2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 10:40:59
günaydın arkadaşlar bende hala tık yok.. ne sancı ne bişey..sizler nasılsınız? :wave:
meva mrh. canım sende sancısı olmayannlar grubundasın... Allah yarı yolda koymaz gelir canlarım hepimiz bir anda doğuracağız gibi  :k06: :k06:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 10:46:11
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 10:40:59
günaydın arkadaşlar bende hala tık yok.. ne sancı ne bişey..sizler nasılsınız? :wave:
meva mrh. canım sende sancısı olmayannlar grubundasın... Allah yarı yolda koymaz gelir canlarım hepimiz bir anda doğuracağız gibi  :k06: :k06:
mrb malesef bende bekleyenlerdenim doktorum çarşambya kadar doğmazsa sezeryan yapacağım dedi ,bazı doktorlar 41. haftada bile bekletiyolar ama benimki bekletmiyor sezeryanda zor ya tırsıyorum yani..

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 10:45:03
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ocak , 2012, 10:39:44
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 10:25:12
kızlarrrr kim var  :director: :director:
betty napıyorsun canım iyi misin  günaydın :flowers: :flowers:

günaydın canım, tel.le konuşuyordum "daha doğurmadın mı" diye başladı yine tel.lerr  :cildir: :cildir: :cildir:
takmaaaaaaaaaa tek tek de o kadar kişiye nasıl anlatacaksın sancım yok bekliyorum de... sen takmamaya çalışırken zorla hatırlatıyorlar...

aynen canım ya, off dedim sanki içimde ben istiyerek tutuyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

zor demetim işte laf anlatmakda soranlarda bunu yaşayan insanlardır  :caca: :caca:

bak meva ne yazmış çarş olmazsa sezeryan demiş senin drun yöntemi çok güzel... sunidende korkma ben dün sırf senin için bir sürü yazı okudum dayanılmayacak sancılar değilmiş doğum safhasıda çok kolay oluyormuş 2-3 ıkınmayla....

meva hakkında hayırlısı olsunda inş. gerek kalmadan kendiliğinden gelir sancın doğum bu hiç planladığımız gibi olmuyor onun için dünden beri takmıyorum bende  :aferin: :aferin: bol bol yürüyüş yap bana 1 saat en az yürü dedi çıkacağım yürüyüşe...

MEVABERRA

ewt bol bol yürümek lazım doktorum bana günlük 2 saat yürü dedi ama bende nerdee çok feci uyur oldum..

<<<betty>>>

meva cım günaydın, sen de benim gibi bekleyenlerdensin...

cananım bende okuyorum dünden beri, az önce de abimin eşimiyle konuştum, o da suniyle 41+ da doğum yaptı, sıfır sancıyla, ozaman bekardım ben ayrıntıları anlatmamışlardı, anlattırdım bütün ayrıntıları, toplam 8 saat sürmüştü, ama 4 cmden sonra epidural olmuştu, çok kolay oldu benim doğumum diyor, benim öyle bi şansım yok, burada epidural yok  :cildir:
en azından dayanamdığım noktada epidural takın diyebilirdim, ona güvenirdim ama maalesef...

biz de çıkıcaz şimdi, semt pazarı var kocaman, oraya gidicez, yürücem yürücem, sonra deniz kenarında oturucaz, plan yaptık annemle, kafamı dağıtıcakmışız, annem dedi...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 10:57:48
ewt bol bol yürümek lazım doktorum bana günlük 2 saat yürü dedi ama bende nerdee çok feci uyur oldum..
meva bak drunda demiş yürü inan bende çok uyuyorum... dünden plan yapmıştı bir alışveriş merk.var oraya yürüyerek gidip boş boş dolaşıp eve geleyim bari dedim... kendini şartlamazsan olmuyor

MEVABERRA

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ocak , 2012, 11:02:56

cananım bende okuyorum dünden beri, az önce de abimin eşimiyle konuştum, o da suniyle 41+ da doğum yaptı, sıfır sancıyla, ozaman bekardım ben ayrıntıları anlatmamışlardı, anlattırdım bütün ayrıntıları, toplam 8 saat sürmüştü, ama 4 cmden sonra epidural olmuştu, çok kolay oldu benim doğumum diyor, benim öyle bi şansım yok, burada epidural yok  :cildir:
en azından dayanamdığım noktada epidural takın diyebilirdim, ona güvenirdim ama maalesef...

biz de çıkıcaz şimdi, semt pazarı var kocaman, oraya gidicez, yürücem yürücem, sonra deniz kenarında oturucaz, plan yaptık annemle, kafamı dağıtıcakmışız, annem dedi...
mrb RABBİM yardımcımız olsun bende nefes kalmadı artık nerdeyse çok yorgunum sürekli halsizim..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ocak , 2012, 11:02:56

canımsın bak 0 sancıyla 4 cmlik açılmaya dayanıyorsa insan hepsine dayanır epidural olduğu için kolay olduğunu sanma... benm burada epidural normal olan ark. var hiç farketmedi o sancıyı yine çektim diyor... benim hast.var ama ben hiç normalde düşünmedim dayanırız be güzelim işin güzelliği orda yoksa ol sezeryan bitsin  :k06: :k06:

demetim çok güzel sizin denizinizde var ohhh otur karşısına nasıl kafan dağılır cidden rahat ol annende rahatlasın ayyy bende annemi çağırdım hafta sonu gel dedim gelmese mi oda stres olur  :dontknow: :dontknow: ama gelsin şöyle bir sohbet edelim vaktimiz olmaz belki doğumdan sonra  :love9: :love9:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:04:24
meva bak drunda demiş yürü inan bende çok uyuyorum... dünden plan yapmıştı bir alışveriş merk.var oraya yürüyerek gidip boş boş dolaşıp eve geleyim bari dedim... kendini şartlamazsan olmuyor
benide eşim bırakmıyor başıma bişey gelir diye beraber gezeceğim kimsede yok arkadaşlarım hep çalışıyor ,eşimde işte ,göbeğimin bir gündür biraz indiğini görüyorum çizgiyse benim en yukarıya çıkamadı daha 3-4 parmak var göğsüme çıkmasına.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 11:10:36
benide eşim bırakmıyor başıma bişey gelir diye beraber gezeceğim kimsede yok arkadaşlarım hep çalışıyor ,eşimde işte ,göbeğimin bir gündür biraz indiğini görüyorum çizgiyse benim en yukarıya çıkamadı daha 3-4 parmak var göğsüme çıkmasına.
canım geçen hafta eşim artık son gezmeye gitmeyeceksin dedi korkusundan... dünden beri çık gez sitenin bahçesi yetr dedi bende tek gezemem sitenin içinde diyorum... eşimin tepkisi gece yarısına kadar çalışayım sonra seni gezdireyim utanmıyorsun oldu  :k06: :k06: benimde yanımda biri yok zor olcak ama napım tek çıkacağım
benimde çizgim daha yukarda değil... 

<<<betty>>>

cananım iyi olmuş anneni çağırman, destek oluyorlar cidden  :love9:
bebek geldikten sonra vakit olmaz karşılıklı oturup konuşmaya...

kızlar ben çıkıyorum, gelince yazarım yine cananım  :opucuk:
hadi sen de geç olmadan yürü alışveriş merkezine  :opucuk:
akşama konuşuruz yine, Allah a emanet olun kızlar  :wave: :wave: :wave:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ocak , 2012, 11:25:17
cananım iyi olmuş anneni çağırman, destek oluyorlar cidden  :love9:
bebek geldikten sonra vakit olmaz karşılıklı oturup konuşmaya...

kızlar ben çıkıyorum, gelince yazarım yine cananım  :opucuk:
hadi sen de geç olmadan yürü alışveriş merkezine  :opucuk:
akşama konuşuruz yine, Allah a emanet olun kızlar  :wave: :wave: :wave:
güle güle canım görüşmek üzere Allah a emanet olun bende çıkayım artık  :wave: :wave:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:16:45
canım geçen hafta eşim artık son gezmeye gitmeyeceksin dedi korkusundan... dünden beri çık gez sitenin bahçesi yetr dedi bende tek gezemem sitenin içinde diyorum... eşimin tepkisi gece yarısına kadar çalışayım sonra seni gezdireyim utanmıyorsun oldu  :k06: :k06: benimde yanımda biri yok zor olcak ama napım tek çıkacağım
banada diyor çık evin etrafında dolaş diye ama burda hala kar var azda olsa dün çıktım nerdeyse iiki kere düşecektim ancak alışverişmerkezine gideyim bende ama bişey almayacağımiçin öyle dolaşmayıda sevmiyorum.napayım bilemedim..bu arada eşinin tepkisi tıpkı benimki gibi bunlar kardeş olmasın.. :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 03 Ocak , 2012, 11:32:57
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:16:45
banada diyor çık evin etrafında dolaş diye ama burda hala kar var azda olsa dün çıktım nerdeyse iiki kere düşecektim ancak alışverişmerkezine gideyim bende ama bişey almayacağımiçin öyle dolaşmayıda sevmiyorum.napayım bilemedim..bu arada eşinin tepkisi tıpkı benimki gibi bunlar kardeş olmasın.. :toothy10:
:ehi: :ehi: erkekler işte aynı yürü derler yalnızım dersin böyle tepki gösterirler benimkisi en son evde tur at dedi mesela delü kocam  :toothy10: :toothy10:

canım bir şey alma her gelende almıyor büyük ya bu kadın napıyor demezler zaten sende reyonlar arasında tur at gidip gelmen yürümen epey saat alır... yada 1 ekmek al en son çıkacağında  :k06: :k06: