2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

meva canım sakın takma eşini falan son haftaların güzel düşün güzel olsun... emin ol eşinde anlayacaktır bizler hamilelikten çok duygusallaşıyoruz eşler bunu anlayamıyor... sen sakın bebeğin için ööyle şeyler düşünme  :caca: :caca: göreceksin yaşama sebebin o olacak... ondan başkasını gözün görmeyecek... ALLAHIM İYİKİ DÜNYAYA GETİRMİŞİM YAPTIĞIM EN GÜZZEL ŞEY HAYATTA DİYECEKSİN  :love9: :love9: belki eşinde değişecek... dedim ya av, balık tutma aışan için vazgeçilmez oluyormuş... sende onu öyle kabul et bol bol dua et rabbim yardımcın olsun ağlayıpda öyle bebeğini de üzme  :opucuk:

zeynep-sena

mrb kızlar nasılsınız ? bizim int.kapattırma mevzusu az askıya alındı ama yinede giremedim hiç tadımda yok geçtiğimiz haftada yaşamıştım ben bunu midem o kadar kötü ki müthiş bir ağrı üzerine birde afedersiniz çıkartıyorumda birdaha bunun etkiside 3-4 gün sürüyor bu sıralar yine aynı şeyu yine midem berbat öyle bir ağrı var ki geçmiyor neden böyle bilmem şurda sona yaklaşırken bu midede nerden çıktı :icon_scratch: perşembe kontrolüm var diye aramadım dr uda doğumla alakalı değil diye  :'(

sizler nasılsınız arkadaşlar görüşmeyeli varmı listede bir değişiklik ? geçmişi henüz okuyamadım ama umarım hepiniz iyisinizdir...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 24 Aralık , 2011, 22:06:04
mrb kızlar nasılsınız ? bizim int.kapattırma mevzusu az askıya alındı ama yinede giremedim hiç tadımda yok geçtiğimiz haftada yaşamıştım ben bunu midem o kadar kötü ki müthiş bir ağrı üzerine birde afedersiniz çıkartıyorumda birdaha bunun etkiside 3-4 gün sürüyor bu sıralar yine aynı şeyu yine midem berbat öyle bir ağrı var ki geçmiyor neden böyle bilmem şurda sona yaklaşırken bu midede nerden çıktı :icon_scratch: perşembe kontrolüm var diye aramadım dr uda doğumla alakalı değil diye  :'(

sizler nasılsınız arkadaşlar görüşmeyeli varmı listede bir değişiklik ? geçmişi henüz okuyamadım ama umarım hepiniz iyisinizdir...

h.geldin canım ohhh iyi iyi bende kapandı netin sandım biraz daha aramızda hatta hep aramızda ol  :flowers:
seninde mi miden herkesin mide şikayetleri başlamış anlaşılan bende de var çıkarıyorum sürekli bulantı hissi oluyor birde...
sibel doğum yaptı biliyor musun bilmiyorum  :dontknow: :dontknow:
başkaa listede değişiklik yoktu sanırım 1.sırada betty var artık son 8 gün  :love9: :love9:
pardon bu listede daha varmış betty den önce  :k06: :k06:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 24 Aralık , 2011, 19:32:31
iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız ben hiç iyi değilim ağlamaktan bi hal oldum sizde böylemisiniz bilmem hiç mutlu hissetmiyorum kendimi şimdi eşimle tartıştım düşünün ya iki bayram geçti ne kadar zaman bir pazar adam evde kalmamış şurda doğumuma bişey kalmadı ve ağrım var adam gene ava gidecek çok uzun zamandır beraber bir yere gitmemişiz neymiş benhamileymişim evden çıkmamam lazımmış daha bir senelik evliyim ama evlendiğime pişmanım bu dünyada yetime,öksüze mutluluk haram anladım bazen diyorum keşke karnımdaki bebek de ölsede kaçıp gitsem buralardan

canım sakın öyle bişey düşünme rabbim kimselere düşmanıma bile evlat acısı yaşatmasın malesef  sona yaklaşmışken eşinin bu tutumu seni üzen ama inan bana hele bebeğin bir doğsun hele al onu kucağını öp kokla bir dünya yansa umrunda olmayacak ben her zaman ufak şeylerlede olsa kızıma bir sarılıyorum moral buluyorum onun neşesi gülüşü varlığı benim için dünyaya bedel şimdi iki kızım olacak Allah izin verirse kim tutar beni:)) bozma canım moralini üzme kendini kızını kucağına al ve sar inan gerisi hikaye ha bide töbe et lütfen rabbimk imseyi evladından ayırmasın...

xxcansuxx

24 Aralık , 2011, 22:12:23 #7984 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2011, 22:30:57 xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar:
MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
hasyet........................................30 aralık   :nazar:  kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
olvido..........................................5 ocak  :nazar:      kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek 
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
kardelen06........................................?    :nazar:   erkek
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 24 Aralık , 2011, 19:32:31
iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız ben hiç iyi değilim ağlamaktan bi hal oldum sizde böylemisiniz bilmem hiç mutlu hissetmiyorum kendimi şimdi eşimle tartıştım düşünün ya iki bayram geçti ne kadar zaman bir pazar adam evde kalmamış şurda doğumuma bişey kalmadı ve ağrım var adam gene ava gidecek çok uzun zamandır beraber bir yere gitmemişiz neymiş benhamileymişim evden çıkmamam lazımmış daha bir senelik evliyim ama evlendiğime pişmanım bu dünyada yetime,öksüze mutluluk haram anladım bazen diyorum keşke karnımdaki bebek de ölsede kaçıp gitsem buralardan

canım yapma kendini böyle üzme... bebeğin için nasıl şeyler söylüyorsun öyle  :caca: o Rabbimin mucizesi, sana hediyesi...
ne anne olmak isteyen insanlar var şu dünyada, yapma canım o günahsız bebek senin şu dünyaya tutunma sebebin olacak...
eşine gelince her erkek böyle canım, geneli bencil maalesef. bi de yeni evli olmanızın da etkisi var, beklentilerin çok fazla eşinden, ama zamanla alışıcaksın, onu böyle kabul etmeyi öğreniceksin. benimki de işkolik resmen ama yapacak bişey yok, böyle benim adamım... Allah sabır versin, geçicek bu günlerde, sağsalim bebeğine kavuşman için dua et bol bol, senin önceliğinin bu olması lazım şu anda...

zeynep-sena

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Aralık , 2011, 22:11:42
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 24 Aralık , 2011, 22:06:04

h.geldin canım ohhh iyi iyi bende kapandı netin sandım biraz daha aramızda hatta hep aramızda ol  :flowers:
seninde mi miden herkesin mide şikayetleri başlamış anlaşılan bende de var çıkarıyorum sürekli bulantı hissi oluyor birde...
sibel doğum yaptı biliyor musun bilmiyorum  :dontknow: :dontknow:
başkaa listede değişiklik yoktu sanırım 1.sırada betty var artık son 8 gün  :love9: :love9:

sizlerde demi var  :'( :'( benim bulantı değil aslında canım ama müthiş derecede bir ağrı dayanılmaz oluyor bazen  :'( çıkartmadan rahatlamıyor acayip bir halsizlik neden kaynaklanıyor bilmem perşembe bir olsada diyorum bebişimi bir görsem ..
sibeli yok bilmiyorum canım doğum yaptığını çok sevindim ama valla çok şükür oda almış kuzusunu kucağına sağlıklı sıhatli olsun inşallah darısı biz kalanlara :) 

<<<betty>>>

zeynep sena hoşgeldin canım, bende de var devamlı bulantı hissi cansu gibi.
bana dr.um pulcet diye bir ilaç verdi 9.aya girdiğimden beri kullanıyorum sabahları aç olarak alıyorum bi tane,
bütün gün rahatım çok şükür  :nazar: mide koruyucu olarak geçiyor, istersen dr.una sor, belki önerir sana da  :icon_thumright: :icon_thumright:

zeynep-sena

kızlar ben haber vereyim diye  geldim midem deli gibi ağırdığından çok fazla oturamıyorum şimdilik kaçıyorum demetçim senin yazınıda okudum canımbu gün yarın banada bebişini kucağına alırsın gibime geldi :) inşallah güzel haberlerini alırız canım..
canancım listeyi farkettimde benide 12 ocak canım artık:)))

hepinizi öpüyorıum hayırlı geceler arkadaşlar...

zeynep-sena

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Aralık , 2011, 22:26:36
bana dr.um pulcet diye bir ilaç verdi 9.aya girdiğimden beri kullanıyorum sabahları aç olarak alıyorum bi tane,
bütün gün rahatım çok şükür  :nazar: mide koruyucu olarak geçiyor, istersen dr.una sor, belki önerir sana da  :icon_thumright: :icon_thumright:

saol canım bu kaynama için zamanında renine vermişti  ikiside aynı şey değil ama bu gün deneyeyim diye bir ölçek ondan içtim banamısın demedi perşembe görücem nasılsa diye Aramadım ama p.tesiye geçmezse giderim olmazsa belki vardır dediğin gibi bir yolu:(

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 24 Aralık , 2011, 22:28:33
kızlar ben haber vereyim diye  geldim midem deli gibi ağırdığından çok fazla oturamıyorum şimdilik kaçıyorum demetçim senin yazınıda okudum canımbu gün yarın banada bebişini kucağına alırsın gibime geldi :) inşallah güzel haberlerini alırız canım..
canancım listeyi farkettimde benide 12 ocak canım artık:)))

hepinizi öpüyorıum hayırlı geceler arkadaşlar...

canım çok sağol, inşallah hayırlısı bakalım  :amin: :opucuk:
sana  da hayırlı geceler, Rabbim acil şifalar versin  :amin:

xxcansuxx

tamam canım güle güle  :wave: :wave: Allah a emanet ol yavrularınla :amin: :amin:

ee demetim anlat bakalım adamlar elimizden almadan neti  :k06: :k06:
annen geldi mi eve gitti demiştin ne zaman gelcek...
sen pzt kontrole gideceksin değil mi...
olvidıo da dün kontrole gidecekti sümeyra bugün eee bunlardan haber yok nasıllar ki  :dontknow:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 24 Aralık , 2011, 22:30:45
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Aralık , 2011, 22:26:36

saol canım bu kaynama için zamanında renine vermişti  ikiside aynı şey değil ama bu gün deneyeyim diye bir ölçek ondan içtim banamısın demedi perşembe görücem nasılsa diye Aramadım ama p.tesiye geçmezse giderim olmazsa belki vardır dediğin gibi bir yolu:(

yok canım gaviscon ya da renii gibi şurup değil, bu normal ilaç. bi sor bakalım dr.un önerebilir belki...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Aralık , 2011, 22:33:28
tamam canım güle güle  :wave: :wave: Allah a emanet ol yavrularınla :amin: :amin:

olvidıo da dün kontrole gidecekti sümeyra bugün eee bunlardan haber yok nasıllar ki  :dontknow:

kuzum benim adam çoktan uyudu  :ehi: :ehi: yanımda yatıyor şimdi  :ehi:
annemi de akşam işten dönerken eşim aldı geldi, annem evdeki işlerini halletmiş çantasını alıp gelmiş  :k06:
canan artık tamam ya herşey, iş beklemede sadece, nezaman gelir acaba çok merak ediyorum  :love9:
bi de bu sefer hazırlıklı olucam Allah'ın izniyle, kızıma kavuşmam için bu sancıların gelmesi lazım ama nezaman gelir ki bunlar  :suclu: :suclu:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Aralık , 2011, 22:38:17
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Aralık , 2011, 22:33:28

kuzum benim adam çoktan uyudu  :ehi: :ehi: yanımda yatıyor şimdi  :ehi:
annemi de akşam işten dönerken eşim aldı geldi, annem evdeki işlerini halletmiş çantasını alıp gelmiş  :k06:
canan artık tamam ya herşey, iş beklemede sadece, nezaman gelir acaba çok merak ediyorum  :love9:
bi de bu sefer hazırlıklı olucam Allah'ın izniyle, kızıma kavuşmam için bu sancıların gelmesi lazım ama nezaman gelir ki bunlar  :suclu: :suclu:
ohhh ne güzel canım senin işler bitti bir tek bebek bekleniyor gelir canım 8 güne kalmaz gelir senin sancıların... bu hfta içi olabilir belki... dün gülşah vardı onunda geçen sene ocak 15 miş 7sinde gelmiş yağmur... eee 1 hafta önce geliyorsa seninde gelmesi çok çok yakın gelsinde bitsin diyor insan dimi  :love9: :love9: