2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

tulayysl

oh ohhhhhh bu grup da heyecanla son gunlerini sayıyor. hadi hayırlısı canlarım. bebişlerinizin resimlerini bekliyoz sabırsızlıkla

seda87

kızlar canom arkadaşımızda böbreklerinden ameliyat olmuş durumu iiyimiş bebişimizin durumuda iiyimiş çok şükğr :nazar: :nazar:ama kendisi hastanede her akşam serum takılıyormuş dualrınız eksik etmeyin kızlar hayrlsıyla toparlanır inş kenidsde :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

suzannn

Alıntı yapılan: seda87 - 30 Aralık , 2011, 16:24:59
kızlar canom arkadaşımızda böbreklerinden ameliyat olmuş durumu iiyimiş bebişimizin durumuda iiyimiş çok şükğr :nazar: :nazar:ama kendisi hastanede her akşam serum takılıyormuş dualrınız eksik etmeyin kızlar hayrlsıyla toparlanır inş kenidsde :amin: :amin:
DOĞMUŞMU BEBEĞİ GEÇMİŞ OLSUN

seda87

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 30 Aralık , 2011, 16:37:44
yok canm daha doğmamış ama kendisinde iileşme olmazsa 18güne kadar bebeği alacaklarmış
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

suzannn

Alıntı yapılan: seda87 - 30 Aralık , 2011, 16:39:03
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 30 Aralık , 2011, 16:37:44
yok canm daha doğmamış ama kendisinde iileşme olmazsa 18güne kadar bebeği alacaklarmış
ALLAH YARDIMCISI OLSUN TEZ ZAMANDA ŞİFASINI VERSİN

<<<betty>>>

çok geçmiş olsun... en kısa sürede toparlanır inşallah, Rabbim şifa versin  :amin:
Allaha emanet ikisi de, Allah ikisini de korusun  :amin: :amin:

YAĞMUR DAMLASI

KIZLAR MERHABA KİMSE VARMI BENİMDE DOĞUMA AZ KALDI:)NE ZORMUŞ BREKLEMEK

KasrıCinan

kızlar ne sancı ne kasılma.hiç birsey çıkmadı
kesin çıkar dedim ama yook. :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 30 Aralık , 2011, 17:14:30

çok geçmiş olsun... en kısa sürede toparlanır inşallah, Rabbim şifa versin  :amin:
Allaha emanet ikisi de, Allah ikisini de korusun  :amin: :amin:
çok geçmiş olsun inş. hemen toparlanır bebeği de vaktinde gelir   :amin: :amin:
amliyatından sonra birde sezeryan acısı çekmesinn toparlansında gerek kalmasın... hakkında hayırlısı olsun  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: YAĞMUR DAMLASI - 30 Aralık , 2011, 19:03:32
KIZLAR MERHABA KİMSE VARMI BENİMDE DOĞUMA AZ KALDI:)NE ZORMUŞ BREKLEMEK
dimi ya  :love9: :love9: heyecan dorukta ohhh eylül ilkay olvido bebeğine kavuştular sağlıkla rahatladılar  :nazar: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Aralık , 2011, 19:19:55
kızlar ne sancı ne kasılma.hiç birsey çıkmadı
kesin çıkar dedim ama yook. :ehi: :ehi: :ehi:
:honk: :honk: sorsaydın cihazınız bozuk olmasın diye  :k06: :k06: benim çektiklerim ne ya deseydin druna   :ehi: :ehi: ayyy kasrim bende önüme gelene sancı soruyorum bana dedikleri o sancı gelince bir şeye benzemez, anlamaz olamazsın diyorlar çok başka bir şeymiş   :icon_pale: bende gelsinde görelim diyorum nasıl bir şeymiş  :k06: :k06:

MEVABERRA

slm arkadaşlar bu gün doktorla randevum vardı benimde sürekli tarih değişiyor 39+3 müşüm normalde günümün dolmuş olması lazım doktoruma görre haftaya çarşambaya doluyormuş bu işten hiç bir şey anlamadım geçen hafta bu cumadan için gel olmazsa sezeryan yaparız demişti şimdide diyor yok haftaya günün doluyor  :toothy10: bebeğimin başı dönmüş şükür ama açılma olmazsa çarşambaya sezeryan olcakmışım bakalım nolacak.
sizler nasılsınız? doğumunu yakın gören var mı sancısı sıklaşan falan of ne zor şu son günler değil mi  :honk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 30 Aralık , 2011, 21:33:15
slm arkadaşlar bu gün doktorla randevum vardı benimde sürekli tarih değişiyor 39+3 müşüm normalde günümün dolmuş olması lazım doktoruma görre haftaya çarşambaya doluyormuş bu işten hiç bir şey anlamadım geçen hafta bu cumadan için gel olmazsa sezeryan yaparız demişti şimdide diyor yok haftaya günün doluyor  :toothy10: bebeğimin başı dönmüş şükür ama açılma olmazsa çarşambaya sezeryan olcakmışım bakalım nolacak.
sizler nasılsınız? doğumunu yakın gören var mı sancısı sıklaşan falan of ne zor şu son günler değil mi  :honk:
hayırlısı olsun meva bende dünden için mevayla hasyet doğum yapmışlardır diyordum  :k06: :k06: çok güzel bebeğinin başının dönmesi ilginç ama son anda dönmesi... inş. sancılarınla açılman olur normal doğum yapıp bebeğini sağlıkla kucağına alırsın  :amin: :amin: hakkımızda hayırlısı olsun aslında sezeryanda olsan farketmez... eee senin bebişde ocak doğumlu olcak yani ne güzel  :occasion5: :occasion5:

benim sancılarım falan yok gece 2 kere sancıyla uyandımda doğum sancısı değildi  :k06: :k06: sanırım benim kız elleriyle bir yerlerimi yırtacak gibi hareket etti onun acısıydı alt tarafımdan  :dontknow: :dontknow: kısa sürdü zaten

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 11:27:26
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 30 Aralık , 2011, 21:33:15
hayırlısı olsun meva bende dünden için mevayla hasyet doğum yapmışlardır diyordum  :k06: :k06: çok güzel bebeğinin başının dönmesi ilginç ama son anda dönmesi... inş. sancılarınla açılman olur normal doğum yapıp bebeğini sağlıkla kucağına alırsın  :amin: :amin: hakkımızda hayırlısı olsun aslında sezeryanda olsan farketmez... eee senin bebişde ocak doğumlu olcak yani ne güzel  :occasion5: :occasion5:

benim sancılarım falan yok gece 2 kere sancıyla uyandımda doğum sancısı değildi  :k06: :k06: sanırım benim kız elleriyle bir yerlerimi yırtacak gibi hareket etti onun acısıydı alt tarafımdan  :dontknow: :dontknow: kısa sürdü zaten
ewt benim için sevindirici bir durum başıının dönmesi ama açılmayı beklemek lazım .inşallah hakkımızda hayırllısı olsun ..benimde gece sancım vardı ve nedense çok uyumaya başladım ve kendimi çok  yorgun hissediyorum .benim doktor acemi mi acaba sürekli gün değişikliği yapıyor anlamadım gitti  :honk:bazen ellerini yumuk yapıyor ve belli oluyor çok hoş bişey ya .zaman yaklaşınca sanki insana bir hüzün çöküyor :y25: