım görüşürüz sonra öptüm  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:37:34
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 11:32:57
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:16:45
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 11:10:36
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:04:24
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 10:57:48
ewt bol bol yürümek lazım doktorum bana günlük 2 saat yürü dedi ama bende nerdee çok feci uyur oldum..
meva bak drunda demiş yürü inan bende çok uyuyorum... dünden plan yapmıştı bir alışveriş merk.var oraya yürüyerek gidip boş boş dolaşıp eve geleyim bari dedim... kendini şartlamazsan olmuyor
benide eşim bırakmıyor başıma bişey gelir diye beraber gezeceğim kimsede yok arkadaşlarım hep çalışıyor ,eşimde işte ,göbeğimin bir gündür biraz indiğini görüyorum çizgiyse benim en yukarıya çıkamadı daha 3-4 parmak var göğsüme çıkmasına.
canım geçen hafta eşim artık son gezmeye gitmeyeceksin dedi korkusundan... dünden beri çık gez sitenin bahçesi yetr dedi bende tek gezemem sitenin içinde diyorum... eşimin tepkisi gece yarısına kadar çalışayım sonra seni gezdireyim utanmıyorsun oldu  :k06: :k06: benimde yanımda biri yok zor olcak ama napım tek çıkacağım
benimde çizgim daha yukarda değil...
banada diyor çık evin etrafında dolaş diye ama burda hala kar var azda olsa dün çıktım nerdeyse iiki kere düşecektim ancak alışverişmerkezine gideyim bende ama bişey almayacağımiçin öyle dolaşmayıda sevmiyorum.napayım bilemedim..bu arada eşinin tepkisi tıpkı benimki gibi bunlar kardeş olmasın.. :toothy10:
:ehi: :ehi: erkekler işte aynı yürü derler yalnızım dersin böyle tepki gösterirler benimkisi en son evde tur at dedi mesela delü kocam  :toothy10: :toothy10:

canım bir şey alma her gelende almıyor büyük ya bu kadın napıyor demezler zaten sende reyonlar arasında tur at gidip gelmen yürümen epey saat alır... yada 1 ekmek al en son çıkacağında  :k06: :k06:
evde yürü sende lafına alıştım ama gıcık oluyorum,benim eşim hiç bir şeyi yalnız yapmayı sevmez hep bi iş yapacaksa ya da bi yere gidecekse muhakkak yanına birini alır mesela bir arkadaşı var elinden gelse adamı masgot gibi yanında taşıyacak :ehi:bana da gelince tek çık nolacak  der .ben okuldan sonra hep çalıştığım için böyle gezmeyede alışık değilim,eşim apartmandakilerle görüş diyor bende çekingenlik de var onu da yapamam ,sohbetlere gitmek isterim ama onunda nerde yapıldığını bilemiyorum..işte işi bırakalı 2 ay oldu ewe de alışamadım bende alışma güçlüğü var sanırım ,eşime bile şurda lışalı 4 aydır bir sene oldu evleneli ama :ehi:komiğim ben ya :toothy10:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:41:18
meva bende çıkıyorum canım görüşürüz sonra öptüm  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:
görüşürüz... canım iiyi gezmeler.

xxcansuxx

kimse yok mu nerelerdesin kızlar herkes dağıldı doğumlar yaklaşınca  :k06: :k06:

KONYALI

naber canancım, hep aklımdasın cok az kalmıs cnm,allah sağlıkla kurtarsın ikinizide inşallah

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 20:24:57
naber canancım, hep aklımdasın cok az kalmıs cnm,allah sağlıkla kurtarsın ikinizide inşallah
h.geldin canım  :opucuk: :opucuk: evet az kaldı bende sağlıkla kavuşup kokusunu çekseydim içime bazen hala inanamıyorum anne olacağıma çok heyecanlıyım  :love9: :love9: :love9:

sen nasılsın kızın nasıl canım büyüdünüz artık ya  :nazar: :nazar:

KONYALI

ınsallah alırsın cnm sağlıkla...ondan sonra bak günler nasıl gececek anlamayacaksın bile...evet teyzesı bız buyuyoruz 3,5 aylık olduk masallah...bızımde uyku problemımız buyuk cnm ya..gecelerı hıc uyumuyor..geceyı gunduzu ayıramadık hala..butun gece ayakta gunduzlerıde uyuyor...gece uykum hıc kalmadı sınırlerım acayıp bozuldu..sureklı gergınım, cok zor cananım allah canlarına sağlık versın ama hakıkaten hamılelık bır yıpratıyorsa kadını, onu buyutmek 20 yıpratıyor...ama bır bakısıda erıtıyor ınsanı...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 20:33:10
ınsallah alırsın cnm sağlıkla...ondan sonra bak günler nasıl gececek anlamayacaksın bile...evet teyzesı bız buyuyoruz 3,5 aylık olduk masallah...bızımde uyku problemımız buyuk cnm ya..gecelerı hıc uyumuyor..geceyı gunduzu ayıramadık hala..butun gece ayakta gunduzlerıde uyuyor...gece uykum hıc kalmadı sınırlerım acayıp bozuldu..sureklı gergınım, cok zor cananım allah canlarına sağlık versın ama hakıkaten hamılelık bır yıpratıyorsa kadını, onu buyutmek 20 yıpratıyor...ama bır bakısıda erıtıyor ınsanı...
canım ne güzel anlatmışsın bir bakışı eritiyor demişsin ya  :love9: :love9: :love9:
senin kızda gece kuşu demek Allah yardımcın olsun gece uykusuz kalmakta yıpratır insanı gündüz haliyle işin olur gelen giden dinlenemezsin  :sad1: :sad1: neyse biraz daha büyüsün akıllanır prensesimiz düzelir inş.  :amin: :amin:

xxcansuxx

canım maşaallah çok tatlı her şeye değer işte şu masumluğa baksana 41 kere maşaallah...
büyümüş canım o minnacık halinden eser yok gül yüzlüme  :nazar: :nazar: :nazar:

KONYALI

inşallah cnm sağlıkla buyusun hepsıde uykuda duzelır napalım..bugun tam saat sabah 11 dı uyudu yani dusun...bende 11 de yattım 3,5 ta kalktım..sımdı kütük gibi uyuyor hanımefendı..gece uyanır...sen nasılsın heyecan varmı? bayagı az kalmıs..normal olabılecekmı?

xxcansuxx

bende istiyorummmmmmmmmmm diye haykırırmışım çok şükür bu günleride gördük ferah :amin: :amin: :amin:
hatırlıyormusun ben geçen sene bu zamnlar transfer olup gün sayıyordum teste bugün kızımı kucağıma almk için gün sayıyorum  :amin: :amin: :amin: :love9:

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 20:38:23
canım maşaallah çok tatlı her şeye değer işte şu masumluğa baksana 41 kere maşaallah...
büyümüş canım o minnacık halinden eser gül yüzlüme  :nazar: :nazar: :nazar:

saol teyzesı,herseye değiyor valla cananım o bır guluyor ben bin gülüyorum onun gülüşüne...bugun suclu suclu bakıyor uyandıgında..hem meme emıyor hem goumun ıcıne bakıyor bılıyor sucunu uyumadı anneyı yordu...sabah kavga ettık azıcık onunla..bagrısıtık...ağlamasın dıye duvarlara bakıp uyu artık dıye bagırıyorum en sonunda anladı bagırdıgımı,baktım büktü dudakları basladı aglamaya...uyudu sonunda..uyandıgındada suclu suclu bakıyor..sevdım öptum kokladım...barıstık kızımla...normalde bagırmam asla ama arada benımde sabrım tukenıyor....azıcık sesim yukselıyor ıste...sonrada içim acıyor özür diliyorum...buyuyupte yaramazlık yaptıklarında napıcaz canan hiç bilmiyorum..hiç kıyılmıyor varya

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 20:39:37
inşallah cnm sağlıkla buyusun hepsıde uykuda duzelır napalım..bugun tam saat sabah 11 dı uyudu yani dusun...bende 11 de yattım 3,5 ta kalktım..sımdı kütük gibi uyuyor hanımefendı..gece uyanır...sen nasılsın heyecan varmı? bayagı az kalmıs..normal olabılecekmı?
:k06: :k06: :k06: oyyy kuzuma uyansında ağlamasın bari gece gece birde sürekli ağlıyorsa sinirinde bozulur...

böyle birisiyle konuşurken heyecan oluyor diğer türlü daha çok varmış gibi geliyor doğuma oysa çok yakınlaştık  :love9: :love9: canım şimdilik normal gözüküyor çatım müsaitmiş geçen hafta suyum azalır gibi oldu toparlandı  son anda aksilik çıkmazsa normal drum şu günler sancın gelse iyi olcak dedi sancımda yok bekliyorum

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 20:40:49
bende istiyorummmmmmmmmmm diye haykırırmışım çok şükür bu günleride gördük ferah :amin: :amin: :amin:
hatırlıyormusun ben geçen sene bu zamnlar transfer olup gün sayıyordum teste bugün kızımı kucağıma almk için gün sayıyorum  :amin: :amin: :amin: :love9:

evet cnm, hatta ben bugun tup bebek merkezını arayıp embrıyoları dondurma işlemi için bilgi aldım...benım embrıyolar var daha orada..cocuklarım :k06: :k06: :k06:
aynen cnm..gecen sene 8 ocakta transfer yapılmıstı banada..21 ocakta hamıle oldugumu ögrendım ne gunlerdı değilmi???
bılıyormuyduk bugunlere geleceğimizi...ama sen ne kadar sogukkanlı karsılamıstın sonuc negatıf olunca...cenabı allah nasl verdı mükafatını bak....

KONYALI

valla cnm normal en guzelı, ben cok korktum normalden ama emın ol bugunku aklım olsa sezeryan olmam...ınsallah bır aksılık cıkmazda normal olur dogumun...cnm öle oluyor hayal gıbı gelıyor ınsana..gercı benım gunu bellı oldugu ıcın ben cok heyecanlanmıstım bır hafta evvelınden...normal olunca daha ıyı bak gunu saati bellı değil..aniden kapını çalacak, anneeeeeeeeeeeeee diye