2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 31 Aralık , 2011, 11:48:14
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 11:27:26
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 30 Aralık , 2011, 21:33:15
slm arkadaşlar bu gün doktorla randevum vardı benimde sürekli tarih değişiyor 39+3 müşüm normalde günümün dolmuş olması lazım doktoruma görre haftaya çarşambaya doluyormuş bu işten hiç bir şey anlamadım geçen hafta bu cumadan için gel olmazsa sezeryan yaparız demişti şimdide diyor yok haftaya günün doluyor  :toothy10: bebeğimin başı dönmüş şükür ama açılma olmazsa çarşambaya sezeryan olcakmışım bakalım nolacak.
sizler nasılsınız? doğumunu yakın gören var mı sancısı sıklaşan falan of ne zor şu son günler değil mi  :honk:
hayırlısı olsun meva bende dünden için mevayla hasyet doğum yapmışlardır diyordum  :k06: :k06: çok güzel bebeğinin başının dönmesi ilginç ama son anda dönmesi... inş. sancılarınla açılman olur normal doğum yapıp bebeğini sağlıkla kucağına alırsın  :amin: :amin: hakkımızda hayırlısı olsun aslında sezeryanda olsan farketmez... eee senin bebişde ocak doğumlu olcak yani ne güzel  :occasion5: :occasion5:

benim sancılarım falan yok gece 2 kere sancıyla uyandımda doğum sancısı değildi  :k06: :k06: sanırım benim kız elleriyle bir yerlerimi yırtacak gibi hareket etti onun acısıydı alt tarafımdan  :dontknow: :dontknow: kısa sürdü zaten
ewt benim için sevindirici bir durum başıının dönmesi ama açılmayı beklemek lazım .inşallah hakkımızda hayırllısı olsun ..benimde gece sancım vardı ve nedense çok uyumaya başladım ve kendimi çok  yorgun hissediyorum .benim doktor acemi mi acaba sürekli gün değişikliği yapıyor anlamadım gitti  :honk:bazen ellerini yumuk yapıyor ve belli oluyor çok hoş bişey ya .zaman yaklaşınca sanki insana bir hüzün çöküyor :y25:
canım doğuma yakın uyku basmaları çok oluyormuş bizim gelin geçen bana doğuma gitmeden 1 gün önce paso uyumuştum abla dedi   :k06: :k06: bende çok uyuyorum gece rahat uyuyamasamda gündüzleri uyuyorum  :dontknow: canım senin dr sanırım son adet gününe göre hesaplamıyor ultrason ölçülerine göre her gittiğinde dra farklı çıkar bu fark ölçümlerden kaynaklanıyor onun için dr cihazda ne gördüyse onu söylüyor işte sana...

mesela benim ocak 15 en son 40 haftanın dolması adetime göre... ama ultrason ölçümlerine göre bir 7si bir 10nu bazen 13 bazen 3 ocak bile çıktığı oldu... dr bana 1-15 ocak arası gelebilir ama en son 15 ocak demişti... sancı bir gelse drun dediği tarihe bile kalmayız iştede hayırlısı olsun sen bekle sabah akşam yakınsın artık... Allah kurtarsın  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

demetttttttttt naptın canım nerelerdesin yoksa doğumamı gittin  :director: :director: :director:

Allah yardımcın olsun hep aklımdasın dualarımdasın  :amin: :amin: :amin:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 11:58:10
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 31 Aralık , 2011, 11:48:14
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 11:27:26
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 30 Aralık , 2011, 21:33:15
slm arkadaşlar bu gün doktorla randevum vardı benimde sürekli tarih değişiyor 39+3 müşüm normalde günümün dolmuş olması lazım doktoruma görre haftaya çarşambaya doluyormuş bu işten hiç bir şey anlamadım geçen hafta bu cumadan için gel olmazsa sezeryan yaparız demişti şimdide diyor yok haftaya günün doluyor  :toothy10: bebeğimin başı dönmüş şükür ama açılma olmazsa çarşambaya sezeryan olcakmışım bakalım nolacak.
sizler nasılsınız? doğumunu yakın gören var mı sancısı sıklaşan falan of ne zor şu son günler değil mi  :honk:
hayırlısı olsun meva bende dünden için mevayla hasyet doğum yapmışlardır diyordum  :k06: :k06: çok güzel bebeğinin başının dönmesi ilginç ama son anda dönmesi... inş. sancılarınla açılman olur normal doğum yapıp bebeğini sağlıkla kucağına alırsın  :amin: :amin: hakkımızda hayırlısı olsun aslında sezeryanda olsan farketmez... eee senin bebişde ocak doğumlu olcak yani ne güzel  :occasion5: :occasion5:

benim sancılarım falan yok gece 2 kere sancıyla uyandımda doğum sancısı değildi  :k06: :k06: sanırım benim kız elleriyle bir yerlerimi yırtacak gibi hareket etti onun acısıydı alt tarafımdan  :dontknow: :dontknow: kısa sürdü zaten
ewt benim için sevindirici bir durum başıının dönmesi ama açılmayı beklemek lazım .inşallah hakkımızda hayırllısı olsun ..benimde gece sancım vardı ve nedense çok uyumaya başladım ve kendimi çok  yorgun hissediyorum .benim doktor acemi mi acaba sürekli gün değişikliği yapıyor anlamadım gitti  :honk:bazen ellerini yumuk yapıyor ve belli oluyor çok hoş bişey ya .zaman yaklaşınca sanki insana bir hüzün çöküyor :y25:
canım doğuma yakın uyku basmaları çok oluyormuş bizim gelin geçen bana doğuma gitmeden 1 gün önce paso uyumuştum abla dedi   :k06: :k06: bende çok uyuyorum gece rahat uyuyamasamda gündüzleri uyuyorum  :dontknow: canım senin dr sanırım son adet gününe göre hesaplamıyor ultrason ölçülerine göre her gittiğinde dra farklı çıkar bu fark ölçümlerden kaynaklanıyor onun için dr cihazda ne gördüyse onu söylüyor işte sana...

mesela benim ocak 15 en son 40 haftanın dolması adetime göre... ama ultrason ölçümlerine göre bir 7si bir 10nu bazen 13 bazen 3 ocak bile çıktığı oldu... dr bana 1-15 ocak arası gelebilir ama en son 15 ocak demişti... sancı bir gelse drun dediği tarihe bile kalmayız iştede hayırlısı olsun sen bekle sabah akşam yakınsın artık... Allah kurtarsın  :amin: :amin: :amin:
ben aslında bir haftadır nefes probleminden de nerdeyse kurtuldum ve gecede uyumaya başladım şükür .senin de vakit yakın çok hoş bir şey her gün siteye girip bakıyom sabah akşam doğum yapan var mı diye ama ben listede tıkanma yaptım sıra bana geldi tıkandı kesin şiş göbüşüm yüzündendir.

xxcansuxx

meva 1 haftadır nefes sıkıntım yok diyorsun ya göbüşün aşağı mı indi yoksa ondan mı rahatsın farkettin mi hiç  :icon_scratch: :icon_scratch: yok canım şimdi tıkandı gibi listede pıt pıt herkes arka arkaya doğum yapacak inş. kolaylıkla  :amin: :amin: :amin: bakalım 2012nin ilk bebeği kim olcak çok heyecanlı :love9: :love9: hasyette bir haber ulaşırsaydı doğum yaptı mı ki  :dontknow: :dontknow:

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
hasyet........................................30 aralık   :nazar:  kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek 
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
kardelen06........................................?    :nazar:   erkek
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 12:20:53
meva 1 haftadır nefes sıkıntım yok diyorsun ya göbüşün aşağı mı indi yoksa ondan mı rahatsın farkettin mi hiç  :icon_scratch: :icon_scratch: yok canım şimdi tıkandı gibi listede pıt pıt herkes arka arkaya doğum yapacak inş. kolaylıkla  :amin: :amin: :amin: bakalım 2012nin ilk bebeği kim olcak çok heyecanlı :love9: :love9: hasyette bir haber ulaşırsaydı doğum yaptı mı ki  :dontknow: :dontknow:
tabi göbeğim biraz aşağılandı ama fazla değil ama tabi faydası olmuştur nefesimin rahatlamasına fakat kaburga kemiklerimin aşağısında bir uyuşukluk hissediyorum sürekli nedense .bende hasyeti merak ettim ve sanırım dediğin gibi doğumlar arka arkaya geliyor .herşey hoşda doğum yapan arkadaşlar bizi unutuyolar insan merak ediyor neler yaşadıklarını anlatsalar keşke  :director:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 31 Aralık , 2011, 12:26:45
tabi göbeğim biraz aşağılandı ama fazla değil ama tabi faydası olmuştur nefesimin rahatlamasına fakat kaburga kemiklerimin aşağısında bir uyuşukluk hissediyorum sürekli nedense .bende hasyeti merak ettim ve sanırım dediğin gibi doğumlar arka arkaya geliyor .herşey hoşda doğum yapan arkadaşlar bizi unutuyolar insan merak ediyor neler yaşadıklarını anlatsalar keşke  :director:
hımmm onun faydası olmuştur işte rahatlamana...
evet doğum yapan arkadaşlar çok giremiyor bizde mi öyle olacağız diye onlara sitem edemiyorum bile  :k06: :k06:
bakalım betty i sıkı sıkı tembihledim inş. ben doğuma gitmeden anlatacak sancıları falan  :k06: :k06: sana yetişir mi bilmem senin gününde yakın çünkü  :dontknow: :dontknow:

canım ben çıksam acıktık mutfağa gireyim bir işlerimde var öpüyorum canım A.e.ol bol bol dua et Allah yardımcımız olsun  :opucuk: :flowers:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 11:59:46
demetttttttttt naptın canım nerelerdesin yoksa doğumamı gittin  :director: :director: :director:

canım Allah razı olsun  :amin: :opucuk: sen de benim dualarımdasın  :opucuk: :opucuk:
yok daha buralardayım, doğuma gitsem haberin olur canım benim  :opucuk:
bi de nasip işi tabi de, doğuma gitmeden foruma girip haber veririm size diye düşünüyorum  :laughing7:

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 12:37:26
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 31 Aralık , 2011, 12:26:45
hımmm onun faydası olmuştur işte rahatlamana...
evet doğum yapan arkadaşlar çok giremiyor bizde mi öyle olacağız diye onlara sitem edemiyorum bile  :k06: :k06:
bakalım betty i sıkı sıkı tembihledim inş. ben doğuma gitmeden anlatacak sancıları falan  :k06: :k06: sana yetişir mi bilmem senin gününde yakın çünkü  :dontknow: :dontknow:

canım ben çıksam acıktık mutfağa gireyim bir işlerimde var öpüyorum canım A.e.ol bol bol dua et Allah yardımcımız olsun  :opucuk: :flowers:
tabiki görüşürüz kolay gelsin. :hello:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Aralık , 2011, 19:19:55
kızlar ne sancı ne kasılma.hiç birsey çıkmadı
kesin çıkar dedim ama yook. :ehi: :ehi: :ehi:

Canım dün gördüm ama cevap yazamamıştım...
ben de kesin çıkar senin sancın diyordum  :ehi: :ehi:
cananın dediği gibi belki alet bozuktur  :toothy10:
şaka bi yana da canım benim, hayırlısı olsun inşallah oğluşun vaktiyle hayırlısıyla kolaylıkla gelir  :amin: :amin:  :amin:
bi daha ne zaman gidiceksin dr.a?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Aralık , 2011, 12:52:45

canım Allah razı olsun  :amin: :opucuk: sen de benim dualarımdasın  :opucuk: :opucuk:
bi de nasip işi tabi de, doğuma gitmeden foruma girip haber veririm size diye düşünüyorum  :laughing7:
senden de Allah razı olsun :amin: :amin:
acaba doğuma gitmeden yazabilecek misin bak şimdi bunu merak ettim  :k06: :k06:
sancı gelip sıklaşır demet pc başında... anne kızar " kalk pc başında doğuracaksın"  :caca: :caca: eş: "bırak anne o daha doğurmaz doğurunca banada haber verin"  :k06: :k06:
şaka bir tarafa da ne olduğunu anlamadan bir anda kurtulursun inş. canım haber ver tabi mutlaka... bende nete giremesemde arayacağım ark. haber verip konumu açın diye  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 14:46:24

sancı gelip sıklaşır demet pc başında... anne kızar " kalk pc başında doğuracaksın"  :caca: :caca: eş: "bırak anne o daha doğurmaz doğurunca banada haber verin"  :k06: :k06:
şaka bir tarafa da ne olduğunu anlamadan bir anda kurtulursun inş. canım haber ver tabi mutlaka... bende nete giremesemde arayacağım ark. haber verip konumu açın diye  :ehi: :ehi:

valla canım aynen dediğin gibi olur, annemin stresi bi yandan kocamın rahatlığı bi yandan  :ehi: :ehi: :ehi:
yok yok otururum herhalde ya, dayanamam  :ehi: :ehi: :ehi:
inşallah canım bakalım, senin var mı tel.in birinde?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Aralık , 2011, 15:06:08

valla canım aynen dediğin gibi olur, annemin stresi bi yandan kocamın rahatlığı bi yandan  :ehi: :ehi: :ehi:
dimi ya oturursun sen  :k06: :k06:
canım kevserde var geçen aradı canan dra giderken haber ver bende konunu açarım dedi sağolsun...
alperenin annesi ayşegülde de var onuda ararım...
senin telin kasride var sanırım dimi... giremesende tel.bildir durumunu... ben doğumdan çıkınca arayamasamda msj yollarım...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 15:21:05
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Aralık , 2011, 15:06:08

dimi ya oturursun sen  :k06: :k06:
canım kevserde var geçen aradı canan dra giderken haber ver bende konunu açarım dedi sağolsun...
alperenin annesi ayşegülde de var onuda ararım...
senin telin kasride var sanırım dimi... giremesende tel.bildir durumunu... ben doğumdan çıkınca arayamasamda msj yollarım...

napcam o sancı aralarında canım, bekle bekle nereye kadar  :ehi:
ama bi de şu var, ilk suyum gelirse hemen gitmek lazım ya hastaneye, ozaman oturamayabilirm işte  :icon_scratch:
olmadı laptop benim pc, alırım koltuğumun altına, götürürüm hastaneye  :ehi: :ehi:
hastane de beklerken girerim  :toothy10: :toothy10:

iyi ozaman canım senin de alırız haberini, habersiz kalmayalım da, merak ederim ben  :opucuk: :love9: :love9:
evet canım var kasride tel.im...

xxcansuxx

canım ben o suyun gelişiyle hemen hast.gitmek gerekiyor mu bilmiyorum drada soramıyorum... çünkü kanaman olur suyun gelirse hemen gel diyor  :dontknow: :dontknow:
bir tane ark. var benden büyük 2 çocuklu o ilkinde korktum hemen gittim hast.saatlerce hast bekledim açılmayı, 2.de ramazandı sahurda geldi suyum ben sabahı bekledim nasılsa orada da bekletiyorlar birde alttan gelip gidip bakmasınlar diye sabah gittim rahat oldu dedi... bazısıda su doğumu kolaylaştırır diyor hani kimisinin su gelince birden çılma olurmuş kiminin su gelsede saatler sonra  :dontknow: :dontknow:

ama bende korkudan suyum gelse bekleyemem evde sanırım  :icon_scratch: